Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




REDUCERI de personal: Un GIGANT, prezent si in Romania, vrea sa renunte la SUTE de angajati, dupa trei ani de PIERDERI

publicat 2018-04-09 14:00:04 (Click)
REDUCERI de personal: Un GIGANT, prezent si in Romania, vrea sa renunte la SUTE de angajati, dupa trei ani de PIERDERI Carrefour le ofera angajatilor din Argentina ocazia de a parasi de buna voie compania in schimbul unor compensatii materiale, incat  gigantul trebuie sa isi reduca costurile, si totodata forta de munca, scrie Bloomberg, citat de Ziarul Financiar. Citeste mai departe... ...continuare.

Telekom Romania. Dezvaluire bomba. Ce se ascunde in spatele ofertei Telekom, cu net nelimitat

publicat 2018-04-09 10:45:14 (Realitatea-TV)
Telekom Romania. Dezvaluire bomba. Ce se ascunde in spatele ofertei Telekom, cu net nelimitat Ziarul Financiar a facut o dezvaluire incendiara despre Telekom Romania. Oferta Telekom, cea cu net nelimitat, nu are echivalent pe piata, insa include limitari si, in plus, cel mai important lucru, Telekom trebuie sa aiba acces la datele privind site-urile accesate de clientii lor. ...continuare.

Guvernul Dancila, lovitura USTURATOARE pentru patronul ziarului 'Adevarul'. Ordinul a fost publicat in Monitorul Oficial

publicat 2018-04-09 02:15:03 (Click)
Guvernul Dancila, lovitura USTURATOARE pentru patronul ziarului 'Adevarul'. Ordinul a fost publicat in Monitorul Oficial O companie de constructii, fosta de stat, ajunsa in patrimoniul unui grup controlat de omul de afaceri Cristian Burci, patronul trustului de presa care detine si ziarul "Adevarul", a primit o lovitura crunta din partea Guvernului, informeaza Jurnalul. Citeste mai departe... ...continuare.

Atac dejucat la Berlin, la maratonul de duminica

publicat 2018-04-08 18:30:18 (Realitatea-TV)
Atac dejucat la Berlin, la maratonul de duminica Politia germana a dejucat un atac cu cutit, cu posibile motivatii islamiste, la semi-maratonul de duminica de la Berlin, a informat ziarul Die Welt in editia sa online, preluat de agentia germana de presa dpa. ...continuare.

Oamenii de afaceri romani se confrunta cu o mare problema

publicat 2018-04-07 02:15:03 (Click)
Oamenii de afaceri romani se confrunta cu o mare problema In REVISTA PRESEI, de astazi, stiripesurse.ro va propune o analiza din Ziarul Financiar pe tema problemelor cu care se confrunta in momentul de fata multe afaceri din Romania. Citeste mai departe... ...continuare.

Doliu in literatura: Un cunoscut scriitor roman a murit la Madrid

publicat 2018-04-05 14:00:03 (Click)
Doliu in literatura: Un cunoscut scriitor roman a murit la Madrid Scriitorul roman Darie Novaceanu a murit marti la Madrid, la varsta de 80, informeaza ziarul spaniol ABC joi, scrie agerpres.ro. Citeste mai departe... ...continuare.

Homex.ro a lansat un noul site cu design intuitiv, dedicat decoratiunilor pentru casa ta

publicat 2018-04-05 13:15:01 (Antena-1)
Homex.ro a lansat un noul site cu design intuitiv, dedicat decoratiunilor pentru casa ta Homex.ro, unul dintre magazinele online de top din nisa home&deco, a lansat la inceputul lunii martie a acestui an, un nou site. Astfel, clientii au acum la dispozitie o modalitate mult mai simpla si rapida de a comanda decoratiuni interioare pentru casa, doar la un click distanta! ...continuare.

Oferta speciala la cartile-cadou de Pasti de la editura Paideia si Ziarul Financiar

publicat 2018-04-04 13:00:12 (Mediafax)
Oferta speciala la cartile-cadou de Pasti de la editura Paideia si Ziarul Financiar Ziarul Financiar impreuna cu editura Paideia le ofera cititorilor un discount de 10% la achizitia cartilor ce au ca tematica sarbatoarea Pastelui si la cele de bucate sub semnatura lui Radu Anton Roman. Cartile, care surprind traditiile, obiceiurile si retetele cu mancaruri de Pasti pot fi achizitionate de catre cititorii Ziarului Financiar cu un discount de 10% prin intermediul voucherului ZF10%. ...continuare.

#salvatipipera / Primariile au primit editia speciala "Libertatea de Pipera" – VIDEO

publicat 2018-04-03 21:15:11 (Libertatea)
#salvatipipera / Primariile au primit editia speciala Libertatea de Pipera – VIDEO Editia speciala "Libertatea de Pipera" a ajuns la primariile care au in administrare aceasta zona. Reporterii nostri au dus ziarul "Libertatea de Pipera" la Primaria Municipiului Bucuresti, la Primaria Sectorului 2 si la Primaria din Voluntari.  Prima data am ajuns cu ziarul la Primaria orasului Voluntari, acolo unde ne-a primit arhitectul-sef Dragos Stelniceanu. "Urmeaza sa […] Post-ul #salvatipipera / Primariile au primit editia speciala "Libertatea de Pipera" – VIDEO apare... ...continuare.

Are peste 5.000 de papusi si este un barbat de 45 de ani

publicat 2018-04-02 17:15:13 (Romania-TV)
Are peste 5.000 de papusi si este un barbat de 45 de ani Barbatul strange de mai bine de 20 de ani papusi Barbie pentru colectia lui impresionanta care i-a inundat intreaga casa. Pana in prezent are peste 5.000 de papusi, iar cea mai scumpa dintre ele l-a costat 1.250 de dolari, potrivit Click.ro.  Si pentru ca este fascinat de papusi, Sam Pena strange inclusiv masini, case si accesorii pentru jucariile lui. Americanul a declarat ca pasiunea lui neobisnuita a inceput inca din copilarie, cand sora lui mai mica a primit in dar o Barbie. Dupa ce a... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro