Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ACCIDENT GRAV in Mures. O persoana a murit, alte doua au fost ranite

publicat 2017-10-09 09:15:07 (Romania-TV)
ACCIDENT GRAV in Mures. O persoana a murit, alte doua au fost ranite O persoana si-a pierdut viata si alte doua sunt in stare grava in urma unui accident rutier petrecut luni dimineata pe Drumul National 13 E 60, intre localitatile Vanatori si Mureni. ...continuare.

Accident INFIORATOR in jud. Mures: un mort, doi raniti grav. Traficul rutier, blocat

publicat 2017-10-09 09:00:08 (Realitatea-TV)
Accident INFIORATOR in jud. Mures: un mort, doi raniti grav. Traficul rutier, blocat Un grav accident s-a petrecut, luni dimineata, in judetul Mures. ...continuare.

Dezvaluiri din dosarul DNA care a infuriat Ungaria: Ponta, acuzat de presiuni. Doi ministri au fost audiati

publicat 2017-10-09 01:15:02 (Click)
Dezvaluiri din dosarul DNA care a infuriat Ungaria: Ponta, acuzat de presiuni. Doi ministri au fost audiati Apar informatii interesante din dosarul infiintarii Liceului Romano-Catolic din Targu Mures, recent trimis in instanta de DNA. Potrivit rechizitoriului intrat in posesia STIRIPESURSE. Citeste mai departe... ...continuare.

Impact intre o masina si un autocar cu turisti canadieni: 2 morti

publicat 2017-10-07 20:00:06 (ProTV)
Un accident rutier grav a avut loc sâmbata seara pe drumul national 13, la iesirea din Brasov spre Târgu Mures. ...continuare.

Dispozitive asemanatoare unor capcane, montate in padurile din Mures, Harghita si Neamt pentru ursi. Ce rol au

publicat 2017-10-04 10:15:09 (ProTV)
Dispozitive asemanatoare unor capcane au fost montate în padurile din Mures, Harghita si Neamt. ...continuare.

NOAPTEA ALBA a Galeriilor 2017: Ce surprize au pregatit organizatorii in acest an

publicat 2017-10-04 10:00:22 (Romania-TV)
NOAPTEA ALBA a Galeriilor 2017: Ce surprize au pregatit organizatorii in acest an O noua editie a Noaptii Albe a Galeriilor (NAG) va avea loc vineri, 6 octombrie, la Bucuresti, Arad, Baia Mare, Brasov, Cluj Napoca, Craiova, Iasi, Petrila, Resita, Sibiu, Targu Mures si Timisoara. ...continuare.

Maurer Imobiliare investeste 27 de milioane de euro in 3.500 de locuinte la Targu Mures

publicat 2017-10-03 00:15:02 (Bursa)
Dezvoltatorul brasovean Maurer Imobiliare, controlat de omul de afaceri Simon Maurer, va demara, anul viitor, constructia unui ansamblu rezidential de 3.500 de locuinte in Targu Mures. ...continuare.

INCREDIBIL! DIRECTOAREA Colegiului Economic din TARGU-MUREȘ obligata de elevi sa demisioneze

publicat 2017-10-02 12:15:03 (Evenimentul-Zilei)
INCREDIBIL! DIRECTOAREA Colegiului Economic din TARGU-MUREȘ obligata de elevi sa demisioneze Directoarea Colegiului Economic din Targu-Mures, Sorina Balan, si-a dat demisia, astazi, dupa ce, in curtea scolii, peste 100 de elevi s-au revoltat, nemultumiti ca au fost mutati din salile lor de clase ...continuare.

PROTEST la Colegiul Economic din Targu Mures. Elevii au iesit in curtea scolii, nemultumiti ca trebuie sa schimbe clasa la fiecare ora

publicat 2017-10-02 11:30:09 (Romania-TV)
PROTEST la Colegiul Economic din Targu Mures. Elevii au iesit in curtea scolii, nemultumiti ca trebuie sa schimbe clasa la fiecare ora Elevii Colegiului Economic din Targu Mures protesteaza, luni, in curtea scolii, nemultumiti dupa ce directorul scolii a hotarat ca la fiecare ora ei trebuie sa schimbe clasa, relateaza News.ro. In unitate, fiecare profesor are clasa lui, iar elevii se muta in pauze, in functie de orar. Elevii au pancarte, scandeaza, fluiera, iar cativa dintre ei s-au urcat pe acoperisul de la intrarea in cladire. ...continuare.