Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident grav in Vrancea: un mort si patru raniti. Circulatia pe E85 a fost oprita

publicat 2017-09-28 12:45:15 (Romania-TV)
Un grav accident de circulatie s-a produs joi pe E85 in judetul Vrancea. O persoana si-a pierdut viata, iar alte patru sunt ranite. ...continuare.

Grav accident rutier in judetul Vrancea. Un mort si patru raniti

publicat 2017-09-28 12:30:02 (Antena3)
Grav accident rutier in judetul Vrancea. Un mort si patru raniti Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Române informeaza ca, la aceasta ora (12:00), circulatia rutiera este oprita pe DE85 (DN2), din cauza unui accident rutier produs între localit... ...continuare.

Un nou cutremur in Romania, seismul a fost de adancime

publicat 2017-09-27 13:30:09 (Romania-TV)
Un nou cutremur in Romania, seismul a fost de adancime Un cutremur de 3,3 pe scara Richter a avut loc in judetul Buzau, in zona seismica Vrancea, anunta Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Cutremur in Vrancea, in urma cu putin timp

publicat 2017-09-27 13:30:08 (Realitatea-TV)
Cutremur in Vrancea, in urma cu putin timp Un cutremur cu magnitudinea 3,3 pe scara Richter a fost inregistrat, miercuri, la ora 12.15, in judetul Buzau, la o adancime de 119.5 kilometri, anunta Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

CUTREMUR de 4,3 pe Richter in Romania

publicat 2017-09-25 11:30:03 (Click)
CUTREMUR de 4,3 pe Richter in Romania Un cutremur cu magnitudinea 4,3 s-a produs, luni dimineata, la ora 10.54, in Vrancea, la o adancime de 168,9 kilometri, anunta INFP. In ziua de 25/09/2017 la ora 10:54:51(ora Romaniei) s-a produs in Romania un cutremur cu magnitudinea 4.3 pe scara Richter, la adancimea de 168.925km. Citeste mai departe... ...continuare.

Val de cutremure in Romania. La ce se asteapta seismologii

publicat 2017-09-25 11:30:02 (Antena3)
Val de cutremure in Romania. La ce se asteapta seismologii Un cutremur cu magnitudinea de 4,3 grade pe scara Richter s-a produs luni, la ora 10:54, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, la o adancime de 150 de kilometri, potrivit Institutului National de... ...continuare.

Cutremur cu magnitudine 4,3 in Vrancea

publicat 2017-09-25 11:30:02 (Bursa)
Cutremur cu magnitudine 4,3 in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 4,3 s-a produs, azi dimineata, la ora 10:54, in Vrancea, la o adancime de 168,9 kilometri. ...continuare.

Cutremur puternic in zona Vrancea

publicat 2017-09-25 11:15:10 (Romania-TV)
Cutremur puternic in zona Vrancea Un cutremur de 4,3 pe scara Richter a avut loc in judetul Buzau, in zona seismica Vrancea, anunta Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 4,3, in Vrancea

publicat 2017-09-25 11:15:09 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 4,3 s-a produs, luni dimineata, la ora 10.54, în Vrancea, la o adâncime de 168,9 kilometri. ...continuare.

Cutremur in Vrancea! S-a simtit si la Bucuresti. Ce magnitudine a avut

publicat 2017-09-24 15:00:03 (CanCan)
Cutremur in Vrancea! S-a simtit si la Bucuresti. Ce magnitudine a avut Un cutremur cu magnitudinea 3,1 s-a produs duminica dimineata, la ora 6:15, in Marea Neagra. In aceeasi zi, a avut loc unul si in Vrancea, care s-a resimtit si in Capitala. Potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP), duminica dimineata, la ora 6:15, s-a produs in Marea Neagra un cutremur cu magnitudinea 3.1, la adancimea de 28,7 kilometri. Cel din Vrancea s-a produs la ora 3:41, la o adancime de 77,9 kilometri, si a avut o magnitudine de 2,3 grade... ...continuare.