Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mesajul dur al colegilor politistului ucis la Suceava cu zeci de lovituri de cutit: "Cati mai trebuie sa murim, doamna Ministru?"

publicat 2017-07-21 13:00:01 (Adevarul)
Mesajul dur al colegilor politistului ucis la Suceava cu zeci de lovituri de cutit:
Cati mai trebuie sa murim, doamna Ministru? Criminalistul Bogdan Banica, coleg al politistului Sorin Vezeteu, ucis cu zeci de lovituri de cutit in Gara Burdujeni din Suceava, a scris pe Facebook un mesaj prin care povesteste cum a trait clipele in care l-a vazut pe colegul sau mort. ...continuare.

Acuzatii dure dupa uciderea politistului din Suceava. "Colegul meu lucra singur, cu stiinta sefilor, pe care ii consider vinovati!". Reactia IPJ Suceava

publicat 2017-07-21 12:30:03 (Antena3)
Acuzatii dure dupa uciderea politistului din Suceava. Colegul meu lucra singur, cu stiinta sefilor, pe care ii consider vinovati!. Reactia IPJ Suceava Acuzatii extrem de dure dupa ce un politist a fost ucis pe peronul garii din Burdujani, judetul Suceava. Agentul a fost injunghiat de zece ori de catre un individ de 23 de ani, recidivist. Unul dintre... ...continuare.

CRIMA din Gara Suceava: politistul ucis se afla in misiune de patrulare! Detalii ȘOCANTE din ancheta

publicat 2017-07-21 11:30:11 (Realitatea-TV)
CRIMA din Gara Suceava: politistul ucis se afla in misiune de patrulare! Detalii ȘOCANTE din ancheta Petre Stancu, presedintele Corpului National al Politistilor, a oferit, vineri, detalii halucinante din ancheta ce se desfasoara in cazul politistului ucis in Gara Burdujani din Suceava. ...continuare.

Doliu in Politia Romana! "Eroii nu mor niciodata!"

publicat 2017-07-21 11:30:02 (Antena3)
Doliu in Politia Romana! Eroii nu mor niciodata! Un politist din Suceava a fost ucis chiar pe peronul unei gari prin zeci de lovituri de cutit. Ucigasul este un individ de 23 de ani, recidivist, care pare sa fi comis crima din razbunare. Medicii au incercat... ...continuare.

Cine este tanarul care a ucis un politist in Gara Suceava. Omul legii nu a avut nicio sansa!

publicat 2017-07-21 10:30:02 (Antena3)
Cine este tanarul care a ucis un politist in Gara Suceava. Omul legii nu a avut nicio sansa! Politistul ucis in Gara Suceava (Burdujeni), Sorin Viziteu, se afla in timpul serviciului in momentul in care a fost injunghiat, suspectul fiind retinut, un tanar de 23 de ani, din... ...continuare.

Cine este tanarul care a ucis un politist din Gara Suceava. Omul legii nu a avut nicio sansa!

publicat 2017-07-21 10:15:02 (Antena3)
Cine este tanarul care a ucis un politist din Gara Suceava. Omul legii nu a avut nicio sansa! Politistul ucis în Gara Suceava (Burdujeni), Sorin Viziteu, se afla în timpul serviciului în momentul în care a fost înjunghiat, suspectul fiind retinut, un tânar de 23 de ani, din... ...continuare.

Suspectul care a ucis un politist intr-o gara din Suceava a fost identificat: este recidivist

publicat 2017-07-21 09:30:09 (Realitatea-TV)
Suspectul care a ucis un politist intr-o gara din Suceava a fost identificat: este recidivist Politistul ucis in Gara Suceava (Burdujeni), Sorin Viziteu, se afla in timpul serviciului in momentul in care a fost injunghiat, suspectul fiind retinut, un tanar de 23 de ani, din localitatea Mironu si care ar fi recidivist. ...continuare.

Politist UCIS cu lovituri de cutit pe peronul Garii din Suceava VIDEO

publicat 2017-07-21 08:30:11 (Romania-TV)
Politist UCIS cu lovituri de cutit pe peronul Garii din Suceava VIDEO Crima socanta petrecuta, joi seara, pe peronul Garii Burdujeni (Gara Suceava). Un politist in varsta de 36 de ani, tata a doi copii, a fost ucis cu multiple lovituri de cutit. ...continuare.

Un politist a fost ucis de un pasager pe peronul Garii Suceava. "L-a lovit in spate cu pumnii, apoi a scos un briceag"

publicat 2017-07-21 08:00:15 (ProTV)
Un politist a fost ucis de un pasager pe peronul Garii Suceava. L-a lovit in spate cu pumnii, apoi a scos un briceag Un episod halucinant s-a derulat joi seara in Gara din Suceava. Un politist din judetul Botosani, in varsta de 38 de ani, aflat in timpul serviciului, a fost injunghiat de mai multe ori de un tanar. ...continuare.