Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Dinamo a mai rezolvat un transfer » Danciulescu confirma: "Va fi prezentat zilele viitoare!"

publicat 2017-02-03 21:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo a mai rezolvat un transfer » Danciulescu confirma: Va fi prezentat zilele viitoare! Ionel Danciulescu, directorul sportiv al lui Dinamo, a anuntat ca s-a înteles cu mijlocasul Claudiu Bumba, 23 de ani, si zilele viitoare va fi prezentat. "În mare parte ne-am înteles cu Bumba, dar pâna nu sunt actele semnate nu vrem sa riscam nimic. Dar cu siguranta va fi si el prezentat în zilele urmatoare. Deci în mare parte suntem întelesi cu el. Speram sa fie cât mai multe prezentari de jucatori. ... ...continuare.

Cea mai buna prajitura Snickers, fara coacere

publicat 2017-02-03 11:30:27 (Romania-TV)
Cea mai buna prajitura Snickers, fara coacere Aceasta prajitura va fi placerea ta nevinovata din zilele de weekend. Cu ciocolata aromata si caramel sarat, e un deliciu in orice moment. ...continuare.

Vremea se schimba radical! Meteorologii au anuntat ce ne asteapta in zilele urmatoare

publicat 2017-01-26 19:00:02 (Antena-1)
Vremea se schimba radical! Meteorologii au anuntat ce ne asteapta in zilele urmatoare Meteorologii anunta ca vremea se va raci puternic in zilele urmatoare si se va instala gerul in mai multe zone din tara. ...continuare.

"Zilele lui Kim Jong-un sunt numarate". Adevarul spus de un fost membru al regimului de la Phenian

publicat 2017-01-26 10:00:21 (Realitatea-TV)
"Zilele lui Kim Jong-un sunt numarate". Adevarul spus de un fost membru al regimului de la Phenian Zilele lui Kim Jong-un la conducerea Coreei de Nord sunt numarate, iar structurile de conducere a tarii se prabusesc, din cauza coruptiei si a saraciei, a dezvaluit un important diplomat nord-coreean care a decis sa paraseasca tara, scrie New York Times. ...continuare.

Top 10 orase nemuritoare. Cele mai vechi asezari, locuite de mii de ani pana in zilele noastre FOTO

publicat 2017-01-22 15:30:16 (Romania-TV)
Top 10 orase nemuritoare. Cele mai vechi asezari, locuite de mii de ani pana in zilele noastre FOTO Orase antice care sa fie locuite in continuu, de la intemeierea lor pana in zilele noastre, sunt destul de putine in intreaga lume. Multe dintre asezari se rezuma astazi doar la ruine, a caror menire este sa ateste istoria noastra. Iata insa un tur mondial al oraselor care stau inca in picioare de mii de ani, fiind locuite in permanenta, indiferent de epoci. ...continuare.

Pana la Tosca, Steaua s-ar putea desparti de alt jucator » Are pe masa doua oferte si in zilele urmatoare va lua decizia

publicat 2017-01-22 11:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Pana la Tosca, Steaua s-ar putea desparti de alt jucator » Are pe masa doua oferte si in zilele urmatoare va lua decizia Alexandru Bourceanu si-a terminat contractul, Bogdan Mitrea a plecat în Cipru, iar Golubovici s-a întors la CSM Politehnica Iasi. Ei sunt primii trei plecati de la Steaua.  Si Adnan Aganovici, mijlocasul croat al ros-albastrilor, e aproape de a rezilia cu Steaua. Are pe masa doua oferte clare. Una e de la Viitorul, iar cealalta, aparuta zilele trecute, vine din partea echipei la care antrenor e Mircea Rednic, Mouscron, ultima clasata din prima liga belgiana. ... ...continuare.

Pana la Tosca, Steaua s-ar putea desparti de alt jucator » Are pe masa doua oferte si in zilele urmatoare isi decide viitorul

publicat 2017-01-22 11:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Pana la Tosca, Steaua s-ar putea desparti de alt jucator » Are pe masa doua oferte si in zilele urmatoare isi decide viitorul Alexandru Bourceanu si-a terminat contractul, Bogdan Mitrea a plecat în Cipru, iar Golubovici s-a întors la CSM Politehnica Iasi. Ei sunt primii trei plecati de la Steaua.  Si mijlocasul croat e aproape de a rezilia cu Steaua. Are pe masa doua oferte clare. Una e de la Viitorul, iar cealalta, aparuta zilele trecute, vine din partea echipei la care antrenor e Mircea Rednic, Mouscron, ultima clasata din prima liga belgiana. ... ...continuare.

Un stelist, aproape de un transfer in Belgia: "Sper sa se faca mutarea in zilele urmatoare"

publicat 2017-01-20 18:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Un stelist, aproape de un transfer in Belgia: Sper sa se faca mutarea in zilele urmatoare Mircea Rednic, antrenorul gruparii belgiene Mouscron, a declarat ca echipa sa este în discutii cu stelistul Adnan Aganovici pentru un transfer care s-ar putea perfecta în urmatoarele zile. Antrenorul sustine ca mijlocasul de 29 de ani si conducerea lui Mouscron mai trebuie sa se puna de acord în privinta ultimelor detalii financiare. "Suntem în discutii cu Aganovici. El vrea sa vina. Sper ca zilele urmatoare sa se faca transferul. ... ...continuare.