Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Descoperire macabra facuta de un barbat din Gorj care isi renova garsoniera: Ce se afla sub cada

publicat 2018-04-19 11:00:19 (Realitatea-TV)
Descoperire macabra facuta de un barbat din Gorj care isi renova garsoniera: Ce se afla sub cada Descoperire macabra in comuna Balteni, judetul Gorj. Un barbat a gasit mai multe oase umane sub cada garsonierei in care locuia. Omul care a facut descoperirea cumparase locuinta de curand si dorea sa o renoveze. Osemintele au fost ridicate de catre politisti si duse la Serviciul de Medicina Legala Gorj.Potrivit unor surse din cadrul anchetei, exista suspiciunea ca oasele ar putea sa provina de la un copil. Cercetarile continua in acest caz. ...continuare.

Oase umane au fost descoperite sub o cada intr-o garsoniera din Gorj

publicat 2018-04-19 08:15:18 (Libertatea)
Oase umane au fost descoperite sub o cada intr-o garsoniera din Gorj Oase umane, probabil ale unui copil, au fost descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj, politia deschizand o ancheta in acest caz. Un barbat din Balteni, judetul Gorj, a descoperit, miercuri seara, sub cada garsonierei in care locuia, mai multe oase umane care se presupune ca ar proveni de la un copil. Acesta a anuntat […] Post-ul Oase umane au fost descoperite sub o cada intr-o garsoniera din Gorj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj

publicat 2018-04-18 23:45:13 (Romania-TV)
Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj Andrei Lazar, purtatorul de cuvant al Politiei Gorj, a declarat, miercuri seara, ca barbatul care a facut descoperirea cumparase de curand garsoniera si urma sa o renoveze. "Politia orasului Rovinari a fost sesizata de un barbat de 37 de ani, din comuna Balteni, cu privire la faptul ca a gasit niste fragmente osoase in locuinta din localitatea Balteni, pe care a achizitionat-o cu cateva luni in urma si o renova. Osemintele au fost ridicate de politisti si depuse la SML Gorj pentru stabilirea... ...continuare.

Un barbat din Gorj a cumparat o garsoniera, dar cand a intrat in baie a facut o descoperire socanta. A alertat imediat Politia

publicat 2018-04-18 23:30:01 (Antena3)
Un barbat din Gorj a cumparat o garsoniera, dar cand a intrat in baie a facut o descoperire socanta. A alertat imediat Politia Un barbat din Balteni, judetul Gorj, a descoperit, miercuri seara, sub cada garsonierei in care locuia, mai multe oase umane. Acesta a anuntat Politia Gorj, care a deschis o ancheta. "Politia orasului... ...continuare.

A cumparat o garsoniera si a vrut sa o renoveze, dar a facut o descoperire socanta in baie

publicat 2018-04-18 23:15:15 (ProTV)
Un barbat din Bâlteni, judetul Gorj, a descoperit, miercuri seara, sub cada garsonierei în care locuia, mai multe oase umane care se presupune ca ar proveni de la un copil de 6-7 ani. ...continuare.

Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta

publicat 2018-04-18 22:45:14 (Mediafax)
Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Un barbat din Balteni, judetul Gorj, a descoperit, miercuri seara, sub cada garsonierei in care locuia, mai multe oase umane care se presupune ca ar proveni de la un copil. Acesta a anuntat Politia Gorj, care a deschis o ancheta, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Scandal sexual intr-o comuna din Gorj intre primar si medicul localitatii: "Mi-a cerut sa ma despart de sotie…"

publicat 2018-04-18 13:00:17 (CanCan)
Scandalul sexual din comuna Albeni, judetul Gorj, dintre primar si doctorita de la Centrul de Permanenta, Ramona Hortopan, a facut mare valva printre localnici. Primarul Ionut Stan sustine, potrivit adevarul.ro, ca a avut o relatia cu doctorita Hortopan, dar ca aceasta i-a cerut sa se desparta de familie: "Mi-a cerut sa ma despart de sotie […] The post Scandal sexual intr-o comuna din Gorj intre primar si medicul localitatii: "Mi-a cerut sa ma despart de sotie…" appeared first on... ...continuare.

Gestul EXTREM al unei educatoare! I-a scris cu pixul unui copil pe frunte. Explicatia este INCREDIBILA

publicat 2018-04-18 08:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Gestul EXTREM al unei educatoare! I-a scris cu pixul unui copil pe frunte. Explicatia este INCREDIBILA O educatoare de la o unitate de invatamant din judetul Gorj este cercetata de o comisie, dupa ce a scris cu pixul pe fruntea unui copil de patru ani. ...continuare.

Masina sefului RAR, furata de la spalatorie

publicat 2018-04-17 11:15:17 (Romania-TV)
Masina sefului RAR, furata de la spalatorie Totul s-a intamplat intr-o spalatorie din targu Jiu, unde directorul RAR Gorj si-a lasat autoturismul la curatat. Un angajat care nu avea nici macar permis de conducere s-a urcat la volan si a fugit cu masina. Directorul RAR Gorj a alertat politistii care cauta acum masina furata. Politistii incearca acum sa dea de urma hotului. "Politistii desfasoara activitati specifice pentru a identifica autoturismul furat si persoana suspectata de furt. Incidentul s-a petrecut la o spalatorie din... ...continuare.

O educatoare din Gorj a scris cu pixul de fruntea unui copil de patru ani. Femeia e cercetata de Inspectoratul Școlar

publicat 2018-04-17 11:15:13 (Libertatea)
O educatoare din Gorj a scris cu pixul de fruntea unui copil de patru ani. Femeia e cercetata de Inspectoratul Școlar O educatoare din Gorj a scris cu pixul de fruntea unui copil de patru ani. Pentru gestul ei, femeia, care lucreaza de 17 ani in invatamant, este cercetata de o comisie din cadrul gradinitei din localitatea gorjeana Bustuchin, dar si de Inspectoratul Școlar. Desi nu a mai fost implicata in acest de incidente, educatoarea risca […] Post-ul O educatoare din Gorj a scris cu pixul de fruntea unui copil de patru ani. Femeia e cercetata de Inspectoratul Școlar apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro