Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident ȘOCANT in Bistrita! O femeie a INTRAT din PLIN intr-o turma de OI

publicat 2017-11-27 21:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Accident ȘOCANT in Bistrita! O femeie a INTRAT din PLIN intr-o turma de OI Un cioban a fost ranit, iar sase oi au murit, dupa ce el si turma sa de oi au fost loviti de un autoturism, in timp ce traversau neregulamentar DN6, in Timis. ...continuare.

Arbitru BATUT de jucatori la un DERBY. Scene SOCANTE in ROMANIA

publicat 2017-11-27 18:45:07 (Romania-TV)
Arbitru BATUT de jucatori la un DERBY. Scene SOCANTE in ROMANIA Scene socante la un meci de fotbal din Liga 4 Timis. Arbitrul asistent al partidei dintre primele clasate a ajuns la spital dupa ce a fost batut de jucatori. Totul a plecat de la un penalty anulat. ...continuare.

Trei adolescente au disparut din Timis

publicat 2017-11-27 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Trei adolescente au disparut din Timis Trei adolescente au disparut si sunt cautate de oamenii legii. Doua dintre ele erau cazate la o institutie de ocrotire. ...continuare.

Tanar de 19 ani, SPULBERAT pe trecerea de pietoni si proiectat pe sensul opus

publicat 2017-11-24 12:00:14 (Realitatea-TV)
Tanar de 19 ani, SPULBERAT pe trecerea de pietoni si proiectat pe sensul opus Un tanar in varsta de 19 ani a decedat, joi dupa-amiaza, dupa ce, miercuri seara, aceasta a fost lovit de o masina pe o trecere de pietoni din centrul localitatii Recas, judetul Timis. ...continuare.

Situatie INCREDIBILA: Doi tineri, batuti din greseala de mascati, dupa ce au fost confundati cu doi infractori

publicat 2017-11-24 09:15:03 (Click)
Situatie INCREDIBILA: Doi tineri, batuti din greseala de mascati, dupa ce au fost confundati cu doi infractori Situatie socanta la Timisoara, acolo unde doi tineri au fost snopiti in bataie de oamenii legii.Tinerii au fost opriti in trafic, in cadrul unei operatiuni de cautare a unor urmariti internationali desfasurata in comun de IPJ Timis si Jandarmerie. Citeste mai departe... ...continuare.

Premiera in Romania: Pompierii din Timis, solicitati sa intervina la un accident prin sistemul automat eCall

publicat 2017-11-23 21:15:06 (Mediafax)
Premiera in Romania: Pompierii din Timis, solicitati sa intervina la un accident prin sistemul automat eCall Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Timis a fost solicitat, joi, sa intervina la un accident care a avut loc in Timisoara in premiera prin sistemul automat eCall, un dispozitiv instalat in masina care suna singur la 112, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tanara spulberata pe trecere de o soferita neatenta

publicat 2017-11-23 09:15:09 (Romania-TV)
Tanara spulberata pe trecere de o soferita neatenta Accident grav in orasul Lugoj din Timis. O tanara a fost spulberata pe o trecere de pietoni de o soferita neatenta. Femeia se afla in stare grava la spital. ...continuare.

S-a intors din strainatate si cand a deschis poarta a crezut ca-i fuge pamantul de sub picioare

publicat 2017-11-22 12:00:09 (Realitatea-TV)
S-a intors din strainatate si cand a deschis poarta a crezut ca-i fuge pamantul de sub picioare O femeie din Timis care muncea in strainatate a avut parte de socul vietii cand a intrat in curte. ...continuare.

Incendiu puternic la o pensiune din Timis. Șapte persoane, evacuate

publicat 2017-11-22 10:15:06 (ProTV)
Un incendiu puternic a izbucnit, miercuri dimineata, la o pensiune din localitatea Dudestii Noi, aflata lânga Timisoara. Sapte persoane au fost evacuate, iar pompierii încearca sa stinga focul. ...continuare.

Sapte persoane evacuate, in urma unui incendiu puternic izbucnit la o pensiune din Timis

publicat 2017-11-22 10:15:05 (Mediafax)
Sapte persoane evacuate, in urma unui incendiu puternic izbucnit la o pensiune din Timis Sapte persoane au fost evacuate, marti dimineata, in urma unui incendiu izbucnit la o pensiune din localitatea Dudestii Noi, judetul Timis, pompierii reusind sa stinga flacarile dupa aproximativ trei ore, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA