Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Daca poti citi acest mesaj, iata ce trebuie sa stii despre mintea ta. Click pentru imaginea intreaga!

publicat 2016-02-09 22:15:01 (Antena-1)
Daca poti citi acest mesaj, iata ce trebuie sa stii despre mintea ta. Click pentru imaginea intreaga! Imaginea de mai jos circula de ceva timp peste tot in social media, sugerand ca oricine poate descifra mesajul are o minte puternica si, evident, o inteligenta peste medie. In aceeasi categorie intra orice text scris astfel. ...continuare.

Aterizare cu probleme in Londra, din cauza vantului puternic VIDEO

publicat 2016-02-09 17:30:22 (Romania-TV)
Aterizare cu probleme in Londra, din cauza vantului puternic VIDEO Un avion al companiei Alitalia a avut probleme la aterizare, pe un aeroport din Londra, aeronava fiind expusa riscului de rasturnare, informeaza ziarul La Repubblica. ...continuare.

Londra: Un avion de pasageri a fost la un pas de rasturnare pe pista din cauza furtunii Imogen

publicat 2016-02-09 15:45:16 (Romania-TV)
Londra: Un avion de pasageri a fost la un pas de rasturnare pe pista din cauza furtunii Imogen Un avion de pasageri al companiei Alitalia a avut probleme la aterizare, pe un aeroport din Londra, aeronava fiind expusa riscului de rasturnare, informeaza ziarul La Repubblica. ...continuare.

Horoscop chinezesc 2016. Cum evoluezi in cariera in anul Maimutei de Foc

publicat 2016-02-09 06:45:23 (Romania-TV)
Horoscop chinezesc 2016. Cum evoluezi in cariera in anul Maimutei de Foc Horoscop chinezesc 2016. Devotamentul cu care munceste Tigrul in aceasta perioada il poate aduce pe culmile succesului fie printr-o avansare, fie prin schimbarea job-ului. Click aici pentru a afla care este zodia ta in zodiacul chinezesc. ...continuare.

Horoscop chinezesc 2016. Cum stai cu sanatatea in anul Maimutei de Foc

publicat 2016-02-07 10:30:34 (Romania-TV)
Horoscop chinezesc 2016. Cum stai cu sanatatea in anul Maimutei de Foc Horoscop chinezesc 2016. Intrarea in noul an chinezesc aflat sub acest semn se sarbatoreste pe 8 februarie. Acesta va fi unul destul de imprevizibil. Click aici pentru a afla care este zodia ta in zodiacul chinezesc. ...continuare.

Francezii au inventat parfumul care ajuta la slabit

publicat 2016-02-06 16:00:02 (Antena3)
Francezii au inventat parfumul care ajuta la slabit Compania franceza de cosmetice Velds, in colaborare cu Centrul de Cercetari Biologice si Experimente Cutanate din Franta, a creat un parfum care, teoretic, ajuta la pierderea in greutate, relateaza ziarul... ...continuare.

Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto)

publicat 2016-02-06 03:00:55 (Ziare-Mondene)
Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto) Din Fifth Avenue, din New York, si pâna la cel mai mare mall din lume (in Dubai), shoppingul este o terapie. Iar daca buzunarul te tine, cu cât e mai luxoasa terapia, cu atât creste si stima de sine. Daca ai trecut prin bazarele din Turcia, ai strabatut "la click" magazinele virtuale si tot nu te simti pe deplin satisfacuta, mai jos ai cele mai tari destinatii de shooping din intreaga lume. Umple-ti contul si buzunarele (pentru ca vei ...continuare.

Inceputurile Romaniei comuniste/ de Ziarul de duminica

publicat 2016-02-05 00:00:45 (Ziarul-Financiar)
Inceputurile Romaniei comuniste/ de Ziarul de duminica Sfarsitul celui de-al Doilea Razboi Mondial a adus Romaniei o schimbare dramatica ...continuare.