Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Caz incredibil in Gorj. Un sofer a fost amendat de trei ori in zece minute. Cum a fost posibil

publicat 2017-10-11 09:00:01 (Antena3)
Caz incredibil in Gorj. Un sofer a fost amendat de trei ori in zece minute. Cum a fost posibil Caz incredibil în Gorj. Un sofer a fost amendat de trei ori în zece minute, pe o distanta de doar un kilometru. Barbatul de 30 de ani, din Târgu-Carbunesti, a fost surprins de un echipaj de la... ...continuare.

Sofer AMENDAT DE TREI ORI, in zece minute, pe o distanta de un kilometru

publicat 2017-10-10 11:45:20 (Romania-TV)
Sofer AMENDAT DE TREI ORI, in zece minute, pe o distanta de un kilometru Caz incredibil in Gorj. Un sofer a fost amendat de 3 ori, in 10 minute pe o distanta de un kilometru. Suparat pe politistii care l-au urmarit pas cu pas, soferul a sunat la 112 si a cerut ajutorul, culmea, politistilor. ...continuare.

Cel mai CAUTAT personaj din Romania A FOST ARESTAT! Politistii l-au urmarit CA-N FILME

publicat 2017-10-09 21:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Cel mai CAUTAT personaj din Romania A FOST ARESTAT! Politistii l-au urmarit CA-N FILME Individul care a devenit celebru pe internet, gratie filmuletului "Cristi, ba, Cristi...", a fost arestat duminica seara in arestul Politiei Gorj. ...continuare.

PREVIZIUNILE ANM s-au adeverit. ROMANIA, lovita de NINSOARE si temperaturi EXTREME

publicat 2017-10-07 21:45:03 (Evenimentul-Zilei)
PREVIZIUNILE ANM s-au adeverit. ROMANIA, lovita de NINSOARE si temperaturi EXTREME Previziunile directorului ANM, Elena Mateescu, incep sa se adevereasca. Romania a fost deja lovita de ninsori abundente in Gorj. ...continuare.

A nins la munte. Transalpina, acoperita de zapada

publicat 2017-10-07 11:30:13 (Romania-TV)
A nins la munte. Transalpina, acoperita de zapada Traficul rutier pe DN 67 C se desfasoara, sambata, in conditii de iarna, intre Novaci si Ranca, judetul Gorj. Transalpina, intre Ranca, judetul Gorj, si Obarsia Lotrului, judetul Valcea, este inchisa temporar, stratul de zapada depus fiind de doi centimetri, ...continuare.

A venit iarna mai devreme. Zapada de cativa centimetri in Romania

publicat 2017-10-07 11:15:21 (Realitatea-TV)
A venit iarna mai devreme. Zapada de cativa centimetri in Romania Traficul rutier pe DN 67 C se desfasoara, sambata, in conditii de iarna, intre Novaci si Ranca, judetul Gorj. Transalpina, intre Ranca, judetul Gorj, si Obarsia Lotrului, judetul Valcea, este inchisa temporar, stratul de zapada depus fiind de doi centimetri. ...continuare.

A nins la munte. Transalpina, acoperita de un strat subtire de zapada

publicat 2017-10-07 11:00:01 (Antena3)
A nins la munte. Transalpina, acoperita de un strat subtire de zapada Traficul rutier pe DN 67 C se desfasoara, sâmbata, în conditii de iarna, între Novaci si Rânca, judetul Gorj. Transalpina, între Rânca, judetul Gorj, si Obârsia... ...continuare.

Taxa pe asfalt, ultima inventie olteneasca. Unde se colecteaza ciudatul impozit

publicat 2017-10-06 15:45:16 (Romania-TV)
Taxa pe asfalt, ultima inventie olteneasca. Unde se colecteaza ciudatul impozit Autoritatile din Gorj au inventat o noua taxa, cea pe asfalt. Intr-o comuna din judet s-a turnat asfalt pe ulite, astfel ca primaria s-a decis sa taxeze localnicii pentru ca au acest privilegiu. Indiferent daca trec pe acolo sau nu, pe jos sau cu masina, toti trebuie sa plateasca o taxa de 28 de lei. ...continuare.

Peste 100 de pensionari s-au trezit cu pensiile SUSPENDATE! Aflati cauza

publicat 2017-10-06 13:30:02 (Evenimentul-Zilei)
Peste 100 de pensionari s-au trezit cu pensiile SUSPENDATE! Aflati cauza Pentru ca au muncit ca pensionari au intrat in vizorul Casei Judetene de Pensii Gorj desi, conform legii, nu mai au voie sa munceasca. Este vorba despre cei care au iesit la pensie anticipat, dar si despre pensionarii incadrati in gradele I sau II de invaliditate. Iar acum raman fara pensie. ...continuare.

Un dosar in care Darius Valcov e acuzat de coruptie, transferat de la Tribunalul Olt la Gorj

publicat 2017-10-06 11:45:10 (Romania-TV)
Un dosar in care Darius Valcov e acuzat de coruptie, transferat de la Tribunalul Olt la Gorj Curtea de Apel Craiova a hotarat joi ca un dosar al lui Darius Valcov in care este inculpat pentru fapte de coruptie sa fie stramutat de la Tribunalul Olt la Tribunalul Gorj. ...continuare.