Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Record pentru un sofer din Suceava. A reusit sa primeasca 15 amenzi in valoare de aproape 10.000 de lei in numai cateva minute

publicat 2017-10-14 10:00:01 (Antena3)
Record pentru un sofer din Suceava. A reusit sa primeasca 15 amenzi in valoare de aproape 10.000 de lei in numai cateva minute Un sofer în vârsta de 22 de ani din Suceava a reusit un record absolut. Tânarul a primit 15 amenzi în numai câteva minute, iar permisul i-a fost suspendat pe o perioada de un... ...continuare.

Accident in Suceava. O masina scapata de sub control a lovit doi stalpi din beton si un autoturism parcat

publicat 2017-10-14 09:45:06 (Romania-TV)
Un accident de circulatie s-a produs, sambata, in municipiul Suceava, dupa ce o soferul unei masini a pierdut controlul volanului, a lovit doi stalpi din beton si un autoturism parcat pe care l-a rasturnat. O persoana a fost ranita, iar politistii incearca sa afle cauzele producerii evenimentului. ...continuare.

Profi a deschis patru magazine

publicat 2017-10-13 13:45:01 (Bursa)
Profi a deschis patru magazine Profi a deschis saptamana aceasta cate un magazin in judetele Suceava, Prahova, Braila si Bacau. ...continuare.

Imagini de la bataia anului, din Suceava. Doi interlopi au atacat cu sabii un boxer, intr-un bar VIDEO

publicat 2017-10-12 18:15:10 (Romania-TV)
Imagini de la bataia anului, din Suceava. Doi interlopi au atacat cu sabii un boxer, intr-un bar VIDEO Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Suceava au finalizat ancheta in cazul celei mai violente rafuieli petrecute in acest an in judet, intr-un local din Falticeni, unde infruntarea a doua grupuri rivale s-a finalizat cu un atac cu sabii, al celor care initial erau potentiale victime. ...continuare.

Tragedie intr-o localitate din Suceava. Doi tineri au murit intr-un accident cumplit

publicat 2017-10-12 17:45:24 (Romania-TV)
Tragedie intr-o localitate din judetul Suceava. Doi tineri de 19 si respectiv 20 de ani au murit pe loc dupa ce s-au izbit cu masina de un stalp de electricitate. Soferul avea permis de doar cateva luni. Baietii erau prieteni si urmau sa plece in Belgia. ...continuare.

Sfasietor! Doi tineri au murit intr-un accident rutier, in judetul Suceava

publicat 2017-10-12 15:00:11 (Realitatea-TV)
Sfasietor! Doi tineri au murit intr-un accident rutier, in judetul Suceava Doi tineri, prieteni, au murit, in noaptea de miercuri spre joi, intr-un accident rutier produs in localitatea Buda, din comuna Rasca, judetul Suceava. ...continuare.

Masina rasturnata langa Suceava. Cinci persoane sunt ranite

publicat 2017-10-11 11:30:02 (Antena3)
Masina rasturnata langa Suceava. Cinci persoane sunt ranite Un accident rutier grav s-a produs miercuri dimineata lânga Suceava. Cinci persoane au fost ranite, printre ele si doi copii. Masina în care se aflau s-a rasturnat. Accidentul s-a produs dupa... ...continuare.

Schimbari la proba practica a examenului pentru obtinerea permisului auto, in Suceava

publicat 2017-10-09 11:45:08 (Romania-TV)
Examinarea candidatilor la proba practica in vederea obtinerii permisului auto se va face doar in municipiul Suceava, incepand cu data de 1 ianuarie 2018 e. Acest lucru a fost decis prin ordin al prefectului Mirela Adomnicai, potrivit monitorulsv.ro. ...continuare.

Aproape 100.000 de tigari de contrabanda, in valoare de 50.000 lei, confiscate in Suceava

publicat 2017-10-07 10:45:02 (Bursa)
Aproape 100.000 de tigari de contrabanda, in valoare de 50.000 lei, confiscate in Suceava Politistii din Suceava au ridicat ieri aproape 100.000 de tigarete de contrabanda de la un barbat care le transporta cu un autoturism, intr-un compartiment special amenajat, informeaza un comunicat de presa al Politiei Romane. ...continuare.

Producatorul de preparate din carne Killer din Suceava: Nu vrem sa ne listam in supermarketuri pentru ca nu sunt conditii avantajoase

publicat 2017-10-07 07:15:24 (Ziarul-Financiar)
Producatorul de preparate din carne Killer din Suceava: Nu vrem sa ne listam in supermarketuri pentru ca nu sunt conditii avantajoase Citeste si: Retailerii alimentari pariaza pe viitorul magazinelor online. "Nu ne permitem sa nu fim in acest joc" Romania, locul 13 in topul celor mai mari producatori de carne de porc din UE Producatorul de preparate din carne Killer din localitatea Horodnic de Jos, judetul Suceava, mizeaza anul acesta pe afaceri de circa 67 mil. lei (15 mil. euro), in crestere cu 7% fata de anul precedent. Killer detine propriul abator, o fabrica de procesare a carnii care produce 15 tone preparate pe zi si... ...continuare.