Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tavanul unui camin de batrani din Maramures s-a surpat  

publicat 2018-02-14 12:00:03 (Cotidianul)
Tavanul unui camin de batrani din Maramures s-a surpat   Doua persoane au fost ranite, miercuri dimineata, dupa ce tavanul [...] The post Tavanul unui camin de batrani din Maramures s-a surpat   appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Momente de groaza intr-un camin de batrani, tavanul s-a prabusit. Doua persoane au fost ranite

publicat 2018-02-14 10:45:27 (Romania-TV)
Doua persoane au fost ranite, miercuri dimineata, dupa ce tavanul unui camin de batrani din Sighetu Marmatiei, judetul Maramures, s-a surpat. Nu a fost nevoie de evacuarea varstnicilor ...continuare.

Persoane ranite dupa ce tavanul unui camin de batrani din Maramures s-a surpat

publicat 2018-02-14 09:30:28 (Mediafax)
Persoane ranite dupa ce tavanul unui camin de batrani din Maramures s-a surpat Doua persoane au fost ranite, miercuri dimineata, dupa ce tavanul unui camin de batrani din Sighetu Marmatiei, judetul Maramures, s-a surpat. Nu a fost nevoie de evacuarea varstnicilor, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

Salvamontist batut cu salbaticie intr-un bar din Maramures! Cine e agresorul

publicat 2018-02-14 08:30:03 (CanCan)
Salvamontist batut cu salbaticie intr-un bar din Maramures! Cine e agresorul Incident violent, marti seara (13 februarie), intr-un bar din Borsa, judetul Maramures. Un salvamontist a fost batut cu bestialitate de un barbat. Intreaga scena a fost surprinsa de camerele de supraveghere din local, iar in imagini se vede cum agresorul a intrat in bar aparent cu intentii pasnice.Agresorul i-a salutat pe toti cei aflati la masa, apoi s-a napustit asupra salvamontistului in varsta de 43 de ani. Abia dupa ce prietenii lui au intervenit ferm au reusit sa-l scape de furia... ...continuare.

Salvamontist batut cu salbaticie intr-un bar din Borsa. Cine e agresorul

publicat 2018-02-14 08:00:27 (ProTV)
Salvamontist batut cu salbaticie intr-un bar din Borsa. Cine e agresorul Incident violent,  marti seara, într-un bar din Borsa, judetul Maramures. ...continuare.

Ancheta la scoala:un parinte s-a plans ca a fost fortat sa dea bani pe invitatia la un bal caritabil

publicat 2018-02-13 13:45:26 (Realitatea-TV)
Ancheta la scoala:un parinte s-a plans ca a fost fortat sa dea bani pe invitatia la un bal caritabil ISJ Maramures a inceput o ancheta la o scoala din Baia Mare, dupa o sesizare aparuta in presa, potrivit careia un parinte a fost nevoit sa dea 200 de lei pentru o invitatie la un bal caritabil, iar din suma stransa, scoala urma sa cumpere camere video. ...continuare.

Descoperire MACABRA in Maramures. Padurea a fost IZOLATA de URGENȚA de POLIȚIȘTI

publicat 2018-02-12 20:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Descoperire MACABRA in Maramures. Padurea a fost IZOLATA de URGENȚA de POLIȚIȘTI Scene cutremuratoare intr-o padure din Maramures. Un barbat a fost gasit inghetat la o luna distanta dupa ce disparuse de acasa. Autoritatile au deschis o ancheta si au luat masuri pentru a stabili daca a fost vorba despre o crima. ...continuare.

Descoperire socanta intr-o padure din Maramures. Oamenii au incremenit cand au vazut ce se afla acolo

publicat 2018-02-12 20:15:02 (Antena3)
Descoperire socanta intr-o padure din Maramures. Oamenii au incremenit cand au vazut ce se afla acolo Un barbat din Maramures a fost gasit mort intr-o padure, la aproape o luna de la momentul in care disparut fara urma. Gheorghe Popovici, in varsta de 29 de ani, a fost cautat cu disperare de... ...continuare.

Un barbat din Maramures a fost gasit mort intr-o padure. Gheorghe Popovici a disparut dupa ce a dat darul la o nunta

publicat 2018-02-12 19:45:24 (Libertatea)
Un barbat din Maramures a fost gasit mort intr-o padure. Gheorghe Popovici a disparut dupa ce a dat darul la o nunta Un barbat din Maramures a fost gasit mort intr-o padure, la aproape o luna de la momentul in care disparut fara urma. Gheorghe Popovici, in varsta de 29 de ani, a fost cautat cu disperare de familie, imediat dupa ce a fost la o nunta, a dat darul mirilor si apoi nu a mai dat […] Post-ul Un barbat din Maramures a fost gasit mort intr-o padure. Gheorghe Popovici a disparut dupa ce a dat darul la o nunta apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mai multi copii din Maramures se antreneaza sa devina modele cu serpi, o tarantula si un scorpion

publicat 2018-02-10 08:00:28 (ProTV)
Mai multi copii din Maramures se antreneaza sa devina modele cu serpi, o tarantula si un scorpion Printre vietati salbatice, asa au pozat si au cinat 30 de copii din Maramures, hotarâti sa-si învinga temerile. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA