Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ponta, despre disputa Grindeanu-Firea: "Si Traian Basescu dadea vina pe Guvern cand era primar al Capitalei"

publicat 2017-06-05 18:00:06 (ProTV)
Ponta, despre disputa Grindeanu-Firea: Si Traian Basescu dadea vina pe Guvern cand era primar al Capitalei Deputatul PSD Victor Ponta scrie pe blog, ca raspuns la disputa dintre primarul Capitalei, Gabriela Firea, si premierul Sorin Grindeanu, ca si Traian Basescu, pe vremea cand era primar, dadea vina pe Executiv pentru esecurile sale. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu: Sistemul nu inseamna SRI si DNA. "Pana la urma ca nu poti fi om decat in numele lui Dragnea"

publicat 2017-05-15 14:45:09 (Romania-TV)
Sorin Ovidiu Vintu: Sistemul nu inseamna SRI si DNA. "Pana la urma ca nu poti fi om decat in numele lui Dragnea" Fostul mogul Sorin Ovidiu Vintu face o analiza pe blog in care explica cine este sistemul si care sunt asemanarile din prezent cu perioada in care Ceausescu subjuga Romania. ...continuare.

Radu Tudor: De ce-i tolereaza manifestantii din Piata Victoriei pe cei care scuipa, injura si lovesc?

publicat 2017-05-04 11:00:01 (Antena3)
Radu Tudor: De ce-i tolereaza manifestantii din Piata Victoriei pe cei care scuipa, injura si lovesc? De Ziua Libertatii Presei, 1000 de oameni au manifestat in Piata Victoriei impotriva Guvernului si a Parlamentului in legatura cu modificarile aduse Legii Gratierii, scrie Radu Tudor pe blog-ul sau. Printre... ...continuare.

Imaginea incendiara cu Laura Cosoi care a ''scapat'' pe internet - FOTO

publicat 2017-04-30 14:15:02 (Antena3)
Imaginea incendiara cu Laura Cosoi care a ''scapat'' pe internet - FOTO Laura Cosoi a luat foarte in serios blogging-ul si scrie destul de des pe blog-ul sau, acolo unde ofera tot felul de sfaturi pentru un stil de viata sanatos. Și pentru ca doreste sa abordeze totul... ...continuare.

Cristoiu, despre 'Romania cazuta in put': 'Dragnea a profitat de EMOȚIA nationala'

publicat 2017-04-28 09:30:03 (Click)
Cristoiu, despre 'Romania cazuta in put': 'Dragnea a profitat de EMOȚIA nationala' Ion Cristoiu a scris pe blog-ul sau despre operatiunea de salvare a copilului de doi ani din Teleorman, care a cazut intr-un put stramt si ulterior, salvat dupa 10 ore de eforturi ale pompierilor. Citeste mai departe... ...continuare.

Microsoft avertizeaza utilizatorii sa nu instaleze manual noul Creators Update pentru Windows 10, deocamdata (Software)

publicat 2017-04-27 11:45:05 (Go4IT)
Anuntata oficial de catre Microsoft, versiunea Creators Update pentru Windows 10 poate fi instalata atat prin intermediul serviciului Windows Update, dar si manual, fara ca o versiune de Windows sa fi fost instalata prealabil pe hard disk.In mod surprinzator, Microsoft descurajeaza folosirea celei de-a doua variante. Potrivit explicatiei oferite intr-o postare pe blog de un reprezentant Microsoft, actualizarea Creators Update este distribuita cu intarziere, existand unele probleme de... ...continuare.

Radu Tudor: A venit momentul sa va marturisesc ceva. Sunt un turist pasionat

publicat 2017-04-23 11:45:02 (Antena3)
Radu Tudor: A venit momentul sa va marturisesc ceva. Sunt un turist pasionat Radu Tudor scrie, pe blog, despre una dintre marile sale pasiuni, turismul. Realizatorul emisiunii ”Punctul de Întâlnire” a scris ca, dupa 27 de tari vizitate, are deja peste 13.000 de... ...continuare.

Catalin Tolontan: Relatia presa - publicitate merge doar in cazul in care neconditionarea este reciproc respectata

publicat 2017-04-21 20:45:16 (Romania-TV)
Catalin Tolontan: Relatia presa - publicitate merge doar in cazul in care neconditionarea este reciproc respectata Jurnalistul Catalin Tolontan a explicat pe blog-ul sau de ce publicatia Gazeta Sporturilor, pe care o conduce, a acceptat o reclama in care un articol ce-i apartine a fost numit o "mizerie", aratand ca relatia presa - publicitate "merge doar in cazul in care neconditionarea este reciproc respectata". Jurnalistul subliniaza, totodata, ca nu este normal ca anumite companii de publicitate sa retraga reclama de la institutii media al caror continut editorial li se pare neconvenabil. ...continuare.

Dan Voiculescu, mesaj de Pasti: Sta in puterea noastra sa facem miracole

publicat 2017-04-16 19:15:01 (Antena3)
Dan Voiculescu, mesaj de Pasti: Sta in puterea noastra sa facem miracole Într-un mesaj postat pe blog, fondatorul trustului Intact, Dan Voiculescu, vorbeste despre campania Destine lansata de Fundatia Dan Voiculescu pentru Dezvoltarea României si lanseaza un apel pentru... ...continuare.

Ion Iliescu, despre anchetarea alegerilor prezidentiale din 2009: PSD s-a mobilizat exemplar, Geoana a pierdut in diaspora

publicat 2017-04-14 22:45:07 (ProTV)
Ion Iliescu, despre anchetarea alegerilor prezidentiale din 2009: PSD s-a mobilizat exemplar, Geoana a pierdut in diaspora Presedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, a reactionat pe blog la ancheta anuntata de liderii PSD-ALDE privind alegerile prezidentiale din 2009. ...continuare.