Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Zilele norocoase ale lunii februarie pentru fiecare zodie

publicat 2018-02-08 22:30:02 (Antena3)
Zilele norocoase ale lunii februarie pentru fiecare zodie Fiecare nativ in parte se va bucura de zile incarcate cu energie pozitiva. Berbec  - Profita de zilele de 1, 4 si 7 februarie, in care s-ar putea sa ai parte de o surpriza placuta din partea... ...continuare.

Vicepresedintele Statelor Unite, Mike Pence: SUA vor anunta in zilele urmatoare cele mai dure sanctiuni impotriva Coreei de Nord

publicat 2018-02-07 12:45:28 (Ziarul-Financiar)
Vicepresedintele Statelor Unite, Mike Pence: SUA vor anunta in zilele urmatoare cele mai dure sanctiuni impotriva Coreei de Nord Vicepresedintele Statelor Unite, Mike Pence, a declarat, miercuri, ca Washingtonul va anunta in zilele urmatoare "cele mai dure si agresive" sanctiuni impotriva Coreei de Nord, relateaza The Associated Press. ...continuare.

Mike Pence: Statele Unite vor anunta in zilele urmatoare cele mai dure sanctiuni impotriva Coreei de Nord

publicat 2018-02-07 12:30:22 (Mediafax)
Mike Pence: Statele Unite vor anunta in zilele urmatoare cele mai dure sanctiuni impotriva Coreei de Nord Vicepresedintele Statelor Unite, Mike Pence, a declarat, miercuri, ca Washingtonul va anunta in zilele urmatoare "cele mai dure si agresive" sanctiuni impotriva Coreei de Nord, relateaza The Associated Press. ...continuare.

Zilele mondiale fara telefon mobil. Tu ai renunta la smartphone?

publicat 2018-02-06 14:15:29 (Romania-TV)
Zilele mondiale fara telefon mobil. Tu ai renunta la smartphone? Zilele mondiale fara telefon mobil, aflate la cea de-a 14-a editie, sunt marcate in perioada 6-8 februarie. In aceste zile oamenilor li se propune sa renunte la folosirea telefoanelor mobile sau sa reduca numarul convorbirilor. ...continuare.

A murit actorul Cristian Dan. Urma sa urce pe scena zilele acestea

publicat 2018-02-06 13:45:23 (Libertatea)
A murit actorul Cristian Dan. Urma sa urce pe scena zilele acestea Doliu in lumea artistica din Romania. Actorul Cristian Dan, de la Teatrul de Nord, a incetat din viata. Actorul Cristian Dan a murit. Anuntul a fost facut de Teatrul de Nord din Satu Mare. „Cu mare tristete anuntam trecerea in nefiinta a colegului nostru, actorul CRISTIAN DAN, membru fondator al Sectiei Romane. Un gand de […] Post-ul A murit actorul Cristian Dan. Urma sa urce pe scena zilele acestea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Zilele mondiale fara telefon mobil

publicat 2018-02-06 12:30:02 (Capital)
Zilele mondiale fara telefon mobil Zilele mondiale fara telefon mobil, aflate la cea de-a 14-a editie, sunt marcate in perioada 6-8 februarie. In aceste zile oamenilor li se propune sa renunte la folosirea telefoanelor mobile sau sa reduca numarul convorbirilor. ...continuare.

Mormantul Stelei Popescu a luat foc! Ce s-a intamplat la locul de veci al regretatei actrite

publicat 2018-02-06 11:30:02 (CanCan)
Mormantul Stelei Popescu a luat foc! Ce s-a intamplat la locul de veci al regretatei actrite Mormantul Stelei Popescu a luat foc, zilele trecute, din cauza unor lumanari puse cu neatentie la locul de veci al artistei. Potrivit angajatilor din cimitirul Cernica, unde regretata actrita este inmormantata, zeci de oameni trec pe la mormantul ei zilnic. Cei care au iubit-o vin si ii aduc flori si ii aprind cate o lumanare.Zilele trecute, mormantul Stelei Popescu a luat foc. Dinf ericire, nu s-a produs un incendiu in adevaratul sens al cuvantului pentru ca suportul de lumanari e din fier,... ...continuare.

Romanita Iovan, dezvaluiri uimitoare despre fiul ei. "Zilele trecute a vrut sa stie cum m-a cerut Adrian de sotie"

publicat 2018-02-05 18:45:26 (Libertatea)
Romanita Iovan, dezvaluiri uimitoare despre fiul ei. Zilele trecute a vrut sa stie cum m-a cerut Adrian de sotie Romanita Iovan, dezvaluiri uimitoare despre fiul ei, Albert, in varsta de 11 ani. Fosta sotie a lui Adrian Iovan a fost invitata in cadrul emisiunii Teo Show, unde a scos la iveala amanunte mai putin stiute despre familia ei. Romanita Iovan a avut grija ca fiul ei sa pastreze vie amintirea tatalui sau, mort in […] Post-ul Romanita Iovan, dezvaluiri uimitoare despre fiul ei. "Zilele trecute a vrut sa stie cum m-a cerut Adrian de sotie" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA