Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Mai multi localnici din Ramnicu Valcea au fost prinsi in timp ce furau globurile puse de Primarie! Ce amenda au primit hotii

publicat 2017-12-05 13:00:03 (CanCan)
Mai multi localnici din Ramnicu Valcea au fost prinsi in timp ce furau globurile puse de Primarie! Ce amenda au primit hotii La noi se fura orice! Imagini incredibile surprinse de camerele de supraveghere, in Ramnicu Valcea. Mai multi localnici au fost filmati in timp ce furau globurile de decor din oras. ...continuare.

Hotii de globuri, surprinsi de camerele de supraveghere VIDEO

publicat 2017-12-05 12:15:11 (Romania-TV)
Hotii de globuri, surprinsi de camerele de supraveghere VIDEO Imagini incredibile surprinse de camerele de supraveghere, in Ramnicu Valcea. Mai multi localnici au fost filmati in timp ce furau globurile de decor din oras. ...continuare.

Decoratiunile de Craciun, furate de pe strazile din Ramnicu Valcea. Hotii au fost surprinsi de camere VIDEO

publicat 2017-12-04 22:15:09 (Romania-TV)
Decoratiunile de Craciun, furate de pe strazile din Ramnicu Valcea. Hotii au fost surprinsi de camere VIDEO Imagini incredibile surprinse de camerele de supraveghere, in Ramnicu Valcea. Mai multi localnici au fost filmati in timp ce furau globurile de decor din oras. ...continuare.

Ornamente stradale de Craciun, furate de localnici din Ramnicu Valcea. VIDEO

publicat 2017-12-04 16:00:06 (ProTV)
Mai multe persoane au fost filmate de o camera de supraveghere stradala furând ornamentele de Craciun instalate de primaria din Râmnicu Vâlcea pe strada. ...continuare.

Vremea rea face ravagii pe sosele. Sapte masini s-au tamponat pe DN1 si DN7

publicat 2017-12-03 17:00:22 (Romania-TV)
Vremea rea face ravagii pe sosele. Sapte masini s-au tamponat pe DN1 si DN7 Patru masini s-au tamponat duminica, pe DN7, la Talmaciu II, pe sensul Valcea - Sibiu, iar alte trei s-au ciocnit pe DN1, la kilometrul 300, pe sensul Sibiu spre Vestem, a anuntat Politia locala. ...continuare.

Trafic rectrictionat pe DN 7, judetul Valcea, in urma unui accident cu trei masini

publicat 2017-12-03 16:00:06 (Mediafax)
Trafic rectrictionat pe DN 7, judetul Valcea, in urma unui accident cu trei masini Circulatia pe DN7, in localitatea Milcoiu, judetul Valcea, se desfasoara cu restrictii, duminica, in urma unui accident rutier in care au fost implicate trei autoturisme, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Coloane de masini pe DN1, DN7 si DN73; turistii se intorc de la munte

publicat 2017-12-03 14:30:11 (Ziarul-Financiar)
Coloane de masini pe DN1, DN7 si DN73; turistii se intorc de la munte Drumul National 1 este foarte aglomerat, duminica, circulandu-se in coloana, bara la bara, intre Predeal si Comarnic. Traficul este intens si intre Vestem si Talmaciu, judetul Sibiu, intre Ramnicu Valcea si Bujoreni, judetul Valcea, iar intre Rucar si Bran s-au format coloane pe 20 de kilometri. ...continuare.

Un batran s-a aruncat de la etajul 4 al spitalului din Ramnicu Valcea si a murit

publicat 2017-12-03 13:15:08 (ProTV)
Tragedie duminica, la Spitalul Judetean de Urgenta din Râmnicu Vâlcea. ...continuare.

ALERTA la un SPITAL in cursul diminetii! Autoritatile au INTERVENIT de URGENȚA. Victima nu a mai putut fi salvata - UPDATE

publicat 2017-12-03 12:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA la un SPITAL in cursul diminetii! Autoritatile au INTERVENIT de URGENȚA. Victima nu a mai putut fi salvata - UPDATE Autoritatile din Ramnicu Valcea au intrat in alerta in cursul diminetii dupa un eveniment petrecut la un spital din oras. ...continuare.

Circulatia a fost reluata pe un singur fir, alternativ, pe DN7, dupa accidentul produs la Draganu

publicat 2017-12-03 12:30:10 (Romania-TV)
Circulatia a fost reluata pe un singur fir, alternativ, pe DN7, dupa accidentul produs la Draganu Circulatia pe DN7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea, a fost reluata duminica pe un singur fir, alternativ, si se desfasoara ingreunat, in urma accidentului rutier produs in zona localitatii argesene Draganu. ...continuare.