Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Tragedie intr-o familie din Salaj. O mama si fiul sau, arsi in propria casa

publicat 2017-11-23 14:15:07 (Realitatea-TV)
Tragedie intr-o familie din Salaj. O mama si fiul sau, arsi in propria casa O mama impreuna cu fiul sau sunt in stare grava dupa ce, miercuri seara, in comuna Halmasd, judetul Salaj, s-a aprins focul din soba. ...continuare.

Atentionare meteo. Cod galben de ceata in mai multe judete

publicat 2017-11-23 11:45:02 (Antena3)
Atentionare meteo. Cod galben de ceata in mai multe judete dministratia Nationala de Meteorologie a emis, joi, o noua atentionare nowcasting Cod galben de ceata si burnita valabila pâna la ora 12:30 în zonele joase din judetele Cluj, Salaj,... ...continuare.

COD GALBEN de ceata: Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud si Maramures. Izolat va fi si burnita

publicat 2017-11-23 11:30:06 (Mediafax)
COD GALBEN de ceata: Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud si Maramures. Izolat va fi si burnita Judetele Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud si Maramures sunt, joi, sub avertizare cod galben de ceata. Izolat va fi si burnita. ...continuare.

Mai multe judete sunt sub avertizare cod galben de ceata

publicat 2017-11-23 10:45:11 (Ziarul-Financiar)
Mai multe judete sunt sub avertizare cod galben de ceata Judetele Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud si Maramures sunt, joi, sub avertizare cod galben de ceata. Izolat va fi si burnita. ...continuare.

Numarul companiilor intrate in insolventa a crescut in primele zece luni din 2017 cu aproape 9%

publicat 2017-11-22 14:45:13 (Ziarul-Financiar)
Numarul companiilor intrate in insolventa a crescut in primele zece luni din 2017 cu aproape 9% Numarul companiilor intrate in insolventa a crescut cu 8,85% in primele zece luni din acest an fata de perioada similara a anului trecut, la 7.344, cea mai mare crestere fiind inregistrata in judetul Bistrita Nasaud (83,33%), iar cea mai mare scadere in Salaj (-45,76%), potrivit datelor Oficiului National al Re­gistrului Comertului (ONRC).Judetele cu cele mai multe insolvente noi au fost Bucuresti cu 1.601 firme (17,46%), Iasi cu 433 firme (5,87%) si Bihor cu 402 firme (-14,10%). Continuarea... ...continuare.

Avertizare de fenomene periculoase. Opt judete sunt sub cod galben de ceata

publicat 2017-11-17 08:45:02 (Antena3)
Avertizare de fenomene periculoase. Opt judete sunt sub cod galben de ceata Opt judete - Cluj, Salaj, Satu Mare, Bistrita-Nasaud, Maramures, Sibiu, Mures si Bihor - se afla sub avertizare cod galben de ceata, vineri dimineata, vizibilitatea scazând local sub 200 de metri si... ...continuare.

Atentie, soferi! Opt judete, sub cod galben de ceata

publicat 2017-11-17 08:00:02 (Antena3)
Atentie, soferi! Opt judete, sub cod galben de ceata Administratia Nationala de Meteorologie a emis vineri, 17 noiembrie, mai multe atentionari cod galben de ceata pentru opt judete. Atentionarile vizeaza judetele Bihor, Sibiu, Mures, Cluj, Salaj, Satu... ...continuare.

Cod galben de ceata in opt judete

publicat 2017-11-17 07:45:04 (Libertatea)
Cod galben de ceata in opt judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis vineri, 17 noiembrie, mai multe atentionari cod galben de ceata pentru opt judete. Opt judete sunt, vineri dimineata, sub cod galben de ceata, potrivit unor atentionari ale ANM. Atentionarile vizeaza judetele Bihor, Sibiu, Mures, Cluj, Salaj, Satu Mare, Bistrita-Nasaud si Maramures si sunt valabile pana la ora 11.00, respectiv […] Post-ul Cod galben de ceata in opt judete apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CRIMA CARE A ȘOCAT Romania! Mama si-a gasit fiul... Atentie, URMEAZA DETALII CRUNTE, care pot afecta emotional

publicat 2017-11-15 20:15:04 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA CARE A ȘOCAT Romania! Mama si-a gasit fiul... Atentie, URMEAZA DETALII CRUNTE, care pot afecta emotional Tragedie intr-o comuna din Salaj, unde o mama si-a gasit fiul, in varsta de 20 de ani, carbonizat in spatele casei. ...continuare.

Caz socant in Salaj: un tanar a fost gasit carbonizat in spatele casei chiar de mama lui

publicat 2017-11-15 19:30:06 (Realitatea-TV)
Caz socant in Salaj: un tanar a fost gasit carbonizat in spatele casei chiar de mama lui O femeie din Șimleu Silvaniei, judetul Salaj, si-a gasit, marti dupa-amiaza, propriul copil, in varsta de 20 de ani, carbonizat in spatele casei. ...continuare.