Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

LIVE CFR Cluj - ACS Poli Timisoara (20:00)

publicat 2017-12-09 11:45:08 (OnlineSport)
Liderul CFR Cluj primeste vizita echipei de pe locul 9 in clasament, ACS Poli Timisoara, si cauta revansa dupa infrangerea din tur, scor 4-3, dupa ce banatenii condusesera la un moment dat cu un neverosimil 4-0. Click aici pentru live video legal. ...continuare.

LIVE Viitorul - Concordia (17:00)

publicat 2017-12-09 11:45:08 (OnlineSport)
Campioana Viitorul are nevoie de cele trei puncte ca de aer in meciul cu Concordia Chiajna, sambata seara, in etapa a 21-a din Liga 1 Betano. Click aici pentru live video legal. ...continuare.

CASTIGATOR TE CUNOSC DE UNDEVA 2017: Surpriza uriasa, cine a luat trofeul in acest an

publicat 2017-12-08 16:15:08 (Romania-TV)
CASTIGATOR TE CUNOSC DE UNDEVA 2017: Surpriza uriasa, cine a luat trofeul in acest an CASTIGATOR TE CUNOSC DE UNDEVA 2017: Cea mai indragita emisiune de divertisment se apropie de final! Show-ul "Te cunosc de undeva", de la Antena 1, a ajuns la sezonul cu numarul 12, iar saptamana viitoare, sambata, 16 decembrie, se va difuza finala! Click! a aflat insa cine a castigat. ...continuare.

LIVE Juventus - Astra (21:00)

publicat 2017-12-08 15:00:06 (OnlineSport)
Etapa a 22-a din Liga 1 Betano debuteaza, vineri seara, cu meciul Juventus Bucuresti - Astra Giurgiu, partida care se disputa la Ploiesti si care va fi live text pe onlinesport.ro dupa ora 21:00. Click aici pentru live video legal. ...continuare.

LIVE Romania - Franta (19:00)

publicat 2017-12-08 11:45:09 (OnlineSport)
Romania incheie Grupa A la Campionatul Mondial de handbal feminin impotriva Frantei dupa patru victorii la rand. O vom obtine si pe a cincea? Click aici pentru live video legal. ...continuare.

Se razbuna Moscova pe politicianul si omul de afaceri Vlad Plahotniuc?

publicat 2017-12-08 10:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Se razbuna Moscova pe politicianul si omul de afaceri Vlad Plahotniuc? Intr-un articol publicat in Ziarul National, preluat de publika.md, editorialistul Nicolae Negru explica de ce Moscova se razbuna pe Vlad Plahotniuc. ...continuare.

Parintii nu i-au dat voie sa se marite cu cel pe care il iubea. Dupa 40 de ani, a gasit o bucata de ziar ascunsa de mama ei

publicat 2017-12-07 18:15:01 (Antena3)
Parintii nu i-au dat voie sa se marite cu cel pe care il iubea. Dupa 40 de ani, a gasit o bucata de ziar ascunsa de mama ei In 1961, Janice Rude era studenta si s-a indragostit de Prentiss Willson. Un an mai tarziu, cei doi s-au logodit, iar anuntul a fost facut in ziarul local. Tatal lui Janice nu... ...continuare.

In Gazeta Sporturilor de maine ai cardul DACIA. Poti castiga Noul Duster!

publicat 2017-12-07 14:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
In Gazeta Sporturilor de maine ai cardul DACIA. Poti castiga Noul Duster! În ziarul de mâine ai cardul promotional cu un cod de bare unic. Ia ziarul cu card, înscrie-te pe promotii.dacia.ro si du-te în orice showroom Dacia in perioada 8-10 decembrie 2017, scaneaza codul de bare de pe cardul promotional si ai sansa sa câstigi Noul Duster! Nu rata Gazeta Sporturilor de mâine! Ziarul costa 2 lei si se gaseste la chioscurile de ziare din toata tara!   ...continuare.

Regele Mihai I va fi inmormantat pe intuneric. Marea ciudatenie a funeraliilor regale

publicat 2017-12-07 12:45:09 (Realitatea-TV)
Regele Mihai I va fi inmormantat pe intuneric. Marea ciudatenie a funeraliilor regale Ziarul Profit din Curtea de Arges atrage atentia asupra mai multor ciudatenii de la inmormantarea Regelui Mihai. Conform programului oficial, funeraliile Regelui Mihai I al Romaniei nu vor respecta toate regulile impuse de gradele acestuia, avand in vedere faptul ca vorbim de un fost sef de stat si ultimul maresal al Romaniei, scrie sursa citata. ...continuare.

LIVE Romania - Angola (19:00)

publicat 2017-12-07 11:45:16 (OnlineSport)
Dupa trei victorii la rand si asigurarea calificarii in optimile de finala, Romania intalneste joi seara Angola live text de la ora 19:00 la Campionatul Mondial din Germania. Click aici pentru video legal. ...continuare.