Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident grav in Prahova. Trei persoane au fost ranite. Elicopterul SMURD a intervenit

publicat 2017-10-25 17:15:08 (Romania-TV)
Accident grav in judetul Prahova. Trei oameni au fost grav raniti dupa ce doua masini s-au ciocnit violent. A fost nevoie de interventia elicopterului SMURD. ...continuare.

Grav accident in Prahova! Trafic restrictionat, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit

publicat 2017-10-25 16:15:06 (Realitatea-TV)
Grav accident in Prahova! Trafic restrictionat, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit Traficul pe DN 1B, la Valea Calugareasca, este restrictionat pe sensul de mers catre Ploiesti, in urma unui accident rutier in care au fost implicate doua TIR-uri. ...continuare.

Adolescent din Prahova, acuzat ca si-a ucis tatal cu toporul. A anuntat cu durere decesul pe Facebook incercand sa ascunda crima

publicat 2017-10-25 12:15:05 (Libertatea)
Adolescent din Prahova, acuzat ca si-a ucis tatal cu toporul. A anuntat cu durere decesul pe Facebook incercand sa ascunda crima Un adolescent de 17 ani,¬†elev la un liceu din judetul Prahova, este cercetat pentru crima, fiind acuzat ca si-a ucis tatal lovindu-l cu un topor in cap. Ulterior, a anuntat cu durere decesul pe Facebook, incercand astfel sa ascunda crima. Ionut Barbu este elev in clasa a XI-a la Liceul Tehnologic Baltesti. Tanarul este din […] Post-ul Adolescent din Prahova, acuzat ca si-a ucis tatal cu toporul. A anuntat cu durere decesul pe Facebook incercand sa ascunda crima apare prima data in... ...continuare.

Caz socant in Prahova. Un tanar si-a ucis tatal cu mai multe lovituri de topor, insa ce a urmat intrece orice imaginatie-VIDEO

publicat 2017-10-25 09:30:02 (Antena3)
Caz socant in Prahova. Un tanar si-a ucis tatal cu mai multe lovituri de topor, insa ce a urmat intrece orice imaginatie-VIDEO Crima infioratoare in Prahova. Un tanar de 17 ani din localitatea Pacureti este suspectat ca si-a ucis tatal cu mai multe lovituri de topor. Pentru a ascunde urmele crimei, baiatul i-a cusut... ...continuare.

FOTO Furtuna face victime in Bucuresti. Tabloul meteo in toata tara si ce ne asteapta in urmatoarele ore

publicat 2017-10-24 21:00:01 (Adevarul)
FOTO Furtuna face victime in Bucuresti. Tabloul meteo in toata tara si ce ne asteapta in urmatoarele ore Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a emis marti dimineata o avertizare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Dambovita si Prahova. ...continuare.

Accident in Prahova. O femeie s-a rasturnat cu masina si a ajuns in curtea unui localnic

publicat 2017-10-24 17:30:07 (Romania-TV)
Accident in Prahova. O femeie s-a rasturnat cu masina si a ajuns in curtea unui localnic Pompierii din cadrul ISU Prahova intervin, marti, pentru salvarea unei soferite de 65 de ani, care s-a rasturnat cu masina peste douazeci de metri si a ajuns in curtea unui localnic, accidentul avand loc la iesirea din Sinaia spre Busteni. ...continuare.

COD GALBEN de inundatii in Dambovita si Prahova

publicat 2017-10-24 09:00:09 (Mediafax)
COD GALBEN de inundatii in Dambovita si Prahova Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a emis, martri dimineata, o atentionare cod galben de inundatii valabil pana la ora 15, pentru judetele Dambovita si Prahova. ...continuare.

Cod galben de inundatii in Prahova si alte doua judete. Ce rauri ar putea depasi cotele de atentie

publicat 2017-10-24 08:45:08 (Libertatea)
Cod galben de inundatii in Prahova si alte doua judete. Ce rauri ar putea depasi cotele de atentie Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis un cod galben de inundatii in Prahova si alte doua judete din tara. Hidrologii avertizeaza ca s-ar putea produce scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie, viituri rapide pe raurile mici din cauza ploilor torentiale din ultimele zile. Avertizarea este valabila de marti, de la ora […] Post-ul Cod galben de inundatii in Prahova si alte doua judete. Ce rauri ar putea depasi cotele de atentie apare prima data in... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA