Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




DECIZIE de ULTIMA ORA in cazul lui Gheorghe Stefan

publicat 2017-09-20 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
DECIZIE de ULTIMA ORA in cazul lui Gheorghe Stefan Miercuri, Tribunalul Prahova urmeaza sa judece contestatia inaintata de DNA in cazul deciziei de eliberare conditionata a fostului primar din Piatra Neamt, Gheorghe Stefan. ...continuare.

Furtuna violenta in Prahova. A cazut grindina cat pumnul FOTO

publicat 2017-09-20 08:45:39 (Romania-TV)
Mai multe localitati din Prahova au fost afectate, noaptea trecuta, de caderi masive de grindina, anunta ObservatorulPh.ro. ...continuare.

Tribunalul Prahova decide miercuri cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan

publicat 2017-09-20 08:45:02 (Antena3)
Tribunalul Prahova decide miercuri cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan Tribunalul Prahova judeca, miercuri, contestatia formulata de DNA fata de decizia de liberare conditionata a fostului primar al orasului Piatra Neamt, Gheorghe Stefan, pronuntata pe fond de Judecatoria... ...continuare.

Tribunalul Prahova decide astazi cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan

publicat 2017-09-20 08:30:02 (Bursa)
Tribunalul Prahova decide astazi cu privire la liberarea conditionata a lui Gheorghe Stefan Tribunalul Prahova urmeaza sa se pronunte astazi cu privire la contestatia procurilor la decizia Judecatoriei Ploiesti de liberare conditionata a fostului primar al municipiului Piatra Neamt, Gheorghe Stefan, care a executat o treime din pedeapsa de trei ani si sase luni de detentie la care a fost condamnat pentru fapte de coruptie. ...continuare.

Primarie plina de microfoane: S-a deschis DOSAR PENAL, primarul de la PNL e acuzat ca le-a instalat

publicat 2017-09-19 23:30:02 (Click)
Primarie plina de microfoane: S-a deschis DOSAR PENAL, primarul de la PNL e acuzat ca le-a instalat Politistii si procurorii din Prahova au deschis dosar de cercetare penala dupa ce au primit o sesizare ca in incinta Primariei Dumbrava s-ar efectua interceptari neautorizate ale functionarilor administratiei locale, au declarat pentru News.ro surse judiciare. Citeste mai departe... ...continuare.

Microfoane gasite in incinta unei primarii din Prahova! Ce spune primarul

publicat 2017-09-19 22:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Microfoane gasite in incinta unei primarii din Prahova! Ce spune primarul Autoritatile din Prahova au deschis un dosar penal in rem, dupa ce in biroul primariei Dumbrava s-au descoperit microfoane. Sursele judiciare au declarat ca au fost sesizate la inceputul lunii septembrie, in legatura cu acest caz. ...continuare.

Microfoane descoperite intr-o primarie din Prahova. Cine erau cei ascultati

publicat 2017-09-19 21:00:09 (Realitatea-TV)
Microfoane descoperite intr-o primarie din Prahova. Cine erau cei ascultati Politia Prahova a deschis un dosar penal in rem dupa ce intr-un biroul al Primariei Dumbrava a fost o gasit un dispozitiv de inregistrare. ...continuare.

Microfoane gasite intr-o primarie din Prahova

publicat 2017-09-19 19:30:09 (Romania-TV)
Microfoane gasite intr-o primarie din Prahova Politia Prahova a deschis un dosar penal in rem dupa ce intr-un biroul al Primariei Dumbrava a fost o gasit un dispozitiv de inregistrare. ...continuare.

Microfoane gasite intr-o primarie din Prahova. Cine ii asculta pe functionari

publicat 2017-09-19 18:30:01 (Antena3)
Microfoane gasite intr-o primarie din Prahova. Cine ii asculta pe functionari Politistii si procurorii din Prahova au deschis dosar de cercetare penala dupa ce au primit o sesizare ca în incinta Primariei Dumbrava s-ar efectua interceptari neautorizate ale functionarilor... ...continuare.