Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cursa de la Londra spre Cluj-Napoca a decolat cu o intarziere de peste 28 de ore

publicat 2017-12-11 18:00:11 (Realitatea-TV)
Cursa de la Londra spre Cluj-Napoca a decolat cu o intarziere de peste 28 de ore Cursa Wizz Air de la Londra Luton spre Cluj-Napoca a decolat, luni, la ora locala 12,13 cu o intarziere de peste 28 de ore, dupa ce conditiile meteo de pe aeroportul britanic au permis plecarea aeronavei. ...continuare.

Cursa de la Londra spre Cluj-Napoca a decolat cu o intarziere de peste 28 de ore

publicat 2017-12-11 17:30:07 (Mediafax)
Cursa Wizz Air de la Londra Luton spre Cluj-Napoca a decolat, luni, la ora locala 12,13 cu o intarziere de peste 28 de ore, dupa ce conditiile meteo de pe aeroportul britanic au permis plecarea aeronavei, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cluj-Napoca: gaura in buget de 28 de milioane de euro pe 2018

publicat 2017-12-11 16:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Primarul Clujului, Emil Boc, a avertizat ca municipiul Cluj-Napoca pierde 28 de milioane de euro din bugetul pe anul 2018 si risca sa renunte la unele investitii. ...continuare.

Accident spectaculos in Cluj. O masina care transporta valuta a ajuns in curtea unui localnic

publicat 2017-12-11 14:45:24 (Romania-TV)
Accident spectaculos in Cluj. O masina care transporta valuta a ajuns in curtea unui localnic Un accident spectaculos a avut loc intr-o localitate din Cluj. O masina care transporta valuta a ajuns in curtea unui localnic dupa ce soferul a pierdut controlul volanului. ...continuare.

Cluj-Napoca pierde 28 de milioane de euro din bugetul pe 2018

publicat 2017-12-11 13:30:08 (Mediafax)
Primarul Emil Boc a avertizat ca municipiul Cluj-Napoca pierde 28 de milioane de euro din bugetul pe anul 2018 si risca sa renunte la unele investitii, facand apel la toti parlamentarii de Cluj sa sustina la dezbaterile pe proiectul de buget pe anul viitor majorarea cotelor din impozitul pe venit. ...continuare.

Record vechi de peste 20 de ani atins de CFR Cluj » Dan Petrescu si-a egalat mentorul! Ce performanta detinea pana acum doar Steaua

publicat 2017-12-11 13:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj a câstigat meciul cu ACS Poli, 1-0, iar Dan Petrescu a izbutit o performanta incredibila dupa aproape un sfert de secol: 15 meciuri fara gol primit în primele 21 de etape, ceea ce mai reusise Ienei, cu Steaua, în 1993/1994. CFR conduce Liga 1 si se ia la trânta cu recordurile. Trupa lui Dan Petrescu a ajuns la 13 victorii la zero, bifând 15 meciuri în primele 21 de etape ale campionatului fara gol încasat. ... ...continuare.

Record vechi de peste 20 de ani atins de CFR Cluj » Dan Petrescu si-a egalat mentorul! Ce performanta detine pana acum doar Steaua

publicat 2017-12-11 12:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj a câstigat meciul cu ACS Poli, 1-0, iar Dan Petrescu a izbutit o performanta incredibila dupa aproape un sfert de secol: 15 meciuri fara gol primit în primele 21 de etape, ceea ce mai reusise Ienei, cu Steaua, în 1993/1994. CFR conduce Liga 1 si se ia la trânta cu recordurile. Trupa lui Dan Petrescu a ajuns la 13 victorii la zero, bifând 15 meciuri în primele 21 de etape ale campionatului fara gol încasat. ... ...continuare.

Proteste spontane la Cluj. Angajatii de la ITM, AJOFM si Casa de Pensii isi cer drepturile

publicat 2017-12-11 12:00:25 (Romania-TV)
Proteste spontane la Cluj. Angajatii de la ITM, AJOFM si Casa de Pensii isi cer drepturile Mai multe proteste spontane au avut loc luni dimineata, la Cluj-Napoca. Oamenii cer o salarizare unitara cu celelalte institutii publice, fara sa mai existe diferente de salarizare. ...continuare.

Peste 100 de angajati ai institutiilor Ministerului Muncii din Cluj au incetat lucrul doua ore

publicat 2017-12-11 11:45:06 (Mediafax)
Peste 100 de angajati ai institutiilor subordonate Ministerului Muncii din Cluj-Napoca - ITM, AJOFM, Casa de Pensii si AJPIS - au intrerupt lucrul timp de doua ore si au protestat, luni, in curtea cladirii comune in care isi desfasoara activitatea, nemultumiti de salariile mici. ...continuare.

Gigi Becali ii desfiinteaza pe oficialii lui CFR Cluj si rade de transferul pe care-l fac ardelenii + Anunta 3 mutari la FCSB

publicat 2017-12-10 23:30:20 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali îl critica pe Iuliu Muresan pentru declaratiile dinaintea meciului câstigat cu FC Botosani, scor 3-0, si spune ca daca CFR Cluj îl va transfera pe Alexandru Ionita de la Astra îsi va slabi echipa. "Nu comentez tâmpeniile lui Muresan. El era om serios, dar nu stiu ce l-a facut sa declare asa ceva. Alexandru Ionita de la Astra e posibil sa le strice jocul celor de la CFR Cluj daca îl transfera. ... ...continuare.