Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Scene socante in Gorj. Si-a taiat prietenul cu o sabie, apoi a filmat victima agonizand

publicat 2018-02-18 08:30:29 (Romania-TV)
Scene socante in Gorj. Si-a taiat prietenul cu o sabie, apoi a filmat victima agonizand Scene de groaza au fost filmate in judetul Gorj. Un tanar si-a taiat prietenul cu sabia dupa ce s-au certat pentru o femeie. Agresorul si-a filmat apoi victima agonizand. Atacatorul a fost arestat. ...continuare.

Tanar din Targu Jiu injunghiat cu o baioneta de prietenul lui. Agresorul, arestat preventiv

publicat 2018-02-17 10:45:25 (ProTV)
Tanar din Targu Jiu injunghiat cu o baioneta de prietenul lui. Agresorul, arestat preventiv Judecatorii Tribunalului Gorj au decis, vineri, arestarea pentru 30 de zile a lui Alexandru-Cristofer Laza, un tânar de 22 de ani din Tg-Jiu, sub acuzatia de tentativa de omor. ...continuare.

Preot din Motru, la sfintit masinile din Gorj: Se face randuiala

publicat 2018-02-16 21:45:23 (Realitatea-TV)
Preot din Motru, la sfintit masinile din Gorj: Se face randuiala Mai multe masini ale unor soferi din judetul Gorj au fost binecuvantate, vineri, de un preot paroh din Motru. Acesta a anuntat slujba de sfestanie pe Facebook, potrivit Mediafax. ...continuare.

Masini sfintite pe banda in Gorj. Slujba de binecuvantare a fost anuntata pe Facebook VIDEO

publicat 2018-02-16 17:15:27 (Romania-TV)
Masini sfintite pe banda in Gorj. Slujba de binecuvantare a fost anuntata pe Facebook VIDEO Mai multe masini ale unor soferi din judetul Gorj au fost binecuvantate, vineri, de un preot paroh din Motru. Acesta a anuntat slujba de sfestanie pe Facebook. ...continuare.

Preot din Motru, la sfintit masinile din Gorj: Se face randuiala, nu se face niciun abracadabra sau altceva / Slujba de binecuvantare, anuntata pe Facebook

publicat 2018-02-16 16:30:25 (Mediafax)
Preot din Motru, la sfintit masinile din Gorj: Se face randuiala, nu se face niciun abracadabra sau altceva / Slujba de binecuvantare, anuntata pe Facebook Mai multe masini ale unor soferi din judetul Gorj au fost binecuvantate, vineri, de un preot paroh din Motru. Acesta a anuntat slujba de sfestanie pe Facebook, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

O parohie din Gorj vrea sa sfinteasca masini. "Nu costa nimic!"

publicat 2018-02-16 15:15:02 (Antena3)
O parohie din Gorj vrea sa sfinteasca masini. Nu costa nimic! De Ziua Indragostitilor, preotii Parohiei Motru I de la Plostina au anuntat ca le stau la dispozitie soferilor pentru a le sfinti masinile. Mai mult, totul a fost gratis, potrivit anuntului... ...continuare.

Sute de oameni, blocati in tren de Ziua Indragostitilor, in judetul Gorj. Au stat in frig ore bune

publicat 2018-02-14 18:15:26 (Libertatea)
Sute de oameni, blocati in tren de Ziua Indragostitilor, in judetul Gorj. Au stat in frig ore bune In ziua in care CFR le-a oferit calatorilor de 50 la suta celor care calatoreau pe calea ferata, sute de oameni au ramas blocati in tren de Ziua Indragostitilor, in judetul Gorj. O defectiune a unui pantograf care alimenteaza reteaua electrica a facut ca oamenii sa stea aproape cinci ore in vagoane. Patru garnituri de […] Post-ul Sute de oameni, blocati in tren de Ziua Indragostitilor, in judetul Gorj. Au stat in frig ore bune apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tren blocat intr-o gara din Gorj. Ce s-a intamplat cu pasagerii

publicat 2018-02-14 10:00:02 (Antena3)
Tren blocat intr-o gara din Gorj. Ce s-a intamplat cu pasagerii Locomotiva trenului Regio 2092, care circula pe relatia Targu-Jiu - Craiova, s-a defectat miercuri dimineata, la iesirea din statia Barbatesti catre Craiova, informeaza un comunicat remis de Centrul... ...continuare.

Tren blocat intr-o gara din Gorj. Zeci de pasageri asteapta o locomotiva noua

publicat 2018-02-14 09:45:27 (ProTV)
Tren blocat intr-o gara din Gorj. Zeci de pasageri asteapta o locomotiva noua Un treneste blocat, miercuri, la iesirea din statia Barbatesti, dupa ce locomotiva s-a defectat ...continuare.

Circulatie paralizata din cauza ninsorilor, utilajele au fost scoase pentru curatarea carosabilului

publicat 2018-02-14 09:00:29 (Romania-TV)
Circulatie paralizata din cauza ninsorilor, utilajele au fost scoase pentru curatarea carosabilului Traficul rutier se desfasoara, miercuri dimineata, in conditii de iarna pe tronsonul Novaci - Ranca al DN67C, in judetul Gorj. In zona ninge, iar drumul este acoperit de zapada de 1-2 centimetri. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA