Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Rezultate BAC 2017 toamna TIMIS. Scrie numele AICI si afla ce nota ai luat

publicat 2017-08-31 21:30:09 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2017 toamna TIMIS. Scrie numele AICI si afla ce nota ai luat Rezultate BAC 2017 toamna TIMIS. Afisarea primelor rezultate la BAC 2017 sesiunea august va avea loc in 1 septembrie, pana la ora 16,00, iar elevii nemultumiti de note pot depune contestatii intre orele 16:00 -20:00. Intre 2 si 5 septembrie vor fi rezolvate contestatiile, iar in 6 septembrie vor fi afisate rezultatele finale. Realitatea.net va publicat rezultate la BAC 2017 sesiunea de toamna imediat dupa ce acestea vor fi disponibile pe EDU.ro. ...continuare.

Centrul de Tranzit pentru Refugiati de la Timisoara, monitorizat de politie 24 / 24

publicat 2017-08-31 15:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Centrul de Tranzit pentru Refugiati de la Timisoara, monitorizat de politie 24 / 24 Centrul de Tranzit pentru Refugiati va fi in atentia politiei 24 de ore din 24. Aceasta a fost una din primele cerinte ale noului prefect de Timis. ...continuare.

Un cetatean egiptean a ajutat 11 irakieni sa patrunda ilegal in Romania

publicat 2017-08-30 21:45:02 (Antena3)
Un cetatean egiptean a ajutat 11 irakieni sa patrunda ilegal in Romania Politistii de frontiera din cadrul Sectorului Politiei de Frontiera Jimbolia, judetul Timis, au depistat, într-un autoturism condus de un cetatean egiptean, 11 cetateni din Irak, care au intrat ilegal &i... ...continuare.

Grup de migranti din Irak oprit aproape de granita

publicat 2017-08-30 15:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Grup de migranti din Irak oprit aproape de granita S-a dat din nou alarma in Timis: un nou grup de migranti, incercau sa treaca cu o masina, in dincolo de frontier romaneasca. Unsprezece irakieni au fost prinsi, inghesuiti intr-o masina cu numere de Slovenia, condusa de un egiptean. ...continuare.

FOTO Incendiu puternic la o fabrica franceza din Timis. Zeci de pompierii se lupta cu flacarile

publicat 2017-08-30 14:00:02 (Adevarul)
FOTO Incendiu puternic la o fabrica franceza din Timis. Zeci de pompierii se lupta cu flacarile Un incendiu puternic a distrus turnatoria de aluminiu a fabricii S.A.B Casting Mchining, parte a grupului francez SAB Group. ...continuare.

Incendiu puternic la o fabrica din Timis. O suprafata de cinci mii de metri patrati, afectata

publicat 2017-08-30 12:45:06 (ProTV)
Incendiu puternic la o fabrica din Timis. O suprafata de cinci mii de metri patrati, afectata Pompierii din Timis intervin, miercuri, pentru lichidarea unui incendiu puternic izbucnit la o fabrica din localitatea Sag, la câtiva kilometri de municipiul Timisoara. ...continuare.

Incendiu puternic la o fabrica din judetul Timis

publicat 2017-08-30 12:30:09 (Romania-TV)
Incendiu puternic la o fabrica din judetul Timis Pompierii din Timis intervin, miercuri, pentru lichidarea unui incendiu puternic izbucnit la o fabrica din localitatea Sag, la cativa kilometri de municipiul Timisoara. Flacarile se manifesta pe aproximativ cinci mii de metri, fara a fi inregistrate victime. ...continuare.

Descoperire macabra in Timis! Muncitor descoperit mort dupa ce s-a rasturnat cu tractorul

publicat 2017-08-29 18:15:09 (Realitatea-TV)
Descoperire macabra in Timis! Muncitor descoperit mort dupa ce s-a rasturnat cu tractorul Descoperire macabra intr-o localitate din Timis. Mai multe persoane au gasit, intr-o rapa, un tractor rasturnat, iar in interiorul acestuia, trupul unui barbat decedat. ...continuare.

Doua localitati raman fara gaze, joi. Ce e de facut

publicat 2017-08-29 12:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Doua localitati raman fara gaze, joi. Ce e de facut Serviciul de distributie a gazelor naturale va fi sistat joi, 31 august, in doua localitpti din judetul Timis. Este vorba de localitatile Giroc si Chisoda. ...continuare.

Cutremur in Romania, duminica dupa amiaza. 8 cutremure in ultimele 6 zile

publicat 2017-08-27 21:00:09 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, duminica dupa amiaza. 8 cutremure in ultimele 6 zile Un cutremur a avut loc in aceasta dupa amiaza in Romania, in judetul Timis. ...continuare.