Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




MAREA ELIBERARE. Inca un detinut proaspat iesit din inchisoare a recidivat

publicat 2017-11-02 11:45:08 (Realitatea-TV)
MAREA ELIBERARE. Inca un detinut proaspat iesit din inchisoare a recidivat Un detinut condamnat pentru viol si eliberat din Penitenciarul Giurgiu pe 19 octombrie, in ziua in care legea recursului compensatoriu a intrat in vigoare, a recidivat. ...continuare.

Oltenii vor sa-si refaca moralul dupa umilinta cu FCSB: "Trebuie sa abordam pozitiv meciul cu Astra" / VIDEO

publicat 2017-11-01 17:45:08 (Libertatea)
Oltenii vor sa-si refaca moralul dupa umilinta cu FCSB: Trebuie sa abordam pozitiv meciul cu Astra / VIDEO Oltenii vor sa-si refaca moralul dupa umilinta cu FCSB, scor 2-5, suferita etapa trecuta a Ligii 1, la Drobeta Turnu Severin. CSU Craiova tinteste victoria in partida cu Astra Giurgiu, programata in deplasare, vineri, de la ora 20:45.  "Va fi o partida dificila impotriva Astrei Giurgiu, dar suntem Universitatea Craiova si vom merge la Giurgiu […] Post-ul Oltenii vor sa-si refaca moralul dupa umilinta cu FCSB: "Trebuie sa abordam pozitiv meciul cu Astra" / VIDEO apare prima data in... ...continuare.

Bomba intr-un cimitir! Munitie neexplodata, descoperita langa Penitenciarul Giurgiu

publicat 2017-10-31 17:30:10 (Realitatea-TV)
Bomba intr-un cimitir! Munitie neexplodata, descoperita langa Penitenciarul Giurgiu In timp ce sapau o groapa in cimitirul de langa penitenciarul Giurgiu, lucratorii au dat, marti dupa-amiaza, peste doua elemente de munitie neexplodata. ...continuare.

Cererea Mihaielei Iorga de a fi judecator la Giurgiu, respinsa de CSM

publicat 2017-10-31 16:30:07 (Mediafax)
Cererea Mihaielei Iorga de a fi judecator la Giurgiu, respinsa de CSM Plenul Consiliului Superior al Magistraturii a decis marti sa respinga solicitarea Mihaiela Iorga de numire in functia de judecator la Judecatoria Giurgiu, ea ramanand astfel procuror, potrivit unor surse din cadrul CSM. ...continuare.

Plenul CSM hotaraste marti daca Mihaela Iorga va fi judecator la Giurgiu

publicat 2017-10-31 10:45:02 (Antena3)
Plenul CSM hotaraste marti daca Mihaela Iorga va fi judecator la Giurgiu Plenul Consiliului Superior al Magistraturii are pe ordinea de zi a sedintei de marti solicitarea procurorului Mihaela Iorga de numire în functia de judecator la Judecatoria Giurgiu, Sectia pentru procurori... ...continuare.

Plenul CSM decide daca admite cererea Mihaelei Iorga de a fi judecator la Giurgiu

publicat 2017-10-31 07:15:05 (Mediafax)
Plenul CSM decide daca admite cererea Mihaelei Iorga de a fi judecator la Giurgiu Pe ordinea de zi a sedintei de marti a plenului Consiliului Superior al Magistraturii (CSM) se afla solicitarea procurorului Mihaela Iorga de numire in functia de judecator la Judecatoria Giurgiu, Sectia pentru procurori a CSM admitand deja cererea pe 29 septembrie. ...continuare.

Cantareata care lucreaza la jandarmerie VIDEO

publicat 2017-10-30 23:45:12 (Romania-TV)
Cantareata care lucreaza la jandarmerie VIDEO O femeie jandarm a primit un premiu surpriza dupa ce a interpretat intr-un concurs doua melodii ce apartin indragitelor cantarete Eva Kiss si Mariana Sura. Ea este din Giurgiu si a reusit sa castige aprecierea juriului la Festivalul National al Artistilor amatori din judetul Neamt. ...continuare.

LIGA I. Un arbitru este aratat cu degetul, pentru ca ar fi INJURAT un antrenor. "Ar trebui sa ascultati pe inregistrari"

publicat 2017-10-29 00:45:04 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. Un arbitru este aratat cu degetul, pentru ca ar fi INJURAT un antrenor. Ar trebui sa ascultati pe inregistrari Alexandru Ionita II, fotbalistul Astrei Giurgiu, a povestit ca arbitrul Sebastian Coltescu l-a injurat pe Edi Iordanescu in timpul partidei cu ACS Poli Timisoara. ...continuare.

Ionut Popa isi ironizeaza un jucator: "Golul lui e o intamplare, una la 118 ani"

publicat 2017-10-28 23:15:05 (OnlineSport)
Golul marcat de Sebastian Mailat prin care ACS Poli Timisoara a obtinut victoria in meciul cu Astra Giurgiu nu l-a impresionat pe antrenorul Ionut Popa. ...continuare.

ACS Poli Timisoara castiga in superioritate numerica impotriva Astrei

publicat 2017-10-28 23:15:05 (OnlineSport)
Meci cu scantei in Banat intre ACS Poli Timisoara si Astra Giurgiu, partida pe care banatenii au castigat-o, cu 2-1 (1-0), in conditii de jucator in plus pe teren. Meciul a fost live text in aceasta pagina. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA