Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cel mai scump apartament de tip studio din Brasov costa 69.000 de euro si va fi construit pe aceasta strada

publicat 2017-12-19 17:00:05 (Libertatea)
Un apartament de tip studio aflat intr-un imobil nou din Brasov, pentru care lucrarile de constructie vor fi finalizate in toamna anului viitor, a fost scos la vanzare cu pretul de 68.982 de euro, la care se adauga TVA. Acesta este cel mai scump apartament cu o camera pe care il poti cumpara, in momentul […] Post-ul Cel mai scump apartament de tip studio din Brasov costa 69.000 de euro si va fi construit pe aceasta strada apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Batrana de 95 de ani, batuta de doi talhari care au intrat peste ea in locuinta sa fure mancare

publicat 2017-12-19 12:00:05 (Libertatea)
O batrana de 95 de ani a fost lovita in cap de doi indivizi care au intrat in locuinta ei din Rupea, judetul Brasov, ca sa fure mancare, talharii fiind surprinsi de catre femeie. Batrana a avut nevoie de ingrijiri medicale si a fost transportata la spital. Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Judetene Brasov, […] Post-ul Batrana de 95 de ani, batuta de doi talhari care au intrat peste ea in locuinta sa fure mancare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Actorul Marian Ralea a murit

publicat 2017-12-19 09:30:12 (ProTV)
Actorul Marian Râlea s-a nascut la Brasov, la 20 decembrie 1957. ...continuare.

MMA. Nepotul lui Bud Spencer s-a batut intr-o gala organizata la Brasov

publicat 2017-12-18 22:15:07 (Libertatea)
MMA. Nepotul lui Bud Spencer s-a batut intr-o gala organizata la Brasov. Prestigioasa publicatia italiana "La Gazzetta dello Sport" a scris despre MMA Magnum FC vs RXF, gala desfasurata la poalele Tampei. Printre cei implicati in acest eveniment, si Carlo Pedersoli junior, care a luptat impotriva kickboxer-ului roman Mircea Dumitrescu.  Carlo Pedersoli jr s-a batut in gala […] Post-ul MMA. Nepotul lui Bud Spencer s-a batut intr-o gala organizata la Brasov apare prima data in... ...continuare.

Operatiune de salvare a salvamontistilor din Poiana Brasov. Un grup de copii ramasesera blocati in zona Cabanei Postavaru

publicat 2017-12-18 21:45:26 (Romania-TV)
Operatiune de salvare a salvamontistilor din Poiana Brasov. Un grup de copii ramasesera blocati in zona Cabanei Postavaru Salvamontistii din Poiana Brasov au intervenit, luni seara, pentru evacuarea a zece persoane - doi instructori de schi si opt copii cu varste intre 6 si 9 ani - care nu mai puteau cobori din zona Cabanei Postavaru, din cauza intunericului si a cetii. ...continuare.

VIDEO / Imagini necenzurate de la accidentul din Brasov in care au murit o fetita si trei adulti! Apel disperat pe Facebook: "Fata de 5 ani are nevoie de..."

publicat 2017-12-18 15:45:02 (CanCan)
VIDEO / Imagini necenzurate de la accidentul din Brasov in care au murit o fetita si trei adulti! Apel disperat pe Facebook: "Fata de 5 ani are nevoie de..." Rudele si prietenii uneia dintre supravietuitoarele tragediei din judetul Brasov, petrecuta in weekend, au lansat un apel disperat pe internet. Copila de cinci ani, care e in stare grava, are nevoie urgenta de sange si ii implora pe cei care au grupa de sange B III sa mearga sa doneze pentru ea. Va reamintim ca pe DN 11 Brasov - Targu-Secuiesc, la intrarea in localitatea brasoveana Harman a avut loc un grav accident rutier in urma caruia patru oameni au murit, iar alti trei au fost raniti.Doi... ...continuare.

Peste o suta de jandarmi au donat sange pentru fetita colegului lor, ranita in accidentul din judetul Brasov

publicat 2017-12-18 12:45:16 (Libertatea)
Peste o suta de jandarmi brasoveni au donat sange, luni, pentru fetita in varsta de patru ani a colegului lor, Florin Cioanca, ranita grav in accidentul petrecut in weekend, in Harman, judetul Brasov. In urma accidentului, patru persoane au murit si alte patru au fost grav ranite. Printre cei care si-au pierdut viata se numara […] Post-ul Peste o suta de jandarmi au donat sange pentru fetita colegului lor, ranita in accidentul din judetul Brasov apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Protest spontan al angajatilor de la Casa de Pensii Brasov din cauza salariilor mici| GALERIE FOTO

publicat 2017-12-18 11:45:05 (Libertatea)
Angajatii Casei de Pensii Brasov au refuzat, luni dimineata, sa intre la serviciu, declansand un protest spontan in fata institutiei din cauza salariilor mici. In jurul orei 08.30, aproximativ 20 de functionari au decis sa iasa in strada, oamenii fiind nemultumiti de faptul ca salariile lor nu s-au aliniat la nivelul celor din alte institutii […] Post-ul Protest spontan al angajatilor de la Casa de Pensii Brasov din cauza salariilor mici| GALERIE FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Povestea ofiterului de jandarmerie mort fara vina in accidentul de la Brasov

publicat 2017-12-17 19:15:01 (Antena3)
Povestea ofiterului de jandarmerie mort fara vina in accidentul de la Brasov Ofiterul de jandarmerie Cioanca Florin a murit nevinovat în urma unui tragicului accident rutier de la Brasov,  împreuna cu fiica sa de numai trei ani. Ofiterul de jandarmerie a apucat sa se... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA