Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




PROTEST in oglinda, in Cluj si Sibiu: "Curaj, DNA, vino si ii ia!"

publicat 2018-02-17 14:45:26 (Realitatea-TV)
PROTEST in oglinda, in Cluj si Sibiu: "Curaj, DNA, vino si ii ia!" Prostest antiguvernamental in oglinda, in Cluj Napoca si Sibiu. Conform anuntului de pe pagina de Facebook a evenimentului, denumit "Ne (-) am unit: Va vedem din Cluj si Sibiu", oamenii au protestat pentru "retragerea modificarilor legilor justitiei, pentru o justitie independenta si un cod penal care sa apere cetatenii". ...continuare.

Protest tacut in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj VIDEO

publicat 2018-02-17 13:45:28 (Romania-TV)
Protest tacut in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj VIDEO Un protest tacut sincron a avut loc, sambata la pranz, in fata sediilor PSD din Sibiu si Cluj-Napoca, in ambele orase participand cateva zeci de persoane. ...continuare.

Accident rutier grav in Sibiu. Un celebru medic a murit in masina

publicat 2018-02-17 13:00:28 (ProTV)
Accident rutier grav in Sibiu. Un celebru medic a murit in masina Un cunoscut chirug a murit într-un accident aproape de intrarea la Zoo Sibiu. ...continuare.

Accident grav in Sibiu: un barbat a murit pe loc

publicat 2018-02-17 08:15:27 (Romania-TV)
Accident grav in Sibiu: un barbat a murit pe loc Un barbat in varsta de 37 de ani a murit, in noaptea de vineri spre sambata, dupa ce masina pe care o conducea s-a izbit de un stalp, in municipiul Sibiu. Accidentul s-a produs cel mai probabil din cauza vitezei neadaptate. ...continuare.

Accident grav in judetul Sibiu, Un barbat a murit dupa ce a intrat cu masina intr-un stalp

publicat 2018-02-17 08:15:27 (Romania-TV)
Accident grav in judetul Sibiu, Un barbat a murit dupa ce a intrat cu masina intr-un stalp Un barbat in varsta de 37 de ani a murit, in noaptea de vineri spre sambata, dupa ce masina pe care o conducea s-a izbit de un stalp, in municipiul Sibiu. Accidentul s-a produs cel mai probabil din cauza vitezei neadaptate. ...continuare.

Copii spulberati de un taximetrist, pe o trecere de pietoni din Sibiu

publicat 2018-02-16 14:00:26 (Realitatea-TV)
Copii spulberati de un taximetrist, pe o trecere de pietoni din Sibiu Doi copii, de 10, respectiv 11 ani, au fost loviti de o masina in timp ce traversau strada pe o trecere de pietoni din Sibiu. ...continuare.

Doi copii, loviti de un taximetrist pe o trecere de pietoni din Sibiu

publicat 2018-02-16 13:45:23 (Romania-TV)
Doi copii, loviti de un taximetrist pe o trecere de pietoni din Sibiu Doi copii au fost transportati la Spitalul Luther din Sibiu, dupa ce au fost loviti pe o trecere de pietoni din municipiul Sibiu, in apropierea unei scoli generale si a unui liceu, unde traficul se desfasoara cu greutate, a anuntat purtator de cuvant al IPJ Sibiu, Elena Welter. ...continuare.

Un manuscris sibian din 1570 dezvaluie cum se construiesc rachete spatiale

publicat 2018-02-15 13:00:27 (Romania-TV)
Un manuscris sibian din 1570 dezvaluie cum se construiesc rachete spatiale In 1961, dr. Doru Todericiu, profesor la Universitatea din Bucuresti, a descoperit un vechi document misterios numit Manuscrisul de la Sibiu. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA