Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Primaria Arad va semnala problemele din trafic pe aplicatia Waze

publicat 2017-10-31 18:30:12 (Romania-TV)
Primaria Arad va semnala problemele din trafic pe aplicatia Waze Consilierii locali din Arad au aprobat, marti, in premiera nationala, o hotarare prin care orasul devine partener al Waze Connected Citizens, platforma online accesibila printr-o aplicatie de telefon in care sunt oferite in timp real informatii privind traficul, strazile inchise circulatiei, zonele cu ambuteiaje, zonele cu gropi in asfalt, dar si alte informatii utile soferilor. ...continuare.

O familie din Arad produce anual 100 de tone de cafea care ajung pe rafturile Selgros

publicat 2017-10-31 00:15:08 (Ziarul-Financiar)
O familie din Arad produce anual 100 de tone de cafea care ajung pe rafturile Selgros Citeste si: O comparatie in Romania, Polonia si Germania: Romanii cumpara cafea si snackuri de 14 mil. euro de la automate. Nemtii isi iau tigari, blugi si creme de 2,2 mld. euro Producatorul Cafea Fortuna, Marius Babata: nu am optat pentru "TVA split". Unele informatii sunt inca neclare sau contradictorii Grafic: Evolutia consumului de cafea per capita in Romania intre 2008 si 2016 (kg) Familia Malita din Arad produce anual 100 de tone de cafea verde sub marca Rose Caffe, pe care o vinde in... ...continuare.

Descoperire halucinanta pe un teren din Arad. Cand a alungat haita de caini...

publicat 2017-10-30 21:15:08 (Realitatea-TV)
Descoperire halucinanta pe un teren din Arad. Cand a alungat haita de caini... O femeie in varsta de 84 de ani, disparuta in urma cu mai bine de sase luni de pe raza municipiului Arad, a fost gasita de un trecator, duminica, pe un teren. ...continuare.

Scheletul unei femei, descoperit din intamplare in apropiere de Autostrada Arad

publicat 2017-10-30 13:30:10 (Realitatea-TV)
Scheletul unei femei, descoperit din intamplare in apropiere de Autostrada Arad Un barbat din Arad, care se intorcea de la pescuit, a facut o descoperire macabra. ...continuare.

Veste despre CENTRALELE TERMICE de APARTAMENT!

publicat 2017-10-30 13:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Potrivit datelor Ariston Thermo Romania, liderul pietei locale de centrale termice si boilere electrice, locuitorii din Constanta, Arad, Iasi, Timisoara si Sibiu isi pot amortiza costurile de achizitie a unei centrale termice in aproximativ doi ani. ...continuare.

Cadavrul unei femei, gasit pe un teren din Arad

publicat 2017-10-29 17:45:07 (Romania-TV)
Cadavrul unei femei, gasit pe un teren din Arad Cadavrul unei femei in varsta de 84 ani, care a fost dat disparuta in urma cu peste sase luni, a fost gasit, duminica, pe un teren din orasul Arad. ...continuare.

Descoperire macabra in Arad. Cadavrul unei femei a fost gasit pe un teren

publicat 2017-10-29 17:45:01 (Antena3)
Descoperire macabra in Arad. Cadavrul unei femei a fost gasit pe un teren Cadavrul unei femei in varsta de 84 ani, care a fost dat disparuta in urma cu peste sase luni, a fost gasit, duminica, pe un teren din orasul Arad. Scheletul a fost descoperit, duminica, de... ...continuare.

Cadavrul unei femei disparute in urma cu sase luni, gasit pe un teren din Arad

publicat 2017-10-29 17:15:08 (Mediafax)
Cadavrul unei femei disparute in urma cu sase luni, gasit pe un teren din Arad Cadavrul unei femei in varsta de 84 ani, care a fost dat disparuta in urma cu peste sase luni, a fost gasit, duminica, pe un teren din orasul Arad, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Liga 2, etapa a 14-a. UTA Arad, victorie spectaculoasa cu Foresta. Liderul are meci la Pitesti

publicat 2017-10-28 13:30:05 (Libertatea)
Liga 2, etapa a 14-a. UTA Arad, victorie spectaculoasa cu Foresta. Liderul are meci la Pitesti Foresta Suceava – UTA Arad a fost unul dintre cele mai spectaculoase meciuri din etapa a 14-a din Liga 2. Liderul AFC Hermannstadt se deplaseaza sambata pe terenul lui FC Arges. Sambata, 28 octombrie Sportul Snagov – ASU Politehnica Timisoara 1-0 Stiinta Miroslava – Pandurii Targu Jiu 1-1 Foresta Suceava – UTA Arad 2-3 Luceafarul […] Post-ul Liga 2, etapa a 14-a. UTA Arad, victorie spectaculoasa cu Foresta. Liderul are meci la Pitesti apare prima data in... ...continuare.

O femeie din Arad sustine ca e hartuita de prietenii unui barbat care i-ar fi omorat pisicile

publicat 2017-10-26 19:30:06 (ProTV)
Ramona Pencea, un psiholog din Arad, acuza un grup de tineri ca ar hartui-o.Ea da vina pe un stapân de câine din zona, care i-ar fi ucis pisicile. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA