Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tentativa de rapire a unei fetite din fata scolii. Iata cum a incercat un barbat sa o ademeneasca pe eleva

publicat 2017-10-14 12:45:06 (Romania-TV)
Tentativa de rapire a unei fetite din fata scolii. Iata cum a incercat un barbat sa o ademeneasca pe eleva Tentativa de rapire a unei eleve din fata unei scoli, in Bacau. Copila a fost acostata de un barbat in fata unitatii scolare, care a incercat sa o convinga sa urce in masina lui. ...continuare.

Peste 220 de pelerini veniti sa se inchine la moastele Sf. Parascheva au necesitat ingrijiri medicale

publicat 2017-10-14 12:00:08 (Romania-TV)
Peste 220 de pelerini veniti sa se inchine la moastele Sf. Parascheva au necesitat ingrijiri medicale Peste 220 de persoane care au venit la Iasi zilele acestea, in pelerinaj la Sfanta Parascheva, au avut nevoie de ingrijiri medicale, din cauza frigului, nealimentatiei si a oboselii, potrivit purtatorului de cuvant al Gruparii de Jandarmi Mobile Bacau, Ionut Catana. ...continuare.

Sfanta Parascheva. Vesti proaste pentru multi pelerini care au mers la Iasi. Autoritatile, in alerta

publicat 2017-10-14 11:30:07 (Realitatea-TV)
Sfanta Parascheva. Vesti proaste pentru multi pelerini care au mers la Iasi. Autoritatile, in alerta Peste 220 de persoane care au venit la Iasi zilele acestea, in pelerinaj la Sfanta Parascheva, au avut nevoie de ingrijiri medicale, din cauza frigului, nealimentatiei si a oboselii, potrivit purtatorului de cuvant al Gruparii de Jandarmi Mobile Bacau, Ionut Catana. ...continuare.

Descoperire macabra in bagajele unor italieni veniti sa viziteze Romania! Ce au gasit autoritatile

publicat 2017-10-14 11:30:01 (Antena-1)
Descoperire macabra in bagajele unor italieni veniti sa viziteze Romania! Ce au gasit autoritatile Situatie socanta pe aeroportul din Bergamo, dupa ce in bagajele unor italieni intorsi de la Bacau s-au descoperit lucruri ingrozitoare! ...continuare.

Tentativa de rapire la Bacau! Un barbat a acostat o fetita de clasa a treia pe care a incercat sa o ia fortat "la Bucuresti"

publicat 2017-10-13 14:00:02 (Antena3)
Tentativa de rapire la Bacau! Un barbat a acostat o fetita de clasa a treia pe care a incercat sa o ia fortat la Bucuresti O tentativa de rapire a unui copil a avut loc vineri dimineata, în apropierea Școlii Alexandru Ioan Cuza, din Bacau. În jurul orei 8:00, o fetita de clasa a treia, lasata de mama în dreptul... ...continuare.

Profi a deschis patru magazine

publicat 2017-10-13 13:45:01 (Bursa)
Profi a deschis patru magazine Profi a deschis saptamana aceasta cate un magazin in judetele Suceava, Prahova, Braila si Bacau. ...continuare.

CUPA ROMANIEI. Steaua merge la Cluj, iar Dinamo, la Bacau. DERBY-SOC la Timisoara VEZI PROGRAMUL COMPLET

publicat 2017-10-11 11:45:07 (Romania-TV)
CUPA ROMANIEI. Steaua merge la Cluj, iar Dinamo, la Bacau. DERBY-SOC la Timisoara VEZI PROGRAMUL COMPLET CUPA ROMANIEI. Competitia KO a ajuns in faza 16-imilor de finala, iar miercuri a avut loc tragerea la sorti. ...continuare.

Tanarul care si-a batut calul cu coasa nu a fost sanctionat si isi poate pastra animalul

publicat 2017-10-10 17:15:07 (ProTV)
La trei saptamâni dupa ce un barbat din judetul Bacau si-a snopit în bataie calul din gospodarie, politistii s-au blocat în cercetari, iar calul a fost lasat în aceeasi curte în care a fost schiungiuit. ...continuare.

Sotul Nicoletei Guta, amendat de Politie! A contestat decizia la tribunal, dar a pierdut procesul

publicat 2017-10-10 13:45:02 (CanCan)
Dealer de masini second-hand, Ionica Bangala a circulat frecvent prin tara cu autoturismele sale. Anul trecut, el a fost amendat de Inspectoratul Judetean de Politie Bacau, cel mai probabil pentru viteza excesiva. ...continuare.