Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tanarul care si-a injunghiat mortal unchiul, arestat preventiv pentru 30 de zile

publicat 2018-02-13 15:00:24 (Romania-TV)
Tanarul care si-a injunghiat mortal unchiul, arestat preventiv pentru 30 de zile Magistratii Tribunalului Buzau au emis, marti, un mandat de arestare preventiva pentru 30 de zile pe numele tanarului din Buzau, suspectat ca si-a injunghiat mortal unchiul duminica, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean Buzau, Mihai Draghiciu. ...continuare.

Culoarea rosie a semafoarelor la Buzau, sub forma de inimioare pentru Valentine’s Day si Dragobete/GALERIE FOTO

publicat 2018-02-13 14:30:24 (Libertatea)
Culoarea rosie a semafoarelor la Buzau, sub forma de inimioare pentru Valentine’s Day si Dragobete/GALERIE FOTO Autoritatile buzoiene s-au gandit sa marcheze intr-un mod de-a dreptul inedit zilele dedicate iubirii. Astfel, incepand de miercuri, la Buzau, culoarea rosie a semafoarelor din municipiu, va lumina sub forma de inimioare. Simbolurile iubirii vor ramane la semafoare pana pe 8 martie, pentru a marca astfel Valentine's Day, Dragobetele, dar si inceputul primaverii. Inca de […] Post-ul Culoarea rosie a semafoarelor la Buzau, sub forma de inimioare pentru Valentine’s Day si... ...continuare.

Marturiile uluitoare facute de femeia injunghiata de propriul nepot in Buzau. "Țeava aia m-a salvat de la moarte"

publicat 2018-02-13 11:45:02 (Antena3)
Marturiile uluitoare facute de femeia injunghiata de propriul nepot in Buzau. Țeava aia m-a salvat de la moarte Femeia care a fost injunghiata de propriul nepot in Buzau a povestit momentul de groaza prin care a trecut. De pe patul spitalului, femeia a povestit ca nepotul sotului ei, cu care traia in aceeasi gospodar... ...continuare.

Marturii uluitoare ale femeii injunghiate de propriul nepot in Buzau. "M-a facut vant in soba"

publicat 2018-02-13 11:15:23 (Libertatea)
Marturii uluitoare ale femeii injunghiate de propriul nepot in Buzau. M-a facut vant in soba Marturii cutremuratoare, facute de femeia care a fost injunghiata de propriul nepot in Buzau. Ani Calinescu a spus ca a fost la un pas de a fi ucisa de nepotul ei, un cunoscut consumator de droguri. In stare de soc, femeia se pregateste sa-si conduca pe ultimul drum sotul care a fost injunghiat mortal, duminica seara, […] Post-ul Marturii uluitoare ale femeii injunghiate de propriul nepot in Buzau. "M-a facut vant in soba" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un cadru militar in rezerva a fost injunghiat mortal de nepotul sau, in Buzau!

publicat 2018-02-12 09:45:03 (CanCan)
Un cadru militar in rezerva a fost injunghiat mortal de nepotul sau, in Buzau! Un moment de tensiune a dus la crima, duminica seara, in Buzau! Un fost ofiter de armata, in varsta de 56 de ani, a fost injunghiat mortal, dupa o disputa cu nepotul sau de 22 de ani. Sotia barbatului, o femeie de 53 de ani, a fost de asemenea injunghiata, fiind transportata la spital, unde a fost salvata de medici.Tanarul a incercat initial sa-si piarda urma, insa politistii l-au incatusat in scurt timp.Tanarul, in varsta de 22 de ani, a locuit o perioada in Bucuresti, alaturi de familie. In... ...continuare.

Doi boi loviti in timp ce trag o masina impotmolita in noroi, in Buzau

publicat 2018-02-11 21:45:25 (ProTV)
Doi boi loviti in timp ce trag o masina impotmolita in noroi, in Buzau Un barbat din Buzau a distribuit pe retelele sociale un film în care apar doi boi înhamati la o masina. ...continuare.

CRIMA socanta la Buzau. Un TANAR, consumator de ETNOBOTANICE, si-a INJUNGHIAT rudele

publicat 2018-02-11 21:15:04 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA socanta la Buzau. Un TANAR, consumator de ETNOBOTANICE, si-a INJUNGHIAT rudele Politia Buzau este in alerta dupa ce un tanar de 22 de ani si-a injunghiat unchiul si matusa si a fugit de la locul faptei, avand arma crimei asupra sa. Barbatul injunghiat a decedat, iar femeia a fost transportata la spital. ...continuare.

Un barbat de 56 de ani din Buzau, injunghiat mortal de nepotul sau. Și sotia victimei a fost ranita

publicat 2018-02-11 21:15:02 (Antena3)
Un barbat de 56 de ani din Buzau, injunghiat mortal de nepotul sau. Și sotia victimei a fost ranita Un barbat in varsta de 56 de ani, cadru militar in rezerva, a fost injunghiat duminica seara, in municipiul Buzau, de nepotul sau, un tanar de 22 de ani, victima decedand ca urmare a leziunilor. Sotia... ...continuare.

Un cadru militar in rezerva a fost injunghiat mortal de nepotul sau, in Buzau

publicat 2018-02-11 21:00:23 (ProTV)
Un cadru militar in rezerva a fost injunghiat mortal de nepotul sau, in Buzau Un barbat în vârsta de 56 de ani, cadru militar în rezerva, a fost înjunghiat duminica seara, în municipiul Buzau, de nepotul sau, un tânar de 22 de ani, victima decedând ca urmare a leziunilor. ...continuare.

UPDATE: Fost militar, ucis in Buzau de un tanar drogat. Politia este in alerta

publicat 2018-02-11 20:00:25 (Libertatea)
UPDATE: Fost militar, ucis in Buzau de un tanar drogat. Politia este in alerta Crima in Buzau comisa de un barbat drogat. Politistii sunt in alerta, dupa ce un barbat a fost ucis, iar sotia sa a fost grav ranita, dupa ce au fost injunghiati de nepotul lor. Tanarul de 23 de ani, care ar fi consumat etnobotanice, si-a atacat unchiul si matusa cu un cutit si apoi a fugit. […] Post-ul UPDATE: Fost militar, ucis in Buzau de un tanar drogat. Politia este in alerta apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA