Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un tanar a incercat sa calce doi politisti cu BMW-ul. "Daca te impuscam era mai bine?" VIDEO

publicat 2017-12-09 17:45:06 (ProTV)
Un tânar din Suceava ar fi intentionat sa calce cu masina doi politisti care i-au facut semn sa opreasca pe DN17, marti seara, în localitatea Ilisesti. ...continuare.

Interlopul care a lovit un politist cu toporul in cap a cerut sa fie eliberat din arest. Decizia luata

publicat 2017-12-09 11:45:08 (ProTV)
Interlopul din Suceava care l-a lovit cu toporul în cap pe un politist îsi va petrece Craciunul în arest, dupa ce Curtea de Apel Suceava a respins contestatia la decizia de arestare preventiva. ...continuare.

Colegii politistului lovit cu sabia de interlop: "I-a crapat capul ca unui pepene!"

publicat 2017-12-08 19:15:06 (Libertatea)
Dan Ciprian Sfichi, luptatorul SAS bagat in coma la Suceava, se zbate in continuare intre viata si moarte. Colegii¬†politistului lovit cu sabia de interlop la Suceava au rememorat pentru Libertatea momentele atacului, in urma caruia politistul a ajuns in coma la spital. "I-a crapat capul ca unui pepene!", au marturisit cei care, in acea dimineata […] Post-ul Colegii politistului lovit cu sabia de interlop: "I-a crapat capul ca unui pepene!" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Noi detalii in cazul politistului spintecat cu o sabie de un interlop din Suceava.Ce au descoperit autoritatile in urma interceptarilor

publicat 2017-12-08 16:45:14 (Romania-TV)
Noi detalii in cazul politistului spintecat cu o sabie de un interlop din Suceava.Ce au descoperit autoritatile in urma interceptarilor Detalii uluitoare ies la iveala in cazul politistului spintecat cu sabia de un interlop la Suceava. Mafiotul a premeditat atacul asupra omului legii. Asa reiese din interceptarile telefonice ale dealerilor lui.Intre timp politistul a iesit din coma si ii recunoaste pe cei din jur. ...continuare.

Crima socanta in judesul Suceava. Un barbat si-a ucis cu sange rece mama si a lasat-o sa zaca in casa. Motivul este incredibil

publicat 2017-12-08 10:30:02 (Antena3)
Crima socanta in judesul Suceava. Un barbat si-a ucis cu sange rece mama si a lasat-o sa zaca in casa. Motivul este incredibil Un barbat din judetul Suceava, si-a omorat mama cu sange rece. Motivul ar fi ca acesta o considera vinovata pentru divortul sau. Individul a fost prezentat Tribunalului Suceava cu propunere de... ...continuare.

Crima la Radauti! Un barbat si-a ucis cu sange rece mama si a lasat-o sa zaca in casa. Motivul halucinant pentru care a snopit-o in bataie

publicat 2017-12-08 09:30:02 (CanCan)
Un barbat din Radauti, judetul Suceava, si-a omorat cu brutalitate mama. In stare de ebrietate, barbatul a batut-o pe femeie pana a lasat-o fara suflare. Motivul ar fi ca acesta o considera vinovata pentru divortul sau. Individul a fost prezentat Tribunalului Suceava cu propunere de arestare preventiva pentru omor. ...continuare.

Crima in Radauti. Un barbat si-a ucis mama si a abandonat-o in casa

publicat 2017-12-08 08:15:06 (Libertatea)
Crima in Radauti, judetul Suceava. Ametit de alcool, un barbat este acuzat ca si-a ucis mama si, fara pic de mila, a lasat-o sa zaca in casa. Gabriel Petrovici ar fi omorat-o in bataie pe cea care i-a dat viata pentru o considera vinovata pentru divortul sau de sotie. Individul a fost prezentat Tribunalului Suceava […] Post-ul Crima in Radauti. Un barbat si-a ucis mama si a abandonat-o in casa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ministerul Sanatatii a alocat 9 mil. lei pentru Spitalul Judetean Suceava

publicat 2017-12-07 18:45:02 (Capital)
Ministerul Sanatatii a alocat 9 mil. lei pentru Spitalul Judetean Suceava Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Suceava, Gheorghe Flutur, a anuntat joi ca a semnat cu Casa de Asigurari de Sanatate (CAS) un contract de finantare in valoare de 9 milioane de lei pentru Spitalul Judetean de Urgenta (SJU). ...continuare.

Doua fetite, violate de concubinul mamei in Suceava. Barbatul este tatal a patru copii

publicat 2017-12-07 14:30:09 (Libertatea)
Cosmar pentru doua fetite violate de concubinul mamei lor in Suceava. Ramas orfane dupa moartea tatalui, surorile au fost abuzate sexual de barbatul de 43 de ani, alaturi de care locuiau. Individul, descris ca fiind violent, mai ales cand consuma bauturi alcoolice, a fost arestat pentru 30 de zile pentru infractiuni de viol in forma […] Post-ul Doua fetite, violate de concubinul mamei in Suceava. Barbatul este tatal a patru copii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ce pedeapsa risca interlopul care l-a atacat cu sabia pe politistul sucevean

publicat 2017-12-07 13:00:02 (CanCan)
Ce pedeapsa risca interlopul care l-a atacat cu sabia pe politistul sucevean Barbatul care l-a atacat si ranit deosebit de grav cu sabia pe un politist din Suceava a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, pentru ultraj si tentativa de omor. Alexandru Hutuleac, liderul unei grupari de traficanti de droguri din Suceava, a fost prezentat, miercuri, in fata judecatorilor, cu propunere de arestare preventiva, iar magistratii suceveni au dat aviz pozitiv.Avocatul lui Hutuleac a declarat ca barbatul nu isi regreta fapta, dar ca "se roaga ca politistul sa supravietuiasca".... ...continuare.