Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A anuntat ca a "scapat masina de tuns in cap", dar are parul mai lung ca niciodata! Lidia Buble, look surprinzator

publicat 2016-11-04 09:30:02 (CanCan)
A anuntat ca a scapat masina de tuns in cap, dar are parul mai lung ca niciodata! Lidia Buble, look surprinzator Lidia Buble anunta zilele trecute ca a scapat masina de tuns in cap, insa acum are parul mai lung ca niciodata. Prietenii artistei au fost surprinsi de noul ei look. Lidia Buble este o nonconformista, care nu se da inapoi atunci cand este vorba despre transformari. Artista isi anunta fanii zilele trecute ca a scapat masina de tuns in cap, pastrand insa misterul referitor la noul look. De curand, iubita lui Razvan Simion a postat o fotografie pe o retea de socializare si... surprizaaa: avea... ...continuare.

Bea aceasta bautura in loc de apa timp de 48 de ore! Reteta asta iti va schimba viata

publicat 2016-11-03 11:45:07 (Romania-TV)
Bea aceasta bautura in loc de apa timp de 48 de ore! Reteta asta iti va schimba viata Nervozitate, anxietate, depresie, toate sunt cauzate de stresul din zilele noastre. Medicii recomanda medicamente, insa ai la indemana si remedii naturale. ...continuare.

O stranie ceremonie funerara din Grecia a uimit oamenii din intreaga lume

publicat 2016-10-29 10:45:19 (Realitatea-TV)
O stranie ceremonie funerara din Grecia a uimit oamenii din intreaga lume Un obicei bizar din Grecia a uimit, zilele acestea, Internetul. ...continuare.

Alerta METEO! Un val de aer POLAR, deasupra Romaniei. Temperaturile scad considerabil

publicat 2016-10-28 12:30:01 (Antena-1)
Alerta METEO! Un val de aer POLAR, deasupra Romaniei. Temperaturile scad considerabil Meteorologii avertizeaza ca vremea se va raci si mai mult zilele acestea, iar in unele zone din tara iarna deja isi face simtita prezenta. ...continuare.

Coafuri practice pentru parul lung (foto)

publicat 2016-10-26 03:15:25 (Ziare-Mondene)
Coafuri practice pentru parul lung (foto) Intretinerea parului lung nu este deloc usoara. De la sampon, balsam, masca hidratanta si pâna la coafuri, toate trebuie alese cu atentie in functie de eveniment si vreme. Astazi va prezentam câteva coafuri practice pentru par lung, care va vor fi de ajutor in zilele cu vânt puternic. Coada de cal O coafura simpla pentru zilele cu vânt, care se potriveste perfect atât la o tinuta sport cât si la una office. Mai ...continuare.

NARCISA GUTA, marturisiri socante despre zilele petrecute in inchisoare: "M-au dezbracat si m-au... "

publicat 2016-10-25 23:45:02 (CanCan)
NARCISA GUTA, marturisiri socante despre zilele petrecute in inchisoare: M-au dezbracat si m-au... Narcisa Guta a vorbit intr-o emisiune TV despre zilele pe care le-a petrecut in inchisoare, dupa ce a intrat cu forta in casa peste Beyonce de Romania. "Am trecut prin clipe de cosmar. Imi e rusine de ce am facut. L-am iubit mult pe Guta, dar a fost o lectie de viata ce s-a intamplat. Am fost tinuta intr-o groapa rece. M-au dezbracat in pielea goala. M-au inchis in celula aia si m-au tinut in pielea goala doua ore. Geamul era sus si era foarte frig, am facut soc hipotermic. Tremuram toata.... ...continuare.

Liviu Dragnea ii baga pe oamenii lui Victor Ponta in Parlament

publicat 2016-10-24 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Dragnea ii baga pe oamenii lui Victor Ponta in Parlament Partidele isi definitiveaza, zilele acestea, listele parlamentare, 27 octombrie fiind data limita pentru depunerea candidaturilor. EVZ va prezinta ultimele miscari din PSD si PNL ...continuare.

Spectacole reprogramate. "Zilele Recoltei" compromise de vreme

publicat 2016-10-18 20:30:24 (Puterea)
Din cauza vremei nefavorabile, spectacolul de duminica, 16 octombrie 2016, ...continuare.

Procurorul general, Augustin Lazar despre DOSARUL REVOLUTIEI: In zilele urmatoare se va vedea ca sunt progrese

publicat 2016-10-18 13:15:15 (Romania-TV)
Procurorul general, Augustin Lazar despre DOSARUL REVOLUTIEI: In zilele urmatoare se va vedea ca sunt progrese Procurorul general al Romaniei, Augustin Lazar sustine ca "s-au realizat progrese" in ancheta privind dosarul redeschis al Revolutiei si ca "in zilele urmatoare se va vedea" public acest lucru. ...continuare.

ING anunta ca o parte dintre serviciile sale nu vor fi disponibile temporar

publicat 2016-10-14 15:00:02 (Antena3)
ING anunta ca o parte dintre serviciile sale nu vor fi disponibile temporar ING anunta ca in zilele de 15 si 23 octombrie, in intervalul 01:00-04:00, nu vor posibile platile cu cardurile la POS-uri si online, tranzactiile de la ATM-urile ING, iar serviciul Home'Bank nu va... ...continuare.