Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Plan rosul de interventie activat in Neamt, un camion si un microbuz au intrat in coliziune

publicat 2017-10-12 08:30:10 (Romania-TV)
Autoritatile din judetul Neamt au pus in aplicare, joi dimineata, planul rosu de interventie in urma unui accident rutier in care au fost implicate un microbuz ce transporta persoane si un camion, a anuntat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Neamt, Adrian Rotaru. ...continuare.

DRAMELE pe ȘOSELE continua. Cel putin 6 raniti. Planul ROȘU activat

publicat 2017-10-12 08:30:04 (Evenimentul-Zilei)
DRAMELE pe ȘOSELE continua. Cel putin 6 raniti. Planul ROȘU activat Un grav accident rutier a avut loc in Neamt intre un camion si un microbuz care transporta pasageri, fiind ranite 6 persoane, inclusiv un copil. ...continuare.

A ajuns o umbra... Fostul primar de Piatra Neamt este de nerecunoscut. Gheorghe Ștefan "Pinalti" a slabit enorm!

publicat 2017-10-10 08:15:02 (Antena-1)
A ajuns o umbra... Fostul primar de Piatra Neamt este de nerecunoscut. Gheorghe Ștefan Pinalti a slabit enorm! Toata Romania il cunoaste pe Gheorghe Ștefan. Daca nu esti microbist si nu ai vazut macar o data un meci al Ceahlaului in care cel supranumit Pinalti se dadea de ceasul mortii pe banca de rezerve, sigur l-ai observat macar o data la televizor alaturi de elena Udrea pe vremea cand primul fiu al orasului Piatra Neamt ...continuare.

Mai multe scoli din Neamt se intrec in competitia "Ana are mere pentru zimbri"

publicat 2017-10-07 12:45:01 (Antena-1)
"Ana are mere pentru zimbri." E numele unei competitii inedite intre mai multe scoli din Neamt. ...continuare.

DEMISIE de rasunet in PNL: Victor Ponta l-a convins sa i se alature in noul partid

publicat 2017-10-06 01:00:02 (Click)
DEMISIE de rasunet in PNL: Victor Ponta l-a convins sa i se alature in noul partid Demisie de rasunet din Partidul National Liberal (PNL). Un fost parlamentar cunoscut a decis sa plece din aceasta formatiune. Fostul deputat, dar si prefect al judetului Neamt, si presedinte al CJ Neamt, Vlad Marcoci si-a prezentat oficial demisia la filiala liberalilor din Neamt. Citeste mai departe... ...continuare.

Alerta meteo. Cod galben de vant in mai multe judete din tara

publicat 2017-10-05 11:45:03 (Antena3)
Alerta meteo. Cod galben de vant in mai multe judete din tara Meteorologii au emis atentionari cod galben de vânt pentru zonele de munte din judetele Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures, Bacau, Neamt si Suceava. În judetele Cluj, Bistrita-Nasaud si... ...continuare.

Cod galben de vant in sase judete. Avertizarea, valabila cateva ore

publicat 2017-10-05 11:00:13 (Ziarul-Financiar)
Cod galben de vant in sase judete. Avertizarea, valabila cateva ore Meteorologii au emis atentionari cod galben de vant pentru zonele de munte din judetele Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures, Bacau, Neamt si Suceava. ...continuare.

Incendiu urias la o gospodarie din Neamt

publicat 2017-10-04 22:15:07 (ProTV)
Un incendiu puternic a mistuit miercuri seara casa unei femei din comuna Alexandru Cel Bun  - judetul Neamt ...continuare.

Dispozitive asemanatoare unor capcane, montate in padurile din Mures, Harghita si Neamt pentru ursi. Ce rol au

publicat 2017-10-04 10:15:09 (ProTV)
Dispozitive asemanatoare unor capcane au fost montate în padurile din Mures, Harghita si Neamt. ...continuare.