Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CURSURI SUSPENDATE in mai multe ȘCOLI din cauza FURTUNILOR

publicat 2017-09-17 23:30:03 (Evenimentul-Zilei)
CURSURI SUSPENDATE in mai multe ȘCOLI din cauza FURTUNILOR Inspectorul scolar general al judetului Timis, Aura Danielescu, anunta ca in opt unitati de invatamant din judet cursurile vor fi suspendate in ziua de luni. ...continuare.

Furtuna a facut ravagii in judetul Timis. Decizie de ultima ora luata de Inspectoratul Școlar

publicat 2017-09-17 22:00:03 (Antena3)
Furtuna a facut ravagii in judetul Timis. Decizie de ultima ora luata de Inspectoratul Școlar Cursurile in opt unitati de invatamant din judetul Timis au fost suspendate pentru ziua de luni, dupa ce furtuna puternica de duminica a avariat acoperisurile cladirilor, iar unele... ...continuare.

CURSURI SUSPENDATE in Timis. Distribuitorul de energie instituie "stare de urgenta nivel 2"

publicat 2017-09-17 21:45:08 (Realitatea-TV)
CURSURI SUSPENDATE in Timis. Distribuitorul de energie instituie "stare de urgenta nivel 2" Cursurile in opt unitati de invatamant din judetul Timis au fost suspendate pentru ziua de luni, dupa ce furtuna puternica de duminica a avariat acoperisurile cladirilor, iar unele unitati de invatamant au ramas fara curent electric. ...continuare.

Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si 30 de raniti. Alte doua persoane au murit in Arad si Bistrita-Nasaud

publicat 2017-09-17 19:45:01 (Antena3)
Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si 30 de raniti. Alte doua persoane au murit in Arad si Bistrita-Nasaud Update: Numarul ranitilor in furtuna de duminica ajunsi la Spitalul Judetean Timisoara a ajuns la 30, dar medicii estimeaza ca va creste in continuare. ''Avem 30 de victime cu... ...continuare.

Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si 30 de raniti. ISU: Recomandam oamenilor sa nu iasa din casa. Imagini de la fata locului

publicat 2017-09-17 19:30:01 (Antena3)
Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si 30 de raniti. ISU: Recomandam oamenilor sa nu iasa din casa. Imagini de la fata locului Update: Numarul ranitilor in furtuna de duminica ajunsi la Spitalul Judetean Timisoara a ajuns la 30, dar medicii estimeaza ca va creste in continuare. ''Avem 30 de victime cu... ...continuare.

E NENOROCIRE in ROMANIA in ACESTE CLIPE! Mai multi MORȚI si ZECI DE RANIȚI!

publicat 2017-09-17 18:30:02 (Antena3)
E NENOROCIRE in ROMANIA in ACESTE CLIPE! Mai multi MORȚI si ZECI DE RANIȚI! Update: Numarul persoanelor decedate in judetul Timis in urma furtunii de duminica dupa-amiaza a crescut la patru, ultimele doua cazuri semnalate fiind in localitatea Buzias, anunta reprezenta... ...continuare.

Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si mai multi raniti. ISU: Recomandam oamenilor sa nu iasa din casa. Primarul Timisoarei: S-au rasturnat TIR-uri

publicat 2017-09-17 17:45:01 (Antena3)
Furtuna violenta in judetul Timis: Patru morti si mai multi raniti. ISU: Recomandam oamenilor sa nu iasa din casa. Primarul Timisoarei: S-au rasturnat TIR-uri Update: Numarul persoanelor decedate in judetul Timis in urma furtunii de duminica dupa-amiaza a crescut la patru, ultimele doua cazuri semnalate fiind in localitatea Buzias, anunta reprezenta... ...continuare.

Furtuna violenta in Timisoara. 2 oameni au murit si 12 sunt raniti

publicat 2017-09-17 17:30:08 (ProTV)
O furtuna violenta în Timisoara, care nu a durat mai mult de jumatate de ora, a lasat în urma un bilant dezastruos: doua persoane au murit si 12 au fost ranite, conform ISU Timis. ...continuare.

COD PORTOCALIU de fenomene meteo PERICULOASE in mai multe JUDEȚE

publicat 2017-09-17 16:30:03 (Evenimentul-Zilei)
COD PORTOCALIU de fenomene meteo PERICULOASE in mai multe JUDEȚE Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis duminica doua atentionari nowcasting Cod portocaliu de ploi torentiale si vant puternic, in judetele Timis si Arad. ...continuare.

Accident cumplit in judetul Timis: Doua persoane au murit, iar alta este ranita grav

publicat 2017-09-14 20:00:07 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in judetul Timis: Doua persoane au murit, iar alta este ranita grav Doi cetateni straini, un canadian si un australian, si-au pierdut viata, iar alta persoana a fost ranita grav, fiind transportata la spital, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un TIR, joi, pe centura Lugojului, din judetul Timis. ...continuare.