Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Fetita lovita de tramvai in Arad! Pompierii incearca sa o scoata de sub mijlocul de transport

publicat 2018-01-11 16:30:03 (CanCan)
Fetita lovita de tramvai in Arad! Pompierii incearca sa o scoata de sub mijlocul de transport Neatentia a costat-o scump pe o fetita de 12 ani, care vorbea la telefon in momentul in care a traversat sinele de tramvai. A fost lovita in plin. La aceasta ora, pompierii intervin pentru a o salva.Accidentul a avut loc joi dupa-amiaza in municipiul Arad, informeaza livearad.ro. Fetita era impreuna cu o colega atunci cand a traversat strada. A fost lovita de mijlocul de transport in comun pe care nu l-a vazut deoarece era atenta la telefonul mobil si a traversat pe culoarea rosie a... ...continuare.

Fetita calcata de tramvai la Arad. Pompierii incearca sa o salveze

publicat 2018-01-11 16:15:23 (Libertatea)
Fetita calcata de tramvai la Arad. Pompierii incearca sa o salveze Pompierii intervin pentru a salva o fetita calcata de tramvai la Arad. Copila de 12 ani a fost lovita de mijlocul de transport in comun, dupa ce ar fi fost atenta la telefonul mobil. Accidentul a avut loc joi dupa-amiaza in municipiul Arad, informeaza livearad.ro. Fetita era impreuna cu o colega atunci cand a traversat […] Post-ul Fetita calcata de tramvai la Arad. Pompierii incearca sa o salveze apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav in Arad! Fetita de 12 ani, prinsa sub un tramvai, dupa ce a traversat in timp ce se uita in telefonul mobil

publicat 2018-01-11 16:15:02 (Antena3)
Accident grav in Arad! Fetita de 12 ani, prinsa sub un tramvai, dupa ce a traversat in timp ce se uita in telefonul mobil O fetita de 12 ani, din Arad, a fost lovita de un tramvai si a ramas prinsa sub acesta. Victima este constienta, iar pompierii incearca sa o scoata de sub tramvai. Conform spuselor martorilor, feti... ...continuare.

Arad. Incepe "Olimpiada de fugit de controlori"

publicat 2018-01-11 14:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Arad. Incepe Olimpiada de fugit de controlori Aradenii vor fugi de controlorii din tramvaie si autobuze pana la finele lunii ianuarie. E modul lor de a protesta impotriva deciziei municipalitatii de a majora preturile biletelor de calatorie. ...continuare.

Accident spectaculos in Arad. Un Logan a ajuns cu rotiule-n aer

publicat 2018-01-11 12:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Accident spectaculos in Arad. Un Logan a ajuns cu rotiule-n aer O masina s-a intors cu rotile-n sus, izbita intr-un stalp de inalta tensiune, o alta s-a facut zob, joi dimineata, in timpul unui accident ca-n filme petrecut in Arad. ...continuare.

Accident spectaculos in Arad. Un taxi s-a rasturnat dupa ce s-a ciocnit cu un alt autoturism

publicat 2018-01-11 11:45:24 (Romania-TV)
Accident spectaculos in Arad. Un taxi s-a rasturnat dupa ce s-a ciocnit cu un alt autoturism Un accident spectaculos a avut loc joi dimineata, la Arad. Un taxi s-a rasturnat pe sosea dupa ce s-a ciocnit cu un alt autoturism. ...continuare.

Seful departamentului Antidrog din SRI Arad, condamnat pentru trafic de droguri

publicat 2018-01-10 13:15:04 (Antena3)
Seful departamentului Antidrog din SRI Arad, condamnat pentru trafic de droguri Fostul sef al Departamentului Antidrog din SRI Arad, capturat vara trecuta de ofiterii Directiei Generale Anticoruptie în timp ce încerca sa vânda droguri, a fost condamnat la doi ani si sase... ...continuare.

Accident devastator. Șofer mort pe DN 7

publicat 2018-01-09 17:45:39 (Realitatea-TV)
Accident devastator. Șofer mort pe DN 7 Conducatorul unui autoturism a decedat marti dupa-amiaza in urma unui accident rutier pe DN7, pe sensul de mers Arad spre Pecica. ...continuare.

Descoperire macabra intr-o casa din Arad! Doi barbati au fost gasiti morti, iar anchetatorii cred ca...

publicat 2018-01-09 17:00:03 (CanCan)
Descoperire macabra intr-o casa din Arad! Doi barbati au fost gasiti morti, iar anchetatorii cred ca... Politistii au inceput o ancheta pentru omor din culpa dupa ce intr-o casa din municipiul Arad au fost descoperite cadavrele a doi barbati. Acestia nu prezentau urme de violente pe corp, insa anchetatorii cred ca au consumat substante periculoase, care urmeaza sa fie identificate in urma efectuarii necropsiei.O localnica din cartierul aradean Bujac a sunat la 112 anuntand ca intr-o casa invecinata a descoperit cadavrele a doi barbati, de 64 si 46 de ani, ea mergand sa verifice pentru ca unul... ...continuare.

Accident cumplit in Arad! Un barbat si-a pierdut viata dupa ce a intrat cu masina intr-un TIR

publicat 2018-01-09 16:45:02 (Antena3)
Accident cumplit in Arad! Un barbat si-a pierdut viata dupa ce a intrat cu masina intr-un TIR Un barbat în vârsta de 47 de ani a murit marti, într-un accident rutier, pe DN 7 Arad-Nadlac, dupa ce a pierdut controlul asupra directiei de deplasare a masinii, intrând în... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA