Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Directoarea unei scoli din Buzau a intrat cu masina intr-un grup de persoane! Care este cauza accidentului

publicat 2017-12-13 16:45:02 (Antena-1)
Directoarea unei scoli din Buzau a intrat cu masina intr-un grup de persoane! Care este cauza accidentului Zece persoane au ajuns, in total, la Spitalul Judetean Buzau dupa accidentul produs, miercuri, in fata Scolii Generale numarul 1 din municipiu Buzau. Intre victime, o fetita de 12 ani care are un traumatism la o glezna si a suferit un atac de panica, dar si o femeie insarcinata. ...continuare.

Plan rosu de interventie activat in Buzau: sase raniti, dupa ce directoarea unei scoli a intrat cu masina in parintii care isi asteptau copiii dupa ore

publicat 2017-12-13 14:15:01 (Adevarul)
Plan rosu de interventie activat in Buzau: sase raniti, dupa ce directoarea unei scoli a intrat cu masina in parintii care isi asteptau copiii dupa ore Un accident grav a avut loc miercuri in Buzau, dupa ce directoarea Scolii 1 din Buzau a intrat cu masina intr-un grup de parinti. Oamenii isi asteptau copiii la finalul orelor. ...continuare.

Un microbuz a lovit sase persoane in Buzau. Accidentul a fost provocat de directoarea unei scoli

publicat 2017-12-13 13:45:01 (Antena3)
Un microbuz a lovit sase persoane in Buzau. Accidentul a fost provocat de directoarea unei scoli Update: Directoarea Scolii numarul 1 din Buzau, pe fondul unei manevre gresite, a acrosat poarta de acces în curtea scolii, iar cinci femei si un barbat au fost raniti în urma caderii portii... ...continuare.

Buzau: Masina care a lovit un grup de persoane in fata unei scoli, condusa de directorare

publicat 2017-12-13 13:30:09 (Ziarul-Financiar)
Buzau: Masina care a lovit un grup de persoane in fata unei scoli, condusa de directorare Masina care a lovit, miercuri, un grup de persoane aflate in fata Scolii nr. 1 din municipiul Buzau era condusa de directorarea unitatii de invatamant. Aceasta ar fi intrat in panica dupa o manevra gresita.O masina a intrat, miercuri, intr-un grup de persoane, in centrul municipiului Buzau, sase oameni fiind raniti.Purtatorul de cuvant al ISU Buzau, George Cretu, declara, pentru corespondentul MEDIAFAX, ca masina care a intrat in grupul de persoane, aflate in centrul municipiului Buzau, a... ...continuare.

Accident cu sase victime in Buzau

publicat 2017-12-13 13:30:03 (Cotidianul)
Groaznic accident in municipiul Buzau. Cel putin sase persoane au fost ranite dupa ce o masina a intrat intr-un grup de oameni. Incidentul a avut loc in zona centrala a [...] The post Accident cu sase victime in Buzau appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Buzau: Masina care a lovit un grup de persoane in fata unei scoli, condusa de directorare

publicat 2017-12-13 13:15:08 (Ziarul-Financiar)
Buzau: Masina care a lovit un grup de persoane in fata unei scoli, condusa de directorare Masina care a lovit, miercuri, un grup de persoane aflate in fata Scolii nr. 1 din municipiul Buzau era condusa de directorarea unitatii de invatamant. Aceasta ar fi intrat in panica dupa o manevra gresita.O masina a intrat, miercuri, intr-un grup de persoane, in centrul municipiului Buzau, sase oameni fiind raniti.Purtatorul de cuvant al ISU Buzau, George Cretu, declara, pentru corespondentul MEDIAFAX, ca masina care a intrat in grupul de persoane, aflate in centrul municipiului Buzau, a... ...continuare.

Directoarea unei scoli din Buzau a intrat cu masina in sapte oameni! A confundat frana cu acceleratia! Autoritatile au activat planul rosu de interventie

publicat 2017-12-13 13:15:02 (CanCan)
Directoarea unei scoli din Buzau a intrat cu masina in sapte oameni! A confundat frana cu acceleratia! Autoritatile au activat planul rosu de interventie Caz socant in Buzau! Directoarea scolii gimnaziale Capitan Aviator Mircea T. Badulescu, Monica Gheorghe, a lovit cu masina sapte persoane. Femeia ar fi confundat frana cu pedala de acceleratie. A rupt gardul scolii si a intrat in curte cu autoturismul, acolo unde se aflau zeci de copii si parinti. Sapte adulti, dintre care sase barbati si o femeie, au fost raniti in urma accidentului. A fost activat Planul Rosu de interventie.La fata locului sunt cinci ambulante si o masina de transport... ...continuare.

O masina a intrat intr-un grup de persoane, la o scoala din Buzau

publicat 2017-12-13 13:00:02 (Capital)
O masina a intrat intr-un grup de persoane, la o scoala din Buzau Autoritatile din municipiul Buzau au activat planul rosu de interventie dupa ce un autoturism a intrat intr un grup de persoane aflate in fata Scolii generale nr. 1 din Buzau. Din primele informatii, ar fi ranite cel putin cinci persoane, iar la fata locului se afla mai multe ambulante. ...continuare.

Un microbuz a lovit sapte persoane in Buzau. Planul Rosu, activat

publicat 2017-12-13 12:45:07 (ProTV)
Planul Rosu a fost activat în Buzau dupa ce un microbuz a lovit un grup de pietoni. ...continuare.

Grav accident in fata unei scoli din Buzau. Șase persoane ranite, planul rosu de interventie activat

publicat 2017-12-13 12:45:05 (Libertatea)
Grav accident miercuri dupa-amiaza, in fata unei scoli din municipiul Buzau. Șase persoane – cinci femei si un barbat – au fost ranite si duse la spital dupa ce masina condusa de directoarea scolii a intrat pe trotuar. Autoritatile locale au activat planul rosu de interventie. Știre in curs de actualizare. Post-ul Grav accident in fata unei scoli din Buzau. Șase persoane ranite, planul rosu de interventie activat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA