Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




"Spaima soselelor" din Suceava a fost pierduta de catre autoritatile romane, desi a fost arestata in Anglia. Istoricul infractional impresionant al tinerei

publicat 2018-04-15 19:15:01 (Adevarul)
Spaima soselelor din Suceava a fost
pierduta de catre autoritatile romane, desi a fost arestata in Anglia. Istoricul infractional impresionant al tinerei Adina Prisacariu, o tanara de 23 de ani din Suceava data in urmarire internationala, a fost pierduta de catre autoritatile din Romania. Recent, judecatorii suceveni au facut doua cereri catre Interpol, in doua dosare penale in care aceasta este cercetata, pentru se a stabili daca femeia este arestata sau nu in Marea Britanie. Ea a fost retinuta pe teritoriul Angliei, insa ulterior nu se mai stie daca a fost sau nu eliberata. ...continuare.

A parcat masina in fata casei si a gasit-o de dimineata in sant. Unde pusese cheia

publicat 2018-04-15 10:30:11 (ProTV)
Un barbat din Radauti, judetul Suceava, s-a trezit joi dimineata ca i-a disparut masina. ...continuare.

Pedeapsa primita de un sucevean care a incercat sa mituiasca doi politisti

publicat 2018-04-11 12:30:16 (ProTV)
Un sucevean care a încercat sa mituiasca doi politisti cu câte 100 de euro a fost condamnat, marti, definitiv de magistratii de la Curtea de Apel Suceava. ...continuare.

Accident grav

publicat 2018-04-11 10:00:04 (Cotidianul)
Accident grav Un TIR si doua autoturisme s-au ciocnit miercuri pe DN 17, in comuna Șcheia din judetul Suceava.  [...] The post Accident grav appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Carambol cu doua autoturisme si un TIR la Șcheia, judetul Suceava. O persoana a murit si 4 au fost ranite

publicat 2018-04-11 08:30:13 (Libertatea)
Carambol cu doua autoturisme si un TIR la Șcheia, judetul Suceava. O persoana a murit si 4 au fost ranite In dimineata zilei de miercuri, 11 aprilie, a avut loc un carambol cu doua autoturisme si un TIR la Șcheia, in judetul Suceava. In urma accidentului rutier, o persoana a decedat, iar alte patru au ajuns la spital, a informat purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Suceava, Alin Galeata, citata de […] Post-ul Carambol cu doua autoturisme si un TIR la Șcheia, judetul Suceava. O persoana a murit si 4 au fost ranite apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav in Suceava! Un om a murit, iar alti patru au fost raniti 

publicat 2018-04-11 08:30:04 (Antena3)
Accident grav in Suceava! Un om a murit, iar alti patru au fost raniti  O persoana a decedat, iar alte patru au ajuns la spital in urma unui accident rutier produs miercuri dimineata la Scheia, in care au fost implicate un tir si trei autoturisme, a informat purtatorul de cuvant al... ...continuare.

Accident grav, miercuri dimineata, cu un TIR si doua masini. 5 victime

publicat 2018-04-11 08:00:16 (Realitatea-TV)
Accident grav, miercuri dimineata, cu un TIR si doua masini. 5 victime O persoana a decedat, iar alte patru au ajuns la spital in urma unui accident rutier produs miercuri dimineata in Suceava. ...continuare.

O persoana a murit si alte patru au fost grav ranite, in urma unui accident in judetul Suceava

publicat 2018-04-11 08:00:13 (Mediafax)
O persoana a murit si alte patru au fost grav ranite, in urma unui accident in judetul Suceava O persoana a murit si alte patru au fost ranite intr-ul grav accident de circulatie pe DN 17, in localitatea Scheia din judetul Suceava, dupa ce un TIR si doua autoturisme s-au ciocnit miercuri, transmite corespondetul MEDIAFAX. ...continuare.

Și-a ucis sotia si apoi a incercat sa-si ia viata…de trei ori! S-a intamplat in Suceava

publicat 2018-04-10 19:00:03 (CanCan)
O femeie din judetul Suceava a fost ucisa de fostul sot, care apoi a incercat sa se sinucida. Ce e de-a dreptul neobisnuit e ca individul a incercat sa-si ia viata prin trei metode diferite. Criminalul a murit dupa doua zile, la spital.Femeia ucisa de fostul sot avea 68 de ani si lo cuia in […] The post Și-a ucis sotia si apoi a incercat sa-si ia viata…de trei ori! S-a intamplat in Suceava appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro