Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Surpriza uriasa pentru padurarii din Caras-Severin! Peste ce au dat cei de la Ocolul Silvic Mehadia (VIDEO)

publicat 2018-01-25 13:00:01 (Antena-1)
Surpriza uriasa pentru padurarii din Caras-Severin! Peste ce au dat cei de la Ocolul Silvic Mehadia (VIDEO) Surpriza uriasa pentru padurarii din cadrul Ocolului Silvic Mehadia din Caras-Severin! In timp ce mergeau prin padure, oamenii au dat peste ceva de-a dreptul surprinzator! Nu au ratat momentul si au filmat totul. In scurt timp, clipul video a devenit viral pe Facebook! ...continuare.

Patru cerbi, filmati intr-o padure din Caras-Severin VIDEO

publicat 2018-01-23 19:45:34 (Romania-TV)
Patru cerbi, filmati intr-o padure din Caras-Severin VIDEO Patru cerbi au fost filmati intr-o padure apartinand Ocolului Silvic Mehadia, din cadrul Directiei Silvice Caras-Severin, animalele oprindu-se la cativa metri de padurari. ...continuare.

Imagini rare cu patru cerbi curiosi, surprinse intr-o padure din Caras-Severin - VIDEO

publicat 2018-01-23 16:15:25 (Mediafax)
Imagini rare cu patru cerbi curiosi, surprinse intr-o padure din Caras-Severin - VIDEO Imagini rare cu patru cerbi, intre care doi sulitari, au fost surprinse de angajatii Romsilva, intr-o padure de stat, la Ocolul Silvic Mehadia, din cadrul Directiei Silvice Caras - Severin. ...continuare.

Scene incredibile surprinse intr-o padure din Caras-Severin. Imaginile s-au viralizat rapid

publicat 2018-01-23 13:45:23 (ProTV)
Scene incredibile surprinse intr-o padure din Caras-Severin. Imaginile s-au viralizat rapid Angajatii Romsilva au filmat patru cerbi într-o padure din Caras – Severin, iar imaginile au devenit imediat virale pe Facebook. ...continuare.

O scena spectaculoasa filmata intr-o padure din Romania face valuri pe Facebook

publicat 2018-01-23 13:30:23 (Realitatea-TV)
O scena spectaculoasa filmata intr-o padure din Romania face valuri pe Facebook Angajatii Romsilva au filmat patru cerbi intr-o padure din Caras - Severin, iar imaginile s-au viralizat pe Facebook. ...continuare.

Decizia Judecatoriei Sectorului 5: Adrian Severin va fi eliberat conditionat!

publicat 2018-01-22 17:15:02 (CanCan)
Decizia Judecatoriei Sectorului 5: Adrian Severin va fi eliberat conditionat! Judecatoria Sectorului 5 a admis luni cererea de eliberare conditionata formulata de fostul europarlamentar Adrian Severin, condamnat la 4 ani de inchisoare pentru trafic de influenta si luare de mita. Decizia nu este definitiva. El a declarat in fata magistratilor ca a incercat sa isi execute pedeapsa cu demnitate, ca a muncit si a scris lucrari fara a pretinde zile castig.Intrebat de judecator ce va face dupa ce va iesi din inchisoare, Adrian Severin a raspuns: "Din pacate, ma duc la... ...continuare.

Fostul europarlamentar Adrian Severin poate fi eliberat conditionat, a decis Judecatoria Sectorului 5. Hotararea nu este definitiva

publicat 2018-01-22 16:45:22 (Libertatea)
Fostul europarlamentar Adrian Severin poate fi eliberat conditionat, a decis Judecatoria Sectorului 5. Hotararea nu este definitiva Fostul europarlamentar Adrian Severin poate fi eliberat conditionat, a decis, luni, Judecatoria Sectorului 5. Adrian Severin a executat un an si doua luni din pedeapsa de patru ani primita in 2016 pentru trafic de influenta.  Decizia Judecatoriei Sectorului 5 nu este definitiva si poate fi contestata la Tribunalul Bucuresti. Adrian Severin a cerut la Judecatoria Sectorului […] Post-ul Fostul europarlamentar Adrian Severin poate fi eliberat conditionat, a decis Judecatoria Sectorului... ...continuare.

Adrian Severin va fi eliberat. Decizia nu este definitiva

publicat 2018-01-22 16:30:02 (Antena3)
Adrian Severin va fi eliberat. Decizia nu este definitiva Judecatoria Sectorului 5 a admis luni cererea de eliberare conditionata formulata de fostul europarlamentar Adrian Severin, condamnat la 4 ani de inchisoare pentru trafic de influenta si luare de mita.... ...continuare.

Adrian Severin cere eliberarea conditionata

publicat 2018-01-22 15:00:03 (Antena3)
Adrian Severin cere eliberarea conditionata Fostul europarlamentar Adrian Severin, care executa o pedeapsa de patru ani de închisoare, a cerut luni la Judecatoria Sectorului 5 eliberarea conditionata. El a declarat în fata magistratilor ca... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro