Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu! 40% dintre angajati au primit salariile MICSORATE

publicat 2018-04-19 09:45:15 (Puterea)
Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu! 40% dintre angajati au primit salariile MICSORATE Salariatii Spitalului de Pneumoftiziologie din Sibiu protesteaza, joi, in curtea unitatii, nemultumiti de scaderea veniturilor odata cu aplicarea noului regulament privind acordarea sporurilor. Conducerea spitalului afirma ca 40 la suta dintre salariati au veniturile micsorate cu sume cuprinse intre 100 si 1.200 de lei, dupa plafomarea sporurilor. Peste 50 dintre salariatii Spitalului de Pneumoftiziologie din Sibiu au intrerupt lucrul, joi, si au iesit in curtea unitatii, nemultumiti ca au... ...continuare.

Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu. Angajatii sustin ca au primit salariile micsorate cu pana la 1.200 de lei

publicat 2018-04-19 09:30:15 (Libertatea)
Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu. Angajatii sustin ca au primit salariile micsorate cu pana la 1.200 de lei Salariatii Spitalului de Pneumoftiziologie din Sibiu protesteaza, joi, in curtea unitatii, nemultumiti de scaderea veniturilor odata cu aplicarea noului regulament privind acordarea sporurilor. Conducerea spitalului afirma ca 40 la suta dintre salariati au veniturile micsorate cu sume cuprinse intre 100 si 1.200 de lei, dupa plafomarea sporurilor. Astfel, noteaza news.ro, peste 50 dintre salariatii Spitalului […] Post-ul Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu. Angajatii... ...continuare.

Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu

publicat 2018-04-19 09:15:02 (Bursa)
Protest la Spitalul de Pneumoftiziologie din Sibiu Salariatii Spitalului de Pneumoftiziologie din Sibiu protesteaza, astazi, in curtea unitatii, nemultumiti de scaderea veniturilor odata cu aplicarea noului regulament privind acordarea sporurilor. Conducerea spitalului afirma ca 40 la suta dintre salariati au veniturile micsorate cu sume cuprinse intre 100 si 1.200 de lei, dupa plafomarea sporurilor. ...continuare.

Liviu Dragnea a raspuns oftand cand a fost intrebat despre autostrada Pitesti – Sibiu

publicat 2018-04-18 21:00:12 (Libertatea)
Liviu Dragnea a raspuns oftand cand a fost intrebat despre autostrada Pitesti – Sibiu Liviu Dragnea a raspuns oftand cand a fost intrebat despre autostrada Pitesti – Sibiu. Intrebarile legate de constructia de autostrazi in Romania incep sa dea nu doar batai de cap, ci si stari de neliniste politicienilor. Prezent miercuri dupa-amiaza la Pitesti, liderul PSD Liviu Dragnea nu a scapat de intrebarea legata de constructia autostrazii Pitesti-Sibiu, […] Post-ul Liviu Dragnea a raspuns oftand cand a fost intrebat despre autostrada Pitesti – Sibiu apare prima data... ...continuare.

Accident ciudat la Codlea. INCREDIBIL: cine era la volan!

publicat 2018-04-18 19:15:10 (Romania-TV)
Accident ciudat la Codlea. INCREDIBIL: cine era la volan! O soferita de 19 ani din judetul Sibiu a facut un salt spectaculos si s-a oprit cu masina in plan vertical, in santul de la marginea drumului. Un barbat a ajuns sa-i multumeasca celui care i-a accidentat grav sotia. Ce l-a determinat pe acesta sa aiba o asemenea reactie Se pare ca tanara, care se afla la volan marti dimineata, in jurul orei 8:00, rula dinspre Sibiu spre Brasov si a apasat prea tare pedala de acceleratie, a pierdut controlul volanului, dupa care nu a mai putut lua curba,... ...continuare.

Greva pe unul dintre aeroporturile din Romania. Angajatii au oprit lucrul, nemultimiti de negocierile privind salariile

publicat 2018-04-18 12:15:20 (Mediafax)
Greva pe unul dintre aeroporturile din Romania. Angajatii au oprit lucrul, nemultimiti de negocierile privind salariile Peste 100 de angajati ai Aeroportului International Sibiu au declansat, miercuri, o greva de avertisment, nemultumiti de negocierile privind salarizarea si noul contract colectiv de munca. In timpul grevei, sase curse aeriene trebuie sa decoleze sau sa aterizeze la Sibiu. ...continuare.

Greva la Aeroportul Sibiu. Peste o suta de angajati au intrerupt lucrul

publicat 2018-04-18 12:15:04 (Antena3)
Greva la Aeroportul Sibiu. Peste o suta de angajati au intrerupt lucrul Peste o suta de sindicalisti de la Aeroportul Sibiu au intrerupt lucrurl, miercuri, si au declansat o greva de avertisment de doua ore, nemultumiti de negocierile pe care le oarta cu conducerea pentru... ...continuare.

Greva de avertisment la Aeroportul International Sibiu

publicat 2018-04-18 12:00:17 (Romania-TV)
Greva de avertisment la Aeroportul International Sibiu Purtatorul de cuvant al aeroportului sibian, Alexandra Pacurar, spune ca, pana la aceasta ora, nu exista informatii ca ar fi afectat traficul aerian pe durata grevei, ce se va desfasura in intervalul orar 11,30 - 13,30. 'Pana la ora aceasta, nu am informatii ca ar fi afectat traficul aerian. O sa se depuna toata eforturile ca, pe perioada grevei, sa se asigure desfasurarea activitatii in mod normal', a precizat, pentru AGERPRES, Alexandra Pacurar. Deocamdata, la Aeroportul International din... ...continuare.

Greva de avertisment a angajatilor Aeroportului International din Sibiu

publicat 2018-04-18 11:15:11 (Libertatea)
Greva de avertisment a angajatilor Aeroportului International din Sibiu O mare parte din angajatii Aeroportului International din Sibiu se vor afla miercuri, timp de doua ore, in greva de avertisment. Purtatorul de cuvant al aeroportului sibian, Alexandra Pacurar, spune ca, pana la aceasta ora, nu exista informatii ca ar fi afectat traficul aerian pe durata grevei, ce se va desfasura in intervalul orar 11,30 […] Post-ul Greva de avertisment a angajatilor Aeroportului International din Sibiu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Liga Nationala de baschet masculin, etapa a 29-a, Top 6. Marti, meci mare: Steaua – CSU Sibiu

publicat 2018-04-16 16:30:15 (Libertatea)
Liga Nationala de baschet masculin, etapa a 29-a, Top 6. Marti, meci mare: Steaua – CSU Sibiu Liga Nationala de baschet masculin, etapa a 29-a, Top 6. Marti, meci mare, in Sala Regimentului de Garda Mihai Viteazu: Steaua – CSU Sibiu. In perioada 17-18 aprilie se va desfasura etapa a 29-a din Liga Nationala de baschet masculin - editia 2017/18. Top 6 Marti, 17 aprilie CSM Steaua EximBank vs BC CSU Sibiu […] Post-ul Liga Nationala de baschet masculin, etapa a 29-a, Top 6. Marti, meci mare: Steaua – CSU Sibiu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro