Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Cand nu a mai gasit bani, hotul a golit congelatorul

publicat 2014-09-04 23:45:17 (Libertatea)
Politistii Postului de Politie din localitatea aradeana Iratosu l-au prins, zilele trecute, pe cel... ...continuare.

Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza cele mai recente filme la Zilele Filmului Chinezesc

publicat 2014-09-04 18:45:33 (Realitatea-TV)
Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza cele mai recente filme la Zilele Filmului Chinezesc Actorii Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza in Romania cele mai recente lungmetraje, "Zodiacul Chinezesc", respectiv "The Grandmaster", la Zilele Filmului Chinezesc, informeaza un comunicat. Peste numai o saptamana, Jackie Chan va veni la Bucuresti, la invitatia Administratiei de Presa, Publicitate, Radio, Televiziune si Cinematografie din China si a Casei Romano-Chineze, pentru a deschide evenimentul Zilele Filmului Chinezesc si pentru a-si lansa filmul "Zodiacul Chinezesc", pe care l-a... ...continuare.

Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza cele mai recente filme la Zilele Filmului Chinezesc

publicat 2014-09-04 17:00:40 (Mediafax)
Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza cele mai recente filme la Zilele Filmului Chinezesc Actorii Jackie Chan si Ziyi Zhang isi lanseaza in Romania cele mai recente lungmetraje, "Zodiacul Chinezesc", respectiv "The Grandmaster", la Zilele Filmului Chinezesc, informeaza un comunicat. ...continuare.

Zilele Forestierului 2014

publicat 2014-09-04 14:00:26 (Gazeta-de-agricultura)
Zilele Forestierului din Romania au loc anul acesta in Poiana Brasov in zilele de 4 si 5 septembrie in organizarea Asociatiei Forestierilor din Romania - ASFOR in colaborare cu Federatia Sindicatelor Libere din Industria Lemnului - FSLIL.         Evenimentul este legat de o traditie mai veche, prin care este marcat inceputul anului forestier, care are loc la 1 septembrie. Sarbatoarea este dedicata celor care prin activitatea lor slujesc padurea prin aplicarea... ...continuare.

A furat ambulanta pentru ca nu-si luase medicamentele!

publicat 2014-09-03 23:45:23 (Libertatea)
Politistii au elucidat cazul barbatului din Cluj care, zilele trecute, a incercat sa fure o... ...continuare.

Steaua a anuntat oficial ca nu a terminat campania de achizitii: "Zilele acestea se rezolva"

publicat 2014-08-29 18:45:18 (Gazeta-Sporturilor)
Steaua a anuntat oficial ca nu a terminat campania de achizitii: Zilele acestea se rezolva Team-managerul Stelei, Marius Ianuli, a anuntat ca echipa din Ghencea nu a terminat campania de achizitii, iar in zilele urmatoare vor mai sosi citiva jucatori.  "In momentul de fata nu se pune problema. Domnul Argaseala a tinut legatura cu Bokila si reprezentantul lui. Urma sa se discute transferul dupa meciul cu Ludogorets. Domnul Argaseala a zis ca va mai incerca sa discute. Suma este cam mare, nu ca nu ne-am permite, dar este prea mare la nivelul Ligii 1. ... ...continuare.

Udrea si-a cumparat o ie la "Zilele Turzii": Cred ca am relansat moda iei romanesti

publicat 2014-08-29 15:00:29 (Mediafax)
Udrea si-a cumparat o ie la Zilele Turzii: Cred ca am relansat moda iei romanesti Presedintele PMP, Elena Udrea, care candideaza la Presedintie, si-a cumparat, vineri, o ie alba la sarbatoarea "Zilele Turzii", ea spunand ca a relansat moda iei romanesti. ...continuare.

Stau cu zilele la cozi, sa dea bani statului!

publicat 2014-08-27 23:45:17 (Libertatea)
Stau cu zilele la cozi, sa dea bani statului! Pentru o adeverinta sau pentru a-si plati darile la Sanatate, ca sa beneficieze de putinele servicii medicale decontate, sute de oameni fac coada, zilnic, la Casa Nationala de Asigurari de Sanatate a Capitalei (CASMB). In fata unui singur ghiseu asteptau, ieri, zeci de oameni Nea Maxim se intoarce si azi la coada Angela Tudorache Marian Vasile Vasilica Mihailescu Bataia de joc la adresa populatiei nu are limite in institutiile de stat. Iar la CASMB e la ea acasa. Aici, bucurestenii sunt... ...continuare.

Nicoleta Luciu SI-A INNEBUNIT PRIETENII CU POZA ASTA! Uite-o la plaja, CU SORA EI, IULIANA | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-08-27 11:30:23 (Libertatea)
Nicoleta Luciu SI-A INNEBUNIT PRIETENII CU POZA ASTA! Uite-o la plaja, CU SORA EI, IULIANA | FOTO IN ARTICOL Nicoleta Luciu le-a facut o surpriza placuta prietenilor ei de pe Facebook. Ea a postat o fotografie cu ea si cu sora ei, ambele incredibil de sexy. Nicoleta a profitat din plin de zilele insorite ale acestei veri. Si-a luat familia si a petrecut un concediu prelungit, atat pe litoralul romanesc, cat si in Croatia, destinatia ei preferata de vacanta. Se pare ca vedeta se afla inca pe taramuri straine, unde petrece clipe de neuitat alaturi de sot si copii, dar si de sora ei mai mica, Iuliana.... ...continuare.

Elena UDREA, spectacol la Zilele Sebesului

publicat 2014-08-25 10:00:32 (Ziarul-Atac)
Candidatul PMP la Presedintie, Elena Udrea, a declarat, duminica seara, la Zilele Sebesului, ca "este convinsa" ca romanii vor vota o femeie la alegerile prezidentiale din acest an, adaugand ca a auzit femei si barbati spunand ca "o femeie poate rezolva problemele acestei tari".Elena Udrea a participat, duminica, la Zilele Sebesului, oprindu-se mai intai la un centru comercial din oras de unde si-a cumparat mai multe articole de imbracaminte sport."Am plecat ieri pe fuga si am uitat sa imi... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

emag accident gorj luminita perijoc ocolitoare distribuitor astazi melodi neti sandu orsova bacau mehedinti becuri noaptea muzeelor coloana sonora impuscat sabrin sburlea moraru dolj judetul iasi neamt botosani dosare kerosen suceava codul fiscal freddie mercury joburi in strainatate elizabeth hurley buzau compuneri satu mare economi zoli apa marii negre homosexuali ilfov valcea voal claudia patrascanu oltchim fronea oprescu cluburi pe buldozer insarcinata bistrita nasaud autoritatea electorala permanenta braila examenul de bacalaureat