Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Val de cutremure in Romania. La ce se asteapta seismologii

publicat 2017-09-25 11:30:02 (Antena3)
Val de cutremure in Romania. La ce se asteapta seismologii Un cutremur cu magnitudinea de 4,3 grade pe scara Richter s-a produs luni, la ora 10:54, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, la o adancime de 150 de kilometri, potrivit Institutului National de... ...continuare.

Cutremur cu magnitudine 4,3 in Vrancea

publicat 2017-09-25 11:30:02 (Bursa)
Cutremur cu magnitudine 4,3 in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 4,3 s-a produs, azi dimineata, la ora 10:54, in Vrancea, la o adancime de 168,9 kilometri. ...continuare.

Cutremur puternic in zona Vrancea

publicat 2017-09-25 11:15:10 (Romania-TV)
Cutremur puternic in zona Vrancea Un cutremur de 4,3 pe scara Richter a avut loc in judetul Buzau, in zona seismica Vrancea, anunta Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 4,3, in Vrancea

publicat 2017-09-25 11:15:09 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 4,3 s-a produs, luni dimineata, la ora 10.54, în Vrancea, la o adâncime de 168,9 kilometri. ...continuare.

Cutremur in Vrancea! S-a simtit si la Bucuresti. Ce magnitudine a avut

publicat 2017-09-24 15:00:03 (CanCan)
Cutremur in Vrancea! S-a simtit si la Bucuresti. Ce magnitudine a avut Un cutremur cu magnitudinea 3,1 s-a produs duminica dimineata, la ora 6:15, in Marea Neagra. In aceeasi zi, a avut loc unul si in Vrancea, care s-a resimtit si in Capitala. Potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP), duminica dimineata, la ora 6:15, s-a produs in Marea Neagra un cutremur cu magnitudinea 3.1, la adancimea de 28,7 kilometri. Cel din Vrancea s-a produs la ora 3:41, la o adancime de 77,9 kilometri, si a avut o magnitudine de 2,3 grade... ...continuare.

VAL DE CUTREMURE IN ROMANIA. Autoritatile sunt in ALERTA MAXIMA. Se intampla ceva NEOBISNUIT in maruntaiele pamantului

publicat 2017-09-24 10:00:18 (Evenimentul-Zilei)
VAL DE CUTREMURE IN ROMANIA. Autoritatile sunt in ALERTA MAXIMA. Se intampla ceva NEOBISNUIT in maruntaiele pamantului Coasta Romaniei a fost lovita de un cutremur ce s-a produs in Marea Neagra, dar care a fost resimtit pe o arie foarte larga. A avut magnitudinea de 3,1 grade pe scara Richter si a fost sustinut de un un alt seism produs in Vrancea. ...continuare.

Cutremur in Vrancea

publicat 2017-09-24 09:15:26 (Realitatea-TV)
Cutremur in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea de 2,3 s-a produs, duminica dimineata, la ora 3,41, in Vrancea. ...continuare.

Cutremure in Vrancea si in Marea Neagra, duminica dimineata

publicat 2017-09-24 09:15:25 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 3,1 s-a produs duminica dimineata, la ora 6:15, în Marea Neagra, la o adâncime de 28,7 kilometri. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea de 3,1 in Vrancea, vineri dimineata

publicat 2017-09-22 09:45:10 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 3,1 s-a produs, vineri dimineata, la ora 7:47 în Vrancea, la o adâncime de 141,6 kilometri. ...continuare.