Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ULUITOR. Un antrenor isi acuza jucatorii: "Au fost niste ordinari blatisti, NENOROCIȚI! Au vandut meciuri in DRACI"

publicat 2017-12-09 19:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Alin Panzaru, tehnicianul formatiei Dacia Unirea Braila, a facut declaratii incredibila, dupa esecul suferit in fata celor de la Știinta Miroslava (1-4). ...continuare.

Acuzatii de blat la Dacia Unirea Braila: "Rosu si Iosofache au vandut meciuri in draci!" 4 meciuri, banuite!

publicat 2017-12-09 19:30:12 (Libertatea)
Dupa 1-4 cu Știinta Miroslava, pe teren propriu, in ultima etapa din Liga 2, buboiul a explodat. Acuzatii de blat la Dacia Unirea Braila. Tehnicianul Alin Panzaru acuza ca doi dintre jucatorii de baza au trantit meciuri in prima parte a acestui sezon: atacantul Costel Rosu (32 de ani) si mijlocasul Gabriel Iosofache (26 de […] Post-ul Acuzatii de blat la Dacia Unirea Braila: "Rosu si Iosofache au vandut meciuri in draci!" 4 meciuri, banuite! apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A intrat cu sabia in bar si si-a amenintat consatenii

publicat 2017-12-09 17:00:05 (Libertatea)
Un localnic de 26 de ani din Movila Miresii, judetul Braila, a intrat cu sabia in barul din sat si si-a ameninsat consatenii, dupa ce anterior il agresase pe un alt tanar, tot la bar, pe fondul consumului de alcool. La data de 7 decembrie, politisti din cadrul Sectiei 2 Politie Rurala Braila l-au retinut […] Post-ul A intrat cu sabia in bar si si-a amenintat consatenii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Finul de cununie al premierului, instalat prefect de Braila

publicat 2017-12-08 21:00:02 (Bursa)
Noul prefect al judetului Braila, Adrian George Paladi, a depus, astazi, juramantul, fiind instalat in functie in prezenta unui secretar de stat din MAI, a autoritatilor locale si judetene, a unor parlamentari si sefi de institutii. Noul prefect de Braila are 38 de ani si este finul de cununie al premierului Mihai Tudose. ...continuare.

Noul prefect al judetului Braila: "Sunt pe deplin constient ca nu este o misiune usoara"

publicat 2017-12-08 19:00:09 (Romania-TV)
Noul prefect al judetului Braila: "Sunt pe deplin constient ca nu este o misiune usoara" Noul prefect al judetului Braila a depus, vineri, juramantul, fiind instalat in functie in prezenta unui secretar de stat din MAI, a autoritatilor locale si judetene, a unor parlamentari si sefi de institutii. Noul prefect de Braila are 38 de ani. ...continuare.

Finul de cununie al premierului Mihai Tudose, instalat vineri in functia de prefect al judetului Braila

publicat 2017-12-08 18:00:08 (Romania-TV)
Finul de cununie al premierului Mihai Tudose, instalat vineri in functia de prefect al judetului Braila Noul prefect al judetului Braila, Adrian George Paladi, a depus, vineri, juramantul, fiind instalat in functie in prezenta unui secretar de stat din MAI, a autoritatilor locale si judetene, a unor parlamentari si sefi de institutii. Noul prefect de Braila are 38 de ani si este finul de cununie al premierului Mihai Tudose. ...continuare.

Noul prefect al judetului Braila REACȚIE NEAȘTEPTATA dupa acuzatii: "Da, sunt finul domnului Tudose. Nu a fost insa un AVANTAJ"

publicat 2017-12-08 09:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Noul prefect al judetului Braila REACȚIE NEAȘTEPTATA  dupa acuzatii: Da, sunt finul domnului Tudose. Nu a fost insa un AVANTAJ Noul prefect al judetului Braila, George Adrian Paladi, care a fost numit miercuri in sedinta de Guvern, se numeste George Adrian Paladi si este finul premierului Mihai Tudose, care este originar din acelasi judet. ...continuare.

Noul prefect al judetului Braila: "Da, este adevarat ca sunt finul domnului Tudose"

publicat 2017-12-07 17:45:07 (ProTV)
Noul prefect al judetului Braila, George Adrian Paladi, care a fost numit miercuri în sedinta de Guvern, se numeste George Adrian Paladi si este finul premierului Mihai Tudose, care este originar din acelasi judet. ...continuare.

Mihai Tudose si-a numit finul in functia de prefect al judetului Braila

publicat 2017-12-07 16:15:07 (Mediafax)
Mihai Tudose si-a numit finul in functia de prefect al judetului Braila Noul prefect al judetului Braila, George Adrian Paladi, este finul de cununie al premierului Mihai Tudose. El a fost cununat de Tudose in urma cu 14 ani, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.