Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Prognoza meteo pentru zilele urmatoare

publicat 2016-05-19 09:00:02 (Antena3)
Prognoza meteo pentru zilele urmatoare Ploile vor fi putine si slabe, iar temperaturile mai cresc usor, potrivit prognozei pentru zilele urmatoare, scrie Digi24. În zilele viitoare, aerul cald va continua sa domine mare parte a continentului,... ...continuare.

Coafuri practice pentru parul lung (foto)

publicat 2016-05-19 03:15:41 (Ziare-Mondene)
Coafuri practice pentru parul lung (foto) Intretinerea parului lung nu este deloc usoara. De la sampon, balsam, masca hidratanta si pâna la coafuri, toate trebuie alese cu atentie in functie de eveniment si vreme. Astazi va prezentam câteva coafuri practice pentru par lung, care va vor fi de ajutor in zilele cu vânt puternic. Coada de cal O coafura simpla pentru zilele cu vânt, care se potriveste perfect atât la o tinuta sport cât si la una office. Mai ...continuare.

Dupa Marica, Steaua mai renunta la un jucator » Isi reziliaza contractul zilele urmatoare

publicat 2016-05-16 18:30:14 (Gazeta-Sporturilor)
Dupa Marica, Steaua mai renunta la un jucator » Isi reziliaza contractul zilele urmatoare Ciprian Marica a anuntat astazi ca si-a reziliat contractul cu Steaua, însa atacantul nu e ultimul jucator care va pleca în urmatoarea perioada de la ros-albastri. Urmatorul pe lista e Gabi Iancu. Mijlocasul a stat 3 ani si jumatate la Steaua, însa ultima perioada a fost neagra pentru el. Iancu a ajuns la un acord de reziliere a contractului cu Steaua si în zilele urmatoare va deveni liber de contract, anunta Digi. ... ...continuare.

PSD numara zilele lui Zgonea la Camera Deputatilor. Cum i se pregateste debarcarea celui de-al treilea om in stat

publicat 2016-05-16 13:00:01 (Antena3)
Zilele lui Valeriu Zgonea la sefia Camerei Deputatilor sunt numarate. Social-democratii sunt decisi sa mearga mai departe cu procedura de schimbare a presedintelui Camerei. În cursul zilei de luni, ar... ...continuare.

Cutremurator. Ce s-a intamplat in camera de hotel a sotiei dinamovistului Patrick Ekeng

publicat 2016-05-14 17:00:09 (Romania-TV)
Cutremurator. Ce s-a intamplat in camera de hotel a sotiei dinamovistului Patrick Ekeng Moartea dinamovistului Patrick Ekeng a lasat un gol imens in inima sotiei sale, Nathalie, care a venit in Romania pentru a-si duce barbatul acasa intre patru scanduri. Zilele petrecute la noi in tara au fost unele de cosmar pentru tanara femeie, insarcinata cu al doilea copil al lui Ekeng. Wowbiz.ro a aflat ce a facut Nathalie Ekeng in zilele in care s-a aflat in Romania. ...continuare.

Zilele Portilor Deschise Bergerat Monnoyeur

publicat 2016-05-12 18:15:02 (AgoraNews)
Zilele Portilor Deschise Bergerat Monnoyeur Bergerat Monnoyeur Romania, dealer Cat® de peste 80 de ani si reprezentant exclusiv al producatorului american Caterpillar in Romania, organizeaza in perioada 12-13 mai 2016 evenimentul Zilele Portilor Deschise 2016. ...continuare.

Șase productii in premiera mondiala in Zilele Filmului Romanesc la TIFF

publicat 2016-05-12 12:45:02 (Antena3)
Șase productii in premiera mondiala in Zilele Filmului Romanesc la TIFF 28 de productii, unele aduse în premiera mondiala la Cluj, vor fi proiectate în sectiunea Zilele Filmului Românesc, între 2 si 4 iunie, la Festivalul International de Film Transilvania (27... ...continuare.

Sase productii in premiera mondiala in Zilele Filmului Romanesc la TIFF

publicat 2016-05-11 16:45:23 (ProTV)
Sase productii in premiera mondiala in Zilele Filmului Romanesc la TIFF 28 de productii, unele aduse in premiera mondiala la Cluj, vor fi proiectate in sectiunea Zilele Filmului Romanesc, intre 2 si 4 iunie, la Festivalul International de Film Transilvania (27 mai 5 iunie). ...continuare.

Cum va fi vremea in zilele urmatoare

publicat 2016-05-10 13:45:02 (Antena3)
Cum va fi vremea in zilele urmatoare Vremea se mentine instabila si in zilele urmatoare. Maine va ploua in Banat, Crisana, Oltenia si pe spatii mici in restul teritoriului. Joi aversele vor cuprinde toata tara, iar vineri ac... ...continuare.

Vremea se schimba in zilele urmatoare. Prognoza meteo pentru marti si miercuri.

publicat 2016-05-10 09:15:07 (Antena-1)
Vremea se schimba in zilele urmatoare. Prognoza meteo pentru marti si miercuri. Cerul va fi variabil cu innorari - ziua in nordul, centrul si nord-estul tarii, iar noaptea in sud-vest, informeaza ANM. ...continuare.