Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incendiu violent in Arad

publicat 2018-02-18 12:15:03 (Cotidianul)
Incendiu violent in Arad Un incendiu violent a izbucnit, duminica dimineata [...] The post Incendiu violent in Arad appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Captura impresionanta de droguri la Arad! Patru persoane au fost retinute pentru 30 de zile

publicat 2018-02-16 18:30:02 (Antena3)
Captura impresionanta de droguri la Arad! Patru persoane au fost retinute pentru 30 de zile Peste 5.000 de comprimate de ecstasy si 200 de grame de cannabis, in valoare de peste 260.000 lei, au fost ridicate de procurorii DIICOT - Biroul Teritorial Arad si politistii de la Serviciul de Combatere a Criminal... ...continuare.

Fosta iubita a lui Liviu Varciu a rupt tacerea! Ami Teiceanu, despre "rapirea" Carminei: "Copilul e pe numele meu!"

publicat 2018-02-16 13:30:02 (CanCan)
Fosta iubita a lui Liviu Varciu a rupt tacerea! Ami Teiceanu, despre rapirea Carminei: Copilul e pe numele meu! Recent, au aparut zvonuri conform carora intre Ami Teiceanu si Liviu Varciu a fost un scandal de proportii din cauza fiicei lor. Mama fetitei a vrut sa faca lumina in cazul "rapirii" Carminei, care s-a mutat inapoi in Arad, dupa ce venise sa faca liceul la Bucuresti si locuia in casa lui Varciu. Se pare ca la mijloc a existat un alt motiv pentru mutarea adolescentei. "Eu am adus-o pe Carmina la Bucuresti. Ea a fost crescuta de mine 15 ani. La Bucuresti, a intrat in alt anturaj pentru ca... ...continuare.

Liviu Varciu a vorbit despre regulile stricte ale fostei iubite in educatia Carminei! Ce-l intereseaza, de fapt, pe el la fata cea mare

publicat 2018-02-14 18:45:02 (CanCan)
Liviu Varciu a vorbit despre regulile stricte ale fostei iubite in educatia Carminei! Ce-l intereseaza, de fapt, pe el la fata cea mare Carmina, fiica lui Liviu Varciu, s-a intors langa mama ei care sta in Arad! Decizia de a reveni langa aceea care a crescut-o si a educat-o a fost luata de comun acord de Liviu Varciu cu Ami Teiceanu. Sigur, un cuvant de spus a avut si adolescent. "A stat trei luni la mine, a fost la un liceu privat foarte bun, dar anturajul e un pic altfel fata de cel din Arad. Am decis cu mama ei ca ea sa continue acolo studiile, ca este si langa mama ei, a crescut langa ea, mama ei e mai dura decat mine, eu... ...continuare.

Scene socante in Arad! Un barbat a fost aruncat din tren si snopit in bataie - VIDEO

publicat 2018-02-13 10:00:01 (Antena3)
Scene socante in Arad! Un barbat a fost aruncat din tren si snopit in bataie - VIDEO Au fost scene de groaza intr-un tren care circula prin Banat. Un barbat a fost dat jos din tren, intr-o gara din judetul Arad si snopit in bataie de mai multi calatori. In imagini se vede cum doi tineri... ...continuare.

Incident violent intr-o gara din Arad! Barbat dat jos din tren si batut de controlor(VIDEO)

publicat 2018-02-13 08:15:26 (Realitatea-TV)
Incident violent intr-o gara din Arad!  Barbat dat jos din tren si batut de controlor(VIDEO) Incident violent in gara Milova, din judetul Arad. Un barbat a fost dat jos din tren si batut crunt de controlor, dar si de doi calatori. ...continuare.

Un calator fara bilet a fost batut crunt intr-o gara din Arad VIDEO

publicat 2018-02-12 23:45:30 (Romania-TV)
Un calator fara bilet a fost batut crunt intr-o gara din Arad VIDEO Scene de o violenta extrema au fost filmate intr-o gara din judetul Arad. Un barbat a fost dat jos din tren si snopit in bataie, ziua in amiaza mare, sub privirile inmarmurite ale calatorilor. Controlorul CFR a participat si el la bataie. ...continuare.

Caz socant in Arad. Un barbat a fost dat jos din tren si batut de controlor si doi calatori

publicat 2018-02-12 23:45:02 (Antena3)
Caz socant in Arad. Un barbat a fost dat jos din tren si batut de controlor si doi calatori Caz socant in Arad. Un barbat a fost dat jos din tren, n gara din Milova si a fost batut de controlor si alti doi calatori. Un videoclip arata cum barbatul a fost dat jos din trenul personal Arad-Simeria,... ...continuare.

Imagini scandaloase! Un calator este batut de controlor, intr-o gara din Arad. Individul este lasat lat pe peron!

publicat 2018-02-12 20:45:03 (CanCan)
Imagini scandaloase! Un calator este batut de controlor, intr-o gara din Arad. Individul este lasat lat pe peron! Un incident absolut revoltator a avut loc intr-o gara din judetul Arad, iar imaginile filmate de un utilizator facebook s-au viralizat rapid. Un individ aflat cel mai probabil sub influenta alcoolului este dat jos din tren si batut, chiar de un controlor!Imaginile au fost filmate in Gara Milova, asa cum apare in descrierea utilizatorului care a facut cunoscuta intreaga poveste. Individul este tarat din tren de un tanar, si asezat pe peron, iar apoi ii sunt aduse si bagajele. Omul incearca... ...continuare.

Gripa a provocat inca un deces. Cati romani au murit pana acum

publicat 2018-02-12 17:15:02 (Antena3)
Gripa a provocat inca un deces. Cati romani au murit pana acum Epidemia de gripa face noi victime. Potrivit Ministerului Sanatati numarul mortilor a ajuns la 21, dupa ce o femeie in varsta de 63 de ani a murit la Spitalul de Urgenta din Arad, in urma unor complicatii... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro