Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 4.9, in judetul Buzau!

publicat 2017-08-02 07:45:01 (CanCan)
Cutremur cu magnitudinea de 4.9, in judetul Buzau! Un cutremur cu magnitudinea 4,9 s-a produs, miercuri, la ora 5.32, in zona sesimica Vrancea, in judetul Buzau. CUTREMUR in Romania. Potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP), seismul a avut loc la adancimea de 150 de kilometri.Cutremurul s-a produs in apropierea urmatoarelor orase: Nehoiu(19km), Covasna (33km), Intorsura Buzaului (38km), Targu Secuiesc (48km), Valenii de Munte (55km)Un alt cutremur, cu magnitudinea 4,6 a avut loc marti, la ora... ...continuare.

Cutremur, miercuri dimineata, cu magnitudinea de 4,9, inregistrat in Buzau

publicat 2017-08-02 07:30:12 (ProTV)
Cutremur marti cu magnitudinea de 4,9, n judetul Buzau. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 4,9, in judetul Buzau

publicat 2017-08-02 07:15:01 (Antena-1)
Cutremur cu magnitudinea de 4,9, in judetul Buzau Un cutremur cu magnitudinea 4,9 s-a produs, miercuri, la ora 5.32, in zona sesimica Vrancea, in judetul Buzau. ...continuare.

BREAKING NEWS: Cutremur cu magnitudinea de 4.9, in judetul Buzau

publicat 2017-08-02 06:45:10 (Romania-TV)
Un cutremur cu magnitudinea 4,9 s-a produs, miercuri, la ora 5.32, in zona sesimica Vrancea, in judetul Buzau. ...continuare.

TANAR din Buzau DECEDAT. NU face NICIODATA asta ACASA

publicat 2017-08-01 23:30:06 (Evenimentul-Zilei)
TANAR din Buzau DECEDAT. NU face NICIODATA asta ACASA Un tanar in varsta de 24 de ani a decedat astazi in timp ce incerca sa monteze o lustra in locuinta prietenei sale. ...continuare.

Directorul INFP: Un cutremur de peste 4 nu este neobisnuit

publicat 2017-08-01 17:00:01 (Antena3)
Directorul INFP: Un cutremur de peste 4 nu este neobisnuit Institutul National pentru Fizica Pamântului (INFP) a revizuit magnitudinea si adâncimea seismului produs în judetul Buzau, de la 4,4 grade pe scara Richter la 4,6 grade, respectiv de la... ...continuare.

Vrancea s-a zguduit din nou! Cutremurul a fost resimtit si in Bucuresti

publicat 2017-08-01 15:30:01 (Antena-1)
Vrancea s-a zguduit din nou! Cutremurul a fost resimtit si in Bucuresti Un cutremur cu magnitudinea de 4,6 a avut loc astazi, la ora 13:27, la o adancime de 96,6 km, in judetul Buzau. Initial, Institutul National pentru Fizica Pamantului anuntase un seism de 4,4 grade pe scara Richter. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 4,4, in judetul Buzau

publicat 2017-08-01 14:00:02 (Bursa)
Cutremur cu magnitudinea de 4,4, in judetul Buzau Un cutremur cu magnitudinea 4,4 s-a produs, astazi, la ora 13.27 in judetul Buzau. ...continuare.