Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doua VEDETE implicate intr-un ACCIDENT MORTAL

publicat 2017-12-09 18:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Doua vedete de la "Dansez pentru tine" au fost implicate intr-un accident mortal. Masina in care se aflau dansatorii a lovit un barbat, pe raza comunei Zanesti, judetul Neamt. ...continuare.

Minuni la mormantul parintelui Iustin Parvu REPORTAJ VIDEO

publicat 2017-12-09 12:45:09 (Romania-TV)
Minuni la mormantul parintelui Iustin Parvu REPORTAJ VIDEO Miracole si minuni divine in locuri pline de credinta, noi dovezi ale minunilor de la Manastirea Petru Voda din Neamt au aparut la mormantul parintelui Iustin Parvu. ...continuare.

Petrisor, partenerul de dans al Andreei Balan, implicat intr-un accident mortal, in Neamt!

publicat 2017-12-09 12:00:01 (CanCan)
Un accident mortal s-a produs la Zanesti, judetul Neamt. Un barbat a fost lovit de o masina la volanul careia era un fost concurent al emisiunii "Dansez pentru tine". Mai mult, pasager in autoturism era si Petrisor Ruge, partenerul de dans al Andreei Balan si fost castigator al aceluiasi show. ...continuare.

ACCIDENT MORTAL in Neamt. Doi dansatori cunoscuti de la "Dansez pentru tine", in masina implicata

publicat 2017-12-09 09:45:08 (Romania-TV)
ACCIDENT MORTAL in Neamt. Doi dansatori cunoscuti de la "Dansez pentru tine", in masina implicata Un accident mortal s-a produs la Zanesti, judetul Neamt. Un barbat a fost lovit de o masina la volanul careia era un fost concurent al emisiunii "Dansez pentru tine". Mai mult, pasager in autoturism era si Petrisor Ruge, fost castigator al aceluiasi show. ...continuare.

Printesele razboinice au venit la X Factor. Teodora Sava si Alina Mocanu, poate cel mai frumos duel: "S-a amplificat drama in acest moment"

publicat 2017-12-09 00:00:02 (Antena-1)
Teodora Sava a reusit la doar 15 ani sa ridice de pe scaune toti juratii inca din etapa auditiilor! Adolescenta din Piatra Neamt s-a dedicat muzicii inca din primii ani de viata si nu se vede facand altceva.  ...continuare.

Un urs se plimba nestingherit pe strazile unei comune din Arges

publicat 2017-12-05 08:00:09 (ProTV)
Un ursulet înfometat se plimba nestingherit pe strazile comunei Tarcau, din judetul Neamt. ...continuare.

O tanara cu probleme cardiace a murit dupa ce a nascut la Spitalul Judetean de Urgenta din Piatra-Neamt

publicat 2017-12-04 16:15:05 (Libertatea)
Caz incredibil la Spitalul Judetean de Urgenta din Piatra-Neamt, unde o tanara de 23 de ani a murit la o zi dupa ce a dat nastere unui copil, medicii permitand o nastere naturala desi se stia ca pacienta are probleme cardiace. O tanara cu probleme cardiace a murit la scur timp dupa ce a nascut, […] Post-ul O tanara cu probleme cardiace a murit dupa ce a nascut la Spitalul Judetean de Urgenta din Piatra-Neamt apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tragedie in Muntii Calimani: un mort si un ranit in urma unei avalanse

publicat 2017-12-02 07:45:06 (Realitatea-TV)
Tragedie in Muntii Calimani: un mort si un ranit in urma unei avalanse Salvamontistii de pe masivul Ceahlau au facut noapte alba in muntii Calimani unde trei alpinisti au fost surprinsi de avalansa. Salvamont Neamt a trimis o autospeciala, unitatea canina si o echipa de cautare in avalansa dotata cu echipament performant. ...continuare.

Crinela Marc, profesoara pentru care s-a sinucis un elev, condamnata. Ce au decis magistratii

publicat 2017-11-29 13:15:02 (CanCan)
Crinela Marc, profesoara pentru care s-a sinucis un elev, condamnata. Ce au decis magistratii Magistratii Judecatoriei Piatra Neamt au decis sa o condamne pe Crinela Marc, profesoara care a avut o relatie cu elevul ei, Marius Sandulache, la o pedeapsa de un an si jumatate, cu suspendarea executarii sub supraveghere, pe un termen de trei ani. De asemenea, Crinela Marc nu va mai avea dreptul sa profeseze timp de cinci ani dupa executarea pedepsei principale, nu are dreptul de a fi tutore si va trebuie sa presteze 60 de zile de munca neremunerata la Primaria Piatra Neamt sau la Primaria... ...continuare.

Profesoara pentru care s-a sinucis un elev, condamnata

publicat 2017-11-28 22:45:23 (Romania-TV)
Profesoara pentru care s-a sinucis un elev, condamnata Judecatoria Piatra Neamt a pronuntat, astazi, 28 noiembrie, hotararea in procesul profesoarei Crinela Marc, judecata pentru ca a avut o relatie cu elevul ei, Marius Sandulache. ...continuare.