Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cum va fi vremea de Paste

publicat 2018-04-05 12:30:03 (Capital)
Cum va fi vremea de Paste Meteorologii avertizeaza ca zilele acestea va mai fi un scurt episod cu ploi slabe si razlete apoi in zilele de Pasti va fi vreme frumoasa, cu temperaturi demne de sarbatoare. Chiar si in centrul si nordul tarii vor fi temperaturi ridicate, in schimb in Dobrogea locuitorii se vor bucura doar de 14 grade. ...continuare.

Simona Trasca, momente grele dupa moartea bunicii ei. “Am luat multe pastile zilele astea”

publicat 2018-04-05 11:00:13 (Libertatea)
Simona Trasca, momente grele dupa moartea bunicii ei. “Am luat multe pastile zilele astea” Simona Trasca a trecut printr-o perioada extrem de grea dupa moartea bunicii ei, ajungand sa ia foarte multe medicamente. Luna trecuta, Simona Trasca a avut parte de un eveniment dureros, dupa ce bunica ei a incetat din viata. Simona Trasca, care si-a facut lifting facial de curand, a povestit despre trauma pe care a suferit-o […] Post-ul Simona Trasca, momente grele dupa moartea bunicii ei. “Am luat multe pastile zilele astea” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Primele in bani, tichetele cadou si zilele libere suplimentare, in topul beneficiilor extrasalariale primite anul acesta, de Paste

publicat 2018-04-05 10:30:14 (Libertatea)
Primele in bani, tichetele cadou si zilele libere suplimentare, in topul beneficiilor extrasalariale primite anul acesta, de Paste Bucuresti, 5 aprilie, 2018: Sarbatorile Pascale din acest an vor aduce beneficii extrasalariale pentru aproape jumatate dintre angajatii romani (41,74%), potrivit celui mai recent sondaj eJobs, liderul pietei de recrutare online din Romania. Cei mai multi dintre acestia vor primi din partea angajatorilor prime in bani (21,30%), tichete cadou (13,91%) si zile libere suplimentare (4,78%). […] Post-ul Primele in bani, tichetele cadou si zilele libere suplimentare, in topul beneficiilor... ...continuare.

Horoscopul lunii aprilie 2018! Zilele de 7, 8 si 9 , favorabile planului sentimental! Afla ce iti rezerva astrele pentru zodia ta

publicat 2018-04-02 14:00:02 (Antena-1)
Invitata la "Prietenii de la 11", astrologul Mariana Cojocaru ne prezinta horoscopul lunii aprilie. Afla ce-ti rezerva astrele pentru zodia ta, dar si care sunt zilele favorabile tie din aprilie!  ...continuare.

Mesaje unioniste la Festivalul Zilele Basarabiei, de la Galati: “Unirea trebuie sa se implineasca prin fapte, nu prin vorbe”

publicat 2018-03-29 13:45:11 (Libertatea)
Mesaje unioniste la Festivalul Zilele Basarabiei, de la Galati: “Unirea trebuie sa se implineasca prin fapte, nu prin vorbe” Parlamentari ai PNL, USR si PMP au transmis, joi, la Galati, mesaje unioniste in cadrul dezbaterii "Centenarul Unirii – recurs pentru Basarabia". Evenimentul face parte din Festivalul "Zilele Basarabiei", organizat de Liga Studentilor din Universitatea Dunarea de Jos din Galati, prin Clubul Studentilor Basarabeni si Bucovineni "Stefan cel Mare si Sfant". Dezbaterea "Centenarul Unirii – […] Post-ul Mesaje unioniste la Festivalul Zilele Basarabiei, de la Galati: “Unirea... ...continuare.

De la o extrema la alta. Maxime de 19 grade in zilele urmatoare

publicat 2018-03-26 07:45:05 (Capital)
De la o extrema la alta. Maxime de 19 grade in zilele urmatoare Soarele va sta ascuns luni in cea mai mare parte a tarii, iar in anumite regiuni vor fi necesare si umbrelele. Zilele urmatoare vor aduce o schimbare radicala a vremii, la mijlocul saptamanii fiind prognozate maxime de 19 grade, informeaza Digi24.ro. ...continuare.

VREMEA. Ultimele informatii de la ANM! Temperaturile cresc in MOD ALARMANT! La ce maxime vor ajunge in zilele urmatoare

publicat 2018-03-25 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
VREMEA. Ultimele informatii de la ANM! Temperaturile cresc in MOD ALARMANT! La ce maxime vor ajunge in zilele urmatoare Dupa valul de aer polar care le-a dat romanilor mari batai de cap, ANM anunta ca se vor inregistra cresteri semnificative ale temperaturilor in zilele ce urmeaza, ajungandu-se chiar la maxime de 20 de grade in unele regiuni ale tarii. ...continuare.

Masuri urgente pentru bolnavii care trebuie sa ajunga la spital in zilele cu zapada si viscol

publicat 2018-03-22 18:00:28 (Libertatea)
Masuri urgente pentru bolnavii care trebuie sa ajunga la spital in zilele cu zapada si viscol In urma avertizarii meteorologice emise de INMH pentru perioada urmatoare, Ministerul Sanatatii a solicitat astazi directiilor de sanatate publica sa ia toate masurile care se impun pentru rezolvarea situatiilor speciale cauzate de conditiile meteorologice nefavorabile. Astfel, a cerut, la nivelul fiecarui judet, sa fie facuta evaluarea numarului bolnavilor care necesita transport in vederea efectuarii dializei, […] Post-ul Masuri urgente pentru bolnavii care trebuie sa ajunga la spital... ...continuare.

Gabriela Firea, ANUNȚ de ULTIMA ORA. Ce se va intampla cu ȘCOLILE in zilele urmatoare. Edilul a decis!

publicat 2018-03-20 16:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Gabriela Firea, ANUNȚ de ULTIMA ORA. Ce se va intampla cu ȘCOLILE in zilele urmatoare. Edilul a decis! Din cauza informarilor de vreme rea si a ninsorilor abundente anuntate in zilele urmatoare, edilul Capitalei, Gabriela Firea ia in calcul varianta inchiderii scolilor in zilele de joi si vineri. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro