Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod galben de ceata in trei judete din sudul tarii

publicat 2018-02-12 07:30:25 (Mediafax)
Cod galben de ceata in trei judete din sudul tarii Judetele Arges, Prahova si Dambovita se afla, luni dimineata, sub cod galben de ceata, potrivit unei atentionari nowcasting emise de Administratia Nationala de Meteorologie (ANM). ...continuare.

FOTO "Prostia care taie vulturi" » Fanii au luat foc dupa ce au vazut sigla celor de la FC Arges

publicat 2018-02-10 20:45:41 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Prostia care taie vulturi » Fanii au luat foc dupa ce au vazut sigla celor de la FC Arges FC Arges, locul 6 din Liga a 2-a, a disputat azi o partida amicala cu Petrolul Ploiesti, echipa din Liga a 4-a. Echipa antrenata de Emil Sandoi a surprins pe toata lumea cu echipamentul în care a jucat amicalul. Pe lateralul tricoului alb-violetilor aparea sigla echipei, taiata pe jumatate. ... ...continuare.

Mesaj sfasietor al unei eleve pentru Klaus Iohannis. "Muncim ca sclavii pe un salariu mizer. Voi parasi tara!"

publicat 2018-02-10 18:00:03 (CanCan)
Mesaj sfasietor al unei eleve pentru Klaus Iohannis. Muncim ca sclavii pe un salariu mizer. Voi parasi tara! Diaconeasa Bianca Stefania, o eleva a Colegiului National Vlaicu Voda din Curtea de Arges, a transmis un mesaj crunt pentru Klaus Iohannis, presedintele Romaniei. Tanara a precizat ca imediat dupa ce va termini cele 12 clase va pleca din tara din cauza faptului ca aici nu sunt sanse de supravietuire. "Buna ziua,domnule presedinte! Astazi m-am hotarat sa va scriu,sa va scriu fara a va leza sau a va adresa injurii fara de noima. Ma numesc Deaconeasa Bianca-Stefania si sunt eleva la Colegiul... ...continuare.

Mesajul viral al unei eleve de clasa a XII-a pentru Klaus Iohannis

publicat 2018-02-09 21:30:26 (Realitatea-TV)
Mesajul viral al unei eleve de clasa a XII-a pentru Klaus Iohannis O eleva a Colegiului National Vlaicu Voda din Curtea de Arges i-a transmis un mesaj dureros presedintelui Klaus Iohannis. ...continuare.

Mesajul dureros al unei eleve pentru Klaus Iohannis. „Muncim ca slavii pe un salariu mizer, iar traiul este scump”

publicat 2018-02-09 16:00:25 (Libertatea)
Mesajul dureros al unei eleve pentru Klaus Iohannis. „Muncim ca slavii pe un salariu mizer, iar traiul este scump” O eleva a Colegiului National Vlaicu Voda din Curtea de Arges i-a transmis un mesaj dureros presedintelui Klaus Iohannis. O eleva din Curtea de Arges a transmis un mesaj pentru presedintele Romaniei, Klaus Iohannis, care recent a vorbit despre suspendare. Diaconeasa Bianca-Ștefania afirma, printre altele, in scrisoarea respectiva, ca dupa terminarea liceului va pleca din […] Post-ul Mesajul dureros al unei eleve pentru Klaus Iohannis. „Muncim ca slavii pe un salariu mizer, iar... ...continuare.

Accident teribil in Arges! Doi frati s-au rasturnat cu masina, apoi s-au oprit intr-un cap de pod!

publicat 2018-02-09 10:45:03 (CanCan)
Accident teribil in Arges! Doi frati s-au rasturnat cu masina, apoi s-au oprit intr-un cap de pod! Un accident teribil a avut loc in Arges noaptea trecuta. Doi frati s-au rostogolit cu masina de mai multe ori, apoi s-au oprit intr-un cap de pod. Din fericire, cei doi au scapat cu viata. Soferul masinii a declarat ca intr-o curba a pierdut controlul volanului deoarece era soseaua uda, iar el a apasat prea tare pedala de acceleratie. Soferului i s-au recoltat probe de sange pentru a se stabili daca a consumat alcool inainte de producerea accidentului.Cauza producerii accidentului teribil a... ...continuare.

Doi frati din Arges, implicati intr-un accident grav de masina

publicat 2018-02-09 08:30:03 (Antena3)
Doi frati din Arges, implicati intr-un accident grav de masina Doi frati din Arges au ajuns la spital cu multiple fracturi, dupa ce masina in care se aflau s-a oprit intr-un cap de pod in localitatea Schitu Golesti. ***** Intr-o curba, unul dintre frati a pierdut... ...continuare.

Cutremur in Arges

publicat 2018-02-07 18:15:27 (Romania-TV)

Rovinieta Online | Asigurare RCA