Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ACCIDENT GROAZNIC! Sunt zece VICTIME. Plan ROȘU de interventie | FOTO

publicat 2017-10-08 16:00:03 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT GROAZNIC! Sunt zece VICTIME. Plan ROȘU de interventie | FOTO Un accident groaznic a avut loc in judetul Ialomita. Din primele informatii transmise de pompieri zece persoane sunt ranite in urma unui carambol in care au fost implicate patru autoturisme. ...continuare.

Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara

publicat 2017-10-07 18:15:06 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sambata o atentionare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Dambovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Vaslui, Galati, Constanta si Tulcea, valabila pana luni, 9 octombrie, la ora 09.00. ...continuare.

O NOUA ALERTA in Romania. Cat tine URGIA. Mai bine stati in casa!

publicat 2017-10-07 17:30:02 (Antena3)
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sâmbata o atentionare Cod galben de inundatii pentru râuri din judetele Dâmbovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Va... ...continuare.

Trafic oprit pentru lucrari pe DN 12 A, intre judetele Ialomita si Braila. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare

publicat 2017-10-02 14:30:36 (Romania-TV)
Trafic oprit pentru lucrari pe DN 12 A, intre judetele Ialomita si Braila. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare Traficul este oprit, pana vineri, pe Drumul National 12 A, intre judetele Ialomita si Braila, pentru executarea lucrarilor de intretinere periodica si reparatii. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare. ...continuare.

Un antreprenor din Slobozia trimite la export 99% din productia de structuri metalice

publicat 2017-10-02 06:45:07 (Ziarul-Financiar)
Un antreprenor din Slobozia trimite la export 99% din productia de structuri metalice Citeste si: Investitie de 2,7 mil. euro intr-o fabrica de structuri metalice langa Cluj-Napoca Compania Orion din Slobozia (jud. Ialomita), detinuta de familia Pop, exporta 99% din productia fabricii de structuri metalice pentru industria telecom si stalpi pentru liniile de inalta tensiune."Pilonii nostri au ajuns in Haiti, Republica Domi­ni­cana, Oman, Myanmar, in 24 de tari din Africa, iar in Europa exportam in tari precum Ma­rea Britanie, Fran­ta, Bulgaria, Fin­lan­da, Islanda,... ...continuare.

Un antreprenor din Slobozia trimite la export 99% din productia de structuri metalice

publicat 2017-10-02 00:15:10 (Ziarul-Financiar)
Un antreprenor din Slobozia trimite la export 99% din productia de structuri metalice Citeste si: Investitie de 2,7 mil. euro intr-o fabrica de structuri metalice langa Cluj-Napoca Compania Orion din Slobozia (jud. Ialomita), detinuta de familia Pop, exporta 99% din productia fabricii de structuri metalice pentru industria telecom si stalpi pentru liniile de inalta tensiune."Pilonii nostri au ajuns in Haiti, Republica Domi­ni­cana, Oman, Myanmar, in 24 de tari din Africa, iar in Europa exportam in tari precum Ma­rea Britanie, Fran­ta, Bulgaria, Fin­lan­da, Islanda,... ...continuare.

Pentru Elly, necazurile s-au tinut lant, insa a razbit: "Mi-au spus ca trebuie sa-mi amputeze piciorul!"

publicat 2017-09-25 22:15:01 (Antena-1)
Pentru Elly, necazurile s-au tinut lant, insa a razbit: Mi-au spus ca trebuie sa-mi amputeze piciorul! Un roz aprins, pasiune pentru gatit, ambitie, dar si o poveste de viata cutremuratoare. Elisabeta s-a nascut in judetul Ialomita, insa drumurile au dus-o tocmai in Timisoara, acolo unde a pus pe picioare o afacere cu produse bio.  ...continuare.

Fenomen spectaculos, au inflorit magnoliile

publicat 2017-09-25 11:30:10 (Romania-TV)
Fenomen spectaculos, au inflorit magnoliile Fenomen spectaculos la Ialomita! Magnoliile au inflorit la inceput de toamna. Oamenii sunt uimiti si spun ca nu au mai vazut asa ceva. ...continuare.