Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Maior SRI condamnat la 2 ani si 6 luni cu suspendare pentru trafic de droguri

publicat 2017-12-04 19:30:04 (Libertatea)
Maior SRI condamnat la 2 ani si 6 luni cu suspendare pentru trafic de droguri, la Arad. Este vorba despre Mares Ciprian, maiorul SRI trimis in judecata de DIICOT Arad pentru infractiunea de trafic ilicit de droguri de risc si mare risc, fara drept, in forma continuata si pentru infractiunea de efectuare fara drept de […] Post-ul Maior SRI condamnat la 2 ani si 6 luni cu suspendare pentru trafic de droguri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Imagini in premiera. Ce s-a intamplat la Sectia de Pediatrie invadata de gandaci. E absolut fabulos!

publicat 2017-12-03 23:30:02 (CanCan)
Imagini in premiera. Ce s-a intamplat la Sectia de Pediatrie invadata de gandaci. E absolut fabulos! Nerenovata de zeci de ani si abandonata de autoritati, sectia pediatrica de boli infectioase a Spitalului Judetean din Arad este in plin proces de refacere si modernizare, dupa ce o tanara de 29 de ani, din Arad, a reusit ceea ce pentru politicieni si functionari parea imposibil: a strans fonduri de aproximativ 70.000 de euro si diverse materiale in valoare de 45.000 de euro, si a inceput innoirea sectiei si dotarea cu echipamente si mobilier. CANCAN.RO, SITE-UL NR. 1 DIN ROMANIA, va prezinta... ...continuare.

EXPLOZIE la Arad: O femeie a fost transportata de urgenta la spital

publicat 2017-12-02 18:00:07 (Realitatea-TV)
EXPLOZIE la Arad: O femeie a fost transportata de urgenta la spital O explozie s-a produs, sambata dupa-amiaza, la o casa din localitatea Sebis, in judetul Arad. In urma deflagratiei, o femeie in varsta de 60 de ani a suferit arsuri si a fost transportata la spital. ...continuare.

Explozie la un imobil din Arad. O femeie a fost grav ranita

publicat 2017-12-02 17:00:06 (Libertatea)
Explozie la un imobil din Arad, sambata, 2 decembrie. O femeie a suferit arsuri si a fost transportata de urgenta la spital. Explozia nu a fost urmata de incendiu. O explozie s-a produs, sambata dupa-amiaza, la o casa din localitatea Sebis, judetul Arad, iar in urma deflagaratiei o femeie de 60 de ani a suferit […] Post-ul Explozie la un imobil din Arad. O femeie a fost grav ranita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Arad: Explozie la un imobil din localitatea Sebis, o femeie a fost ranita

publicat 2017-12-02 16:45:06 (Mediafax)
O explozie s-a produs, sambata dupa-amiaza, la o casa din localitatea Sebis, judetul Arad, iar in urma deflagaratiei o femeie de 60 de ani a suferit arsuri si a fost transportata la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tanarul care a provocat accidentul rutier de pe DN 79 a murit

publicat 2017-12-01 19:15:09 (Romania-TV)
Tanarul care a provocat accidentul rutier de pe DN 79 a murit Tanarul de 19 ani care a provocat accidentul rutier de joi seara de pe DN 79 Arad - Oradea a decedat vineri dimineata la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Arad, informeaza surse din unitatea medicala. ...continuare.

Autoturism spulberat de un TIR la Arad. Trei persoane si-au pierdut viata. DETALIUL aflat de politisti dupa PRODUCEREA TRAGEDIEI. Alerta!

publicat 2017-12-01 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Autoturism spulberat de un TIR la Arad. Trei persoane si-au pierdut viata. DETALIUL aflat de politisti dupa PRODUCEREA TRAGEDIEI. Alerta! Un tanar care avea avea permis de conducere doar de cateva luni a provocat un accident cumplit pe drumul Arad-Oradea. In urma imapctului, trei persoane si-au pierdut viata. ...continuare.

Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism

publicat 2017-12-01 15:45:01 (Antena3)
Accident cumplit in Arad. Trei persoane au murit dupa ce un TIR a spulberat un autoturism Un tânar care avea avea permis de conducere doar de câteva luni a provocat un accident cumplit pe drumul Arad-Oradea. În urma imapctului, trei persoane si-au pierdut viata. Tânarul a... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA