Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




REPORTAJ Acasa la tinerii autostopisti criminali. "Abia putea sa lege doua vorbe, atat de timid era", "Maica-sa a facut preinfarct cu Politia la usa"

publicat 2017-12-05 16:00:02 (Adevarul)
REPORTAJ Acasa la tinerii autostopisti criminali. Abia putea sa lege doua vorbe, atat de timid era, Maica-sa a facut preinfarct cu Politia la usa La cateva zile de la arestarea preventiva a liceenilor criminali, localnicii din satul Drajna Noua, comuna Dragalina, din judetul Calarasi, sunt inca socati de omorul care le-a tulburat linistea. ...continuare.

Noi detalii cutremuratoare in cazul criminalilor din Calarasi. Ce au facut tinerii dupa ce au comis crima

publicat 2017-12-05 08:30:02 (Antena3)
Noi detalii cutremuratoare in cazul criminalilor din Calarasi. Ce au facut tinerii dupa ce au comis crima Au aparut noi detalii despre cei doi tineri din Calarasi care au comis crima socanta in care un barbat si-a pierdut viata.  Potrivit cancan.ro, se pare ca la scurt timp dupa ce au ucis barbatul... ...continuare.

Motivatia absolut halucinanta a criminalilor din Calarasi. Au "copt" crimele timp de o saptamana....din dragoste!

publicat 2017-12-04 21:15:02 (CanCan)
Motivatia absolut halucinanta a criminalilor din Calarasi. Au copt crimele timp de o saptamana....din dragoste! Noi amanunte terifiante ies la iveala din oribila crima din Calarasi. Cei doi adolescenti autostopisti au avut o motivatie halucinanta sa le taie gaturile soferului si sotiei acestuia!Sotii Ion si Violeta Constantin au fost injunghiati pe 24 noiembrie, seara, de doi autostopisti pe care-i luasera cu masina pe Drumul National 3, dintre Drajna si Fetesti. Barbatul a decedat la locul crimei, iar sotia sa a fost operata la spitalul din Calarasi. Dupa o saptamana, criminalii au fost prinsi,... ...continuare.

Dupa crima odioasa, cei doi autostopisti din Calarasi au sarbatorit. Au petrecut alaturi de preteni, in timp ce familia victimei isi plangea durerea

publicat 2017-12-02 18:00:02 (Antena-1)
Dupa crima odioasa, cei doi autostopisti din Calarasi au sarbatorit. Au petrecut alaturi de preteni, in timp ce familia victimei isi plangea durerea Cei doi tineri, in varsta de 16 si, respectiv, 18 ani, sunt doi elevi de liceu. Autorul crimei din 24 noiembrie este baiatul de 18 ani, care atunci era inca minor. ...continuare.

Criminalii din Calarasi si-au privit victima cum agonizeaza, dupa ce i-au taiat gatul. Apoi, au plecat linistiti acasa, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat

publicat 2017-12-02 17:30:01 (Antena-1)
Criminalii din Calarasi si-au privit victima cum agonizeaza, dupa ce i-au taiat gatul. Apoi, au plecat linistiti acasa, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat Autorii omorului savarsit in data de 24 noiembrie in judetul Calarasi si-au recunoscut faptele si au povestit tot ce s-a intamplat. ...continuare.

CUTREMURATOR! Declaratiile parintilor celor doi criminali din Calarasi: "Ii era frica, nu mai dormea in camera lui" VIDEO

publicat 2017-12-02 16:00:09 (Romania-TV)
CUTREMURATOR! Declaratiile parintilor celor doi criminali din Calarasi: "Ii era frica, nu mai dormea in camera lui" VIDEO Noi dezvaluiri despre criminalii autostopisti din Calarasi, prinsi dupa o saptamana de cautari. Cei doi tineri, care au omorat un sofer si au ranit-o grav pe sotia acestuia, voiau sa fure masina pentru ca unul dintre ei sa-si viziteze prietena. Criminalii le-au spus anchetatorilor ca nu regreta faptele comise. Parintii celor doi sunt in stare de soc. Ei s-au destainuit in exclusivitate pentru . ...continuare.

Liga 2: Rezultatele etapei a 20-a. Dunarea Calarasi pune presiune pe Hermannstadt

publicat 2017-12-02 14:15:08 (OnlineSport)
Vedeti mai jos rezultatele inregistrate, sambata, in etapa a 20-a din Liga 2. ...continuare.

Autorii crimei de la Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte / Concluziile anchetatorilor

publicat 2017-12-02 13:15:06 (Mediafax)
Autorii crimei de la Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte / Concluziile anchetatorilor Cei doi suspecti ai crimei din Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte. Tinerii intentionau sa fure o masina si sumele de bani aflate asupra victimelor, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

EXCLUSIV / "Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva!". Marturia socanta a asasinilor de la Calarasi

publicat 2017-12-02 13:15:05 (Libertatea)
La capatul unei saptamani de investigatii, in care au fost auditate sate intregi, politistii din Calarasi i-au prins pe cei doi asasini autostopisti care, intr-un atac extrem de brutal, i-au taiat gatul unui barbat si i-au infipt cutitul in spate sotiei acestuia. La audieri, Sorin Andrei (18 ani) si Ionut Cristian (16 ani), ambii elevi, […] Post-ul EXCLUSIV / "Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva!". Marturia socanta a asasinilor de la Calarasi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.