Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




LIVE ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu (20:45)

publicat 2017-10-28 12:15:06 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina meciul ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu din etapa a 16-a a Ligii 1 Betano. Click aici pentru live stream legal. ...continuare.

Liga 1, etapa a 16-a: ACS Poli Timisoara – Astra Giurgiu (20.45, Digi, Telekomsport, Look). Echipele probabile | LIVESCORE

publicat 2017-10-28 10:45:04 (Libertatea)
Liga 1, etapa a 16-a: ACS Poli Timisoara – Astra Giurgiu (20.45, Digi, Telekomsport, Look). Echipele probabile | LIVESCORE ACS Poli Timisoara – Astra Giurgiu, meci programat in etapa a 16-a a Ligii 1, pune fata in fata doua echipe aflate in suferinta, care nu au mai castigat de etape bune. ACS Poli Timisoara – Astra Giurgiu ACS Poli Timisoara (echipa probabila): Curileac – Cretu, Melinte, Bocsan, Tiganasu – Vasvari, Croitoru – Al. Munteanu, […] Post-ul Liga 1, etapa a 16-a: ACS Poli Timisoara – Astra Giurgiu (20.45, Digi, Telekomsport, Look). Echipele probabile |... ...continuare.

Astra Giurgiu a invins Concordia Chiajna, scor 3-0, si s-a calificat in optimile Cupei Romaniei

publicat 2017-10-25 18:15:06 (Mediafax)
Astra Giurgiu a invins Concordia Chiajna, scor 3-0, si s-a calificat in optimile Cupei Romaniei Formatia Astra Giurgiu, finalista in editia precedenta a Cupei Romaniei, s-a calificat in optimile de finala ale competitiei, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 3-0, echipa Concordia Chiajna. ...continuare.

ANM: Cod galben de vant in sapte judete din regiunea Muntenia

publicat 2017-10-25 04:30:07 (Mediafax)
ANM: Cod galben de vant in sapte judete din regiunea Muntenia Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, miercuri dimineata, avertizari nowcasting de vant puternic pentru judetele Buzau, Braila, Ilfov, Ialomita,Teleorman, Giurgiu si Calarasi, acesta urmand sa expire la ora 8.00. ...continuare.

DN5, blocat pe ambele sensuri de TIR-uri rasturnate. Unul ducea struguri, celalalt lamai

publicat 2017-10-23 11:00:08 (ProTV)
Doua camioane cu fructe au blocat traficul pe soseaua dintre Bucuresti si Giurgiu. ...continuare.

Iordanescu acuza un arbitraj "smecheresc" la meciul cu Voluntariul

publicat 2017-10-22 20:30:09 (OnlineSport)
Edi Iordanescu, antrenorul celor de la Astra Giurgiu, a rabufnit dupa infrangerea suferita pe teren propriu cu FC Voluntari in etapa a 15-a din Liga 1 Betano. ...continuare.

Niculescu: "Nu ne gandim inca la playoff"

publicat 2017-10-22 20:30:09 (OnlineSport)
FC Voluntari ajunge pe opt in clasament dupa victoria cu Astra Giurgiu, insa Claudiu Niculescu spune ca nu e cazul sa se faca deocamdata planuri pentru playoff. ...continuare.

Astra Giurgiu si-a gasit "nasul" in Liga I. A treia infrangere in acest sezon cu FC Voluntari

publicat 2017-10-22 20:30:03 (Antena3)
Astra Giurgiu si-a gasit nasul in Liga I. A treia infrangere in acest sezon cu FC Voluntari FC Voluntari a învins-o în deplasare pe Astra Giurgiu cu scorul de 3-2 (2-2), duminica, într-un meci din etapa a 15-a a Ligii I de fotbal.  Ilfovenii s-au impus prin golurile marcate de Doru... ...continuare.

FC Voluntari, victorie in deplasare cu Astra

publicat 2017-10-22 20:15:08 (OnlineSport)
Meci de cinci goluri, duminica seara, intre Astra Giurgiu si FC Voluntari, partida castigata de ilfoveni, cu 3-2, dupa ce la pauza se marcasera deja patru goluri. ...continuare.

Tudor Giurgiu, dezvaluiri din culisele organizarii TIFF. Actori uriasi ai cinema-ului lauda Romania

publicat 2017-10-22 19:00:05 (ProTV)
Festivaluri de milioane, PARTEA I. Cei mai importanti oameni ai cinematografiei europene se strâng în fiecare an la Cluj, sa vada si sa discute filme, tendinte, noutati si legende.  ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA