Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



3 coafuri ideale pentru zilele de vara

publicat 2015-07-20 13:45:13 (Realitatea-TV)
3 coafuri ideale pentru zilele de vara Din cauza temperaturilor ridicate, a soarelui puternic si a aerului uscat, vara poate fi un sezon dificil pentru parul nostru. Dar asta nu inseamna ca nu il putem ingriji cu produse specifice, care contracareaza efectele negative, si aranja in coafuri speciale pentru zilele calduroase de vara. ...continuare.

Afacerile care dau lovitura in zilele de canicula

publicat 2015-07-20 09:45:11 (Realitatea-TV)
Afacerile care dau lovitura in zilele de canicula Nu toata lumea sufera de pe urma caldurilor tropicale care s-au abatut asupra Romaniei. Mai multe industrii prospera zilele acestea de pe urma caniculei: de la cei care comercializeaza produse estivale, pana la producatorii de aer conditionat. Vanzarile de bere, apa minerala sau inghetata sunt, de asemenea, pe val. ...continuare.

Nu scapam de canicula nici in zilele care urmeaza

publicat 2015-07-20 01:30:01 (Antena3)
Nu scapam de canicula nici in zilele care urmeaza Nu scapam de canicula nici in zilele care urmeaza. Desi meteorologii anunta ploi torentiale si intensificari ale vantului in nordul tarii si la munte, restul teritoriului ramane sub avertizare de cod... ...continuare.

Sutienul nu s-a prea purtat zilele acestea la mare | Domnii au iesit cei mai castigati

publicat 2015-07-20 00:00:26 (Libertatea)
Sutienul nu s-a prea purtat zilele acestea la mare | Domnii au iesit cei mai castigati Sutienul nu s-a prea purtat zilele acestea la mare Sutienul nu s-a prea purtat zilele acestea la mare Plaja din Mamaia a fost ticsita de oameni Publicitate La asa exod spre Litoral, drumul spre Marea Neagra s-a gatuit neputincios in fata asaltului autoturismelor. Nici pe plaja nu a fost loc de intors, oamenii au stat pe nisip ca sardelele. Din toata aceasta aglomeratie pe plaja, domnii au iesit cei mai castigati, caci au avut destule fete in sanii goi de admirat. Ce mai fita! Sa-ti cante... ...continuare.

Ce i-a trimis Gigi Becali romanului condamnat la moarte, in Malaezia. Mai e o luna pana la sentinta dramatica

publicat 2015-07-19 23:30:20 (Libertatea)
Ce i-a trimis Gigi Becali romanului condamnat la moarte, in Malaezia. Mai e o luna pana la sentinta dramatica Asa cum a promis zilele trecute, Gigi Becalia luat legatura cu Dumitru Gologan, tatal tanarului condamnat la moarte, in Malaezia, pentru a-i da cateva obiecte si bani. Publicitate Latifundiarul din Pipera s-a aratat profund impresioant de cazul lui Ionut Gogolan si spera sa-l poata ajuta sa scape de necrutatoarea sentinta, care ar urma sa se puna in aplicare in luna august. Gigi Becali s-a intalnit la palatul sau cu tatal baiatului si i-a inmanat cateva obiecte sfinte, dar si bani de avion.... ...continuare.

Solutii extreme pe canicula! Pun aer conditionat la coada vacii!

publicat 2015-07-17 16:00:24 (Libertatea)
Solutii extreme pe canicula! Pun aer conditionat la coada vacii! De teama valului de caldura de zilele acestea, mai multi fermieri s-au pregatit cu aparate de aer conditionat in grajdurile vacilor! Publicitate  In ultimii ani s-a tot vorbit despre diverse moduri de a relaxa vacutele pentru a da mai mult lapte si mai bun. Unii fermieri apeleaza la muzica clasica, altii la masaj, insa cei din Italia au intrecut orice imaginatie. Speriati de valul de canicula care strabate zilele acestea tara, oamenii au inceput sa instaleze in grajduri ventilatoare sau... ...continuare.

Trei coafuri ideale pentru zilele de vara

publicat 2015-07-16 10:00:18 (Romania-TV)
Trei coafuri ideale pentru zilele de vara Din cauza temperaturilor ridicate, a soarelui puternic si a aerului uscat, vara poate fi un sezon dificil pentru parul nostru. Dar asta nu inseamna ca nu il putem ingriji cu produse specifice, care contracareaza efectele negative, si aranja in coafuri speciale pentru zilele calduroase de vara. ...continuare.

Protejeaza pielea bebelusului tau, vara, cu Bepanthen Extra

publicat 2015-07-15 16:30:26 (Realitatea-Romaneasca)
Toti ne bucuram de zilele de vara, dar, in aceasta perioada, trebuie sa fii mai atenta atunci cand vine vorba de pielea sensibila a bebelusului tau, care are nevoie de o ingrijire suplimentara. Daca are pana in douasprezece luni, pielea bebelusului tau este deosebit de sensibila, iar umiditatea si caldura pot sa creeze iritatii. De aceea, pielea bebelusului tau are nevoie de protectia suplimentara realizata cu Bepanthen Extra. In zilele toride ale verii, bebelusul tau are nevoie de o... ...continuare.

Zilele Canon aduc la F64 prezentari foto inedite, oferte speciale si un concurs dedicat fotografiei de vara

publicat 2015-07-13 13:30:01 (AgoraNews)
Zilele Canon aduc la F64 prezentari foto inedite, oferte speciale si un concurs dedicat fotografiei de vara F64, cel mai mare magazin foto-video din Romania, si Canon anunta "Zilele Canon", un eveniment care se va desfasura in perioada 15-18 iulie in sala expozitionala a magazinului si cuprinde trei prezentari fotografice, o tura foto, oferte speciale la echipamente foto-video si un concurs dedicat fotografiei de vara. ...continuare.

Oana Roman, filmata in timp ce incalca legea! CANCAN.RO are dovada

publicat 2015-07-11 12:15:01 (CanCan)
Oana Roman, filmata in timp ce incalca legea! CANCAN.RO are dovada Fiica fostului premier al Romaniei, Petre Roman, nu se poate abtine nici in trafic. Oana a fost surprinsa zilele trecute de CANCAN.ro in timp ce incalca legea cu buna stiinta! Vezi ce a facut vedeta zilele trecute. ...continuare.