Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur la mica adancime, INFP l-a inregistrat in zona Vrancea

publicat 2017-10-12 11:45:08 (Romania-TV)
Cutremur la mica adancime, INFP l-a inregistrat in zona Vrancea Institutul National pentru Fizica Pamantului a inregistrat un nou cutremur in zona Vrancea. ...continuare.

Fetita de 13 ani, violata cu bestialitate de mai multi tineri! Acestia au filmat ororile si le-au pus pe internet

publicat 2017-10-12 10:15:02 (CanCan)
Cinci tineri din Vrancea sunt acuzati ca ar fi sechestrat si violat o copila de 13 ani. Indivizii si-au filmat victima in timp ce o agresau si au pus imaginile pe internet. ...continuare.

Cutremur in Vrancea, in aceasta dimineata

publicat 2017-10-12 09:15:07 (Realitatea-TV)
Cutremur in Vrancea, in aceasta dimineata Cutremur in judetul Vrancea, joi dimineata, anunta Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 2,4 pe scara Richter in judetul Vrancea, la doar 28.6 km adancime

publicat 2017-10-12 08:45:08 (Ziarul-Financiar)
Cutremur cu magnitudinea de 2,4 pe scara Richter in judetul Vrancea, la doar 28.6 km adancime Un cutremur cu magnitudinea de 2,4 pe scara Richter a fost inregistrat, joi dimineata, in judetul Vrancea, la o adancime de doar 28,6 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Cinci tineri, acuzati ca ar fi sechestrat si violat o fata de 13 ani

publicat 2017-10-12 08:00:14 (ProTV)
Un caz înfiorator este anchetat de politistii din Vrancea. Cinci tineri, dintre care trei minori, sunt acuzati ca ar fi sechestrat si violat o adolescenta de 13 ani. ...continuare.

CUTREMUR in Romania miercuri dimineata

publicat 2017-10-11 10:00:15 (Romania-TV)
CUTREMUR in Romania miercuri dimineata Romania s-a cutremurat din nou in aceasta dimineata, cand conform Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului, a avut loc un seism in Vrancea, la o ora 02:28, la o adancime de 138.8 kilometri. ...continuare.

Cutremur in zona Vrancea

publicat 2017-10-09 06:15:13 (Romania-TV)

Zi neagra pe soselele din Romania! Inca un accident pe DN 2

publicat 2017-10-08 17:00:09 (Realitatea-TV)
Zi neagra pe soselele din Romania! Inca un accident pe DN 2 Un al doilea accident grav s-a produs pe Drumul National 2, in judetul Vrancea. In urma coliziunii dintre o aututilitara si un autocar, doua persoane au fost ranite grav, una dintre ele fiind incarcerata in vehicul. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 4,2 grade pe scara Richter, in judetul Vrancea

publicat 2017-10-08 11:45:10 (Ziarul-Financiar)
Cutremur cu magnitudinea 4,2 grade pe scara Richter, in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea de 4,2 grade pe scara Richter a avut loc, in noaptea de sambata spre duminica, in judetul Vrancea, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.