Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur in judetul Buzau

publicat 2017-12-14 07:30:03 (Cotidianul)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs, joi, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, la adancimea de 141 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare [...] The post Cutremur in judetul Buzau appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un nou cutremur s-a produs in Romania, joi dimineata

publicat 2017-12-14 07:30:01 (Antena3)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata în zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru... ...continuare.

Cutremur in Romania, joi dimineata

publicat 2017-12-14 07:15:09 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, joi dimineata Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cutremur in judetul Buzau

publicat 2017-12-14 07:15:08 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata în zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamântului (INFP). ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter in judetul Buzau

publicat 2017-12-14 05:45:09 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs, joi, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, la adancimea de 141 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Zece persoane au ajuns la spital dupa accidentul din Buzau. Multe au maini sau picioare rupte

publicat 2017-12-13 16:45:07 (Libertatea)
Panica, strigate de ajutor si multa durere. Este ceea ce a produs astazi directoarea ╚ścolii Gimnaziale "Capitan Aviator Mircea T. Badulescu" din Buzau, care in loc sa apese pe frana a apasat acceleratia, spulberand pur si simplu un grup de parinti care-si asteptau copiii sa iasa de la scoala. Zece persoane au ajuns in final […] Post-ul Zece persoane au ajuns la spital dupa accidentul din Buzau. Multe au maini sau picioare rupte apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Directoarea unei scoli din Buzau a intrat cu masina intr-un grup de persoane! Care este cauza accidentului

publicat 2017-12-13 16:45:02 (Antena-1)
Zece persoane au ajuns, in total, la Spitalul Judetean Buzau dupa accidentul produs, miercuri, in fata Scolii Generale numarul 1 din municipiu Buzau. Intre victime, o fetita de 12 ani care are un traumatism la o glezna si a suferit un atac de panica, dar si o femeie insarcinata. ...continuare.

Plan rosu de interventie activat in Buzau: sase raniti, dupa ce directoarea unei scoli a intrat cu masina in parintii care isi asteptau copiii dupa ore

publicat 2017-12-13 14:15:01 (Adevarul)
Un accident grav a avut loc miercuri in Buzau, dupa ce directoarea Scolii 1 din Buzau a intrat cu masina intr-un grup de parinti. Oamenii isi asteptau copiii la finalul orelor. ...continuare.

Un microbuz a lovit sase persoane in Buzau. Accidentul a fost provocat de directoarea unei scoli

publicat 2017-12-13 13:45:01 (Antena3)
Update: Directoarea Scolii numarul 1 din Buzau, pe fondul unei manevre gresite, a acrosat poarta de acces în curtea scolii, iar cinci femei si un barbat au fost raniti în urma caderii portii... ...continuare.