Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur in judetul Vrancea

publicat 2017-12-15 07:15:03 (Cotidianul)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,5 grade pe scara Richter s-a produs, vineri, in judetul Vrancea [...] The post Cutremur in judetul Vrancea appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 3,5 grade pe scara Richter in judetul Vrancea

publicat 2017-12-15 06:45:06 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,5 grade pe scara Richter s-a produs, vineri, in judetul Vrancea, zona seismica Vrancea, la adancimea de 127.4 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Cutremur in judetul Buzau

publicat 2017-12-14 07:30:03 (Cotidianul)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs, joi, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, la adancimea de 141 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare [...] The post Cutremur in judetul Buzau appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un nou cutremur s-a produs in Romania, joi dimineata

publicat 2017-12-14 07:30:01 (Antena3)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata în zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru... ...continuare.

Cutremur in Romania, joi dimineata

publicat 2017-12-14 07:15:09 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, joi dimineata Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cutremur in judetul Buzau

publicat 2017-12-14 07:15:08 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs joi dimineata în zona seismica Vrancea, judetul Buzau, la ora locala 4:28, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamântului (INFP). ...continuare.

Un nou cutremur in Romania. Ce magnitudine a avut SEISMUL produs in Vrancea. Detalii de ULTIMA ORA!

publicat 2017-12-14 06:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe sacra Richter s-a produs in aceasta dimineata, in jurul orei 4.28, in judetul Buzau, la 141 km, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). In aceasta luna, in Romania au avut loc 6 cutremure in zona seismica Vrancea cu magnitudini cuprinse intre 2,3 si 3,9 grade pe Richter, iar in luna noiembrie s-au produs 16 seisme in zonele Vrancea si Transilvaniei, magnitudinea acestora fiind intre 2 si 3,4 grade pe... ...continuare.

"I-am dat niste banuti si de ei a cumparat o paine!" Mihaita s-a nascut sanatos. In primul an, la scoala, un coleg i-a pus piedica, s-a lovit la cap si s-a prabusit intr-o balta de sange

publicat 2017-12-13 13:45:01 (Antena-1)
Povestea unui baietel cu ochii mari, nascut si crescut intr-o familie modesta din Panciu, orasel din judetul Vrancea, a impresionat numerosi cititori ai unei publicatii locale. ...continuare.

Un nou cutremur produs in judetul Vrancea

publicat 2017-12-13 09:30:04 (Cotidianul)
Un cutremur cu magnitudinea de 2,2 grade pe scara Richter s-a produs marti seara, in judetul Vrancea, la adancimea de 74.7 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica [...] The post Un nou cutremur produs in judetul Vrancea appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un nou cutremur produs in judetul Vrancea

publicat 2017-12-13 02:00:07 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea de 2,2 grade pe scara Richter s-a produs marti seara, in judetul Vrancea, la adancimea de 74.7 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.