Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alumil Rom Industry a vandut doua terenuri in judetul Timis pentru 470.000 euro

publicat 2017-09-20 14:30:11 (Ziarul-Financiar)
Alumil Rom Industry a vandut doua terenuri in judetul Timis pentru 470.000 euro Alumil Rom Industry (ALU), filiala a companiei Alumil Aluminium Industry Grecia, grup care activeaza in industria de extrudare a aluminiului la nivel international, a vandut un teren viran si unul pe care se afla un depozit, showroom si birouri, ambele in localitatea Ghiroda din judetul Timis, la un pret total de 470.000 euro, plus TVA.Primul teren are o suprafata de 3858 mp, iar al doilea are 4337 mp. Terenurile au fost scoase la vanzare in urma unei decizii a Consiliului de Administratie... ...continuare.

Cod PORTOCALIU de furtuna in Timis, ACUM

publicat 2017-09-20 14:30:09 (Realitatea-TV)
Cod PORTOCALIU de furtuna in Timis, ACUM Administratia Nationala de Meteorologie a emis COD PORTOCALIU de furtuna pentru judetul Timis, valabil miercuri dupa-amiaza. ...continuare.

Prefect de Timis: "sunt inca mii de timiseni fara electricitate"

publicat 2017-09-20 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
La trei zile de la furtuna de duminica, in judetul Timis sunt inca mii de locuinte fara electricitate. Prefectul si presedintele Consiliului Judetean Timis acuza Enel de rea intentie, avand in vedere lejeritatea cu care compania furnizoare de electricitate a intervenit pe teren in aceste zile. ...continuare.

Din private banking in industria mezelurilor: Razvan Furtuna a plecat de la BCR, pentru a fi noul director financiar al Cris-Tim

publicat 2017-09-20 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
Din private banking in industria mezelurilor: Razvan Furtuna a plecat de la BCR, pentru a fi noul director financiar al Cris-Tim Citeste si: Radu Timis, Cris-Tim: La cifra de afaceri am crescut cu 14-15% in S1, dar la profitabilitate suntem la cel mai mic nivel Grupul Cris-Tim, unul dintre cei mai mari procesatori de carne de pe plan local, controlat de antreprenorul Radu Timis, l-a numit pe Razvan Furtuna, fost sef al departamentului de private banking din BCR, in functia de CFO (director financiar), arata datele de pe reteaua de socializare de business LinkedIn.Razvan Furtuna, absolvent de economie in cadrul ASE... ...continuare.

ACCIDENT in Timis. Sase persoane care se intorceau in tara din Austria au fost ranite

publicat 2017-09-19 21:45:08 (Romania-TV)
ACCIDENT in Timis. Sase persoane care se intorceau in tara din Austria au fost ranite Patru femei si doi barbati au fost raniti marti, dupa ce microbuzul care ii aducea in tara din Austria s-a rasturnat la marginea soselei la intrarea in orasul Sannicolau Mare, din judetul Timis. ...continuare.

ACCIDENT GROAZNIC in aceasta seara. Sunt numeroase VICTIME

publicat 2017-09-19 20:15:02 (Antena3)
ACCIDENT GROAZNIC in aceasta seara. Sunt numeroase VICTIME Sase persoane au fost ranite, marti seara, dupa ce microbuzul in care erau si care se intorcea din Austria s-a rasturnat la intrarea in Sannicolau Mare, judetul Timis. Potrivit ISU... ...continuare.

Accident grav in judetul Timis. Mai multe victime, dupa ce un microbuz s-a rasturnat

publicat 2017-09-19 20:15:02 (Antena3)
Accident grav in judetul Timis. Mai multe victime, dupa ce un microbuz s-a rasturnat Sase persoane au fost ranite, marti seara, dupa ce microbuzul in care erau si care se intorcea din Austria s-a rasturnat la intrarea in Sannicolau Mare, judetul Timis. Potrivit ISU... ...continuare.

13 unitati de invatamant din Timis raman inchise miercuri, fiind afectate de furtuna de duminica

publicat 2017-09-19 16:00:09 (Romania-TV)
13 unitati de invatamant din Timis raman inchise miercuri, fiind afectate de furtuna de duminica Un numar de 13 unitati de invatamant din Timisoara si din judetul Timis raman inchise miercuri, fiind afectate de furtuna de duminica, iar Liceul de Arte Plastice din Timisoara va ramane inchis toata saptamana. ...continuare.

Imagini HORROR filmate in Romania! Momentul in care acoperisul unui bloc ZBOARA - VIDEO TERIFIANT

publicat 2017-09-19 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Imagini HORROR filmate in Romania! Momentul in care acoperisul unui bloc ZBOARA - VIDEO TERIFIANT Natura s-a dezlantuit in Romania! Dupa furtuna puternica din Timis din cauza careia au murit opt oameni, noi imagini terifiante postate de intenauti apar in mediul online. ...continuare.

Premierul Tudose in Timis: Astept dosarele in baza carora acordam prima transa de ajutor

publicat 2017-09-18 22:45:10 (Romania-TV)
Premierul Tudose in Timis: Astept dosarele in baza carora acordam prima transa de ajutor Premierul Mihai Tudose a declarat ca isi va continua si marti deplasarea de lucru in Timis, judet sever afectat de furtuna de duminica din vestul tarii, adaugand ca va pleca din zona cand autoritatile locale vor finaliza dosarele de evaluare a pagubelor care vor sta la baza intocmirii hotararilor de guvern prin care se va acorda prima transa de ajutoare. ...continuare.