Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Premiera pe o autostrada din Romania: imaginea care l-a lasat mut de uimire pe un sofer!

publicat 2017-10-11 10:30:06 (Realitatea-TV)
Premiera pe o autostrada din Romania: imaginea care l-a lasat mut de uimire pe un sofer! Nu este deloc o pacaleala. Fotografiile au fost facute duminica dimineata pe autostrada A1, intre Saliste si Sibiu. ...continuare.

Accident pe Autostrada A1, dupa ce un sofer a facut infarct la volan

publicat 2017-10-11 10:30:06 (Realitatea-TV)
Accident pe Autostrada A1, dupa ce un sofer a facut infarct la volan Un barbat de 60 de ani din Sibiu suferit un infarct in timp ce se deplasa pe A1, Deva - Sibiu, la kilometrul 278. ...continuare.

Un deputat PSD a demisionat din partid

publicat 2017-10-11 10:15:07 (ProTV)
Deputatul PSD Ovidiu Sitterli a demisionat din partid, iar conducerea organizatiei judetene Sibiu a PSD îl acuza de tradare. ...continuare.

Unul dintre cei mai populari preoti din Romania face glume pe seama lui Pomohaci

publicat 2017-10-11 09:45:07 (Realitatea-TV)
Unul dintre cei mai populari preoti din Romania face glume pe seama lui Pomohaci Cel mai cunoscut preot din Sibiu in ultimii ani, Constantin Necula, a sustinut un discurs savuros in fata a sute de studenti din Sibiu. Acesta l-a ironizat pe Cristian Pomohaci. ...continuare.

'Nu este nevoie doar de o autostrada Pitesti-Sibiu, ci si de o autostrada Iasi-Targu Mures'

publicat 2017-10-11 00:15:02 (Bursa)
'Nu este nevoie doar de o autostrada Pitesti-Sibiu, ci si de o autostrada Iasi-Targu Mures' Autostrazile Romaniei trebuie sa traverseze muntii Carpati, insa nu doar de la nord la sud, ci si de la est la vest, astfel ca nu este nevoie doar de autostrada Pitesti-Sibiu, ci si de autostrada Iasi-Targu Mures, a declarat, marti, guvernatorul Bancii Nationale a Romaniei, Mugur Isarescu, intr-un discurs, citat de Agerpres. ...continuare.

PSD IL DESFIINȚEAZA pe deputatul demisionar: "Nu a fost CAPABIL"

publicat 2017-10-10 22:00:05 (Evenimentul-Zilei)
PSD IL DESFIINȚEAZA pe deputatul demisionar: Nu a fost CAPABIL PSD Sibiu a confirmt demisia deputatului Ovidiu Sitterli din partid si l-a acuzat acuzat de "tradare". De asemenea, filiala social-democrata a precizat ca Sitterli a refuzat orice dialog. ...continuare.

Ursi pozati in premiera pe o autostrada in Romania. Reactia CNAIR

publicat 2017-10-10 19:45:09 (ProTV)
Situatie incredibila petrecuta pe autostrada Orastie - Sibiu. Un sofer a fotografiat o ursoaica si doi ursuleti alergând pe soseaua de viteza. ...continuare.

Mugur Isarescu: Avem un necesar enorm de mare de infrastructura. Nu este nevoie doar de Pitesti-Sibiu, ci si de Iasi-Targu Mures

publicat 2017-10-10 17:30:09 (Romania-TV)
Mugur Isarescu: Avem un necesar enorm de mare de infrastructura. Nu este nevoie doar de Pitesti-Sibiu, ci si de Iasi-Targu Mures Autostrazile Romaniei trebuie sa traverseze muntii Carpati, insa nu doar de la nord la sud, ci si de la est la vest, astfel ca nu este nevoie doar de autostrada Pitesti-Sibiu, ci si de autostrada Iasi-Targu Mures, a declarat, marti, guvernatorul Bancii Nationale a Romaniei, Mugur Isarescu, intr-un discurs sustinut cu ocazia evenimentului Ernst and Young Romania - 25 de ani. ...continuare.

FOTO. Surpriza pe Autostrada A1. Soferul a inlemnit cand a vazut ce era in fata lui

publicat 2017-10-09 15:45:08 (Realitatea-TV)
FOTO. Surpriza pe Autostrada A1. Soferul a inlemnit cand a vazut ce era in fata lui Trei ursi au fost surprinsi plimbandu-se pe Autostrada A1, intre Saliste si Sibiu. ...continuare.

Fiul unui fost primar din Sibiu, indragostit nebuneste. Cine este cunoscuta bruneta care i-a furat inima - FOTO

publicat 2017-10-09 15:45:01 (Antena3)
Fiul unui fost primar din Sibiu, indragostit nebuneste. Cine este cunoscuta bruneta care i-a furat inima - FOTO Radu Maricuta, fiul fostului primar al Selimbarului, Sibiu, este intr-o relatie de cativa ani cu Daniela Crudu, potrivit tribuna.ro. Tanarul a postat, recent, pe pagina sa de Facebook, poze cu... ...continuare.