Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Fost deputat de Neamt, urmarit penal pentru trafic de influenta

publicat 2018-02-14 15:30:01 (Bursa)
Fost deputat de Neamt, urmarit penal pentru trafic de influenta Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie (DNA) au dispus efectuarea urmaririi penale fata de fostul deputat Arsene Ionel, se arata intr-un comunicat de presa al DNA. ...continuare.

Ingrozitor! Un barbat a murit asteptand salvarea, langa un spital judetean

publicat 2018-02-14 14:00:26 (Realitatea-TV)
Ingrozitor! Un barbat a murit asteptand salvarea, langa un spital judetean Un barbat a murit, marti, pe o strada din Piatra Neamt, dupa ce i s-a facut rau si a cazut langa spitalul judetean. ...continuare.

Un om a murit pe strada, asteptand ambulanta. Incidentul a avut loc aproape de Spitalul Judetean

publicat 2018-02-14 14:00:02 (Antena3)
Un om a murit pe strada, asteptand ambulanta. Incidentul a avut loc aproape de Spitalul Judetean In plina zi, intr-un oras din Romania, un barbat moare pe strada pentru ca ambulanta ajunge la el dupa 30 de minute. S-a intamplat in Piatra Neamt, aproape de serviciul de ambulanta si de spitalul... ...continuare.

Scene dramatice in Piatra Neamt. Un barbat a murit in plina strada

publicat 2018-02-13 18:45:27 (Romania-TV)
Scene dramatice in Piatra Neamt. Un barbat a murit in plina strada Un barbat a murit in plina strada, in Piatra Neamt, dupa zeci de minute de agonie. Trei oameni au sunat la 112, insa ambulanta a ajuns mult prea tarziu, acuza martorii. ...continuare.

Calugari din Neamt: Duhul Sfant fuge de omul cu card electronic

publicat 2018-02-13 17:30:29 (Romania-TV)
Calugari din Neamt: Duhul Sfant fuge de omul cu card electronic Pe 10 februarie, la 99 de ani de la nasterea parintelui arhimandrit Iustin Parvu, ctitorul manastirii Petru Voda, obstea lacasului din Neamt a revenit cu explicatii detaliate despre pericolul acceptarii identitatii electronice, prin prisma dogmelor crestin-ortodoxe. ...continuare.

Coincidenta sau semn divin? O nenorocire s-a abatut asupra manastirii duhovnicului lui Ionel Arsene

publicat 2018-02-13 12:00:26 (Realitatea-TV)
Coincidenta sau semn divin? O nenorocire s-a abatut asupra manastirii duhovnicului lui Ionel Arsene Ionel Arsene, presedintele CJ Neamt, arestat preventiv pe 30 de zile, sub acuzatia de trafic de influenta, a primit ajutor duhovnicesc pentru a trece mai usor peste momentul dificil din viata sa. ...continuare.

Incendiu puternic la o manastire din judetul Neamt. A fost afectata o casa in care locuiesc maicutele

publicat 2018-02-12 19:45:01 (Antena3)
Incendiu puternic la o manastire din judetul Neamt. A fost afectata o casa in care locuiesc maicutele Un incendiu a izbucnit, luni dupa-amiaza, la o manastire de maici din judetul Neamt, a anuntat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Neamt, Adrian Rotaru. Potrivit... ...continuare.

Brandul de pijamale si halate Sofiaman a investit 180.000 de euro in trei unitati din Suceava, Iasi si Targu Neamt

publicat 2018-02-12 14:45:28 (Ziarul-Financiar)
Brandul de pijamale si halate Sofiaman a investit 180.000 de euro in trei unitati din Suceava, Iasi si Targu Neamt Sofiaman Impex, com­panie care comercia­lizeaza vestimentatie pentru casa, a investit 180.000 de euro in deschiderea unui magazin in Suceava si remodelarea a doua spatii de retail in Iasi si Targu Neamt.Compania isi consolideaza astfel pozitia pe piata locala, reteaua ajungand la 11 unitati, monobrand operate de catre Sofiaman Impex si in sistem de franciza, precum si cinci locatii de tip shop-in-shop."Ultimii ani au adus pentru noi un amplu proces de remodelare a unitatilor in care operam,... ...continuare.

200 de persoane evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt

publicat 2018-02-11 09:15:26 (ProTV)
200 de persoane evacuate dintr-un bloc de garsoniere din Targu Neamt Aproximativ 200 de persoane au fost evacuate, duminica dimineata, dintr-un bloc de garsoniere din Târgu Neamt, în urma unui incendiu, ...continuare.

INCENDIU intr-un bloc de locuinte din Targu Neamt. 200 de oameni, evacuati

publicat 2018-02-11 08:45:30 (Realitatea-TV)
INCENDIU intr-un bloc de locuinte din Targu Neamt. 200 de oameni, evacuati Aproximativ 200 de persoane au fost evacuate, duminica dimineata, dintr-un bloc de garsoniere din orasul Targu Neamt, in urma unui incendiu, a anuntat dispeceratul Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Neamt. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA