Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Razboiul rece al divelor

publicat 2015-01-19 00:00:36 (Libertatea)
Rivale de-o viata, Jennifer Aniston si Angelina Jolie au fost gand la gand, zilele trecute, cand... ...continuare.

Vin ploile! Uite cum va fi vremea in zilele de luni si marti!

publicat 2015-01-18 20:00:01 (Antena-1)
Vin ploile! Uite cum va fi vremea in zilele de luni si marti! Meteorologii au prezentat prognoza pentru zilele de luni si marti. Vremea se va schimba nu doar in Capitala, ci in toata tara. ...continuare.

Coafuri practice pentru parul lung (foto)

publicat 2015-01-16 03:15:16 (Ziare-Mondene)
Coafuri practice pentru parul lung (foto) Intretinerea parului lung nu este deloc usoara. De la sampon, balsam, masca hidratanta si pâna la coafuri, toate trebuie alese cu atentie in functie de eveniment si vreme. Astazi va prezentam câteva coafuri practice pentru par lung, care va vor fi de ajutor in zilele cu vânt puternic. Coada de cal O coafura simpla pentru zilele cu vânt, care se potriveste perfect atât la o tinuta sport cât si la una office. Mai ...continuare.

Ion Iliescu, despre atentatele din Franta: Asemenea acte de primitivism si de salbaticie sunt de neacceptat in zilele noastre

publicat 2015-01-11 13:30:24 (Puterea)
Ion Iliescu, despre atentatele din Franta: Asemenea acte de primitivism si de salbaticie sunt de neacceptat in zilele noastre Fostul presedinte al Romaniei Ion Iliescu a declarat, duminica, la Ambasa Frantei, referitor la atacurile teroriste din Paris, ca asemenea acte "de primitivism si de salbaticie" sunt de neacceptat in zilele noastre.Ion Iliescu a fost prezent, duminica, la Ambasada Republicii Franceze, pentru a aduce un omagiu victimelor atentatului de la redactia publicatiei satirice Charlie Hebdo. "Asemenea iesiri, in 2014, de primitivism si de salbaticie sunt de neacceptat, asa ca, pe de o parte, am... ...continuare.

Te casatoresti in 2015? Afla in ce zile nu ai voie sa faci NUNTA

publicat 2015-01-10 15:45:24 (Romania-TV)
Te casatoresti in 2015? Afla in ce zile nu ai voie sa faci NUNTA Nu se fac nunti in zilele de post de peste an, dar si in zilele cu sarbatori importante. In lista de mai jos vei afla zile de post si posturile anului 2015, potrivit calendarului crestin ortodox. ...continuare.

Te mariti in 2015? In ce zile NU ai voie sa faci NUNTA

publicat 2015-01-09 10:00:18 (Realitatea-TV)
Te mariti in 2015? In ce zile NU ai voie sa faci NUNTA Nu se fac nunti in zilele de post de peste an, dar si in zilele cu sarbatori importante. ...continuare.

Politistii, mobilizati de Sarbatoarea Bobotezei

publicat 2015-01-06 09:00:05 (Cotidianul)
Politistii, mobilizati de Sarbatoarea Bobotezei Potrivit IGPR, peste 20.000 de politisti vor actiona la nivel national, în zilele de 6 si 7 ianuarie... ...continuare.

Iata care este calendarul simularilor la Evaluarea Nationala si Bacalaureat

publicat 2015-01-05 13:15:12 (Libertatea)
Iata care este calendarul simularilor la Evaluarea Nationala si Bacalaureat Elevii claselor a VIII-a si a XII-a intra in focurile pregatirii pentru examenele nationale. Ministerul Educatiei si Cercetarii Stiintifice a stabilit calendarul simularilor pentru acest an scolar. Publicitate Astfel, elevii claselor a VIII-a vor sustine testari in zilele de 23, 24 si 25 februarie, iar cei din clasele a XI-a si a XII-a, in zilele de 2, 3, 4 si 6 martie. Disciplinele la care se organizeaza simularea Evaluarii Nationale pentru elevii clasei a VIII-a, in anul scolar 2014 - 2015,... ...continuare.

Revin ninsorile si gerul in aproape toata tara. Prognoza meteo pentru zilele urmatoare!

publicat 2015-01-04 09:45:37 (Puterea)
Revin ninsorile si gerul in aproape toata tara. Prognoza meteo pentru zilele urmatoare! Revin ninsorile si gerul in aproape toata tara. Prognoza meteo pentru zilele urmatoare! Meteorologii au emis o informare valabila pana duminica noaptea potrivit careia ninsorile isi fac aparitia initial in nord-vestul tarii, apoi aria lor se va extinde si va cuprinde Maramuresul, Crisana, Transilvania si Moldova.Revin ninsorile si gerul in aproape toata tara. Prognoza meteo pentru zilele urmatoare! Ninsorile vor fi prezente si in zona Banatului, iar in regiunile sudice la inceput vor fi... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

goldart elodiei cateii accident pe calea ferata bajenaru gigi si victor becali cramele erste lista dosarelor scorpie hidroelectrica bacau dragos ministerul agriculturii arad freza repartizarea profitului supra nicolescu amalia nastase horoscop inspectorii carne stricata baraj irina sandale colonie vedete goale alba iulia window un mort si patru raniti justitiei botosani director buzaianu concubinaj genocide brigitte sfat smartcash rezultatele alegerilor massa de altadata arestarile ioan bala clasamentul ligi cata/ rares manescu gandul lanseaza francesca rebecca