Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Gabriel Dumitrascu, inlocuit de la Hidroelectrica

publicat 2015-07-29 00:00:03 (Bursa)
Actionarii Hidroelectrica au decis, ieri, inlocuirea lui Gabriel Dumitrascu din functia de administrator special al companiei, asa cum a anuntat ziarul BURSA in exclusivitate, in editia din 11 iunie. ...continuare.

Rahela este castigatoarea Siliconiadei! Și-a pus sani noi

publicat 2015-07-28 23:45:12 (Libertatea)
Ziarul Libertatea i-au facut cea mai mare bucurie. Rahela Gabriela Ieftici e mandra detinatoare a... ...continuare.

Premiera! Transplantul de penis, disponibil si in spitalele din Romania

publicat 2015-07-28 22:30:20 (Realitatea-TV)
Premiera! Transplantul de penis, disponibil si in spitalele din Romania Succesul primului transplant de penis din lume ar putea fi in curand reeditat in Romania. Dragos Zamfirescu, presedintele Asociatiei Chirurgilor Plastici din Romania, a marturisit, pentru Click!, cand va fi disponibila si la noi in tara o astfel de interventie. Barbatii romani se pot adresa spitalelor si clinicilor specializate chiar si in acest moment, pentru ca avem medici foarte buni si pregatiti in acest domeniu. ...continuare.

Horoscopul zilei - 29 iulie. Tot ce trebuie sa stii

publicat 2015-07-28 20:45:18 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei - 29 iulie. Tot ce trebuie sa stii Citeste horoscop zilnic 29 iulie, realizat de astrologul Click!, Tina Rizea. Rationali si inteligenti, Varsatorii pun la cale scenarii de imbogatire, iar Leii fac in continuare excese, care ii pot duce la faliment. Sagetatorii continua sa viseze lungi calatorii. ...continuare.

Vizitele peste hotare ale lui Barack Obama

publicat 2015-07-27 23:30:05 (Cotidianul)
Vizitele peste hotare ale lui Barack Obama Într-un infografic foarte sugestiv, ziarul parizian “Le Figaro” a prezentat toate calatoriile peste hotare ale actualului sef al Casei Albe. ...continuare.

Horoscopul zilei - 28 iunie. Ce zodii vor avea o zi tensionata

publicat 2015-07-27 22:45:29 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei - 28 iunie. Ce zodii vor avea o zi tensionata Citeste horoscop zilnic 28 iulie, realizat de astrologul Click!, Tina Rizea. Nativii Berbec, chiar daca sunt nemultumiti de destinul lor sentimental, isi asuma greselile si recunosc ca se bucura de implinire financiara. Nici Varsatorii nu sunt fericiti in iubire. ...continuare.

Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta

publicat 2015-07-27 15:30:15 (Puterea)
Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta La intersectia strazilor Mircea cel Batran si Aristide Karatzali din Constanta sunt in acest moment resturi de moloz, ambalaje de ciment si un wc stricat, informeaza Ziarul de Constanta ...continuare.

Referendumul britanic asupra UE ar putea sa se tina in iunie 2016

publicat 2015-07-26 10:15:18 (Romania-TV)
Referendumul britanic asupra UE ar putea sa se tina in iunie 2016 Prim-ministrul britanic David Cameron intentioneaza sa stabileasca in iunie 2016 referendumul promis sa-l convoace asupra apartenentei Marii Britanii la Uniunea Europeana, afirma ziarul The Independent on Sunday. ...continuare.

Divortul Marii Britanii de UE pare inevitabil. Referendumul decisiv ar fi fost programat

publicat 2015-07-26 09:45:01 (Antena3)
REFERENDUM. Prim-ministrul britanic David Cameron intentioneaza sa stabileasca in iunie 2016 referendumul promis sa-l convoace asupra apartenentei Marii Britanii la Uniunea Europeana, afirma ziarul The ... ...continuare.

Reactia sideranta a primarilor vasluieni la cazul elevei violate

publicat 2015-07-24 16:30:02 (Antena3)
Reactia sideranta a primarilor vasluieni la cazul elevei violate Scandalul fetei din Vaslui violate de sapte baieti se amplifica de la o zi la alta. Pentru a intelege cat mai bine aceasta situatie fara precedent, ziarul "ring" a stat de vorba cu edilii localitatilor... ...continuare.