Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice



EXCLUSIV Marian Mexicanu, primele declaratii dupa scandalul cu Cornelia Catanga

publicat 2014-04-11 02:00:03 (Click)
EXCLUSIV Marian Mexicanu, primele declaratii dupa scandalul cu Cornelia Catanga Recunoaste ca a gresit, ca discutia dintre el si sotii Padureanu a degenerat si si-a cerut scuze public. Marian Mexicanu, acordeanistul care a fost acuzat ca a batut-o pe cantareata de muzica lautareasca, a facut primele declaratii despre incident la emisiunea Click! de la Prima Tv.    ...continuare.

SUMAR/ Ortodoxia, next generation

publicat 2014-04-11 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Ortodoxia, next generation EDITORIAL/ 700 de numere!, de Stelian TurleaEVENIMENT/ Trialoguri la ARCUB, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Viata simbolica, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ "Dincolo de meserie, de experimente, de cautari si de idealul urmarit, raman un scriitor" (II), de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Dureri ascunse, de Dimitrie AnghelROMAN IN SERIAL/ Beniamin (III), de Eugen UricaruCARTEA DE LITERATURA/ Jogging literar, de Stelian TurleaINTERNATIONAL/ Romania la Targul International de Carte de... ...continuare.

700 de numere!/ de Stelian Turlea

publicat 2014-04-11 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
700 de numere!/ de Stelian Turlea Sapte sute de numere inseamna sapte sute de saptamani. Adica paisprezece ani. Ziarul de duminica se lansa in urma cu paisprezece ani, la Targul de Carte Bookarest, de la sfarsitul lunii mai. Intre timp, ziarul s-a impus, intai pe hartie, apoi in varianta on-line, in ultimii cinci ani. La numarul 600 reluam fragmente din editorialele publicate la cateva momente aniversare. Oricare dintre ele si toate la un loc pot aparea si la acest numar 700."Un saptamanal de cultura are in genere o soarta... ...continuare.

Silueta de invidiat! Ce face ca sa arate atat de bine o vedeta de la noi

publicat 2014-04-10 23:00:04 (Click)
Silueta de invidiat! Ce face ca sa arate atat de bine o vedeta de la noi Raluca Bulacu, una dintre prezentatoarele emisiunii «Ce Gandesc Femeile», difuzata la Prima TV zilnic de luni pana vineri de la ora 16.30, a vorbit pentru Click! despre felul in care reuseste sa-si mentina silueta de invidiat. ...continuare.

Casele de avocatura il contrazic pe Sobolewski

publicat 2014-04-10 00:00:03 (Bursa)
Ludwik Sobolewski, directorul general al Bursei de Valori Bucuresti, i-a scris lui Mircea Ursache, vicepresedintele ASF pentru piata de capital, o scrisoare oficiala in care afirma ca directorii BVB (cei doi conducatori ai Societatii) nu fac parte din 'personalul BVB'; opinia lui reprezinta un raspuns la declaratia lui Ursache, publicata in ziarul BURSA, conform careia, dimpotriva, directorul general al Bursei de Valori Bucuresti (BVB) face parte din personalul Bursei. Concomitent, site-ul... ...continuare.

(P) Pastele acesta poti fi mai bogat cu 151 de milioane de lei vechi! Afla aici cum poti castiga marele premiu

publicat 2014-04-09 23:45:16 (Libertatea)
(P) Pastele acesta poti fi mai bogat cu 151 de milioane de lei vechi! Afla aici cum poti castiga marele premiu Cu ocazia Sarbatorilor de Paste, o societate romaneasca a decis sa demareze o mare actiune de acordare de premii! Marele premiu pus in joc este de 151 de milioane de lei vechi! Pentru aceasta, nu trebuie decat sa dati click aici si sa participati la concursul lor,  disponibil aici. Odata inscris, fiecarui participant ii va fi alocat un numar personal unic, astfel incat sa nu existe dubii cu privire la marele castigator. Nu mai stati pe ganduri! Puteti intampina Sarbatorile de Paste mai... ...continuare.

FOTO Diana Bart, decolteu ametitor! Ce rochie a imbracat prezentatoarea

publicat 2014-04-09 23:00:04 (Click)
FOTO Diana Bart, decolteu ametitor! Ce rochie a imbracat prezentatoarea Nu si-au putut lua ochi de la decolteul ei! Diana Bart a aparut in editia de miercuri seara a emisiunii Click! pe care o prezinta zilnic, de luni pana vineri, de la 22.30, la Prima Tv cu o tinuta care i-a pus in valoare bustul generos cu care a inzestrat-o mama natura.  ...continuare.

EXCLUSIV Cheloo vrea mai multi bani la «X-Factor»

publicat 2014-04-09 23:00:04 (Click)
EXCLUSIV Cheloo vrea  mai multi bani  la «X-Factor» E oficial! Click! a aflat ca Dan Bittman (52 de ani), solistul trupei Holograf, a iesit din juriul emisiunii "X-Factor" si a fost inlocuit cu Horia Brenciu (41 de ani). ...continuare.

Nu da click daca nu vrei sa ti se intoarca stomacul e dos! Cele mai DEZGUSTATOARE feluri de mancare

publicat 2014-04-09 12:30:03 (Antena-1)
Nu da click daca nu vrei sa ti se intoarca stomacul e dos! Cele mai DEZGUSTATOARE feluri de mancare Sobolani pane, oua cu embrioni de rata, gheare de pui la gratar sau supa de babusca. Sunt doar trei dintre mancarurile apreciate in anumite colturi ale lumii ...continuare.

FOTO EXCLUSIV Reactia mamei Alinei Puscas, dupa ce a aflat ca fiica ei divorteaza

publicat 2014-04-09 01:00:03 (Click)
FOTO EXCLUSIV Reactia mamei Alinei Puscas, dupa ce a aflat ca fiica ei divorteaza Lucia Lazar, mama Alinei Puscas, a vorbit in exclusivitate pentru Click! despre senitmentele care o incearca dupa ce a aflat ca fiicaei divorteaza la aproximativ un an dupa ce s-a casatorit. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

strul implanturi armata romana sambateni a postat pe facebook hunedoara iasi bilete de avion angelina joli harbuz mihaela geoana michael shumacher ion columbeanu muzeul national clinceni holland companii nationale medalii reza kaufland clacat michael jackson maine droguri tara sharon balotesti vosganian leau imagin noiembrie surorile emag neculai ontanu insotitor pucci uzzi tecu adi minune muzeul national de istorie povestiri titanic vizionare colinzi ing asigurari topmodel accidentul trifan politistul elite model look