Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Statele Unite avertizeaza Iranul, dupa incidentul din Golful Persic

publicat 2016-08-25 19:15:02 (Bursa)
Manevrele periculoase efectuate de nave militare iraniene in apropierea unui distrugator american ar fi putut conduce la escaladarea situatiei, avertizeaza un purtator de cuvant al Fortelor Navale din SUA, citat de ziarul The Washington Post. ...continuare.

MAGIE IN FOTOGRAFIE cand fotografii se transforma in lunetisti. CLICK POTRIVIT + MOMENT POTRIVIT = Poze geniale l Foto

publicat 2016-08-25 11:45:06 (Evenimentul-Zilei)
MAGIE IN FOTOGRAFIE cand fotografii se transforma in lunetisti. CLICK POTRIVIT + MOMENT POTRIVIT = Poze geniale l Foto Cine este pasionat de fotografie si de arta fotografica, trebuie sa vada neaparat imaginile care fac parte din galeria in care fotografia se transforma in magie. ...continuare.

Mutu, pe urmele lui Borcea: Va fi tata a patra oara

publicat 2016-08-23 12:30:19 (Romania-TV)
Mutu, pe urmele lui Borcea: Va fi tata a patra oara Adrian Mutu (37 de ani) si sotia lui, Sandra (22 de ani), "lucreaza" de ceva vreme la un copil, pe care si-l doresc enorm. Vestile sunt foarte bune: se pare ca anul viitor, mai precis in primavara, fostul fotbalist va deveni tatic pentru a patra oara, scrie click.ro. ...continuare.

Marin Moraru lasase tigarile de 20 de ani, dar a murit de cancer la plamani

publicat 2016-08-23 11:15:09 (Romania-TV)
Marin Moraru lasase tigarile de 20 de ani, dar a murit de cancer la plamani Marin Moraru ne-a parasit duminica, la 79 de ani, dupa o suferinta indelungata. Este vorba despre cancer la plaman, dupa cum au povestit, in exclusivitate pentru Click!, apropiatii familiei. ...continuare.

Tragedie in sport: Un cunoscut arbitru international a murit inecat. Avea 44 de ani

publicat 2016-08-22 13:45:33 (Romania-TV)
Tragedie in sport: Un cunoscut arbitru international a murit inecat. Avea 44 de ani Lumea boxului este in doliu, dupa ce l-a pierdut pe unul dintre cei mai importanti arbitri-judecatori (calificat cu trei stelei - olimpic), Iulian Pandele, scrie ziarul Prahova ...continuare.

Lumea la un click distanta. Site-ul unde poti vedea orice strada din lume si orice casa doresti

publicat 2016-08-19 17:30:11 (Romania-TV)
Lumea la un click distanta. Site-ul unde poti vedea orice strada din lume si orice casa doresti In ultimii ani tehnologiile au evoluat atat de mult incat in doar cateva secunde poti ajunge in celalalt colt al lumii. ...continuare.

Decizie bomba la PRO TV! MASTERCHEF, scoasa din grila de toamna. Cei trei jurati vor fi schimbati

publicat 2016-08-19 16:45:08 (Realitatea-TV)
Decizie bomba la PRO TV! MASTERCHEF, scoasa din grila de toamna. Cei trei jurati vor fi schimbati Chiar daca au fost anuntate cu mare tam-tam, emisiunile "Vocea Romaniei Junior" si "Master Chef" nu vor intra in grila de toamna la Pro TV. Click! a aflat de ce aceste show-uri au fost puse, deocamdata, pe lista de asteptare. ...continuare.

BCR opreste temporar sistemul informatic

publicat 2016-08-19 12:30:01 (Bursa)
Banca Comerciala Romana (BCR) opreste in noaptea 19 - 20 august, intre orele 23:00 - 05:00 si in ziua de 21 august, in intervalul 07:00 -14:00, serviciile de internet banking (Click 24 si Business 24 Banking), mobile banking (Touch 24 Banking) si phone banking (Alo 24 Banking), MFM/MFD (masina multifunctionala), Ghiseul automat (APT), potrivit unui comunicat de presa al bancii remis redactiei. ...continuare.

BCR opreste temporar sistemul informatic

publicat 2016-08-19 12:15:02 (AgoraNews)
BCR opreste temporar sistemul informatic Banca Comerciala Romana (BCR) opreste in noaptea de 19-20 august a.c., intre orele 23:00 - 05:00 si in ziua de 21 august a.c, intre orele: 07:00-14:00, serviciile de internet banking (Click 24 si Business 24 Banking),mobile banking (Touch 24 Banking) si phone banking (Alo 24 Banking), MFM/MFD (masina multifunctionala), Ghiseul automat (APT). ...continuare.