Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Zilele norocoase din august pentru fiecare zodie

publicat 2015-08-03 14:30:14 (Income-Magazine)
Zilele norocoase din august pentru fiecare zodie În cele ce urmeaza, vom vedea împreuna care sunt zilele norocoase din luna august, pentru fiecare zodie în parte, în functie de ce au pregatit astrele si Planetele pentru noi. ...continuare.

Zilele norocoase din august pentru fiecare zodie

publicat 2015-08-03 12:15:19 (Romania-TV)
Zilele norocoase din august pentru fiecare zodie In cele ce urmeaza, vom vedea impreuna care sunt zilele norocoase din luna august, pentru fiecare zodie in parte, in functie de ce au pregatit astrele si Planetele pentru noi. ...continuare.

Nu rasuciti pagina, nu e o greseala!

publicat 2015-07-30 19:30:13 (Libertatea)
Lectie de maiestrie oferita de echipa chineza feminina care a participat zilele acestea la... ...continuare.

A pus o felie de pepene pe gratarul incins. Pare ciudat, dar rezultatul e delicios. Iata reteta

publicat 2015-07-27 13:15:13 (Realitatea-TV)
A pus o felie de pepene pe gratarul incins. Pare ciudat, dar rezultatul e delicios. Iata reteta Pepenele e un deliciu perfect pentru zilele calde. ...continuare.

Nu scapam de canicula nici in zilele care urmeaza. Vreme caniculara si luni, in 19 judete

publicat 2015-07-26 17:45:01 (Antena3)
Nu scapam de canicula nici in zilele care urmeaza. Vremea caniculara se mentine si luni in toata partea de sud si sud-est a tarii, Capitala si 19 judete fiind sub atentionare de cod galben.Potrivit... ...continuare.

SECRETUL lui Ceusescu, dezvaluit abia acum! Cum se racorea dictatorul in zilele toride de vara

publicat 2015-07-26 13:15:09 (Libertatea)
SECRETUL lui Ceusescu, dezvaluit abia acum! Cum se racorea dictatorul in zilele toride de vara SECRETUL lui Ceusescu, dezvaluit abia acum! Cum se racorea dictatorul in zilele toride de vara Publicitate Mai multe pe gandul.info ...continuare.

Delfini morti din cauza plaselor de peste

publicat 2015-07-24 17:00:14 (Libertatea)
Turistii care s-au aflat zilele acestea pe plajele din Mamaia si Venus au fost socati sa descopere... ...continuare.

Reteta care INVINGE CANICULA, inventata de Jamie Oliver

publicat 2015-07-24 13:30:28 (Romania-TV)
Reteta care INVINGE CANICULA, inventata de Jamie Oliver Este reteta despre care zice ca-i "racoreste zilele de vara". Zilele caniculare, cum sunt acestea de acum, care te fac sa te-nfiori (si-i vorba despre altfel de "fiori") numai la gandul ca trebuie sa iesi sa respiri aerul fierbinte si sa simti dogoarea soarelui in crestetul capului. Pentru astfel de zile, el, bucatarul adorat, Jamie Oliver, are o reteta unica! Și nu poti decat sa-i urmezi sfaturile - dragul lui si de dragul bucatelor lui! Caci nu te poti stapani sa nu iti spui asta in vreme... ...continuare.

Propunere Legea salarizarii: Spor de 100% in sistemul sanitar pentru zilele lucrate de sarbatori

publicat 2015-07-22 15:45:17 (Mediafax)
Propunere Legea salarizarii: Spor de 100% in sistemul sanitar pentru zilele lucrate de sarbatori Sporul pentru garzi, pentru desfasurarea activitatii in trei schimburi sau pentru asigurarea asistentei medicale de urgenta, dar si cel de 100% pentru activitatea din zilele de repaus sau de sarbatori, sunt cateva din drepturile prevazute in propunerea de proiect a Legii salarizarii. ...continuare.

Ce se intampla atunci cand mananci castraveti cu sare in zilele caniculare

publicat 2015-07-22 12:15:16 (Realitatea-TV)
Ce se intampla atunci cand mananci castraveti cu sare in zilele caniculare Cu un continut de 90% apa, castravetii te ajuta sa te hidratezi ...continuare.