Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident socant in Arad. Un tramvai a lovit un tanar aflat pe pista de biciclete

publicat 2017-10-12 14:30:06 (Realitatea-TV)
Accident socant in Arad. Un tramvai a lovit un tanar aflat pe pista de biciclete Un barbat in varsta de 27 de ani, din judetul Arad, a fost accidentat, joi dupa-amiaza, de un tramvai al carui vatman nu i-a acordat prioritate de trecere. ...continuare.

Reactia socanta a unei cersetoare cand o femeie refuza sa ii dea bani. Totul s-a petrecut in parcarea unui supermarket din Arad

publicat 2017-10-12 13:30:01 (Antena3)
Reactia socanta a unei cersetoare cand o femeie refuza sa ii dea bani. Totul s-a petrecut in parcarea unui supermarket din Arad Cersetorii de etnie rroma au impanzit terasele si parcarile supermarket-urilor din Arad, spre disperarea locuitorilor orasului, care se plang ca sunt hartuiti. O femeie din Arad a trait o... ...continuare.

Reactia unei cersetoare din Arad cand o femeie refuza sa ii dea bani

publicat 2017-10-11 15:15:31 (ProTV)
Cersetorii de etnie rroma au împânzit terasele Aradului, spre disperarea locuitorilor orasului. Se pare ca acestia umbla în grupuri si prin parcarile supermarket-urilor pentru a cersi si hartui clientii. ...continuare.

Perchezitii la 10 persoane acuzate de braconaj arheologic. Ce s-a gasit in casele lor

publicat 2017-10-10 17:45:05 (ProTV)
Zece persoane din vestul tarii sunt suspectate ca ar fi luat obiecte pretioase din situri arheologice. Perchezitiile în locuintele acestora din judetele Timis, Arad, Bihor si Caras-Severin au fost facute marti dimineata. ...continuare.

Peste 24.300 de locuri de munca vacante la nivel national. Cele mai multe in Bucuresti, Prahova, Arad

publicat 2017-10-09 13:30:07 (Romania-TV)
Peste 24.300 de locuri de munca vacante la nivel national. Cele mai multe in Bucuresti, Prahova, Arad Peste 24.300 de locuri de munca sunt vacante la nivel national, cele mai multe fiind in Capitala si in judetele Prahova, Arad, Sibiu si Timis in timp ce in Mehedinti, Giurgiu si Suceava sunt sub o suta de locuri de munca disponibile, potrivit Agentiei Nationale pentru Ocuparea Fortei de Munca (ANOFM). ...continuare.

SCANDAL! Un fost ministru liberal arata ce se intampla in partidul condus de Orban: PNL Arad, transformat in 'SRL cu actiunile la purtator'

publicat 2017-10-08 13:00:02 (Click)
SCANDAL! Un fost ministru liberal arata ce se intampla in partidul condus de Orban: PNL Arad, transformat in 'SRL cu actiunile la purtator' Constantin Traian Igas, fost ministru de Interne, a adus acuze grave partidului condus de Ludovic Orban, care permite ca la Arad organizatia sa fie aruncata in haos. Igas spune ca filiala aradeana a PNL, condusa de Gheorghe Falca, a fost transformata in SRL, scrie arad24.net. Citeste mai departe... ...continuare.

O romanca din Arad isi vinde virginitatea la supermarket

publicat 2017-10-06 17:45:02 (Antena3)
O romanca din Arad isi vinde virginitatea la supermarket O tânara din Arad îsi vinde virginitatea la supermarket printr-un anunt pe care l-a postat la panoul „servicii clienti”. Inspirata probabil de românca Alexandra Khefren care si-a... ...continuare.

O tanara din Romania si-a scos virginitatea la vanzare. Mesajul halucinant lasat la un supermarket

publicat 2017-10-06 16:15:06 (Realitatea-TV)
O tanara din Romania si-a scos virginitatea la vanzare. Mesajul halucinant lasat la un supermarket Un lant de supermarketuri din Arad pune la dispozitia clientilor o zona in care acestia pot afisa anunturi de vanzare sau cumparare. ...continuare.

O tanara din ARAD isi vinde virginitatea la supermarket. "Sunt blonda, am forme apetisante...." FOTO

publicat 2017-10-06 16:15:06 (Romania-TV)
Un lant de supermarketuri din Arad pune la dispozitia clientilor o zona in care acestia pot afisa anunturi de vanzare sau cumparare. ...continuare.