Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 Pag. urm. »

Un barbat bolnav de diabet a murit la doar cateva sute de metri distanta de spital, intr-o ambulanta fara medic. In ce tara traim?

publicat 2017-11-13 19:45:01 (Antena-1)
Trebuia sa ajunga de la Corabia la spitalul din Caracal, deoarece starea lui se agravase. Echipajul care i-a preluat cazul a chemat in ajutor o salvare cu medic, de la 40 de kilometri distanta. A fost prea tarziu pentru pacient. ...continuare.

Wi-Fi gratuit in Gara Sinaia si alte sapte statii CFR. In Gara de Nord din Bucuresti, acest serviciu este activ din 11 septembrie

publicat 2017-11-08 18:45:07 (Libertatea)
Wi-Fi gratuit in Gara Sinaia si alte sapte statii CFR. In Gara de Nord din Bucuresti, acest serviciu este activ din 11 septembrie Wi-Fi gratuit in Gara Sinaia si alte sapte statii CFR. CFR Calatori a anuntat, prin intermediul unui comunicat ca, incepand de astazi, 8 noiembrie 2017, serviciul Wi-Fi este operational in statiile de cale ferata Sinaia, Busteni, Azuga, Ploiesti Sud, Pitesti, Targu-Jiu, Caracal si Rosiorii de Vede. Serviciul public WI-FI este disponibil permanent si va permite […] Post-ul Wi-Fi gratuit in Gara Sinaia si alte sapte statii CFR. In Gara de Nord din Bucuresti, acest serviciu este activ din... ...continuare.

Ce le ofera CFR calatorilor care asteapta, ca sa alunge plictiseala

publicat 2017-11-08 16:30:01 (Antena3)
Ce le ofera CFR calatorilor care asteapta, ca sa alunge plictiseala CFR SA anunta lansarea serviciului gratuit Wi-Fi în statiile de cale ferata Sinaia, Busteni, Azuga, Ploiesti Sud, Pitesti, Târgu Jiu, Caracal si Rosiorii de Vede.  Potrivit unui comunicat al... ...continuare.

Wi-Fi gratuit in mai multe statii, printre care Sinaia, Pitesti, Targu Jiu si Caracal. VEZI intreaga lista

publicat 2017-11-08 15:45:16 (Mediafax)
Wi-Fi gratuit in mai multe statii, printre care Sinaia, Pitesti, Targu Jiu si Caracal. VEZI intreaga lista Statiile de cale ferata Sinaia, Busteni, Azuga, Ploiesti Sud, Pitesti, Targu Jiu, Caracal si Rosiorii de Vede beneficiaza, incepand de miercuri, de Wi-Fi gratuit, potrivit unui comunicat transmis de CFR SA. ...continuare.

AVERTIZARE NOWCASTING: Cod galben de ceata in jumatate din tara

publicat 2017-11-06 09:30:04 (Libertatea)
AVERTIZARE NOWCASTING: Cod galben de ceata in jumatate din tara Meteorologii au emis o avertizare meteo nowcasting cod galben de ceata valabila pentru aproape jumatate din tara. Vizibilitatea este redusa local sub 200 de metri in zonele vizate.  Zonele vizate de avertizare: Pana la ora 12:00 Judetul Olt: Caracal, Corabia, Babiciu, Brastavatu, Bucinisu, Cilieni, Daneasa, Deveselu, Garcov, Gostavatu, Gradinile, Grojdibodu, Gura Padinii, Ianca, Izbiceni, Obarsia, […] Post-ul AVERTIZARE NOWCASTING: Cod galben de ceata in jumatate din tara apare prima... ...continuare.

Iti mai aduci aminte de Dan Finutu, care si-a facut casa identica cu judecatoria care l-a condamnat? Ce s-a intamplat cu vila

publicat 2017-11-03 14:15:04 (Libertatea)
Iti mai aduci aminte de Dan Finutu, care si-a facut casa identica cu judecatoria care l-a condamnat? Ce s-a intamplat cu vila In urma cu ani, una dintre curiozitatile din localitatea Buzescu era o casa a unui controversati romi, care si-a facut vila copie fidela dupa cladirea Judecatoriei din Caracal. Buzescu este o localiutate cu 4.000 de locuitori, impanzita de palate ale romilor. Una dintre curizitatile din zona este o vila care a fost facuta exact dupa […] Post-ul Iti mai aduci aminte de Dan Finutu, care si-a facut casa identica cu judecatoria care l-a condamnat? Ce s-a intamplat cu vila apare prima data... ...continuare.

El e jucatorul-surpriza convocat de Dica pentru meciul din Cupa Romaniei

publicat 2017-10-24 17:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
El e jucatorul-surpriza convocat de Dica pentru meciul din Cupa Romaniei Nicolae Dica e hotarât sa foloseasca mai multe rezerve în meciul din 16-imile Cupei României cu Sanatatea Cluj, de miercuri, 25 octombrie, de la ora 20:30. Antrenorul de la FCSB l-a convocat pentru prima data în lotul mare al ros-albastrilor si pe Ștefan Cristinel Pacionel (18 ani), junior care joaca pentru echipa secunda din Liga a 3-a. Tânarul mijlocas s-a nascut în Caracal si a început fotbalul la Craiova. ... ...continuare.

El e jucatorul convocat de Dica pentru meciul din Cupa Romaniei

publicat 2017-10-24 17:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
El e jucatorul convocat de Dica pentru meciul din Cupa Romaniei Nicolae Dica e hotarât sa foloseasca mai multe rezerve în meciul din 16-imile Cupei României cu Sanatatea Cluj, de miercuri, 25 octombrie, de la ora 20:30. Antrenorul de la FCSB l-a convocat pentru prima data în lotul mare al ros-albastrilor si pe Ștefan Cristinel Pacionel (18 ani), junior care joaca pentru echipa secunda din Liga a 3-a. Tânarul mijlocas s-a nascut în Caracal si a început fotbalul la Craiova. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA