Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Smart books economice/ de Ziarul de duminica

publicat 2014-10-24 00:15:46 (Ziarul-Financiar)
Smart books economice/ de Ziarul de duminica Vezi galeria foto Smart books pentru oameni de afaceri inteligentiPrimul titlu din colectia Smart Books a fost "Economia pe intelesul tuturor", semnat de lect. univ. dr. Lucian Anghel, cunoscut analist economic, CEO al BCR Pensii si Presedinte al Consiliului de Administratie al Bursei de Valori Bucuresti - volum prezentat de "Ziarul de duminica" anul trecut. "Parcurgand intr-o seara cele 10 povesti despre notiuni economice des intalnite in ziare sau la radio si TV, dar putin intelese in... ...continuare.

Doi italieni, tata si fiu, au decedat intr-un accident de circulatie provocat de un roman

publicat 2014-10-22 23:15:39 (Romania-TV)
Doi italieni, tata si fiu, au decedat intr-un accident de circulatie provocat de un roman Un accident de circulatie care a avut loc marti seara, 21 noiembrie, ora 23.45, in localitatea Tor Lupara, in curba chemata 'La Madonella', a zguduit comunitatea din zona Nomentana, scrie ziarul Emigrantul. ...continuare.

Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie

publicat 2014-10-21 19:15:29 (Libertatea)
Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie Avocatul Poporului precizeaza ca s-a sesizat din oficiu si efectueaza o ancheta cu privire la conditiile de detentie si anumite fapte ce s-ar fi petrecut in Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul "Libertatea" a publicat fotografii cu ororile care se petrec in aceasta inchisoare. Publicitate Sesizarea din oficiu are loc ca urmare a articolelor publicate in cotidianul "Libertatea", in 19 si 20 octombrie 2014, intitulate "Dezmat in puscarie. Penitenciarul bordel din Targu Jiu: sex dupa gratii... ...continuare.

"Doamna din lac", un nou roman din seria Raymond Chandler alaturi de ziarul Libertatea

publicat 2014-10-21 14:45:46 (Libertatea)
Daca e marti, este momentul pentru un nou roman din seria de povesti politiste moderne scrise de... ...continuare.

EXCLUSIV | Retea de prostitutie masculina in sistemul penitenciar romanesc

publicat 2014-10-21 12:15:34 (Libertatea)
Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu, declansata de ziarul... ...continuare.

Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU!

publicat 2014-10-20 23:45:26 (Libertatea)
Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu declansata de ziarul Libertatea, scoate la iveala un fapt cutremurator. Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Publicitate Citeste noile dezvaluiri numai in ziarul Libertatea de astazi! ...continuare.

PRIMELE MASURI luate dupa ancheta LIBERTATEA in Penitenciarul din Targu Jiu. Ce se va intampla ACUM?

publicat 2014-10-20 18:15:46 (Libertatea)
Administratia Nationala a Penitenciarelor reactioneaza dupa ancheta publicata de ziarul Libertatea... ...continuare.

SUMAR/ Malala - fiica lumii intregi

publicat 2014-10-17 00:45:29 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Malala - fiica lumii intregi Ziarul de duminica nr. 41 (727), din saptamana 17-23 octombrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ "Salbatice, satanice jocuri", de Lucian VasilescuEVENIMENT/ Festivalul National de Teatru de Improvizatie, de Diana ParvulescuEVENIMENT EDITORIAL/ Istoria unui mare editor, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Viorel Zaicu: "Putine edituri isi respecta cititorii, iar cand vine vorba de autoritati, problema lecturii e tratata ca un moft", de Stelian... ...continuare.

Branduri renumite cu REDUCERI DE 70% la doar un click distanta

publicat 2014-10-16 16:15:48 (Romania-TV)
Branduri renumite cu REDUCERI DE 70% la doar un click distanta Pentru ca aproape fiecare femeie doreste sa se rasfete macar o data in viata cu o geanta Chanel am gasit pentru cititoarele noastre un site dedicat gentilor si accesoriilor de lux vintage, unde produsele pot fi achizitionate cu reduceri de pana la 70%, fata de preturile de retail. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale etajul numere provizorii oana roman limbi praf carnaval dreptului de proprietate facultatea de psihologie audiat cascade autoritatea kapoor lucru tribunalul bacau biogaz suedezii volei feminin moartea actorului toni tecuceanu copil cu copil fete frumoase satu mare balcon in bistrita caras severin ziarul de cluj electroaparataj emisiunea lui maruta tirgu neamt botosani madalina motruna vasilica mihai nereguli toporul concediu de cresterea copilului revolta initiativa carmen sylva valcea maramures academia nationala de informatii vrancea cluj ana maria ferent dolarul dambovita hacker dosarul dura accident pe autostrada soarelui harghita sarah