Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Lupta pentru consolidarea pietei private de servicii de sanatate. MedLife cumpara reteaua de clinici si spitalul Polisano din Sibiu. Mihai Marcu: Polisano ne va intari si mai mult pozitia de lider national

publicat 2017-10-19 00:30:11 (Ziarul-Financiar)
Lupta pentru consolidarea pietei private de servicii de sanatate. MedLife cumpara reteaua de clinici si spitalul Polisano din Sibiu. Mihai Marcu: Polisano ne va intari si mai mult pozitia de lider national Citeste si: MedLife, buget de 80 mil. euro pentru achizitii si promite 5-6 tranzactii mari pe viitor Sensiblu - 78 de farmacii Polisano Actionarii fabricii de medicamente Polisano din Sibiu au adus un executiv britanic cu 20 de ani experienta in farma sa restructureze businessul MedLife, cel mai mare furnizor privat de servicii medicale, este in negocieri finale sa cumpere reteaua de clinici si spitalul Polisano, cu afaceri de 17 milioane de euro anul trecut.Prin aceasta tranzactie, MedLife... ...continuare.

ATENȚIE ȘOFERI: Ce sosea importanta este restrictionata in urmatoarele 2 zile

publicat 2017-10-17 16:45:06 (Realitatea-TV)
ATENȚIE ȘOFERI: Ce sosea importanta este restrictionata in urmatoarele 2 zile Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere anunta ca in perioada 18 - 20 octombrie, un convoi agabaritic se va deplasa pe ruta Sibiu-Valea Oltului, pana in Capatanenii Pamanteni. ...continuare.

Accident grav in Sibiu: Doi copii si un adult, raniti dupa ce caruta nesemnalizata cu care circulau a fost lovita de o masina

publicat 2017-10-12 21:30:26 (Romania-TV)
Accident grav in Sibiu: Doi copii si un adult, raniti dupa ce caruta nesemnalizata cu care circulau a fost lovita de o masina Doi copii si un adult au fost raniti, joi seara, dupa ce caruta nesemnalizata cu care circulau in localitatea Mosna din judetul Sibiu a fost lovita de o masina. Toti sunt constienti si au fost transportati la Spitalul Municipal Medias. ...continuare.

Patru masini, implicate intr-un carambol pe Valea Oltului

publicat 2017-10-12 12:00:07 (Realitatea-TV)
Patru masini, implicate intr-un carambol pe Valea Oltului Traficul este ingreunat pe Valea Oltului, la intrarea in judetul Sibiu din cauza unui eveniment de circulatie. ...continuare.

GRAV ACCIDENT RUTIER. Valea Oltului BLOCATA

publicat 2017-10-12 11:30:04 (Evenimentul-Zilei)
GRAV ACCIDENT RUTIER. Valea Oltului BLOCATA Soferii circula cu greutate pe DN7, la intrarea in judetul Sibiu, pe sensul dinspre Valcea, unde patru masini s-au tamponat, autovehiculele fiind scoase in afara soselei, a anuntat Inspectoratul de Politie al Judetului (IPJ) Sibiu. ...continuare.

Accident in lant pe Valea Oltului

publicat 2017-10-12 11:30:01 (Antena3)
Accident in lant pe Valea Oltului Soferii circula cu greutate pe DN7, la intrarea în judetul Sibiu, pe sensul dinspre Vâlcea, unde patru masini s-au tamponat, autovehiculele fiind scoase în afara soselei, a anuntat Inspectoratul... ...continuare.

Cerb ratacit in mijlocul drumului, trafic blocat VIDEO

publicat 2017-10-12 10:45:12 (Romania-TV)
Cerb ratacit in mijlocul drumului, trafic blocat VIDEO Un cerb ratacit a pus pe jar soferii dintr-o localitate din Sibiu. ...continuare.

Alerta in Sibiu! Un pachet suspect le-a dat fiori trecatorilor

publicat 2017-10-11 21:45:07 (Realitatea-TV)
Alerta in Sibiu! Un pachet suspect le-a dat fiori trecatorilor Echipaje de la Serviciul Roman de Informatii intervin pe strada Unirii din Medias, pentru ridicarea unui colet suspect. ...continuare.

Un BARBAT a facut INFARCT la VOLAN, in timp ce era pe AUTOSTRADA. Medicii nu au mai putut face nimic

publicat 2017-10-11 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Un BARBAT a facut INFARCT la VOLAN, in timp ce era pe AUTOSTRADA. Medicii nu au mai putut face nimic Un grav accident rutier a avut loc miercuri, pe autostrada Sibiu - Orastie, dupa ce soferul unei masini a suferit un infarct si a lovit un alt autoturism. ...continuare.

Accident pe autostrada Sibiu-Orastie. Un sofer a facut infarct la volan

publicat 2017-10-11 11:30:07 (ProTV)
Doua autovehicule s-au ciocnit, miercuri, pe autostrada Sibiu – Orastie, în dreptul localitatii sibiene Apoldu de Sus, dupa ce soferul unei masini a suferit un infarct. Echipajul SMURD intervine si resusciteaza barbatul de 60 de ani. ...continuare.