Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Fostul prefect de Teleorman Teodor Nitulescu, audiat in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-12 13:00:02 (Antena3)
Fostul prefect al judetului Teleorman, Teodor Nitulescu, s-a prezentat marti la sediul Directiei Nationale Anticoruptie din Capitala, pentru a fi audiat de procurori în dosarul Tel Drum, potrivit unor... ...continuare.

Fostul prefect de Teleorman Teodor Nitulescu, la DNA

publicat 2017-12-12 12:15:02 (Capital)
Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la sediul Directiei Nationale Anticoruptie din Capitala, potrivit Agerpres. Surse judiciare au precizat ca el a fost chemat pentru a fi audiat de procurori in dosarul 'Tel Drum'. ...continuare.

Fostul prefect de Teleorman, audiat, din nou, in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-12 11:45:09 (Realitatea-TV)
Fostul prefect de Teleorman, audiat, din nou, in dosarul Tel Drum Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la sediul Directiei Nationale Anticoruptie din Capitala. Surse judiciare au precizat pentru AGERPRES ca el a fost chemat pentru a fi audiat de procurori in dosarul ,,Tel Drum''. ...continuare.

Fostul prefect de Teleorman Teodor Nitulescu, audiat la DNA in dosarul Tel Drum

publicat 2017-12-12 11:30:08 (Romania-TV)
Fostul prefect de Teleorman Teodor Nitulescu, audiat la DNA in dosarul Tel Drum Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu s-a prezentat marti la sediul Directiei Nationale Anticoruptie din Capitala. ...continuare.

Fostul prefect de Teleorman Teodor Nitulescu, la DNA

publicat 2017-12-12 11:30:07 (ProTV)
Fostul prefect al judetului Teleorman, Teodor Nitulescu, s-a prezentat marti la sediul Directiei Nationale Anticoruptie din Capitala. ...continuare.

DNA, noi audieri in dosarul lui Liviu Dragnea, TelDrum

publicat 2017-12-12 11:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Fostul prefect al judetului Teleorman Teodor Nitulescu este citat, astazi, la Directia Nationale Anticoruptie din Capitala, in dosarul TelDrum. ...continuare.

METEO. Cod GALBEN de VANT. CINCI JUDEȚE sunt incidenta CODULUI

publicat 2017-12-11 21:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Romania pare cuprinsa de rafale de vant . Dupa ce Covasna si Teleorman au fost sub incidenta codului de galben, a venit randul altor judete din tara. ...continuare.

METEO. Cod GALBEN emis de ANM! Vantul ATINGE o VITEZA impresionanta

publicat 2017-12-10 16:30:19 (Evenimentul-Zilei)
METEO. ANM a emis un nou cod galben de vant puternic in doua judete din Romania, Covasna si Teleorman. Rafalele de vant vor atinge viteze impresionante. ...continuare.

Noi scene violente la scoala. O profesoara din Miercurea Ciuc, lovita de un elev in timpul orelor

publicat 2017-12-08 14:45:09 (ProTV)
Alt caz de lovire a unui profesor într-o scoala. Dupa elevul de 16 ani din Teleorman care si-a palmuit si înjurat profesoara, episodul s-a repetat în Harghita. ...continuare.