Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bebelus in stare grava, dupa ce dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa

publicat 2017-12-05 19:15:11 (Realitatea-TV)
Bebelus in stare grava, dupa ce dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa Un bebelus a ajuns la spital cu arsuri ale cailor repsiratorii, dupa ce parintii i-au dat sa bea apa din minibarul unui hotel din Covasna. Insa, in interiorul recipientului nu era apa, ci o substanta de curatat geamuri. ...continuare.

Un bebelus a ajuns in stare grava la spital dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa din minibarul hotelului

publicat 2017-12-05 19:00:25 (Romania-TV)
Un bebelus a ajuns in stare grava la spital dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa din minibarul hotelului Un bebelus a ajuns la spital cu arsuri ale cailor respiratorii, dupa ce parintii i-au dat sa bea apa din minibarul unui hotel de 4 stele din Covasna, insa s-a dovedit ca in sticla era o substanta de curatat geamuri. Hotelul a fost amendat de OPC. ...continuare.

Bebelus in stare grava, dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa din minibarul hotelului

publicat 2017-12-05 18:30:08 (Mediafax)
Bebelus in stare grava, dupa ce a baut lichid de geamuri in loc de apa din minibarul hotelului Un bebelus a ajuns la spital cu arsuri ale cailor respiratorii, dupa ce parintii i-au dat sa bea apa din minibarul unui hotel de 4 stele din Covasna, insa s-a dovedit ca in sticla era o substanta de curatat geamuri. Hotelul a fost amendat de OPC, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Polul frigului din Romania s-a mutat: in ce localitate s-a inregistrat cea mai SCAZUTA temperatura

publicat 2017-12-05 09:30:09 (Realitatea-TV)
Polul frigului din Romania s-a mutat: in ce localitate s-a inregistrat cea mai SCAZUTA temperatura Daca Intorsura Buzaului, din judetul Covasna, este considerata de ani buni "Polul Frigului" din Romania, o alta localitate, de data aceasta din Oltenia, a castigat marti dimineata acest titlu. ...continuare.

Caruta lovita de TIR in Covasna: Exista 4 victime

publicat 2017-12-04 18:30:41 (Realitatea-TV)
Caruta lovita de TIR in Covasna: Exista 4 victime Patru oameni au fost raniti, luni dupa-amiaza, dupa ce caruta in care se aflau a fost lovita de catre un TIR intre localitatile Sfantu Gheorghe si Miercurea Ciuc. ...continuare.

Accident grav in Covasna. Sunt mai multe victime

publicat 2017-12-04 18:15:02 (Antena3)
Accident grav in Covasna. Sunt mai multe victime Patru persoane aflate într-o caruta au fost ranite într-un accident rutier produs, luni dupa-amiaza, pe DN 12, între localitatile Sfântu Gheorghe si Miercurea Ciuc.  Purtatorul... ...continuare.

Motivele pentru care a fost arestat CANIBALUL DIN COVASNA. Filmul teribil al ATACULUI SANGEROS

publicat 2017-12-04 15:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Motivele pentru care a fost arestat CANIBALUL DIN COVASNA. Filmul teribil al ATACULUI SANGEROS Evenimentul Zilei expunde care au fost motivele pentru care a fost retinut si ulterior arestat criminalul din Covasna, acuzat ca a mancat din cadavrul prietenului sau. ...continuare.

FOTO Noua Dreapta, de Ziua Nationala printre secui: "Ce sens avea sa mergem la Craiova? Aici e nevoie de unitate impotriva fortelor distrugatoare!"

publicat 2017-12-02 08:45:01 (Adevarul)
FOTO Noua Dreapta, de Ziua Nationala printre secui: Ce sens avea sa mergem la Craiova? Aici e nevoie de unitate impotriva fortelor distrugatoare! Sub motivul contracararii unor provocari separatiste lansate de lideri ai etniei maghiare, zeci de membri ai Partidului Noua Dreapta au mers de 1 Decembrie la Sfantu Gheorghe, in Covasna. "Aici e mai mare nevoia de unitate impotriva fortelor distrugatoare", flutura un tricolor presedintele filialei din Italia a partidului neo-legionar. I-a luat doua zile sa ajunga din Roma la Sfantu Gheorghe, pentru a fi alaturi de "camarazi". ...continuare.

O mai tineti minte pe fetita cu bentita tricolora? Tanara posteaza imagini socante si provocatoare pe Facebook

publicat 2017-12-01 10:30:02 (CanCan)
O mai tineti minte pe fetita cu bentita tricolora? Tanara posteaza imagini socante si provocatoare pe Facebook Sabina Elena este adolescenta care in urma cu patru ani a creat un mare scandal in tara, dupa ce a purtat o bentita tricolora la scoala, de Ziua Maghiarilor de Pretutindeni. La vremea aceea, ea a devenit cunoscuta in toata tara pentru gestul ei. Acum, eleva din Covasna a crescut si posteaza imagini provocatoare pe Facebook.In 2013, politia din Covasna a deschis dosar penal cu autor necunoscut in cazul elevei Sabina Elena, care a fost amenintata pe o retea de socializare, dupa ce a purtat o... ...continuare.

Detalii parca desprinse din filmele horror au iesit la iveala in cazul de CANIBALISM din Covasna

publicat 2017-11-29 19:15:08 (Romania-TV)
Detalii parca desprinse din filmele horror au iesit la iveala in cazul de CANIBALISM din Covasna Detalii absolut socante au inceput sa iasa la iveala in cazul crimei urmate de canibalism din Covasna. Conform presei locale, suspectul a spus ca a baut sangele victimei, i-a taiat mandibula, a dus-o acasa unde a mancat bucati din ea de fata cu fratele sau. ...continuare.