Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



SUMAR/ Dansand cu piatra

publicat 2014-11-21 00:30:28 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Dansand cu piatra Ziarul de duminica nr. 46 (732), din saptamana 21 - 27 noiembrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: Mai amun singur dorEVENIMENT/ Muzica si poezie cu prieteni, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Fulminante texte civile, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Gabriel Gafita: "Nu prin justitie sau printr-o noua cenzura politica, anticomunista, se va realiza adevaratul «proces al comunismului», ci tot prin literatura si prin film, adica prin artele care creeaza... ...continuare.

VREMEA REA muta BLACK FRIDa in online. Cum eviti blocajele si cumperi ce vrei

publicat 2014-11-20 18:15:37 (Realitatea-TV)
VREMEA REA muta BLACK FRIDa in online. Cum eviti blocajele si cumperi ce vrei Black Friday 2014. Se anunta ploi si ninsori in primul week-end de Black Friday (vineri - duminica 21-23 noiembrie). Cel mai simplu pare sa cauti ONLINE produsele pe care vrei sa le cumperi si sa le achizitionezi printr-un simplu click. ...continuare.

TEST. Esti bun daca reusesti sa faci asta: 8 din 10 dau gres! Spune cu voce tare culorile cuvintelor! Click pentru imaginea completa!

publicat 2014-11-20 13:30:02 (Antena-1)
TEST. Esti bun daca reusesti sa faci asta: 8 din 10 dau gres! Spune cu voce tare culorile cuvintelor! Click pentru imaginea completa! Incearca sa spui, cat de repede poti, pe rand, culorile cuvintelor din imaginea de mai sus! Atentie, nu trebuie sa citesti cuvintele, ci culorile lor! ...continuare.

LIVE, ACUM. Presedintele Traian Basescu sustine o declaratie de presa

publicat 2014-11-19 18:45:10 (ProTV)
LIVE, ACUM. Presedintele Traian Basescu sustine o declaratie de presa CLICK AICI PENTRU LIVE! Presedintele Traian Basescu sustine o declaratie de presa, ACUM, la Palatul Cotroceni. ...continuare.

Testul care iti ghiceste gandurile

publicat 2014-11-19 18:00:20 (Libertatea)
Testul care iti ghiceste gandurile Ce se intampla in mintea ta nu este intotdeauna un secret. Testul urmator poate sa spuna ce gandesti in doar cateva secunde. Nu trebuie decat sa urmezi cativa pasi. Publicitate Dupa ce ai indeplinit cerinta, bifeaza "gata" apoi da click pe "urmatoarea intrebare". Citeste mai departe pe unica.ro ...continuare.

Olivia Paunescu despre ce voia sa devina cand era mica!

publicat 2014-11-19 11:15:02 (Antena-1)
Olivia Paunescu despre ce voia sa devina cand era mica! Pe 29 noiembrie Antena 1 implineste 21 de ani. Indiferent ce au visat sa se devina cand erau mici, vedetele Antenei 1 au vrut mereu mai mult si fiecare pas pe care l-au facut a fost pentru a deveni din ce in ce mai buni. Click aici pentru imagini cu vedetele Antenei 1 din ultimii 21 de ani. #spectacol21#vreimaimult ...continuare.

Ziarul Financiar a inregistrat luni 17 noiembrie trafic record

publicat 2014-11-18 11:45:26 (Ziarul-Financiar)
Ziarul Financiar a inregistrat luni 17 noiembrie trafic record Citeste si: Mesaj pentru noul presedinte Klaus Iohannis si pentru guvern: Faceti bugetul si pastrati CAS redusa cu 5 puncte procentuale anul viitor! Iohannis: Voi schimba felul in care se face politica in Romania Ce planuri are noul presedinte al Romaniei. Cum a raspuns Klaus Iohannis la cele 20 de intrebari adresate de ZF Ziarul Financiar a inregistrat luni, 17 noiembrie trafic record de 263.005 de vizitatori unici, in crestere cu peste 50% fata de media unei zile obisnuite, pe fondul... ...continuare.

Ati aflat ca Iohannis va fi presedinte, din ziarul BURSA

publicat 2014-11-18 00:00:03 (Bursa)
Ati aflat ca Iohannis va fi presedinte, din ziarul BURSA * Alin Teodorescu: "Infrangerea lui Victor Ponta era inscrisa in structura sociologica a electoratului" In ziarul BURSA, sociologul Alin Teodorescu l-a dat castigator pe Klaus Iohannis, cu o saptamana inainte de turul al doilea al alegerilor prezidentiale. Alin Teodorescu a prevazut, la 10 noiembrie, ca la alegerile de acum se va petrece o rasturnare similara cu aceea din 2004, cand cel plasat la urma, in turul intii, a castigat in turul al doilea. Sociologul (autosuspendat din PSD, fost... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

daniel buzdugan francesca accidentu taxa de drum violata de de aseara radu petrescu rambursare problema circulatie ziarul ring cazinou raluca zenga oroscopu rezultate alegeri prezidentiale 2014 ingrasat neamtu acte oglinzi rares bogdan bistra samani romanii din spania trif vegeta prim finantelor secuime strada ion creanga kaufland auto test arsa dezbracata primaria sector 1 ciocalteu stiinte politice plaja sibiu apararii magistratura buena mezeluri trei tineri rolls royce motiunea simpla investitiile straine directe petrecere formular ziarul libertatea baremul