Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Muncitorii CFR sapau langa calea ferata. Au trait socul vietii lor cand au vazut peste ce au dat

publicat 2017-10-10 09:00:02 (Antena3)
Muncitorii CFR sapau langa calea ferata. Au trait socul vietii lor cand au vazut peste ce au dat Sapte bombe ramase neexplodate din al Doilea Razboi Mondial, care reprezentau un real pericol daca erau lovite, au fost descoperite, luni, de muncitorii CFR, în judetul Harghita, lânga calea ferata,... ...continuare.

Muncitorii din Harghita au facut o descoperire socanta: sapte bombe neexplodate din al Doilea Razboi Mondial!

publicat 2017-10-10 08:15:02 (CanCan)
Muncitorii din Harghita au facut o descoperire socanta: sapte bombe neexplodate din al Doilea Razboi Mondial! Sapte bombe ramase neexplodate din al Doilea Razboi Mondial, care reprezentau un real pericol daca erau lovite, au fost descoperite, luni, de muncitorii CFR, in judetul Harghita, langa calea ferata, anunta mediafax.ro.Purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Harghita, Alina Ciobotariu, a declarat, luni, corespondentului MEDIAFAX, ca sapte bombe de aruncator calibru de 120 de milimetri au fost descoperite langa calea ferata, in localitatea Lunca de... ...continuare.

GALERIE FOTO. Descoperire uluitoare facuta de muncitorii CFR

publicat 2017-10-10 07:15:05 (Realitatea-TV)
GALERIE FOTO. Descoperire uluitoare facuta de muncitorii CFR Sapte bombe neexplodate din al Doilea Razboi Mondial au fost descoperite de muncitorii CFR, in Harghita. ...continuare.

Șapte bombe au fost descoperite langa o cale ferata din Harghita

publicat 2017-10-09 21:00:01 (Antena3)
Șapte bombe au fost descoperite langa o cale ferata din Harghita Sapte bombe de aruncator din Al Doilea Razboi Mondial au fost descoperite, luni, lânga calea ferata din comuna Lunca de Jos, elementele de munitie fiind ridicate în siguranta de pirotehnisti, a... ...continuare.

Alerta in Harghita! Au fost descoperite 7 bombe langa o cale ferata

publicat 2017-10-09 20:15:06 (Realitatea-TV)
Alerta in Harghita! Au fost descoperite 7 bombe langa o cale ferata Șapte bombe de aruncator din timpul celui de-al doilea Razboi Mondial au fost descoperite, luni, langa calea ferata din comuna Lunca de Jos. Elementele de munitie au fost diciate in siguranta de pirotehnisti, a spus purtatorul de cuvant al ISU Harghita, Alina Ciobotaru. ...continuare.

Sapte bombe din Al Doilea Razboi Mondial, descoperite langa o cale ferata din Harghita

publicat 2017-10-09 20:15:06 (Romania-TV)
Sapte bombe din Al Doilea Razboi Mondial, descoperite langa o cale ferata din Harghita Șapte bombe de aruncator din Al Doilea Razboi Mondial au fost descoperite, luni, langa calea ferata din comuna Lunca de Jos, elementele de munitie fiind ridicate in siguranta de pirotehnisti, a declarat purtatorul de cuvant al ISU Harghita, Alina Ciobotariu. ...continuare.

Incendiu puternic in Harghita. O fetita a murit dupa ce baraca in care se afla a luat foc

publicat 2017-10-05 14:15:10 (Romania-TV)
Incendiu puternic in Harghita. O fetita a murit dupa ce baraca in care se afla a luat foc O fetita de un an si jumatate a murit, joi, dupa ce baraca in care se afla, langa o stana, in apropiere de municipiul Odorheiu Secuiesc, a luat foc. ...continuare.

Perchezitii in Harghita la persoane suspectate de evaziune fiscala

publicat 2017-10-04 11:45:02 (Bursa)
Perchezitii in Harghita la persoane suspectate de evaziune fiscala Aproximativ 80.000 de lei, circa trei sute de litri de bauturi alcoolice, peste 32.000 de tigarete, telefoane mobile, material lemnos si mai multe documente contabile au ridicat politistii din Harghita, in urma a 12 perchezitii domiciliare, potrivit unui comunicat de presa publicat pe site-ul Politiei Romane. ...continuare.

Perchezitii la persoane suspectate de evaziune fiscala. A fost confiscata suma de 80.000 de lei, alcool, tigari si documumte

publicat 2017-10-04 11:00:08 (Romania-TV)
Perchezitii la persoane suspectate de evaziune fiscala. A fost confiscata suma de 80.000 de lei, alcool, tigari si documumte Aproximativ 80.000 de lei, circa trei sute de litri de bauturi alcoolice, peste 32.000 de tigarete, telefoane mobile, material lemnos si mai multe documente contabile au ridicat politistii din Harghita, in urma a 12 perchezitii domiciliare. Trei femei si doi barbati sunt cercetati pentru evaziune fiscala si contrabanda. ...continuare.

Dispozitive asemanatoare unor capcane, montate in padurile din Mures, Harghita si Neamt pentru ursi. Ce rol au

publicat 2017-10-04 10:15:09 (ProTV)
Dispozitive asemanatoare unor capcane au fost montate în padurile din Mures, Harghita si Neamt. ...continuare.