Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 19 20 21 22 Pag. urm. »

CSM Bucuresti, victorie la scor cu CSM Bistrita, in Liga Nationala de handbal feminin, botezata Liga Florilor

publicat 2017-10-25 08:00:10 (Libertatea)
Dupa esecul de la Nykobing, din Liga Campionilor, CSM Bucuresti, victorie la scor cu CSM Bistrita, in Liga Nationala de handbal feminin, botezata Liga Florilor. CSM Bucuresti a invins-o la scor pe CSM Bistrita, cu 46-27 (24-12), marti seara, in deplasare, intr-un meci din etapa a saptea a Ligii Nationale de handbal feminin. Doar 15 […] Post-ul CSM Bucuresti, victorie la scor cu CSM Bistrita, in Liga Nationala de handbal feminin, botezata Liga Florilor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A chemat ambulanta si le-a spus medicilor ca ar fi cazut intr-un cutit. Ce au descoperit politistii

publicat 2017-10-24 21:45:06 (Realitatea-TV)
A chemat ambulanta si le-a spus medicilor ca ar fi cazut intr-un cutit. Ce au descoperit politistii Caz halucinant in Bistrita. Un barbat injunghiat in abdomen le-a spus medicilor ca ar fi cazut intr-un cutit. Mai tarziu, politistii s-au ingrozit cand au aflat adevarul. ...continuare.

S-au razbunat pe Bistrita! Fetele de la CSM Bucuresti au facut instructie cu bistritencele, dupa ce au pierdut la Nykobing

publicat 2017-10-24 20:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
S-au razbunat pe Bistrita! Fetele de la CSM Bucuresti au facut instructie cu bistritencele, dupa ce au pierdut la Nykobing CSM Bucuresti a prins Bistrita dupa esecul din Danemarca si i-a administrat o înfrângere la 19 goluri diferenta: 46-27 Pentru CSM Bistrita înfrângerea suferita de CSM Bucuresti, la Nykobing, în Danemarca, nu a fost cel mai bun lucru. Neagu si compania au ajuns în Ardeal cu dorinta de a arata ca esecul a fost un simplu accident. ... ...continuare.

Fost sef serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita, trimis in judecata pentru mita de peste 700.000 de lei

publicat 2017-10-24 15:45:07 (Romania-TV)
Fost sef serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita, trimis in judecata pentru mita de peste 700.000 de lei Un fost sef de serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita a fost trimis in judecata de catre procurorii Directiei Nationale Anticoruptie pentru ca ar fi luat peste 700.000 de lei mita de la doi oameni de afaceri pentru derularea unui contract. Intreaga suma a fost platita de firma celor doi prin intermediul a 23 de ordine plata. ...continuare.

Fost sef serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita, trimis in judecata

publicat 2017-10-24 13:45:02 (Bursa)
Fost sef serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita, trimis in judecata Un fost sef de serviciu din cadrul Hidroelectrica Bistrita a fost trimis in judecata de catre procurorii Directiei Nationale Anticoruptie (DNA) pentru ca a luat peste 700.000 de lei mita de la doi oameni de afaceri pentru derularea unui contract, intreaga suma fiind platita de firma celor doi prin intermediul a 23 de ordine plata, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

Un fost politician, consatean cu Cristian Pomohaci, arunca bomba. "Nu il suparati pe Pomohaci, stie multe secrete politice..." FOTO

publicat 2017-10-24 13:15:13 (Romania-TV)
Ancuta Carcu, fosta sefa PRM Bistrita, s-a nascut in aceeasi localitate cu fostul preot Cristian Pomohaci si stie foarte bine povestea acestuia. ...continuare.

VIDEO. Un barbat a fost spulberat de tren

publicat 2017-10-24 10:45:08 (Realitatea-TV)
VIDEO. Un barbat a fost spulberat de tren Un barbat de 60 de ani din Vermes, Bistrita-Nasaud a murit calcat de un tren, chiar in localitatea de domiciliu, in timp ce se intorcea de la un priveghi. Acesta se deplasa pe sinele de cale ferata si nu a observat trenul. ...continuare.

Noi dezvaluiri socante despre parintele Pomohaci: "Știu tineri care au sarit pe geam ca sa scape de el"

publicat 2017-10-24 00:15:02 (Antena3)
Noi dezvaluiri socante despre parintele Pomohaci: Știu tineri care au sarit pe geam ca sa scape de el Ancuta Carcu, fosta sefa PRM Bistrita si care s-a nascut in aceeasi localitate cu fostul preot Cristian Pomohaci face noi dezvaluiri incendiare despre cunoscutul parinte. "Tot ce se... ...continuare.

Omorat de tren cand venea de la priveghi

publicat 2017-10-23 13:45:07 (Romania-TV)
Omorat de tren cand venea de la priveghi Incident dramatic in Bistrita. Un barbat a fost lovit de tren, chiar in localitatea de domiciliu cand se intorcea de la un priveghi. ...continuare.

Ucis de tren cand se intorcea de la un priveghi

publicat 2017-10-23 07:45:07 (ProTV)
Si-a gasit sfârsitul în timp ce se întorcea de la un priveghi. Este povestea unui barbat de 60 de ani din Bistrita-Nasaud care a murit duminica seara dupa ce a fost lovit în plin de un tren. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 19 20 21 22 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA