Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O maimuta a evadat de Gradina Zoologica din Piatra Neamt

publicat 2018-04-14 16:00:15 (Mediafax)
O maimuta a evadat de Gradina Zoologica din Piatra Neamt Este alerta in Piatra Neamt, dupa ce o maimuta de la Gradina Zoologica din oras a evadat, sambata, din cusca in timp ce era dusa la un control medical, animalul alergand pe strazile orasului, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

O maimuta a evadat de la gradina zoologica din Piatra Neamt. Animalul escaladeaza casele oamenilor / VIDEO

publicat 2018-04-14 16:00:14 (Libertatea)
O maimuta a evadat de la gradina zoologica din Piatra Neamt. Animalul escaladeaza casele oamenilor / VIDEO O maimuta a evadat de la gradina zoologica din Piatra Neamt si se plimba nestingherita pe strazi. Zeci de pompieri si jandarmi incearca sa prinda animalul care s-a urcat pe acoperisurile caselor. Maimuta a fugit de la Zoo Neamt, dupa ce administratorii au incercat sa o scoata dintr-o boxa pentru a-i administra un tratament, scrie […] Post-ul O maimuta a evadat de la gradina zoologica din Piatra Neamt. Animalul escaladeaza casele oamenilor / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Alerta la Piatra Neamt. O maimuta a evadat de la Zoo si umbla libera prin oras - VIDEO

publicat 2018-04-14 15:30:02 (Antena3)
Alerta la Piatra Neamt. O maimuta a evadat de la Zoo si umbla libera prin oras - VIDEO Imaginile zilei vin de la Piatra Neamt, acolo unde este o mobilizare impresionanta a autoritatilor pentru a prinde o maimuta evadata de la gradina zoologica din oras/ Animalul ar fi scapat in timp ce ingri... ...continuare.

Doru Nicolae Ungureanu, investit in functia de subprefect al judetului Neamt

publicat 2018-04-13 12:30:26 (Romania-TV)
Doru Nicolae Ungureanu, investit in functia de subprefect al judetului Neamt Pana la numirea in functia de subprefect, Doru Nicolae Ungureanu a fost medic veterinar in cadrul DSVSA Neamt. "Vreau sa asigur pe toata lumea de transparenta si corectitudine in toata activitatea pe care o voi desfasura in slujba cetateanului", a declarat Doru Ungureanu. Secretarul de stat Mihai Chirica a afirmat ca spera ca noua echipa de la Prefectura Neamt sa fie cat mai eficienta si sa rezolve problemele cetatenilor. Doru Nicolae Ungureanu a fost numit subprefect dupa eliberarea din... ...continuare.

Rares Nastase, despre "victimele" cratelor din Romania: "Un neamt a povestit deja familiei ca va pierde avionul"

publicat 2018-04-12 19:45:16 (ProTV)
S-a pierdut placuta cu numar auto. Motivul? Acelasi pentru care un neamt, cu o masina închiriata, si-a plesnit anvelopele si asteapta tractare. ...continuare.

Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul fusese dat disparut de trei luni

publicat 2018-04-12 16:00:02 (Antena3)
Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul fusese dat disparut de trei luni Un tanar a fost gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul in varsta de 39 de ani, gasit mort in conditii suspecte in canalul hidrocentralei din localitatea nemteana Banesti, fusese... ...continuare.

Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul fusese dat disparut de trei luni

publicat 2018-04-12 15:45:13 (Libertatea)
Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul fusese dat disparut de trei luni Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul in varsta de 39 de ani, gasit mort in conditii suspecte in canalul hidrocentralei din localitatea nemteana Banesti, fusese dat disparut de acasa de trei luni, politia declansand o ancheta in acest caz. Descoperire macabra in canalul unei hidrocentrale  din judetul Neamt. Angajatul unitatii de producere […] Post-ul Tanar gasit mort in canalul unei hidrocentrale din Neamt. Barbatul fusese dat disparut de trei luni apare... ...continuare.

Un preot din Piatra Neamt a intrerupt slujba de inmormantare pentru a face curatenie in biserica

publicat 2018-04-12 14:30:20 (Libertatea)
Un preot din Piatra Neamt a intrerupt slujba de inmormantare pentru a face curatenie in biserica Un preot din Piatra Neamt a intrerupt slujba de inmormantare pentru a face curatenie in biserica, spre stupefactia rudelor defunctului. Oamenii au fost nevoiti sa scoata sicriul in curtea lacasului de cult dintr-un motiv uluitor. Parintele le-a spus ca trebuie sa pregateasca biserica pentru vizita lui IPS Teofan, Mitropolitul Moldovei si Bucovinei. Scena revoltatoare a […] Post-ul Un preot din Piatra Neamt a intrerupt slujba de inmormantare pentru a face curatenie in biserica apare... ...continuare.

Scene ireale in Piatra Neamt! Preotul a scos mortul din biserica, iar ce a facut apoi este revoltator. Totul, sub privirile disperate ale celor care plangeau la capatai

publicat 2018-04-12 13:45:05 (Antena3)
Scene ireale in Piatra Neamt! Preotul a scos mortul din biserica, iar ce a facut apoi este revoltator. Totul, sub privirile disperate ale celor care plangeau la capatai Scene revoltatoare la o biserica din Piatra- Neamt, unde o familie si rude indurerate au fost umilite de un preot. Sicriul cu trupul neinsufletit si toti cei prezenti au fost scosi din biserica in timpul slujbei pentru... ...continuare.

Au iesit la iveala certificatele medico-legale in cazul celor 9 barbati morti in accidentul din judetul Neamt

publicat 2018-04-12 11:00:15 (Romania-TV)
Au iesit la iveala certificatele medico-legale in cazul celor 9 barbati morti in accidentul din judetul Neamt "Conform certificatelor medico-legale constatatoare emise de Serviciul de Medicina Legala Neamt, cauza decesului a fost aceeasi in toate cele noua cazuri si este vorba de insuficienta cardio-respiratorie acuta si asfixie mecanica prin inec", a declarat purtatorul de cuvint al Parchetului de pe langa Judecatoria Piatra-Neamt, procurorul George Mugurel Darie, citat de Observator TV. In urma cu o saptamana, noua muncitori - cu varste cuprinse intre 17 si 45 ani - au murit dupa ce microbuzul in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro