Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent

publicat 2014-04-18 15:15:24 (Ziarul-Financiar)
Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent S-a nascut in 1931 in Melbourne, Australia, si este fiul corespondentului de razboi Keith Murdoch, devenit ulterior magnat in industria media australiana.Rupert Murdoch a dezvoltat imperiul media pe baza mostenirii de la tatal sau: doua ziare din Adelaide, Australia de Sud, si o statie de radio dintr-un oras minier australian. Murdoch a fost elev al scolii de gramatica din orasul Geelong, unde a avut prima experienta in cadrul unei publicatii, la ziarul scolii, The Corian.A lucrat part-time... ...continuare.

Veste trista despre VIOREL LIS

publicat 2014-04-18 14:15:22 (Realitatea-TV)
Veste trista despre VIOREL LIS Cu toate ca are momente de luciditate fantastica, fostul primar general al Capitalei, Viorel Lis (70 de ani) are un inceput de dementa care o face pe sotia sa, Oana (35 de ani), sa-si faca griji pentru viata lui, scrie click.ro. Boala lui Viorel Lis a doborat-o psihic pe Oana. Fostul primar general al Capitalei are momente in care nu-si mai cunoaste nevasta si uita unde se afla. "M-a sunat Viorel intr-o zi, era la Piata Unirii si nu mai stia cum sa ajunga acasa. La un moment dat m-a intrebat... ...continuare.

Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi

publicat 2014-04-18 01:00:04 (Click)
Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi Emotii mari si in aceasta seara, la PRO TV. De la 20.30 incepe cea de-a doua editie live a show-ului "Romanii au talent". Click! a stat de vorba cu cei 12 semifinalisti si a aflat cine sta mai bine la capitolul antrenament, dar si la cel al emotiilor. ...continuare.

SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj

publicat 2014-04-18 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj EDITORIAL/ Daruieste o carte!, de Stelian TurleaEVENIMENT/ Gala Industriei de Carte, de Oana BocaEVENIMENT EDITORIAL/ "Ghidul comparatistului grec si roman", de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Mihnea Ghildus: "Designerii sunt mai pragmatici, sunt orientati spre piata si management", de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Poemul despre Poezie, de Ion MuresanCARTEA DE LITERATURA/ Mozart face shopping la mall, de Stelian TurleaCOLECTII/ Crime Scene Press, de Ziarul de duminicaTRADUCERI/ "Un roman pur... ...continuare.

EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral SexExperta a explicat in cadrul editiei de miercuri a emisiunii Click! din ce cauza refuza romancele sa faca sex oral. Ioana sustine ca acestea se tem sa nu fie judecate si catalogate drept femei de moravuri usoare. ...continuare.

«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort Pe cat e de monden, pe atat e de discret cu viata sa personala. Click! a aflat ca omul de afaceri Nicusor Stan a divortat dupa un mariaj de 15 ani. ...continuare.

Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana

publicat 2014-04-15 19:00:27 (Mediafax)
Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana Liderul formatiunii ultranationaliste Partidul Independentei Marii Britanii (UKIP) neaga ca ar fi primit abuziv, in calitatea de eurodeputat, indemnizatii evaluate de ziarul The Times la 72.500 de euro. ...continuare.

Despartire-soc in lumea mondena

publicat 2014-04-14 10:00:25 (Cronica-Romana)
Despartire-soc in lumea mondena Se pare ca e sezonul divorturilor. Dupa Valentina Pelinel si Cristian Boureanu, Mirela si Bogdan Stelea au decis sa se desparta, pe cale amiabila. Desi pareau un cuplu foarte fericit, designerul si fostul portar au depus deja actele la notar, iar divortul va fi pronuntat in luna mai, scrie Click. Desi au afaceri, cei doi [...] ...continuare.

EXCLUSIV Alina Puscas, primul interviu dupa despartirea de sotul ei. De ce a ajuns la divort

publicat 2014-04-13 19:00:11 (Click)
EXCLUSIV Alina Puscas, primul interviu dupa despartirea de sotul ei. De ce a ajuns la divort Vedeta din "Narcisa salbatica" si gazda emisiunii "Te cunosc de undeva", show-ul transformarilor de la Antena 1 a acordat un interviu exclusiv pentru Click! in care povesteste motivele despartirii de sotul ei, Victor Bieltz, adevarul despre relatia cu Doru Todorut si proiectele pe care le are in viitorul apropiat. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

ialomita turda porci busteni giurgiu hormoni cafe stafford imobiliare astazi tion subventii sebes lot de jucatori covasna trupa jukebox executor inundatii accident rutier arges emag brasov caras severin noul contract colectiv de munca avocata mehedinti teleorman gaesti e business hidroelectrica limba romana astm pagubitii fni ymens concef gorj agentia de plati grupa jolie tyson palme emisiuni partidul national liberal bacau vrancea antibiotice naturale alba iulia campulung moldovenesc snooker administrator