Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Vesti proste de la meteorologi. Se anunta ploi torentiale, GRINDINA si vijelii pentru ZILELE URMATOARE

publicat 2014-07-16 19:45:27 (Romania-TV)
Vesti proste de la meteorologi. Se anunta ploi torentiale, GRINDINA si vijelii pentru ZILELE URMATOARE PROGNOZA METEO. Meteorologii nu au vesti bune pentru noi. In zilele urmatoare prognoza meteo se anunta cu averse, descarcari electrice si vant in rafale. Joi, vineri si sambata vremea ramane instabila. Duminica soarele este mai prezent, insa tot mai apar, indeosebi dupa-amiaza si seara, averse si descarcari electrice, pe arii destul de extinse la munte, dar local si in est si centru, insa doar izolat in rest ...continuare.

Romanii vor avea parte de vreme instabila in zilele urmatoare. Care vor fi temperaturile la mare si la munte

publicat 2014-07-15 22:15:23 (ProTV)
Romanii vor avea parte de vreme instabila in zilele urmatoare. Care vor fi temperaturile la mare si la munte In zilele urmatoare vremea ramane instabila in tara noastra si se pot strange cantitati mai importante de apa si vor fi conditii de grindina. ...continuare.

Scena balconului, actul XXX! Romeo si Julieta din zilele noastre, "fara perdea" in fata vecinilor

publicat 2014-07-14 14:45:07 (CanCan)
Scena balconului, actul XXX! Romeo si Julieta din zilele noastre, fara perdea in fata vecinilor Sa locuiesti la bloc in zilele caniculare este o pedeapsa crunta, iar asta au invatat-o pe pielea lor toti bucurestenii. Important este ca atunci cand iesi sa iei o gura de aer sa nu lasi loc de interpretari! ...continuare.

Un crocodil aflat intr-un avion a devenit agresiv. Ce a urmat este INGROZITOR

publicat 2014-07-13 17:30:19 (Realitatea-TV)
Un crocodil aflat intr-un avion a devenit agresiv. Ce a urmat este INGROZITOR Declaratii incredibile facute zilele trecute, in cadrul unei audieri judiciare care incearca sa stabileasca cum s-a petrecut un acciden de avion care a curmat viata a 19 persoane, in urma cu cativa ani. Singurul pasager al unui accident aviatic bizar a marturisit zilele trecute, in cadrul unei audieri care a avut loc in Marea Britanie, ca accidentul a avut loc din cauza unui crocodil aflat la bordul aeronavei. Reptila a creat o adevarata invalmaseala in avionul in care se aflau 20 de... ...continuare.

In zilele caniculare corpul omului are nevoie de bauturi fierbinti

publicat 2014-07-07 17:45:15 (eInformatii)
descopera.ro: Ce trebuie sa faceti ca sa va racoriti eficient in zilele caniculare? Sfatul la care nu va asteptati Daca va ganditi ca in zilele caniculare trebuie sa va racoriti cu bauturi cat mai... ...continuare.

Taxa suspendata pe podul de la Cernavoda

publicat 2014-07-06 23:45:24 (Libertatea)
Taxa suspendata pe podul de la Cernavoda Pentru a evita cozile interminabile din weekend pentru turistii care se duc sau vin dinspre mare, Ministerul Transporturilor a suspendat taxa de traversare a podului Cernavoda in zilele de vineri, sambata si duminica. Punctul de taxare este tranzitat cel mai mult in weekend Sistarea platii taxelor va fi valabila pana la data de 31 august, si se aplica pe sensul Bucuresti - Constanta, in zilele de vineri, in intervalul 18.00 - 0.00, si sambata, intre orele 6.00 si 12.00. Soferii vor fi scutiti... ...continuare.

Taxa la podul din Cernavoda, scoasa

publicat 2014-07-06 18:45:22 (Puterea)
Taxa la podul din Cernavoda, scoasa Taxa de trecere pentru utilizarea podului peste Dunare de la Fetesti - Cernavoda este sistata si in aceasta vara, in zilele de vineri, sambata si duminica. Sistarea platii taxei a fost aprobata printr-un ordin al lui Alexandru Nastase, secretarul de stat care conduce Departamentul pentru Proiecte de Infrastructura. Masura, valabila pana la 31 august, se aplica pe sensul Bucuresti - Constanta in zilele de vineri, in intervalul 18.00 - 24.00, si sambata, intre orele 06.00 si 12.00. Soferii vor... ...continuare.

Fata lui Gigi Becali a luat o nota URIASA la BAC

publicat 2014-07-04 21:30:18 (Realitatea-TV)
Fata lui Gigi Becali a luat o nota URIASA la BAC Gigi Becali are acum si un motiv de bucurie si de mandrie! Fiica lui a obtinut calificativul maxim la examenul oral la limba engleza pe care l-a sustinut zilele trecute la Bacalaureat! Theodora a invatat la Colegiul "I.L. Caragiale" din Capitala si pare a fi o tanara eminenta. Fiica lui cea mare este o tanara care invata foarte bine, dovada fiind si calificativul pe care Theodora l-a obtinut zilele trecute la examenul oral la limba engleza. Fata lui Gigi a obtinut "B2", calificativul maxim... ...continuare.

TAXA la podul Cernavoda, ELIMINATA la sfarsit de saptamana pana la 31 august

publicat 2014-07-04 17:45:26 (Realitatea-TV)
TAXA la podul Cernavoda, ELIMINATA la sfarsit de saptamana pana la 31 august Incasarea tarifelor de trecere pentru utilizarea podului peste Dunare de la Fetesti - Cernavoda este sistata si in aceasta vara, in zilele de vineri, sambata si duminica, incepand de vineri, 4 iulie. Sistarea platii taxei a fost aprobata printr-un ordin al lui Alexandru Nastase, secretarul de stat care conduce Departamentul pentru Proiecte de Infrastructura, publicat vineri in Monitorul Oficial. Masura, valabila pana la 31 august, se aplica pe sensul Bucuresti - Constanta in zilele de vineri,... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

horoscop ansa harman brasov bovine afdj galati meci direct dolj buzau comat braila bookfest ialomita gorj mures galati raja renata gheorghe tiny curieru brezoi ocna mures zodiac sabin suceava agentul anton flirtezi remes amofm probe cristian galbenuse slpr tulcea holland liceul pedagogic hunedoara arad harghita geografia mariana cojocaru uzzi satu mare bistrita nasaud studenta dinti gratiere vali punga oltchim pustiul chat