Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Romanii sunt de acord ca politistii sa foloseasca arma! Cazul tanarului impuscat mortal de un agent la Sangeorz-Bai a starnit comentarii aprinse in online

publicat 2017-12-11 11:15:05 (Libertatea)
Cazul lui Ionut Petrasc, tanarul impuscat mortal de un agent la Sangeorz-Bai, judetul Bistrita-Nasaud, readuce in discutie folosirea armamentului de catre fortele de ordine. Romanii sunt de acord ca politistii sa foloseasca arma atunci cand situatia o impune. Anul acesta, nu mai putin de 230 de politisti au fost agresati in timpul misiunilor, doi dintre […] Post-ul Romanii sunt de acord ca politistii sa foloseasca arma! Cazul tanarului impuscat mortal de un agent la Sangeorz-Bai a... ...continuare.

Cod galben de viscol in mai multe judete. Care sunt zonele afectate

publicat 2017-12-11 08:45:06 (Libertatea)
Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, luni, o avertizare nowcasting Cod galben de viscol, valabila in zone montane din mai multe judete. Astfel, de la ora 8:30 pana la ora 14:00 in zona de munte a judetelor Cluj, Bistrita-Nasaud si Maramures se vor semnala, la altitudini de peste 1700 m, intensificari ale vantului care […] Post-ul Cod galben de viscol in mai multe judete. Care sunt zonele afectate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Destin tragic pentru o familie. Tatal si fiul, morti intr-un grav accident. Mama, in stare critica

publicat 2017-12-11 07:45:06 (ProTV)
Destin tulburator pentru o familie din Bistrita Nasaud. Un baietel de 9 ani si tatal lui au pierit într-un accident rutier, pe un drum din judetul Suceava. ...continuare.

Trenuri blocate si copaci cazuti, in urma ninsorilor abundente din ultimele ore

publicat 2017-12-10 12:15:01 (Antena3)
Ninsorile abundente cazute in ultimele ore in judetul Bistrita-Nasaud au creat probleme in circulatia trenurilor si in alimentarea cu electricitate a localitatilor, potrivit unui... ...continuare.

Fetelor, atentie! Cel mai bun model masculin al Romaniei este din Bistrita. Are doar 17 ani, dar este deja obisnuit cu defilarea pe podiumurile marilor case de moda

publicat 2017-12-10 11:45:01 (Antena-1)
Un adolescent din Bistrita este cel mai bun model masculin din Romania. Andrei Dobrin este la cel de-al doilea titlu din cariera desi are doar 17 ani. Tanarul a urcat pe podiumurile celor mai celebre case de moda din lume, dupa ce a fost descoperit, intamplator, pe Facebook. ...continuare.

Tanarul de 25 de ani din Sangeorz-Bai, impuscat de politisti, a murit la spital. In altercatie, un glont a ricosat si a lovit-o si pe mama baiatului

publicat 2017-12-09 13:45:02 (CanCan)
Tanarul de 25 de ani, care a atacat vineri seara doi politisti ai Sectiei de Politie din Sangeorz-Bai cu o bata si a fost impuscat de oamenii legii, a murit la Spitalul de Urgenta din Bistrita, unde a fost operat. ...continuare.

Tanarul impuscat de un politist la Sangeorz-Bai a murit la spital

publicat 2017-12-09 13:00:02 (Bursa)
Tanarul de 25 de ani care a fost impuscat de catre un politist in timpul conflictului de la Sangeorz-Bai, judetul Bistrita-Nasaud, a murit la spital in aceasta dimineata. ...continuare.

Politia a deschis dosar penal, in cazul copilului terorizat de un barbat imbracat in costum de Mos Craciun

publicat 2017-12-09 11:30:03 (CanCan)
Reprezentantii Politiei Judetene Bistrita-Nasaud au anuntat ca s-au autosesizat in cazul copilului terorizat si amenintat cu un bat de un barbat costumat in Mos Craciun si au identificat persoanele care apar in inregistrarea pe care au primit-o de la autoritatile din Constanta. ...continuare.

Tanarul de 25 de ani din Sangeorz-Bai, impuscat de politisti, a murit la spital/ In altercatie, un glont a ricosat si a lovit-o si pe mama baiatului

publicat 2017-12-09 10:30:06 (Mediafax)
Tanarul de 25 de ani, care a atacat vineri seara doi politisti ai Sectiei de Politie din Sangeorz-Bai cu o bata si a fost impuscat de oamenii legii, a murit la Spitalul de Urgenta din Bistrita, unde a fost operat, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Doi politisti, atacati cu bata in timpul unei interventii. Agresor a fost impuscat VIDEO

publicat 2017-12-09 10:15:06 (Romania-TV)
Doi politisti, atacati cu bata in timpul unei interventii. Agresor a fost impuscat VIDEO Scene sangeroase in Bistrita Nasaud. Un politist a impuscat un barbat care i-a atacat cu o bata pe el si un coleg al lui. Agentul atacat si alte doua persoane au ajuns la spital, in timp ce atacatorul a murit in timpul operatiei, informeaza . ...continuare.