Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fresh Refresh. Efectele plimbatului in parc

publicat 2015-05-12 10:15:19 (Realitatea-TV)
Fresh Refresh. Efectele plimbatului in parc Zilele calduroase cer plimbari in parc! Fresh Refresh a vrut sa afle ce mai aduc promenadele pe aleiile cu pomi in zilele noastre. ...continuare.

Ce trebuie sa faca aproape toti romanii in zilele urmatoare. Amenzile sunt URIASE

publicat 2015-05-11 18:15:21 (Libertatea)
Ce trebuie sa faca aproape toti romanii in zilele urmatoare. Amenzile sunt URIASE ...continuare.

Elena Udrea: Traian Basescu vine in vizita in zilele urmatoare

publicat 2015-05-09 17:30:17 (Romania-TV)
Elena Udrea: Traian Basescu vine in vizita in zilele urmatoare Elena Udrea a declarat, pentru , ca asteapta vizita fostului presedinte Traian Basescu in zilele urmatoare. Elena Udrea a parasit joi penitenciarul Targsor, in prezent fiind in arest la domiciliu in dosarul "Gala Bute". ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea se raceste. Vin ploile si furtunile in zilele urmatoare

publicat 2015-05-09 16:00:13 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vremea se raceste. Vin ploile si furtunile in zilele urmatoare PROGNOZA METEO. Meteorologii informeaza ca vremea se raceste in zilele urmatoare. Ne asteapta furtuni, descarcari electrice si vant puternic. ...continuare.

Horoscop de weekend, 9 - 10 mai 2015

publicat 2015-05-08 15:00:18 (Income-Magazine)
Horoscop de weekend, 9 - 10 mai 2015 Afla ce ti-au harazit astrele pentru zilele de sâmbata si duminica, 9 - 10 mai 2015. ...continuare.

Ramane crai si la 76 de ani! De ziua lui, Ion Țiriac isi doreste sa nu faca nefericita doar o singura femeie

publicat 2015-05-07 23:45:16 (Libertatea)
Ramane crai si la 76 de ani! De ziua lui, Ion Țiriac isi doreste sa nu faca nefericita doar o singura femeie Joviali si mari iubitori ai sexului frumos au fost dintotdeauna Ilie Nastase si Ion Tiriac. Nasty l-a provocat public pe prietenul sau, zilele trecute, sa aiba curajul sa isi asume o relatie amoroasa. Ion Țiriac implineste maine varsta de 76 de ani. Magnatul spune ca n-are nevoie de nimic, in afara de sanatate Publicitate Desi traieste de ani buni la Monte Carlo, de unde isi monitorizeaza atent afacerile, zilele trecute, Ion Tiriac a fost prezent la Bucuresti ca amfitrion al evenimentului de... ...continuare.

Zilele culturii japoneze, la Bucuresti. Traditie si arte martiale, asa cum nu ai mai vazut!

publicat 2015-05-07 10:15:26 (Libertatea)
Zilele culturii japoneze, la Bucuresti. Traditie si arte martiale, asa cum nu ai mai vazut! Ai vazut vreodata cum stiu sa lupte japonezii cu sabiile? Ce muzica au si ce traditii? Acum ai ocazia sa afli si sa vezi, pentru ca incepe cel mai mare festival japonez organizat pana acum in Bucuresti. Membrii Fundatiei Romane de Aikido Aikikai vor face demonstratii la Zilele Culturii Japoneze Publicitate Intre 8 si 17 mai, in Capitala, are loc cea de-a 5-a editie a Zilelor Culturii Japoneze. Pe parcursul celor 10 zile japoneze, vor avea loc o serie de evenimente care vor imbina... ...continuare.

3 retete delicioase din peste! Toata luna mai, in toate zilele de miercuri si vineri este dezlegare

publicat 2015-05-05 23:45:14 (Libertatea)
3 retete delicioase din peste! Toata luna mai, in toate zilele de miercuri si vineri este dezlegare Dupa Postul Pastelui, care e cel mai aspru, ne putem rasfata chiar si in zilele de abstinenta de peste an (miercuri si vineri) cu preparate din peste, icre si fructe de mare. Noi ti-am pregatit trei retete rapide si gustoase. Publicitate File de crap cu rosiiIngrediente: 600 g de rosii, sare, piper, o lingura de patrunjel verde tocat, o lingura busuioc verde tocat, 3 linguri ulei de masline, o capatana de usturoi, 600 g file de crap. Preparare: Se spala rosiile, se taie felii si se asaza... ...continuare.

Coafuri practice pentru parul lung (foto)

publicat 2015-05-03 03:15:20 (Ziare-Mondene)
Coafuri practice pentru parul lung (foto) Intretinerea parului lung nu este deloc usoara. De la sampon, balsam, masca hidratanta si pâna la coafuri, toate trebuie alese cu atentie in functie de eveniment si vreme. Astazi va prezentam câteva coafuri practice pentru par lung, care va vor fi de ajutor in zilele cu vânt puternic. Coada de cal O coafura simpla pentru zilele cu vânt, care se potriveste perfect atât la o tinuta sport cât si la una office. Mai ...continuare.

Horoscop de weekend, 2 - 3 mai 2015

publicat 2015-05-01 15:45:17 (Income-Magazine)
Horoscop de weekend, 2 - 3 mai 2015 Afla ce ti-au harazit astrele pentru zilele de sâmbata si duminica, 2 - 3 mai 2015. ...continuare.