Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

EXCLUSIV Becali a pus banii pe masa! A facut o oferta pentru un jucator din Liga 1 a doua zi dupa meciul direct, usor castigat de FCSB

publicat 2017-12-14 11:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB s-a impus fara probleme în fata celor de la FC Botosani, 3-0, într-o partida disputata duminica seara. Becali a renuntat la obiceiul de a negocia pentru un jucator înainte de meciul direct, dar a facut o oferta imediat dupa partida de la Botosani pentru Olimpiu Morutan, mijlocasul de 18 ani al echipei lui Costel Enache. ... ...continuare.

EXCLUSIV Becali a pus banii pe masa! A facut o oferta pentru un jucator din Liga 1 a doua zi dupa meciul usor castigat de FCSB

publicat 2017-12-14 11:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB s-a impus fara probleme în fata celor de la FC Botosani, 3-0, într-o partida disputata duminica seara. Becali a renuntat la obiceiul de a negocia pentru un jucator înainte de meciul direct, dar a facut o oferta imediat dupa partida de la Botosani pentru Olimpiu Morutan, mijlocasul de 18 ani al echipei lui Costel Enache. ... ...continuare.

Un bebelus de opt luni din Botosani a ajuns in stare critica la spital. Medicilor nu le-a venit sa creada cand au vazut rezultatul analizelor. Micutul era...

publicat 2017-12-13 21:00:02 (Antena3)
Un bebelus de opt luni din Botosani a ajuns in stare grava la spital. Medicilor nu le-a venit sa creada cand s-au uitat pe rezultatul analizelor. Micutul se afla in coma etanolica. Din... ...continuare.

Caz incredibil in Botosani! Un bebelus de opt luni a ajuns la spital in coma alcoolica

publicat 2017-12-13 19:15:01 (Antena3)
Un bebelus de doar opt luni din Botosani a ajuns la spital în coma alcoolica. Mai grav este ca acesta nu e primul caz de acest gen. Peste 45 de copii au ajuns de urgenta la spital dupa ce au consumat... ...continuare.

EXCLUSIV Știm echipa care concureaza cu FCSB si CFR pentru transferul lui Morutan! E calificata in primavara UEFA Champions League

publicat 2017-12-13 09:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Olimpiu Morutan (18 ani) este unul dintre cei mai disputati jucatori ai Ligii 1. FCSB si CFR Cluj sunt formatiile care si-au manifestat dorinta de a-l aduce pe mijlocasul de la Botosani, însa fotbalistul are si o oferta concreta din Ucraina.  Nu Dinamo Kiev, ci Șahtior Donetk, fosta echipa a lui Mircea Lucescu, este formatia care concureaza ca Gigi Becali pentru semnatura talentatului fotbalist de la FC Botosani. ... ...continuare.

Un oficial de la FCSB recunoaste: "Din cand in cand mai sugereaza schimbarile"

publicat 2017-12-12 15:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Una dintre schimbarile facute de Nicolae Dica în meciul cu Botosani (3-0) a fost suspectata ca fiind comandata din loja (detalii AICI), însa presedintele de imagine de la FCSB, Helmuth Duckadam, sustine ca patronul nu a intervenit de aceasta data. Duckadam sustine ca uneori Gigi Becali sugereaza schimbarile la FCSB, dar ca la meciul cu Botosani nu s-a întâmplat acest lucru. ... ...continuare.

DNA: Societatea care asigura caldura si apa calda in Botosani, pagubita cu milioane de lei

publicat 2017-12-12 14:45:09 (Realitatea-TV)
DNA: Societatea care asigura caldura si apa calda in Botosani, pagubita cu milioane de lei Un nou mega-dosar la DNA: Societatea care asigura caldura si apa calda in Botosani, pagubita cu milioane de lei. ...continuare.

Mai multe persoane din conducerea societatii de termoficare din Botosani, urmarite penal pentru abuz in serviciu

publicat 2017-12-12 11:45:10 (Romania-TV)
Mai multe persoane din conducerea societatii de termoficare din Botosani, urmarite penal pentru abuz in serviciu Mai multe persoane din conducerea firmei de termoficare din Botosani, inclusiv directorul general, sunt urmarite penal de catre procurorii DNA pentru abuz in serviciu, fiind suspectate ca au incheiat un contract de mentenanta cu o firma care nu era autorizata sa presteze astfel de activitati. In cauza, s-a produs un prejudiciu de peste 2,3 milioane de lei. ...continuare.