Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




IRIS s-a intors in locul unde l-a pierdut pe Cristi Minculescu!

publicat 2018-01-22 19:45:26 (Realitatea-TV)
IRIS s-a intors in locul unde l-a pierdut pe Cristi Minculescu! Trupa Iris si-a lansat luni cel mia nou videoclip, pentru single-ul "Poveste fara sfarsit", filmat intr-un peisaj hibernal de vis, in judetul Salaj. ...continuare.

Scenariu soc: Suspiciuni de consum de droguri in cazul politistilor batausi din Salaj

publicat 2018-01-19 10:00:36 (Realitatea-TV)
Scenariu soc: Suspiciuni de consum de droguri in cazul politistilor batausi din Salaj Directia de Investigare a Infractiunilor de Criminalitate Organizata si Terorism (DIICOT) - Biroul Teritorial Salaj a deschis, in paralel cu dosarul procurorilor, o ancheta proprie in cazul bataii ce a avut loc marti seara intre doi politisti din Simleu Silvaniei, surse judiciare precizand vineri, pentru AGERPRES, ca exista suspiciuni de consum de droguri. ...continuare.

Un copil de 15 ani din Salaj a murit din cauza gripei. Este a doua victima din acest sezon

publicat 2018-01-19 09:15:02 (Antena3)
Un copil de 15 ani din Salaj a murit din cauza gripei. Este a doua victima din acest sezon Un adolescent de 15 ani din Salaj, care nu fusese vaccinat antigripal, a murit din cauza gripei. Este al doilea deces din acest sezon, dupa cel al femeii de 69 de ani din Bucuresti. În plus, numarul... ...continuare.

Politist din Salaj, arestat pentru ca si-a batut cu salbaticie colegul

publicat 2018-01-18 18:45:02 (CanCan)
Politist din Salaj, arestat pentru ca si-a batut cu salbaticie colegul Un politist din Salaj a fost arestat pentru tentativa de omor! Victima politistului a fost chiar colegul sau de serviciu, pe care l-a batutu cu salbaticie dupa ce s-au intors de la o petrecere. Ioan Onica si-a abandonat colegul plin de sange, iar medicii au descoperit ca a suferit rani grave. Agresorul a fost obligat sa predea pistolul a fost suspendat din functie si nu-si va mai primi salariul pe perioada arestului!Politistul care si-a batut colegul de serviciu a fost arestat preventiv... ...continuare.

Al doilea deces din cauza gripei in 2018. Este vorba de un baiat de 15 ani, din judetul Salaj

publicat 2018-01-18 12:45:23 (Libertatea)
Al doilea deces din cauza gripei in 2018. Este vorba de un baiat de 15 ani, din judetul Salaj Al doilea deces din cauza gripei in 2018. Este vorba despre un baiat, in varsta de 15 ani, din judetul Salaj, care avea gripa de tip B si nu fusese vaccinat, a anuntat Centrul National pentru Supravegherea si Controlul Bolilor Transmisibile.  Primul deces din cauza gripei in sezonul 2017-2018 a fost la inceputul acestui an. […] Post-ul Al doilea deces din cauza gripei in 2018. Este vorba de un baiat de 15 ani, din judetul Salaj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un copil de 15 ani a murit din cauza gripei. Este al doilea deces in decurs de o saptamana

publicat 2018-01-18 12:15:23 (Mediafax)
Un copil de 15 ani a murit din cauza gripei. Este al doilea deces in decurs de o saptamana Centrul National de Supraveghere si Control a Bolilor Transmisibile din cadrul Institutului National de Sanatate Publica anunta, joi, ca a fost inregistrat un al doilea deces confirmat cu virus gripal, la un baiat de 15 ani, din judetul Salaj, nevaccinat antigripal. ...continuare.

Un copil de 15 ani a murit de gripa, la Salaj

publicat 2018-01-18 12:00:25 (Realitatea-TV)
Un copil de 15 ani a murit de gripa, la Salaj Centrul National de Supraveghere si Control al Bolilor Transmisibile din cadrul Institutului National de Sanatate Publica a informat, joi, ca inca o persoana a murit din cauza gripei, de la inceputul acestui an, scrie Agerpres. ...continuare.

Un politist din Salaj a fost retinut dupa ce si-a desfigurat in bataie un coleg

publicat 2018-01-17 19:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Un politist din Salaj a fost retinut dupa ce si-a desfigurat in bataie un coleg Caz socant in orasul Simleul Silvaniei, judetul Salaj. Un politist si-a batut un coleg pana l-a desfigurat. Dupa o intalnire dedicata bilantului de an, politistii din Simleul Silvaniei au participat marti, la o masa festiva la Cabana Bradet din oras. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA