Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Dezgustator! Johnny Depp nu se spala pe dinti cu zilele

publicat 2015-03-15 00:00:25 (Libertatea)
Dezgustator! Johnny Depp nu se spala pe dinti cu zilele Amber Heard e o nevasta cu adevarat disperata, de cand a descoperit ca proaspatul ei sot, Johnny Depp, are mari pobleme de igiena. Johnny Depp si Amber Heard s-au casatorit la inceputul anului Publicitate Conform unor apropiati de-ai cuplului, starul seriei "Piratii din Caraibe" nu se spala pe dinti cu zilele, iar gura ii miroase ingrozitor! Frumoasa Amber i-a interzis s-o mai sarute pana nu scapa de halena si i-a facut un program strict de igiena: sa se spele zilnic pe dinti si sa foloseasca... ...continuare.

Cel mai prost hot! S-a dat singur de gol

publicat 2015-03-13 00:00:22 (Libertatea)
Un barbat de 51 de ani din Vrancea mai ca a starnit zambetele politistilor care l-au retinut zilele... ...continuare.

Misu GAINUȘA a filmat primul episod pentru DIGI 24

publicat 2015-03-12 19:30:24 (Libertatea)
Misu GAINUȘA a filmat primul episod pentru DIGI 24 Mihai Gainusa si echipa lui au filmat zilele trecute o emisiune in platourile postului de... ...continuare.

Au murit pe capete in reality-showuri. 9 MORTI TERIBILE ale concurentilor din emisiunile de succes

publicat 2015-03-11 18:45:19 (Libertatea)
Tragedia care a avut loc zilele trecute, cand doua elicoptere s-au ciocnit in Argentina, in timpul... ...continuare.

Sfintii 40 de Mucenici. CE NU AI VOIE sa faci in aceasta zi

publicat 2015-03-09 14:30:17 (Libertatea)
Sfintii 40 de Mucenici. CE NU AI VOIE sa faci in aceasta zi Astazi crestinii ortodocsi sarbatoresc Sfintii 40 de Mucenici, iar traditiile populare legate de aceasta sunt numeroase. Publicitate Sarbatoarea crestina a Sfintilor 40 de Mucenici din Sevastia s-a suprapus peste inceperea anului agricol traditional si a generat o sarbatoare traditionala romaneasca, Mucenicii sau Macinicii. In credinta populara in ziua mucenicilor se incheie zilele babelor, zilele capricioase ale ingemanarii iernii cu primavara, lasand loc zilelor mosilor, zile calde. De... ...continuare.

Toata lumea ii face, dar putini stiu DE CE? Adevarul despre mucenici si cele mai interesante obiceiuri de 9 martie

publicat 2015-03-09 09:00:02 (Antena-1)
Toata lumea ii face, dar putini stiu DE CE? Adevarul despre mucenici si cele mai interesante obiceiuri de 9 martie Ziua de Macinici, sarbatorita la 9 martie, este socotita in calendarul popular inceputul Anului Agrar, celebrat la hotarul dintre iarna si vara, dintre zilele friguroase ale Dochiei si zilele calduroase ale Mosilor. ...continuare.

Anna Lesko a facut-o zilele trecute! Acum a venit randul lui Matteo sa renunte

publicat 2015-03-08 18:30:11 (Libertatea)
Anna Lesko a facut-o zilele trecute! Acum a venit randul lui Matteo sa renunte Matteo a rupt si el orice fel de relatie cu fostul sau impresar Florin Nedelcu, acelasi care a fost pus pe liber zilele trecute de Anna Lesko. Publicitate Lista artistilor si agentilor de concerte care nu vor sa mai fie asociati cu Florin Nedelcu se mareste pe zi ce trece. Surpriza mare, pe Matteo, pe numele sau Matei Aurel Eugen Ioan Florentin, si Nedelcu i-a legat o lunga prietenie dincolo de colaborarea profesionala. Vacante si afaceri impreuna, ba chiar destinul multor artisti, inclusiv a... ...continuare.

Iuliana Marciuc si Adrian Enache par sa fi ingropat de mult pasiunea din timpul relatiei adulterine

publicat 2015-03-03 00:00:31 (Libertatea)
Zilele trecute, celebrul cuplu a petrecut alaturi de prieteni, intr-o renumita berarie din... ...continuare.

Horoscop: Afla care sunt zilele norocoase a lunii martie pentru fiecare zodie

publicat 2015-03-02 12:00:27 (Romania-TV)
Horoscop: Afla care sunt zilele norocoase a lunii martie pentru fiecare zodie Zilele norocoase in martie ne pot ajuta sa luam deciziile pe plan personal in functie de ceea ce ne rezerva astrele. Fiecare dintre noi isi doreste sa aiba putin ajutor de la acestea atat in dragoste cat si in cariera. ...continuare.

A salvat un catel din apele inghetate

publicat 2015-03-02 00:00:24 (Libertatea)
Operatiune de salvare contracronometru, zilele trecute, pe un lac partial inghetat din Brasov,... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

gust calendarul dumitru accident grav in sibiu cautati de interpol eset the prodigy israela vodovoz ada kale capsula hire teodor baconschi oslo la noroc util fashion week youtube kabul calea victoriei stadionul ilie oana poponet sources serbarile handicapat dino armonia sudori anevar alergie romga compa begu ion clamparu sanii litru furt calificat suceava biblia group vodca raica suleyman magnificul pizza dispecer leca tabla inmultiri previziuni anrp imprimante volkswagen polo