Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




22 de perchezitii, in trei judete, intr-un dosar cu prejudiciu de 2,1 milioane de lei

publicat 2017-10-10 10:45:07 (ProTV)
22 de perchezitii au loc, marti dimineata, la domiciliile unor persoane fizice si juridice din municipiul Bucuresti si din judetele Calarasi si Timis, într-un dosar de evaziune fiscala, în domeniul produselor de papetarie si birotica. ...continuare.

PERCHIZITII in CAPITALA. EVAZIONISTII au fost luati pe sus de MASCATI

publicat 2017-10-10 09:45:03 (Evenimentul-Zilei)
PERCHIZITII in CAPITALA. EVAZIONISTII au fost luati pe sus de MASCATI Mascatii de la DGPMB, sub supravegherea Parchetului de pe langa Tribunalul Bucuresti, au demarat mai multe perchizitii in capitala, dar si in Calarasi si Timis. ...continuare.

22 de perchezitii intr-un dosar de evaziune fiscala in domeniul produselor de papetarie si birotica

publicat 2017-10-10 09:15:07 (Romania-TV)
22 de perchezitii intr-un dosar de evaziune fiscala in domeniul produselor de papetarie si birotica Politisti de la DGPMB, sub supravegherea Parchetului de pe langa Tribunalul Bucuresti, pun in aplicare marti 22 de mandate de perchezitie domiciliara, la persoane fizice si juridice, in Capitala si in judetele Calarasi si Timis, si sase mandate de aducere, intr-un dosar de evaziune fiscala in domeniul produselor de papetarie si birotica. ...continuare.

Perchezitii ale Politiei Capitalei intr-un dosar de evaziune fiscala

publicat 2017-10-10 09:15:02 (Bursa)
Perchezitii ale Politiei Capitalei intr-un dosar de evaziune fiscala Politisti din cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti fac, astazi, 22 de perchezitii in Capitala si in judetele Calarasi si Timis la persoane si firme suspectate de evaziune fiscala, cu un prejudiciu estimat la peste doua milioane lei, potrivit unui comnuicat de presa publicat pe site-ul Politiei Romane. ...continuare.

Scene dramatice in Calarasi. O familie intreaga a incercat sa se sinucida

publicat 2017-10-09 19:00:07 (Romania-TV)
Scene dramatice in Calarasi. O familie intreaga a incercat sa se sinucida O familie formata din trei persoane din Calarasi a incercat sa se sinucida. O femeie de 73 de ani impreuna cu fiul si nora au intrat in Dunare, insa, au fost salvati in ultima clipa de un politist. ...continuare.

3 sinucigasi, salvati in ultima clipa din Dunare de un politist

publicat 2017-10-09 15:30:08 (Romania-TV)
3 sinucigasi, salvati in ultima clipa din Dunare de un politist Scene dramatica la Calarasi. O familie formata din trei persoane a incercat sa se sinucida. O femeie de 73 de ani impreuna cu fiul si nora ei s-au aruncat in Dunare dupa ce au baut soda caustica. Au fost salvati in ultima clipa de un politist! Acesta a povestit cum s-a desfasurat operatiunea de salvare a familiei. ...continuare.

Niculae Ciobanu, seful DGA Calarasi, acuzat de sotie: "Ma batea. Ma inregistra in momentele intime"

publicat 2017-10-09 08:45:06 (Realitatea-TV)
Niculae Ciobanu, seful DGA Calarasi, acuzat de sotie: "Ma batea. Ma inregistra in momentele intime" Acuzatii grave la adresa sefului Directiei Generale Anticoruptie Calarasi. Și nu din partea oricui, ci chiar din partea sotiei lui. Femeia povesteste ca a fost batuta, sechestrata si umilita de el timp de cinci ani. Pana la aceasta ora, barbatul nu a putut fi contactat pentru un punct de vedere, dar potrivit presei locale, neaga toate acuzatiile. Va avertizam ca urmeaza detalii care va pot afecta emotional. ...continuare.

Un ȘEF de la DGA si-a BATUT si UMILIT sotia. "Imi dadea la pumni in cap, in plex, in ficat..."

publicat 2017-10-08 13:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Un ȘEF de la DGA si-a BATUT si UMILIT sotia. Imi dadea la pumni in cap, in plex, in ficat... Seful Directiei Generale Anticoruptie Calarasi este acuzat de fapte grave chiar de sotia sa, care spune ca a fost batuta si umilita de acesta. ...continuare.

Șeful DGA Calarasi, acuzat ca si-a batut si sechestrat sotia

publicat 2017-10-08 12:30:02 (Antena3)
Șeful DGA Calarasi, acuzat ca si-a batut si sechestrat sotia Acuzatii grave la adresa unui comisar sef de la DGA Calarasi. Sotia acestuia spune ca a fost batuta, sechestrata, umilita si santajata. Cristina Ciobanu, sotia comisarului sef de la DGA Calarasi,... ...continuare.

Sef in Directia Generala Anticoruptie, acuzat de sotie ca a batut-o. Marturii cutremuratoare ale acesteia VIDEO

publicat 2017-10-07 21:30:08 (Romania-TV)
Sef in Directia Generala Anticoruptie, acuzat de sotie ca a batut-o. Marturii cutremuratoare ale acesteia VIDEO Seful Directiei Generale Anticoruptie Calarasi, acuzat de propria sotie ca a batut-o, a umilit-o si chiar a filmat-o in momentele intime. Femeia, doctorita de meserie, povesteste in exclusivitate pentru cosmarul prin care a trecut alaturi de sotul ei. In replica, acesta neaga acuzatiile. ...continuare.