Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




VIDEO / Imagini socante in Arad! Un sofer a lesinat la volan si s-a izbit de o alta masina. Ce au aflat politistii in urma cercetarilor

publicat 2017-12-15 18:15:02 (CanCan)
VIDEO / Imagini socante in Arad! Un sofer a lesinat la volan si s-a izbit de o alta masina. Ce au aflat politistii in urma cercetarilor S-au scurs momente de groaza pe o strada din Arad. Un barbat de 40 de ani, care se pare ca a lesinat la volan, a ajuns pe contrasens, unde s-a lovit puternic de o un autoturism in care erau doi studenti straini. Initial, martorii au crezut ca soferul este babeat, pentru ca imediat dupa accident a fost vazut inert la volan, intr-o stare care sugera fie ca a baut, fie ca s-a drogat. Tinerii din masina lovita sustin ca au vazut cum microbuzul vine spre ei, insa nu au mai avut ce sa faca, astfel... ...continuare.

Regele MIhai, citat ca parat la Tribunalul din Arad in ziua in care romanii ii aduc un ultim omagiu. Situatie ilara

publicat 2017-12-15 18:00:07 (Libertatea)
Situatie ilara. Regele Mihai a fost citat ca parat la Tribunalul din Arad in ziua in care romanii ii aduc un ultim omagiu. Regele Mihai a fost citat ca parat la Tribunalul din Arad, in data de 15 decembrie 2017. Regele Mihai, care urmeaza sa fie inmormantat sambata, 16 decembrie, la Curtea de Arges, a […] Post-ul Regele MIhai, citat ca parat la Tribunalul din Arad in ziua in care romanii ii aduc un ultim omagiu. Situatie ilara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VIDEO / Imagini socant in Arad! Un sofer a lesinat la volan si s-a izbit de o alta masina. Ce au aflat politistii in urma cercetarilor

publicat 2017-12-15 18:00:02 (CanCan)
VIDEO / Imagini socant in Arad! Un sofer a lesinat la volan si s-a izbit de o alta masina. Ce au aflat politistii in urma cercetarilor S-au scurs momente de groaza pe o strada din Arad. Un barbat de 40 de ani, care se pare ca a lesinat la volan, a ajuns pe contrasens, unde s-a lovit puternic de o un autoturism in care erau doi studenti straini. Initial, martorii au crezut ca soferul este babeat, pentru ca imediat dupa accident a fost vazut inert la volan, intr-o stare care sugera fie ca a baut, fie ca s-a drogat. Tinerii din masina lovita sustin ca au vazut cum microbuzul vine spre ei, insa nu au mai avut ce sa faca, astfel... ...continuare.

INCREDIBIL! Regele Mihai a fost citat intr-un proces, chiar daca este mort

publicat 2017-12-15 15:00:10 (Realitatea-TV)
INCREDIBIL! Regele Mihai a fost citat intr-un proces, chiar daca este mort Regele Mihai a fost citat, vineri, la Tribunalul Arad, in calitate de parat, desi fostul monarh a decedat pe 5 decembrie. ...continuare.

Regele Mihai a fost citat ca parat la Tribunalul Arad in ziua in care zeci de mii de romani ii prezinta ultimele omagii. Detaliile unui demers juridic scandalos

publicat 2017-12-15 12:00:02 (Adevarul)
Regele Mihai a fost citat ca parat la Tribunalul Arad in ziua in care zeci de mii de romani ii prezinta ultimele omagii. Detaliile unui demers juridic scandalos Ultimul suveran al Romaniei, Regele Mihai I, a fost citat vineri, 15 decembrie 2017, la Tribunalul Arad, desi maine urmeaza sa fie inmormantat la Curtea de Arges. Ultimul suveran al Romaniei a fost dat in judecata de catre un pedofil. ...continuare.

Un producator de echipamente de protectie din Arad: Lipsa personalului este cea mai mare problema. "Unii tineri pleaca fara sa anunte si aflam de la alti angajati ca au plecat in strainatate. Avem masini si utilaje nefolosite."

publicat 2017-12-12 20:30:11 (Ziarul-Financiar)
Un producator de echipamente de protectie din Arad: Lipsa personalului este cea mai mare problema. Unii tineri pleaca fara sa anunte si aflam de la alti angajati ca au plecat in strainatate. Avem masini si utilaje nefolosite. Citeste si: Producatorul de componente auto Takata recruteaza 530 de oameni pentru fabricile din Arad si Sibiu Portughezii de la Coindu cauta 120 de oameni pentru fabrica de componente auto din zona libera Curtici-Arad Compania Rofa, parte a grupului german cu acelasi nume, produce echipamente de protectie intr-o fabrica din Arad si va incheia anul acesta cu o cifra de afaceri de 1,8 mil. euro, in crestere cu aproape 30% fata de anul 2016, conform calculelor ZF pe baza datelor companiei. In... ...continuare.

O persoana a murit, dupa ce un TIR a incetinit ca sa nu loveasca un caine

publicat 2017-12-12 17:30:10 (ProTV)
Circulatia a fost blocata, marti, pe drumul national 79, între Arad si Oradea, din cauza unui accident mortal. ...continuare.

Trafic blocat intre Arad si Oradea in urma unui accident. O persoana a murit

publicat 2017-12-12 14:30:06 (Libertatea)
Un accident rutier produs intre un camion si un microbuz, produs pe DN 79, intre Arad si Oradea, a dus la moartea unei persoane. Din primele informatii, un camion si un microbuz au fost implicate intr-un accident rutier produs, marti dupa amiaza, pe Drumul National 79, intre Arad si Oradea, pe raza localitatii Andrei Șaguna, […] Post-ul Trafic blocat intre Arad si Oradea in urma unui accident. O persoana a murit apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav intre un microbuz de transport persoane si un TIR. Trafic blocat

publicat 2017-12-12 14:00:09 (Realitatea-TV)
Accident grav intre un microbuz de transport persoane si un TIR. Trafic blocat Un accident grav a avut loc, marti in jurul pranzului, in judetul Arad. Șoferul unui microbuz a murit dupa ce a intrat violent intr-un TIR. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA