Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Șase hoti de bijuterii din Dolj prinsi in FLAGRANT la Arad

publicat 2018-02-12 16:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Șase hoti de bijuterii din Dolj prinsi in FLAGRANT la Arad Șase hoti din Dolj, de etnie roma, au fost prinsi in flagrant de Politistii de la Ordine Publica in timp ce furau bijuterii dintr-o casa din Arad. Acestia, arata oamenii legii, fac parte dintr-o retea extrem de periculoasa. Este vorba de patru femei si doi barbati, depistati in flagrant delict dupa ce au furat bijuterii in valoare de 10.000 de lei. ...continuare.

O femeie din Arad a murit in spital din cauza gripei

publicat 2018-02-12 11:15:41 (Libertatea)
O femeie din Arad a murit in spital din cauza gripei O femeie din Arad a murit in spital din cauza gripei, acesta fiind al 20-lea caz de deces la nivel national in acest sezon. O femeie in varsta de 63 de ani a murit la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta (SCJU) Arad in urma complicatiilor cauzate de gripa sezoniera (de tip B). Femeia a fost […] Post-ul O femeie din Arad a murit in spital din cauza gripei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Prima reactie a lui Liviu Varciu, dupa ce fosta iubita i-a "rapit" fiica: "Anturajele de aici nu erau potrivite pentru fiica mea"

publicat 2018-02-11 13:30:02 (CanCan)
Prima reactie a lui Liviu Varciu, dupa ce fosta iubita i-a rapit fiica: Anturajele de aici nu erau potrivite pentru fiica mea Dupa CANCAN.ro a dezvaluit in exclusivitate mega-scandalul dintre Liviu Varciu si fosta iubita, Ami Teiceanu, pe motiv ca femeia i-a "rapit" fiica, acuzandu-l pe prezentator ca i-a neglijat educatia Carminei (Vezi AICI mai multe detalii), Liviu isi spune punctul de vedere si recunoaste ca anturajele din Bucuresti nu erau potrivite pentru fata lui."Eu, impreuna cu mama Carminei, am decis ca aceasta sa se intoarca la Arad. Carmina isi dorea foarte mult sa studieze la Liceul de Arte din Arad.... ...continuare.

O masina cu ecuson cu insemnele Camerei Deputatilor a blocat poarta unei femei din Arad care avea o urgenta medicala

publicat 2018-02-08 14:45:23 (Libertatea)
O masina cu ecuson cu insemnele Camerei Deputatilor a blocat poarta unei femei din Arad care avea o urgenta medicala O masina cu ecuson avand insemnele Camerei Deputatilor a blocat joi poarta unei case din centrul Aradului. Proprietara locuintei, care avea nevoie urgenta sa mearga la spital, nu a putut iesi timp de doua ore din casa. Masina fusese condusa de medicul Sorin Prisca, tatal deputatului liberal Razvan Prisca. O femeie a reclamat joi ca […] Post-ul O masina cu ecuson cu insemnele Camerei Deputatilor a blocat poarta unei femei din Arad care avea o urgenta medicala apare prima data in... ...continuare.

O masina cu insemnele Camerei Deputatilor a blocat poarta unei bolnave care avea o urgenta medicala

publicat 2018-02-08 14:30:27 (Romania-TV)
O masina cu insemnele Camerei Deputatilor a blocat poarta unei bolnave care avea o urgenta medicala Un autoturism care avea afisat pe bord un permis de acces auto si parcare eliberat de Camera Deputatilor a blocat, joi, iesirea din curtea unei case aflate in centrul municipiului Arad, proprietara casei chemand Politia pentru ca avea o urgenta medicala si nu putea pleca la spital. Soferul este un cunoscut medic din Arad, Sorin Prisca, tatal deputatului PNL de Prahova Razvan Prisca, si a fost amendat cu 580 de lei si trei puncte de penalizare. ...continuare.

La furat cu bebelusul. Cum a fost jefuit de doua ori un magazin din Arad

publicat 2018-02-08 11:00:28 (Romania-TV)
La furat cu bebelusul. Cum a fost jefuit de doua ori un magazin din Arad Patronii unui magazin din Arad au fost jefuiti de doua ori, folosind aceeasi metoda. Hotii s-au folosit de un carucior in care se afla un bebelus pentru a ascunde prada. Acum, acestia sunt cautati de politisti. ...continuare.

Panica intr-o familie din Arad: trei copii lasati singuri acasa au dat foc la locuinta

publicat 2018-02-07 18:15:27 (Realitatea-TV)
Panica intr-o familie din Arad: trei copii lasati singuri acasa au dat foc la locuinta Trei copii nesupravegheati din localitatea Vladimirescu, Arad, au dat foc, miercuri, la locuinta, dupa ce acestia au vrut sa gateasca. ...continuare.

IMAGINI EMOTIONANTE. Doi batrani din Arad arata ca dragostea nu se stinge nici dupa jumatate de secol de casnicie. "Chiar de-ar fi sa mor..."

publicat 2018-02-07 14:15:03 (CanCan)
IMAGINI EMOTIONANTE. Doi batrani din Arad arata ca dragostea nu se stinge nici dupa jumatate de secol de casnicie. "Chiar de-ar fi sa mor..." Petru si Lenuta sunt doi batrani dintr-un sat, din judetul Arad, protagonistii ai unui videoclip, realizat de catre un un tanar artist-fotograf, in care demostreaza ca dragostea dintre ei nu a murit nici dupa 50 de ani de casnicie. (VEZI SI: Povestea preotului ialomitean care hraneste sufletele necajite. A "infiat" zeci de sarmani de toate varstele)In "Declaratie de Dragoste", batranii spun ca au avut o viata fericita si isi multumesc unul altuia pentru ceea ce au trait. "Tineretea o trecut... ...continuare.

Panica pe autostrada A1, Arad-Timisoara: un autocamion a ars ca o torta

publicat 2018-02-06 19:00:27 (Realitatea-TV)
Panica pe autostrada A1, Arad-Timisoara: un autocamion a ars ca o torta Un incendiu a izbucnit, marti dupa-amiaza, pe autostrada A1, Arad-Timisoara, dupa ce un autocamion a izbucnit in flacari. ...continuare.

Magazin din Arad, jefuit cu ajutorul unui bebelus. "Nu e prima data, am avut hot cu copil in brate"

publicat 2018-02-06 17:15:25 (ProTV)
Magazin din Arad, jefuit cu ajutorul unui bebelus. Nu e prima data, am avut hot cu copil in brate Stratagema de furt, în Arad: mai multi indivizi s-au folosit de un bebelus ca sa fure dintr-un magazin cu haine pentru copii. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro