Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Branduri renumite cu REDUCERI DE 70% la doar un click distanta

publicat 2014-10-16 16:15:48 (Romania-TV)
Branduri renumite cu REDUCERI DE 70% la doar un click distanta Pentru ca aproape fiecare femeie doreste sa se rasfete macar o data in viata cu o geanta Chanel am gasit pentru cititoarele noastre un site dedicat gentilor si accesoriilor de lux vintage, unde produsele pot fi achizitionate cu reduceri de pana la 70%, fata de preturile de retail. ...continuare.

Ion Cristoiu: Cum a descins Klaus Iohannis mai ceva ca Obama la ziarul Adevarul!

publicat 2014-10-16 11:30:20 (Evenimentul-Zilei)
Ion Cristoiu: Cum a descins Klaus Iohannis mai ceva ca Obama la ziarul Adevarul! Ion Cristoiu a scris un editorial despre Klaus Iohannis pe blogul personal. ...continuare.

Nepotism la nivel inalt! Ovidiu Hategan a facut praf meciul Italiei, pentru a-i face pe plac lui Pierluigi Collina!

publicat 2014-10-15 11:45:36 (Gazeta-Sporturilor)
Nepotism la nivel inalt! Ovidiu Hategan a facut praf meciul Italiei, pentru a-i face pe plac lui Pierluigi Collina! Ovidiu Hategan i-a favorizat pe italieni, in meciul Malta-Italia, 0-1. Ziarul Gazeta Sporturilor de astazi da detalii naucitoare: arbitrul in virsta de 34 de ani i-a ajutat pe italieni pentru a compensa sustinerea de la virful UEFADezvaluirile sint facute EXCLUSIV in editia tiparita a Gazetei Sporturilor, dar pot fi citite si pe platforma Gazeta Digitala, acolo unde ziarul este urcat in fiecare zi. ... ...continuare.

ZF lanseaza proiectul "Romania 5%"

publicat 2014-10-14 00:15:44 (Ziarul-Financiar)
Ziarul Financiar a invitat oameni de afaceri, bancheri, economisti si directori generali ai unor companii importante in Romania pen ...continuare.

DIVORT la NOTAR: ce VEDETE din Romania s-au DESPARTIT razand

publicat 2014-10-13 18:00:41 (Realitatea-TV)
DIVORT la NOTAR: ce VEDETE din Romania s-au DESPARTIT razand Cantareata Lora si comediantul Dan Badea s-au despartit, luni, oficial, semnand actele la un notar. Cei doi au venit degajati la notar, tinandu-se de mana, si au pus capat mariajului inceput in vara anului 2012. Cantareata si actorul de comedie au ajuns luni la cabinetul notarial, in jurul orei 12.00. Imbracata casual, Lora (32 de ani) si-a ascuns chipul sub o pereche de ochelari de soare, in timp ce Dan (36 de ani) mesteca guma, scrie ziarul Click!. Potrivit unor surse din anturajul... ...continuare.

Gafa cumplita a celor de la TVR. Cum vor reactiona fanii Nationalei

publicat 2014-10-13 16:15:42 (Realitatea-TV)
Gafa cumplita a celor de la TVR. Cum vor reactiona fanii Nationalei Televiziunea publica a facut o gafa de proportii intr-o reclama publicata in Click! care anunta meciul Finlanda - Romania, care va avea loc maine seara la Helsinki. In print-ul din pagina sase a tabloidului, Romania apare cu tricolorulUngariei (rosu, alb su verde). Confuzia de steaguri este facuta doar in cazul Romaniei, Finlanda avand afisat corect simbolul drapelului sau. Mai multe, pe click.ro.  ...continuare.

Editorial de CATALIN ALISTARI | Ziarul de 1 leu nu inseamna jurnalism de 2 bani

publicat 2014-10-12 23:45:36 (Libertatea)
Editorial de CATALIN ALISTARI | Ziarul de 1 leu nu inseamna jurnalism de 2 bani CATALIN ALISTARI Publicitate Incepand de astazi, daca prin absurd ati ratat spoturile noastre de pe tv, ziarul Libertatea este mai relaxant, mai util, mai intens si e si cu 25% mai mult. Noua Libertatea este un ziar desenat mai curat si mai bogat in continut. Suna a sloganuri publicitare, stiu, ati mai auzit povestea. Nu vreau sa va conving, ca nu e cazul acum, vocea Libertatii o va face in lunile si anii ce urmeaza. As dori insa sa va spun care sunt motivele pentru care am hotarat sa... ...continuare.

TEST de VEDERE. Intrebare: Ce numar vezi in imagine? Click pentru a mari

publicat 2014-10-11 12:45:02 (Antena-1)
TEST de VEDERE. Intrebare: Ce numar vezi in imagine? Click pentru a mari Tot mai multe imagini Tot mai multe imagini care ne testeaza atentia au aparut pe internet.care ne testeaza atentia au aparut pe internet. ...continuare.

SUMAR/ "Redescoperiti literatura!" - ultima incercare...

publicat 2014-10-10 00:30:39 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Redescoperiti literatura! - ultima incercare... Ziarul de duminica nr. 40 (726), din saptamana 10-16 octombrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EVENIMENT/ A sasea editie a Festivalului International de Film Comedy, Bogdan EnacheEVENIMENT EDITORIAL/ Redescoperiti literatura!, de Stelian TurleaINTERVIU/ Tania Radu: "Imi place autorul-personaj, e ceea ce am inhatat imediat din panoplia de drepturi abuzive pe care si le-a luat postmodernismul", de Stelian TurleaCONFESIUNI/ David Lodge: "Depind mult de... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

reprezentant rasism avocat stagiar caine evenimentu inspector skoda sinaia din 27 octombrie nicolae guta dame de companie jante cantareata frij amenintare orasul chisinau restituirea proprietatilor printul persoanelor cu handicap paula iacob feroviara satu mare teste grila interna iata l brazilia afdj galati blog bibliografie sfantul nicolae neti sandu coafuri simple cabaret crim emag lnar inspectori deficitul concediul de maternitate accident grav activitati p uri bauturi racoritoare bill editia de astazi dama de companie silvia horoscopul saptamanii meg ryan osibil