Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Fratii Becali se intorc DUPA GRATII. Cat timp vor petrece in INCHISOARE dupa noua CONDAMNARE Fratii Becali se intorc DUPA GRATII. Cat timp vor petrece in INCHISOARE dupa noua CONDAMNARE Prima localitate din Romania care a semnat Unirea cu Republica Moldova. "Cineva trebuia sa ia de coarne acest taur al Unirii" Prima localitate din Romania care a semnat Unirea cu Republica Moldova. "Cineva trebuia sa ia de coarne acest taur al Unirii" Trupele siriene au ajuns pe teritoriul kurd si risca o confruntare cu turcii din Afrin Trupele siriene au ajuns pe teritoriul kurd si risca o confruntare cu turcii din Afrin Accidentul in care a murit un jandarm, surprins de camerele de supraveghere. VIDEO Trei islamisti acuzati de implicare in atentatele din Barcelona, arestati in Franta Trei islamisti acuzati de implicare in atentatele din Barcelona, arestati in Franta Fotbalist important, arestat pentru lovirea si sechestrarea unei persoane Fotbalist important, arestat pentru lovirea si sechestrarea unei persoane Anunt bomba de la ANAF. Toti romanii care se stiu cu musca pe caciula, vizati de Fisc Anunt bomba de la ANAF. Toti romanii care se stiu cu musca pe caciula, vizati de Fisc Asociatia Analistilor Financiar-Bancari: Consolidarea sistemului bancar va continua; unii actionari vor prefera sa dezinvesteasca decat sa faca aport de capital Asociatia Analistilor Financiar-Bancari: Consolidarea sistemului bancar va continua; unii actionari vor prefera sa dezinvesteasca decat sa faca aport de capital Ce nereguli a gasit Curtea de Conturi la ministere si companii de stat. Erori de 43,2 miliarde lei! Ce nereguli a gasit Curtea de Conturi la ministere si companii de stat. Erori de 43,2 miliarde lei! Proiect UDMR, pentru eliberare mai rapida din inchisoare, dezbatut marti de deputatii juristi Proiect UDMR, pentru eliberare mai rapida din inchisoare, dezbatut marti de deputatii juristi Oana Iacob, secretar de stat in ministerul de Finante: Prioritatea este simplificarea mecanismului de declarare si plata a contributiilor sociale obligatorii pentru persoanele fizice Oana Iacob, secretar de stat in ministerul de Finante: Prioritatea este simplificarea mecanismului de declarare si plata a contributiilor sociale obligatorii pentru persoanele fizice Wozniacki a simtit nevoia sa-i transmita un mesaj Simonei! Ce a spus despre accidentarea suferita de Halep Wozniacki a simtit nevoia sa-i transmita un mesaj Simonei! Ce a spus despre accidentarea suferita de Halep Analistii de la Unicredit se asteapta la trei noi majorari a dobanzii de referinta de la BNR Analistii de la Unicredit se asteapta la trei noi majorari a dobanzii de referinta de la BNR Actrita din "Las Fierbinti", ucisa de sot. Vedeta devenise mamica de curand Actrita din "Las Fierbinti", ucisa de sot. Vedeta devenise mamica de curand Israelul devine un jucator important pe piata de gaze naturale mondiala Israelul devine un jucator important pe piata de gaze naturale mondiala

Stiri locale




Cod galben de ceata, precipitatii si polei

publicat 2018-02-08 09:00:21 (Libertatea)
Cod galben de ceata, precipitatii si polei Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis in aceasta dimineata o atentionare nowcasting de cod galben de ceata pentru judetul Dolj si una de precipitatii si polei pentru judetul Harghita, valabile in urmatoarele ore. Potrivit meteorologilor, intre 8:15 si 11:00, in judetul Dolj se va semnala ceata, fenomen care determina scaderea vizibilitatii local sub 200 […] Post-ul Cod galben de ceata, precipitatii si polei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Roman cautat de autoritatile americane pentru mai multe infractiuni, prins in Dolj

publicat 2018-02-07 15:00:02 (Antena3)
Roman cautat de autoritatile americane pentru mai multe infractiuni, prins in Dolj Un barbat din Craiova, pe care autoritatile americane il cautau dupa ce a comis mai multe infractiuni, a fost prins de politisti in Dolj. Barbatul era cautat pentru frauda bancara, furt,... ...continuare.

Barbat cautat de autoritatile americane, prins de politistii din Dolj

publicat 2018-02-07 14:45:23 (Romania-TV)
Barbat cautat de autoritatile americane, prins de politistii din Dolj Un barbat pe numele caruia autoritatile americane au emis o cerere de extradare in baza unui mandat de arestare pentru comiterea mai multor infractiuni, printre care frauda bancara, contrabanda, furt cu circumstante agravante, a fost prins de politistii doljeni, el fiind dus in arest. ...continuare.

Angajat al primariei, umilit de edil. Cazul a ajuns in atentia politistilor

publicat 2018-02-07 11:00:27 (Romania-TV)
Angajat al primariei, umilit de edil. Cazul a ajuns in atentia politistilor Soferul primariei Secu, judetul Dolj sustine ca a ajuns bataia de joc a primarului. Edilul l-a trimis sa conduca o masina aflata pe butuci si i-a amenajat un birou pe holul institutiei. ...continuare.

Perchezitii in trei judete, intr-un dosar de evaziune fiscala cu prejudiciu de 450.000 de lei

publicat 2018-02-07 09:30:31 (Romania-TV)
Perchezitii in trei judete, intr-un dosar de evaziune fiscala cu prejudiciu de 450.000 de lei Politistii fac, miercuri, mai multe perchezitii la sediile unor firme din judetele Arges, Olt si Dolj, intr-un dosar de evaziune fiscala cu un prejudiciu de peste 450.000 de lei. ...continuare.

Povestea ortopedului iranian, manager de spital in Dolj, care opereaza pe imnul Universitatii Craiova: Mi-a placut foarte mult cum am fost primit de olteni si imediat mi-am facut prieteni | FOTO

publicat 2018-02-04 10:30:28 (Mediafax)
Povestea ortopedului iranian, manager de spital in Dolj, care opereaza pe imnul Universitatii Craiova: Mi-a placut foarte mult cum am fost primit de olteni si imediat mi-am facut prieteni | FOTO Hoshang Heedari este un chirurg ortoped originar din Iran, care locuieste in Romania, in Oltenia, de mai bine de 30 de ani, timp in care a ajuns managerul unui spital din Dolj. S-a indragostit de oamenii de aici, de echipa de fotbal Universitatea Craiova si spune ca a ajuns sa se simta ca acasa. ...continuare.

Soferul unei primarii din Dolj, umilit de primar. I-a facut birou pe hol si l-a trimis sa conduca o rabla care sta pe butuci. Care e motivul razbunarii

publicat 2018-02-02 15:45:02 (CanCan)
Soferul unei primarii din Dolj, umilit de primar. I-a facut birou pe hol si l-a trimis sa conduca o rabla care sta pe butuci. Care e motivul razbunarii Situatie tragi-comica la primaria Secu, din judetul Dolj. Suparat la culme ca soferul primariei, concediat in urma cu doi ani, a castigat in instanta dreptul de a fi reangajat si s-a intors la munca, primarul i-a amenajat omului un asa-zis birou pe holul institutiei, unde sta in frig, pentru ca nu exista nicio sursa de incalzire. Mai mult decat atat, primarul l-a trimis pe sofer sa conduca o masina ruginita, care sta pe butuci, sprijinita de niste tomberoane. (VEZI SI: Fiul unei judecatoare... ...continuare.

Casele construite de Gigi Becali la Rast sunt scoase la VANZARE. Cat cer satenii

publicat 2018-02-01 09:45:26 (Romania-TV)
Casele construite de Gigi Becali la Rast sunt scoase la VANZARE. Cat cer satenii Casele ridicate de Gigi Becali la Rast sunt scoase la vanzare. In primavara anului 2006, Dunarea s-a revarsat cu putere peste satul din Dolj si a distrus 800 de case. ...continuare.

Casele ridicate de Gigi Becali pentru sinistratii din Dolj, scoase la vanzare

publicat 2018-02-01 09:15:02 (Antena3)
Casele ridicate de Gigi Becali pentru sinistratii din Dolj, scoase la vanzare Casele ridicate de Gigi Becali la Rast sunt scoase la vanzare. In primavara anului 2006, Dunarea s-a revarsat cu putere peste satul din judetul Dolj si a distrus 800 de case. 4000 de oameni au fost... ...continuare.

Caz revoltator la un centru de plasament. Doi minori au devenit parinti

publicat 2018-01-31 17:45:28 (Romania-TV)
Caz revoltator la un centru de plasament. Doi minori au devenit parinti Caz revoltator la un centru de plasament din Craiova. O fata de 14 ani a devenit mama. Tatal este si el minor si traieste intr-un alt centru. Conducerea Directiei de Protectie a Copilului Dolj a demarat o ancheta in acest caz, si ii consiliaza pe cei doi parinti. Bebelusul lor este acum in grija unui asistent maternal. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA