Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Profesia de militar, promovata la Suceava de Fortele Navale Romane

publicat 2018-02-19 09:45:24 (ProTV)
Profesia de militar, promovata la Suceava de Fortele Navale Romane Profesia de militar poate fi descoperita de curiosi începând de astazi, în cadrul unei campanii de promovare. ...continuare.

Piromanul pedofil "Polonic" arestat pentru violul unei fete de 15 ani

publicat 2018-02-18 17:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Piromanul pedofil Polonic arestat pentru violul unei fete de 15 ani Petrica Mandrila, de 35 de ani, din orasul Brosteni, judetul Suceava, a fost retinut pentru viol. Acesta a ademenit zilele trecute o minora in apartamentul lui, unde a obligat-o sa intretina relatii sexuale cu el ...continuare.

Suceava: Doua accidente cu trei persoane incarcerate, din cauza zapezii umede de pe carosabil

publicat 2018-02-18 10:00:29 (Mediafax)
Suceava: Doua accidente cu trei persoane incarcerate, din cauza zapezii umede de pe carosabil Doua accidente in urma carora trei persoane au ramas incarcerate au avut loc duminica dimineata in judetul Suceava, in localitatile Stroiesti si Danila, unde ninge abundent si se circula in conditii de iarna. Carosabilul este acoperit cu zapada umeda, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accidente grave din cauza vremii, pe soselele din judetul Suceava. Circulatia se desfasoara in conditii de iarna

publicat 2018-02-18 09:45:30 (Romania-TV)
Accidente grave din cauza vremii, pe soselele din judetul Suceava. Circulatia se desfasoara in conditii de iarna Circulatia se desfasoara in conditii de iarna pe soselele din judetul Suceava, doua accidente producandu-se duminica dimineata. Primul eveniment rutier a avut loc la Stroiesti, unde un autoturism a iesit in afara partii carosabile, iar cel doilea in localitatea Danila. Patru persoane au fost ranite, trei dintre acestea fiind incarcerate. ...continuare.

Doua accidente cu patru victime, in Suceava, din cauza ninsorilor de duminica dimineata. FOTO

publicat 2018-02-18 09:45:28 (ProTV)
Doua accidente cu patru victime, in Suceava, din cauza ninsorilor de duminica dimineata. FOTO Circulatia se desfasoara în conditii de iarna pe soselele din judetul Suceava, doua accidente producându-se duminica dimineata. ...continuare.

Locul in care se "ascundea" o suceveanca data in urmarire de autoritatile din Italia

publicat 2018-02-16 16:00:24 (ProTV)
Locul in care se ascundea o suceveanca data in urmarire de autoritatile din Italia O femeie în vârsta de 35 de ani, din Suceava, a fost saltata de politisti în baza unui mandat european de arestare emis de autoritatile italiene. ...continuare.

"Regele manelistilor", condamnat la inchisoare cu executare! Decizia magistratilor este definitiva

publicat 2018-02-16 13:45:02 (CanCan)
Regele manelistilor, condamnat la inchisoare cu executare! Decizia magistratilor este definitiva Paul Iova, cunoscut drept "Regele manelistilor", a fost condamnat definitiv la 1.479 de zile de inchisoare cu executare, in timp ce Ioan Sava, zis "Casuta" s-a ales cu trei ani si sase luni de detentie. In toamna anului 2014, procurorii DIICOT Suceava au trimis in judecata gruparea de contrabandisti de tigari condusa de Paul Iova, paguba din dosar fiind estimata la 1,25 de milioane de euro. Curtea de Apel Suceava i-a condamnat pe inculpatii Ioan Sava la trei ani si sase luni de inchisoare cu... ...continuare.

Un sofer din Campulung a intrat cu masina pe terasa unui bar! Ametit de alcool, barbatul a pierdut controlul volanului si a "zburat" peste parapeti

publicat 2018-02-16 11:45:02 (CanCan)
Un sofer din Campulung a intrat cu masina pe terasa unui bar! Ametit de alcool, barbatul a pierdut controlul volanului si a zburat peste parapeti Un sofer din Campulung Moldovenesc, aflat sub influenta bauturi alcoolice, a pierdut controlul volanului, a sarit cativa zeci de metri si s-a oprit cu autoturismul pe terasa unui bar. La volanul masinii avariate se afla un localnic in varsta de 69 de ani. Ca urmare a accidentului, soferul a avut nevoie de ingrijiri medicale.Barbatul circula in directia Suceava spre Vatra Dornei, atunci cand intr-o curba a pierdut controlul volanului, a rupt parapetul de protectie de pe marginea drumului si a... ...continuare.

VALENTINE'S Da cu probleme in SUCEAVA. Un TANAR care SUFEREA din DRAGOSTE s-a URCAT pe CATEDRALA

publicat 2018-02-14 16:45:04 (Evenimentul-Zilei)
VALENTINE'S Da cu probleme in SUCEAVA. Un TANAR care SUFEREA din DRAGOSTE s-a URCAT pe CATEDRALA Un tanar licean in varsta de 18 ani a tinut intregul oras Suceava in suspans. Din cauza deceptiunilor in dragoste, baiatul s-a urcat pe catedrala din municipiu, complet gol. Liceanul a spart un geam al lacasului de cult, ranindu-se la maini, dupa care a desenat o cruce cu sangele sau pe perete. Martorii au fost loviti cu bulgari de zapada. ...continuare.

Caz revoltator in judetul Suceava. Un adolescent a luat la bataie un politist si a devastat masina Politiei

publicat 2018-02-13 20:30:02 (Antena3)
Caz revoltator in judetul Suceava. Un adolescent a luat la bataie un politist si a devastat masina Politiei Scene incredibile intr-o localitate din Suceava! Un politist a fost luat la bataie de un minor, care a lovit apoi cu o scandura si masina de Politie. Dupa scandalul din Scheia, procurorii nu au reusit sa-l... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA