Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Care sunt ZILELE si ORELE NOROCOASE. Explicatia lui Mihai Voropchievici

publicat 2016-07-31 12:00:15 (Romania-TV)
Care sunt ZILELE si ORELE NOROCOASE. Explicatia lui Mihai Voropchievici Numerologul Mihai Voropchievici spune ca zilele faste si nefaste sunt analizate in functie de unele date ezoterice. Totodata, exista si ore in care ar trebui evitate unele activitati importante, dar si unele propice pentru ele. Acestea sunt asa-numitele "ceasul bun" si "ceasul rau". ...continuare.

Cea mai buna reteta de conopida la cuptor. Ingredientul care-i da un gust magic!

publicat 2016-07-29 15:45:20 (Realitatea-TV)
Cea mai buna reteta de conopida la cuptor. Ingredientul care-i da un gust magic! Conopida carnoasa si ceapa caramelizata, o combinatie perfecta pentru zilele calduroase de vara. ...continuare.

Coafuri practice pentru parul lung (foto)

publicat 2016-07-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Coafuri practice pentru parul lung (foto) Intretinerea parului lung nu este deloc usoara. De la sampon, balsam, masca hidratanta si pâna la coafuri, toate trebuie alese cu atentie in functie de eveniment si vreme. Astazi va prezentam câteva coafuri practice pentru par lung, care va vor fi de ajutor in zilele cu vânt puternic. Coada de cal O coafura simpla pentru zilele cu vânt, care se potriveste perfect atât la o tinuta sport cât si la una office. Mai ...continuare.

E mare diva, e sexy, dar uite ce posterior are! Are o cicatrice oribila pe fund de pe urma unui accident horror!

publicat 2016-07-17 09:15:04 (Click)
E mare diva, e sexy, dar uite ce posterior are! Are o cicatrice oribila pe fund de pe urma unui accident horror! Zilele trecute, paparazzii WOWbiz.ro au surprins-o pe cantareata Raluka la plaja, in Mamaia. ...continuare.

Derivatul pe aur, din nou, cel mai speculat pe piata futures

publicat 2016-07-14 00:00:02 (Bursa)
La Sibex, sedinta de la mijlocul saptamanii se anunta una peste predecesoarele sale, datele culese la ora 17.15 indicand un rezultat mai bun, comparativ cu zilele de luni si marti la aceeasi ora. ...continuare.

Il folosesti zilnic in zilele de vara fara sa stii cat de periculos e

publicat 2016-07-13 09:45:10 (Realitatea-TV)
Il folosesti zilnic in zilele de vara fara sa stii cat de periculos e Cu totii utilizam, in zilele toride de vara, aerul conditionat, insa putini stim cat de nociv e. De exemplu, New York a inregistrat, miercuri, cea mai grava epidemie de legionelloza, care se datoreaza, in special, inhalarii unor bacterii din sistemele de aer conditionat. Bilantul a ajuns la 8 morti, 97 de persoane afectate si 92 spitalizate, informeaza AFP, citand un comunicat al primariei orasului american. ...continuare.

A pus un prosop ud la fereastra. Vezi motivul genial!

publicat 2016-06-29 10:30:15 (Realitatea-TV)
A pus un prosop ud la fereastra. Vezi motivul genial! Zilele caniculare iti dau batai de cap? Afla de mai jos cateva metode care te ajuta sa treci mai usor peste zilele toride. ...continuare.

A pus un prosop ud la fereastra. Vezi motivul genial

publicat 2016-06-27 10:30:01 (Antena3)
A pus un prosop ud la fereastra. Vezi motivul genial Zilele caniculare iti dau batai de cap? Afla de mai jos cateva metode care te ajuta sa treci mai usor peste zilele toride. - Inchide ferestrele si trage draperiile pentru a pastra casa racoroasa. - Seara inainte de... ...continuare.

Ce urmeaza dupa votarea "Iesirii": ultimele intrebari

publicat 2016-06-27 09:00:06 (Cotidianul)
Ce urmeaza dupa votarea Iesirii: ultimele intrebari Cetatenii Marii Britanii au votat pe 23 iunie iesirea Regatului Unit din Uniunea Europeana. În zilele scurse de la... ...continuare.