Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Monica Ghiurco, Gabriel Giurgiu si alte 20 de persoane s-au inscris la alegerile pentru reprezentantii salariatilor in CA al TVR

publicat 2018-02-12 19:15:27 (Romania-TV)
Monica Ghiurco, Gabriel Giurgiu si alte 20 de persoane s-au inscris la alegerile pentru reprezentantii salariatilor in CA al TVR Monica Ghiurco, Gabriel Giurgiu si alte 20 de persoane s-au inscris la alegerile pentru reprezentantii salariatilor TVR in Consiliul de Administratie (CA) al Societatii Romane de Televiziune (SRTv). ...continuare.

Cei mai multi vizitatori ajung in tara noastra pe calea aerului

publicat 2018-02-11 13:30:02 (Bursa)
Cei mai multi vizitatori ajung in tara noastra pe calea aerului Localitatile Otopeni, Bors si Giurgiu au fost punctele de control la trecerea frontierei unde s-au inregistrat in 2017cele mai multe sosiri in Romania ale vizitatorilor straini, conform datelor prezentate de Institutul National de Statistica (INS). ...continuare.

Interlop celebru, candva SPAIMA bucurestenilor, inchis acum in "Iadul de la Giurgiu". Cum l-a pus cu botul pe labe conducerea Penitenciarului

publicat 2018-02-10 11:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Interlop celebru, candva SPAIMA bucurestenilor, inchis acum in Iadul de la Giurgiu. Cum l-a pus cu botul pe labe conducerea Penitenciarului Cunoscutul interlop Fane Capatana, pe numele sau adevarat Stefan Dinu, a cerut ermisiunea sa participe la inmormantarea mamei sale, care va avea loc sambata ...continuare.

Edward Iordanescu: Echipa produce rezultate si este la un pas de o performanta remarcabila

publicat 2018-02-09 23:30:32 (Mediafax)
Edward Iordanescu: Echipa produce rezultate si este la un pas de o performanta remarcabila Antrenorul echipei Astra Giurgiu, Edward Iordanescu, a fost nemultumit de jocul formatiei sale, in ciuda succesului obtinut, scor 4-3, contra celor de la Gaz Metan Medias, dar a tinut sa isi laude jucatorii pentru parcursul avut in acest sezon. ...continuare.

Liga 1. Astra a facut spectacol, vineri seara, cu Mediasul

publicat 2018-02-09 23:15:26 (Realitatea-TV)
Liga 1. Astra a facut spectacol, vineri seara, cu Mediasul Astra Giurgiu a invins-o pe Gaz Metan Medias cu scorul de 4-3 (3-1), vineri seara, pe teren propriu, intr-un meci din etapa a 24-a a Ligii I de fotbal. ...continuare.

Astra - Gaz Metan 4-3 dupa un meci cu garda jos

publicat 2018-02-09 23:00:26 (OnlineSport)
Astra - Gaz Metan 4-3 dupa un meci cu garda jos Campionatul se incinge pe masura trecerii timpului, iar meciul dintre Astra Giurgiu si Gaz Metan Medias a fost unul dintre cele mai spectaculoase ale sezonului. Vedeti cum arata clasamentul dupa meciurile de vineri din etapa a 24-a. ...continuare.

Astra Giurgiu, examen important cu trei etape inainte de finalul sezonului regulat

publicat 2018-02-09 20:45:02 (Antena3)
Astra Giurgiu, examen important cu trei etape inainte de finalul sezonului regulat ASTRA GIURGIU - GAZ METAN MEDIAȘ LIVE in Liga I. ONLINE STREAM Digi Telekom Sport - VIDEO. Astra Giurgiu nu are voie sa faca pasi gresiti daca vrea sa ramana in playoff, in fata unui adversar care se afla pe penultimul loc in clasamentul Ligii I. ...continuare.

LIVE Astra - Gaz Metan (20:45)

publicat 2018-02-09 20:15:26 (OnlineSport)
Urmariti in aceasta pagina meciul Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias din etapa a 24-a in Liga 1 Betano. Un meci care le-ar putea asigura giurgiuvenilor in mare masura prezenta in playoff in eventualitatea unui succes. ...continuare.

EXCLUSIV. Este inchis in "Iadul de la Giurgiu". Celebrul Fane Capatana a cerut voie sa participe la inmormantarea mamei, dar...

publicat 2018-02-09 19:00:02 (CanCan)
EXCLUSIV. Este inchis in Iadul de la Giurgiu. Celebrul Fane Capatana a cerut voie sa participe la inmormantarea mamei, dar... Stefan Dinu, alias Fane Capatana, a cerut permisie de la Penitenciarul Giurgiu pentru a participa la inmormantarea mamei sale, programata sambata. Surprinzator, solicitarea cunoscutului personaj din anii '90 a fost respinsa, spre disperarea detinutului si a familiei sale. CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, va prezinta, in exclusivitate, toate detaliile. (NU RATA, AICI: Tatal lui Fane Capatana, batut cu batele de baseball. "Tocati-l, ca decontez eu!")Fane Capatana trece prin momente... ...continuare.

La 17 ani, o adolescenta poarta un pui de om in pantece! Mama a trimis-o la barbati pentru mancare: "Ma chemau la poarta, ba ma luau cu forta, ba ma bateau.

publicat 2018-02-09 18:45:02 (Antena-1)
Un tata din Giurgiu spune cã se afla la capatul puterilor. Fiica lui de 17 ani este gravida in sapte luni si habar nu are cu cine. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA